X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;)
    wiem, ze długo się nie odzywałam, ale codziennie tu zaglądam i was podczytuje ;)
    U mnie zmiany zmiany zmiany ;] Po bardzo intensywnym marcu, w którym przeszłam stymulację, punkcję i transfer a następnie 2 długie tygodnie oczekiwania na wynik bety, wczoraj mogłam zobaczyć bijacą pikawkę mojego kropka :) cudowne uczucie i zarówno niedowierzanie ;) jestem w 6 tyg i 5 dniu ciąży ;)

    Skarpeta, Paulinaaa, Kasiulka90, MartitaS, SanKwt, Ineczka, mi88, welonka lubią tę wiadomość


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonka witaj :)

    Dzisiaj wybiło mi 27 lat i w sumie zamiast się cieszyć to troszkę mi smutno. Wszystkie życzenia o dzidziusiu są lekko Dołu Jacek.
    ale w ogóle głupia się chwyta każdej nadziei i teraz sobie wmowilam że dzień urodzin jest najbardziej płodny więc ten miesiąc jest mój :D

    Ale owulki jednak chyba jeszcze nie miałam, wczoraj na teście owulacyjnymi dopiero pojawił się cień kreski więc chyba jednak wszystko przede mną. I temperatura nadal w dole.

    Aga gratuluję kochana!
    MartitaS trzymam kciuki za zielony finał :)

    f1d9680377.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga90 - wspaniała wiadomość !!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Lonka witaj :)

    Dzisiaj wybiło mi 27 lat i w sumie zamiast się cieszyć to troszkę mi smutno. Wszystkie życzenia o dzidziusiu są lekko Dołu Jacek.
    ale w ogóle głupia się chwyta każdej nadziei i teraz sobie wmowilam że dzień urodzin jest najbardziej płodny więc ten miesiąc jest mój :D

    Ale owulki jednak chyba jeszcze nie miałam, wczoraj na teście owulacyjnymi dopiero pojawił się cień kreski więc chyba jednak wszystko przede mną. I temperatura nadal w dole.

    Aga gratuluję kochana!
    MartitaS trzymam kciuki za zielony finał :)


    Mycha najlepszegooo :) i się nie załamuj będzie dobrze na pewno, a może te życzenia po prostu teraz się spełnią :)

    M

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonka89 wrote:
    Masz racje. Ważne że wyniki hormonów są prawidłowe.
    Nastroje są różne, ale nie można się poddać. Trzeba spełniać marzenia :)
    Z Wami będzie mi raźniej.

    Mi też ta grupa daje pozytywną energię, czytasz i widzisz że dziewczynom z różnymi problemami sie udaje więc ... :) jest dobrze i będzie dobrze na każdego przyjdzie pora a tu można sobie chociaż pojęczeć konkretnie i każda Cię zrozumie :D

    Kasiulka90, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaa! W końcu!!! Wielkie gratulacje! :* Niech się dzidzi teraz trzyma zdrowo :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha, spełnienia marzeń z okazji urodzin! :*

    Martita, w ostatnich dniach na tym wątku dwie długo starające się dziewczyny przyznały, że widziały niedawno bijące serduszko :) Trzeba mocno o to walczyć.

    Skarpeta, Marza89 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam widziałam, dlatego czytam na bieżąco :) Bardzo budujące i dające siłę do walki ;)

    Kasiulka90, Skarpeta lubią tę wiadomość

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    Hej dziewczyny ;)
    wiem, ze długo się nie odzywałam, ale codziennie tu zaglądam i was podczytuje ;)
    U mnie zmiany zmiany zmiany ;] Po bardzo intensywnym marcu, w którym przeszłam stymulację, punkcję i transfer a następnie 2 długie tygodnie oczekiwania na wynik bety, wczoraj mogłam zobaczyć bijacą pikawkę mojego kropka :) cudowne uczucie i zarówno niedowierzanie ;) jestem w 6 tyg i 5 dniu ciąży ;)
    Aga jeszcze raz gratulacje :) bardzo trzymałam kciuki :)

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Lonka89 Przyjaciółka
    Postów: 62 32

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga90 - gratulacje !!!

    Dzięki dziewczyny za przywitanie i dodanie otuchy :)

    Toonney - tak masz racje po Clo duża różnica w poziomie moich hormonów. Widać, że coś się dzieje.

    Jestem ciekawa czy ten profertil female coś pomoże, bo niestety Ovarin brałam już za długo.

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaa90 gratulacje!!
    Każda taka wiadomość, dodaje otuchy! ;)

    Cześć Lonka :)


    Dziewczyny a kojarzycie Miositogyn? Saszetki rozpuszczalne, mój lekarz kiedyś mi o tym mówił i zastanawiam się, czy próbować to, czy jednak zaufać w OVARIN? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2018, 17:37

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonka89 wrote:
    Aga90 - gratulacje !!!

    Dzięki dziewczyny za przywitanie i dodanie otuchy :)

    Toonney - tak masz racje po Clo duża różnica w poziomie moich hormonów. Widać, że coś się dzieje.

    Jestem ciekawa czy ten profertil female coś pomoże, bo niestety Ovarin brałam już za długo.
    Dlaczego uważasz ze Ovarin brałaś za długo? Ja brałam prawie rok dopiero po min trzech miesiącach może zacząć działać a jak dlugo brałaś tabletki to gospodarka hormonalna jest rozjechana u mnie 9 cykli zajęło dojście do sobie trzymam kciuki :)

    Aga90 gratulacje, ale się cieszę :))

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Lonka89 Przyjaciółka
    Postów: 62 32

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka - brałam 6 miesięcy. Mój lekarz stwierdził, że to za długo. Brak było jakichkolwiek efektów.
    Polecił profertil bo to typowe tabletki dla Kobiet z PCOS, ale na razie biorę pierwszy miesiąc, zobaczymy.

  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam :* ja sie tez bardzo ciesze zwlaszcza ze probowalam sie nie nakrecac ani w jedna ani w druga strone czy uda sie za 1 podejsciem z ivf ;) a tu taka niespodzianka :D nie powiem bo nadal mam stresa bo za miesiac pierwsze prenatalne ... Mam nadzieje ze wszystko bd w jak najlepszym porzadku ;) poki co do pracy chodze bo czuje sie ogolnie db, ale zobaczymy na nastepnej wizycie co powie gin ;)


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonka89 wrote:
    Ineczka - brałam 6 miesięcy. Mój lekarz stwierdził, że to za długo. Brak było jakichkolwiek efektów.
    Polecił profertil bo to typowe tabletki dla Kobiet z PCOS, ale na razie biorę pierwszy miesiąc, zobaczymy.
    U mnie po tych obowiązkowych trzech miesiącach była już poprawa, sle ja nie miałam PCOC wiec to inna sprawa to trzymam kciuki :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    Dziekuje Wam :* ja sie tez bardzo ciesze zwlaszcza ze probowalam sie nie nakrecac ani w jedna ani w druga strone czy uda sie za 1 podejsciem z ivf ;) a tu taka niespodzianka :D nie powiem bo nadal mam stresa bo za miesiac pierwsze prenatalne ... Mam nadzieje ze wszystko bd w jak najlepszym porzadku ;) poki co do pracy chodze bo czuje sie ogolnie db, ale zobaczymy na nastepnej wizycie co powie gin ;)
    Pewnie,ze będzie w porządku nie ma innej opcji :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Kochana wielkie gratulacje:* super wiadomości ostatnio co tu wejdę to czytam takie wiadomości :) wszystko będzie dobrze maluszek niech rośnie ,a Tobie życzę spokojnej i nudnej ciąży :)
    P.s masz kontakt z Maruda możesz powiedzieć co u niej ?

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wstępie gratuluję wszystkim którym się udało :-)
    Ja wybieram się jutro po pracy na badanie progesteronu. Według moich wyliczeń będzie to tak mniej więcej 7 dpo więc najlepszy dzień na badania. Jestem ciekawa jak się sprawy mają na tą chwilę wiem, że pęcherzyki rosną ale nie udało mi się sprawdzić czy pękają

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Aga Kochana wielkie gratulacje:* super wiadomości ostatnio co tu wejdę to czytam takie wiadomości :) wszystko będzie dobrze maluszek niech rośnie ,a Tobie życzę spokojnej i nudnej ciąży :)
    P.s masz kontakt z Maruda możesz powiedzieć co u niej ?

    Welonka, dziękuję za pamięć - żyję :) I chyba tylko tyle mogę powiedzieć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2018, 11:47

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Dzidzia91 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

‹‹ 482 483 484 485 486 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ