X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam dłuuugi post, ktory się nie dodał! Wrrrr

    Przede wszystkim: hej nowe przyszłe mamy! I tak, dołączam - będę mamą w 2018!!!!

    Chwilę mnie nie było, ale nadrobiłam. Chociaż w trakcie czytania miałam ochotę wypowiedzieć się kilka razy, teraz już tego nie ogarnę :p

    Która z nas testuje niebawem?? Która czuje ze cos sie dzieje??

    Ja mam z kolei dziwne przeczucia ze mam druga owulacje :p nie smiejcie sie, ale nigdy dotad nie zauwazalam u siebie plodnego sluzu. Pierwszy pojawil sie w 19 dc (pozno ale zgodnje z aplikacja ktora wylicza mi okres chociaz zawsze kilka dni mam przed albo po tym co ona wyliczy), malo bylo tego sluzu, ale przezroczysty zupelnie, lepki, widoczny na papierze.
    Dzisiaj w 25 dc pojawil mi sie kolejny przezeoczysty (ale nie zupelnie) sluz, tylko o wiele gestszy. Nie bede opisywac szczegolow bo nie kazda pewnie chce to czytac, ale co to moze byc?

    Zaczelam w 9 dc brac dostinex (10 dni przed domniemana owulacja) ale juz by zdazyl tak zadzialac? Spisalam ten cykl na straty, a moze jednak cos sie we mnie dzieje? Miala tak ktoras z was?

    SanKwt lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Pisałam dłuuugi post, ktory się nie dodał! Wrrrr

    Przede wszystkim: hej nowe przyszłe mamy! I tak, dołączam - będę mamą w 2018!!!!

    Chwilę mnie nie było, ale nadrobiłam. Chociaż w trakcie czytania miałam ochotę wypowiedzieć się kilka razy, teraz już tego nie ogarnę :p

    Która z nas testuje niebawem?? Która czuje ze cos sie dzieje??

    Ja mam z kolei dziwne przeczucia ze mam druga owulacje :p nie smiejcie sie, ale nigdy dotad nie zauwazalam u siebie plodnego sluzu. Pierwszy pojawil sie w 19 dc (pozno ale zgodnje z aplikacja ktora wylicza mi okres chociaz zawsze kilka dni mam przed albo po tym co ona wyliczy), malo bylo tego sluzu, ale przezroczysty zupelnie, lepki, widoczny na papierze.
    Dzisiaj w 25 dc pojawil mi sie kolejny przezeoczysty (ale nie zupelnie) sluz, tylko o wiele gestszy. Nie bede opisywac szczegolow bo nie kazda pewnie chce to czytac, ale co to moze byc?

    Zaczelam w 9 dc brac dostinex (10 dni przed domniemana owulacja) ale juz by zdazyl tak zadzialac? Spisalam ten cykl na straty, a moze jednak cos sie we mnie dzieje? Miala tak ktoras z was?
    Wiesz co nie mam pojecia czy dwie owu sa mozliwe.. nie mam pojecia nigdy nic na ten temat nie słyszałam. A co do tego sluzu to ja wogole nie mam , nawet po globokich poszukiwaniach sam kremowy u mnie wyspepuje wiec moze ja nie miewam wogole owulki. Nie wiem co Ci poradzic. Zapytaj przy najblizszej wizycie gina, on napweno bedzie wiedzial vo na ten temat powiedziec.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 10 czerwca 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdzies znalazlam temat podwójnej owulacji, ale nie wiem jak ona sie wydarza. No wlasnie ja zawsze tez kremowy mialam, mowilam lekarzowi to twierdzil ze w takim razie moglam w ogole nie miec owulacji. Bardzo ucieszylam sie z tego pierwszego sluzu, ale drugi mnie niepokoi. Podobno przed okresem twz pojawia sie taki podobny do plodnego, ja nigdy nie mialam, a ktoras z Was?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caly czas wywala mnie z ovu. Nie moge nic napisac. Napisane strona chwilowo niedostepna

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stęskniłam się za Wami ;) jak mogli nam forum zamknąć;)

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos dlugo trwaly te prace konserwacyjne :p
    Dobrze byc z powrotem :)

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś się nadal zacina.

    Dziewczyny wiecie co od wczoraj bolały mnie jajniki, nie jakoś strasznie, bez tabletek się obyło. Dziś czuję się tak jakby okresowo (okres za tydzień, cykle 35 dniowe), czuję się taka gorąca. Dziś 9 dpo i tak o godzinie 14 mówię zrobię sobie test, i tak w sumie dla jaj to było, i wiecie co ? po około minucie pokazał się cień cienia niemalże niewidoczny. Nawet nie będę wstawiała tego, bo powiecie że jakaś nienormalna jestem. Nie śmiem twierdzić nawet że to ciąża, 2 cykl i byłby szczęśliwy? Kochane bardziej się martwię, że to jakaś torbiel czy coś. Dodam że robiłam PINK TEST w Eco opakowaniu, wcześniej robiłam tez pink testy i wychodziła biel, żadnego cienia, a teraz coś tam jest no i te dziwne czucie. Ale w 9 dpo? Doradźcie co mam robić? Jutro beta? A jakby ciąża to kiedy najlepiej na wizytę do gina? Dodam że te moje tsh to tak ma 3,4. Oczywiście jutro zrobię test z porannego moczu.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo wkoncu;) juz myslalam ze bede musiala usunac konyo bo tak sie wsciekalam ze nie moge wejsc;)
    meggi90 mysle ze jak zrobisz bete mozesz zadzwonic do gina i zapytac kiedy powinnas sie zapisac . Tak mi sie wydaje . Super ze cos tam sie pokazało;) badz dobrej mysli.

    Sluchajcie jakie jaja;) wczoraj kupilam siemie lniane i mowie sobie zaparze sobie wystudze troche i bede pic (na poprawde tego sluzu) no i nie dalam rady , jakies gluty ;) zapach metny a smak??? Jak bym zagotowala make ziemiaczana , zrobilam jednego malutkiego lyczka ale niestety nie moglam przełknąć;( macie jakies sposoby zeby to wypic?? Bo ja modlilam sie z nia do wieczora ale sie nie przelamalam..

    Ogolnie u mnie; moje przeczucia ktore mialam minely.. a raczej przekonuje sie ze ten cykl stracony ale trudno trzeba probowac dalej..

    Dziś jestem po wyrwaniu 8-mki wiec zero cieplego . Nawet obiad musialam jesc zimny.
    A co u Was ?

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Coś się nadal zacina.

    Dziewczyny wiecie co od wczoraj bolały mnie jajniki, nie jakoś strasznie, bez tabletek się obyło. Dziś czuję się tak jakby okresowo (okres za tydzień, cykle 35 dniowe), czuję się taka gorąca. Dziś 9 dpo i tak o godzinie 14 mówię zrobię sobie test, i tak w sumie dla jaj to było, i wiecie co ? po około minucie pokazał się cień cienia niemalże niewidoczny. Nawet nie będę wstawiała tego, bo powiecie że jakaś nienormalna jestem. Nie śmiem twierdzić nawet że to ciąża, 2 cykl i byłby szczęśliwy? Kochane bardziej się martwię, że to jakaś torbiel czy coś. Dodam że robiłam PINK TEST w Eco opakowaniu, wcześniej robiłam tez pink testy i wychodziła biel, żadnego cienia, a teraz coś tam jest no i te dziwne czucie. Ale w 9 dpo? Doradźcie co mam robić? Jutro beta? A jakby ciąża to kiedy najlepiej na wizytę do gina? Dodam że te moje tsh to tak ma 3,4. Oczywiście jutro zrobię test z porannego moczu.

    Kochana, mam dokładnie to samo. Tydzień do okresu, a ciągle mam wrażenie że zaraz dostanę, do tego czuje się właśnie gorąca, rozpalona, ale mam 37.0-37.3.
    W 9dpo teoretycznie mógłby wyjść cień cienia. Do zagnieżdżenia mija kilka dni, ale już po 2 dniach od zagnieżdżenia zaczynają się wydzielac hormony. Ja mam jeszcze ból pleców i dziwny śluz, myślałam, że kolejny płodny, ale pojawia się tylko rano i sporo. Potem mam wodnisty. Nie wiem, może też zrobić test?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 12 czerwca 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt nigdy nie próbowałam tego, nie wiem, może z czymś zmieszane to pić? Obawiam się, że z moim brakiem śluzu dotychczasowym, jak okaże się, że badania OK, to też spróbuję, żeby zwiększyć szansę, na razie bardzo liczę na dostinex.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal cień cienia się utrzymuje. Idę o 11.30 na bete.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Nadal cień cienia się utrzymuje. Idę o 11.30 na bete.
    Ok. Czekamy na info. Trzymamy kciuki;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aadb19c40fadfa85med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 07:04

    Parsleyek, ula87 lubią tę wiadomość

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdjęcie po 13 min ale po 2 też był cień. Czyli test pozytywny. A to dopiero 10dpo

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze, że forum znowu działa :) brakowało mi Was :)

    Rossetia lubi tę wiadomość

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    aadb19c40fadfa85med.jpg
    Druga kreseczka jaśniutka jest, także czekamy na betę :)

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z nowości tylko tyle, że w piątek Mąż idzie zrobić wyniki. A ja wczoraj odebrałam AMH, który tylko potwierdza, że mam PCOS. W piątek endo.
    AMH - 13,24 ng/ml norma kobiety: 0,0 - 12,6

    p19us65g7l1efcda.png
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    aadb19c40fadfa85med.jpg
    Gratulacje :) też chcę do was dołączyć staram się o pierwszego maluszka od 9 miesięcy w kwietniu poroniłam

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GG88 witaj i rozgosc się u nas.współczuję straty, mocno tule

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2017, 10:16

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt do siemienia spróbuj dolać odrobinę syropu owocowego, zamieszać i wypij od razu wszystko w miarę cieple. Jak się ochladza to robią się takie gluty nie do wypicia

    p19us65g7l1efcda.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ