X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Nie znam się Kochana na temp, ale ja z rozczarowaniem piję kawę , że mnie nie odrzuca,
    Bo to mialy wszystkie moje kolezanki w @. Jedna to miala test negatywny w dniu spodziewanej @ a kawy nie moga wypic i powtorzyla test i sie udalo :)
    Ja się w sumie na temp też nie znam, dopiero w tym cyklu zaczęłam mierzyć. A mój organizm żyje własnym życiem więc ciężko coś z tych moich pomiarów wywnioskowac. W każdym razie jeśli u mnie to byłaby ciąża, to byłby CUD.

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Mysle, ze trzeba czerpac radosc z tego, ze mamy przy sobie takich cudownych przyszlych ojcow. Nie mozesz sie obwiniac, bo to na pewno zle wplynie na starania. A jak sie kochacie to predzej, czy pozniej, ale sie uda!
    Wasze dziecko bedzie po prostu wyjatkowe, jak sie pojawi, zobaczysz je, to zrozumiesz ze warto bylo na nie tyle czekac i donrze ze sie wczesniej nie udalo, bo teraz masz takie cudo.

    Ja tak sobie tlumcze :))

    Dokładnie, pięknie napisane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 10:47

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon26 wrote:
    Ahh tak mi dobrze sie z Wami pisze. Ze tez mi placa za to siedzenie na kom :p w sumie raz nie zawsze


    Mi tez sie z Wami dobrzr pisze! Tylko mieszkanie wyglada caly czas bez zmian :) moj szanowny malzonek dopiero wstaje, a ja czekam glodna ze sniadaniem na niego. Ale nie mialam serca go budzic.

    A Ty to masz cudowna prace, jak mozesz z nami popisac swobodnie :) szybko minie do 15, tak?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi się z Wami super pisze. Wyszłam z domu pozałatwiać parę spraw ale co raz przystaje i czytam co tam nowego pisalyscie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 10:52

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Ja się w sumie na temp też nie znam, dopiero w tym cyklu zaczęłam mierzyć. A mój organizm żyje własnym życiem więc ciężko coś z tych moich pomiarów wywnioskowac. W każdym razie jeśli u mnie to byłaby ciąża, to byłby CUD.


    U mnie też niby CUD, by był, ale właśnie na taki czekam :) dla kogoś to zwyczajne, w koncu mi sie udalo i tyle, ale ja w takie zwyczajne cuda wlasnie wierze, wiec dopoki nie ma @ - jest szansa!

    A kiedy testujesz?

    Agu90 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda smacznego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 10:53

    p19us65g7l1efcda.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smacznego sniadania, Oda.
    No u mnie czasami zapierdziel jak na Uralu ale dzis spokoj, duzo osob na urlopie, w biurze wzgledna cisza :p siedze skitrana przy moim biurku i dziobie na kom :p jeszcze 4h...

  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    U mnie też niby CUD, by był, ale właśnie na taki czekam :) dla kogoś to zwyczajne, w koncu mi sie udalo i tyle, ale ja w takie zwyczajne cuda wlasnie wierze, wiec dopoki nie ma @ - jest szansa!

    A kiedy testujesz?
    Jasne że ciąża to tak czy inaczej Cud. Zwłaszcza jak się na dzidziusia tak czeka i stara na różne sposoby. Póki @ nie ma, szansa jest.
    Ciężko powiedzieć, bo pojęcia nie mam kiedy szanowna @ się może pojawić (o ile to wogole możliwe bez luteiny).

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon, z nami szybko miną te 4 h :D

    Agu - ja nigdy nie mialam problemu z mega dlugimi cyklami i zebym wywolywala, ale z kolei tak mi skacza te cykle. Jeden 36 drugi 26, ze zawsze jestem zaskkczina jak pojawia sie @ albo zyje dlugo w nadzei jak sie wydluza cykl i nawet testy negatywne nie gaszą jej ostateczie :p

    Teraz już tak mi sie nasila ten bol miesiaczkowy, ze chyba @ za rogiem i chyba nie obedzie sie bez prochów!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, u mnie negatywny test też nie osłabia mojej wiary i nadziei na ciążę w danym cyklu. Słabo jak @ tak wariuje. Eh. Ja od zawsze mam problem z @...samoistnie pojawiła mi się może z 5 razy w zyciu. A tak to zawsze jestem na wspomaganiu, niestety. Także może to głupie ale zazdroszczę nawet względnie regularnych cykli.

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda nie trać jeszcze nadzieji, może te bóle to jednak nie @ zwiastuja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 11:11

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Hehe, u mnie negatywny test też nie osłabia mojej wiary i nadziei na ciążę w danym cyklu. Słabo jak @ tak wariuje. Eh. Ja od zawsze mam problem z @...samoistnie pojawiła mi się może z 5 razy w zyciu. A tak to zawsze jestem na wspomaganiu, niestety. Także może to głupie ale zazdroszczę nawet względnie regularnych cykli.


    Rozumiem. No o dziei cykle moje sa regularne obiektywnie, chociaz w kazdym cyklu cos. Plamienie,
    Albo jakis dzisny sluz, nie ma zadnego normalnego i co najgorsze gin podejrzewa ze bezowulacyjne :( to ci mi po tej wzglednej regularnosci niby, ale moze to tylko ta prolaktyna i zaskoczy zaraz po lekach :)

    A co w Teoim przypadku? Pytalas gin kiedy ew testowac? Czy obserwujesz owu u liczysz ok 14 dni?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Rozumiem. No o dziei cykle moje sa regularne obiektywnie, chociaz w kazdym cyklu cos. Plamienie,
    Albo jakis dzisny sluz, nie ma zadnego normalnego i co najgorsze gin podejrzewa ze bezowulacyjne :( to ci mi po tej wzglednej regularnosci niby, ale moze to tylko ta prolaktyna i zaskoczy zaraz po lekach :)

    A co w Teoim przypadku? Pytalas gin kiedy ew testowac? Czy obserwujesz owu u liczysz ok 14 dni?
    Za wysoka prolaktyna blokuje owu, także trzymam kciuki żeby u Ciebie zaskoczyło po lekach. Staram się obserwować czy owu występuje, narazie bez efektu. Ginek nic nie mówił, był tylko zdziwiony że po wspomagaczach miałam tylko dwu dniowe plamienia, także tego....kiedyś po luteinie miałam normalny okres, a teraz to takie niewiadoma co, hehe.

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Za wysoka prolaktyna blokuje owu, także trzymam kciuki żeby u Ciebie zaskoczyło po lekach. Staram się obserwować czy owu występuje, narazie bez efektu. Ginek nic nie mówił, był tylko zdziwiony że po wspomagaczach miałam tylko dwu dniowe plamienia, także tego....kiedyś po luteinie miałam normalny okres, a teraz to takie niewiadoma co, hehe.


    Wlasnie sama prolaktyne mialam w normie, zawsze, dopiero ta gin kazala mi zrobic po obciazeniu i wyszlo przekroczenie normy, ale mowi ze to moglobyc spowodowane stresem, wspolzyciem dzien przed itp. Ale dala mi te leki. Ja w nie wierze :)

    A Tobie wspolczuje takich przepraw. Mam nadzieje ze ciaza skutecznie zakonczy Twoj problem :)

    A robisz testy owulacyjne? Ja jak juz pisalam chyba zaczne, bo nie wywroze po sobie kiedy ja mam.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo i wkoncu czas na relaks , dzis porzadnie wysprzatalam mieszkanie bo wczoraj swieto to dalam sobie spokoj , zakupy itd. Wkoncu moge sie odezwac ale sie dzis rozpisalyscie;) az nie wiem do czego wie odnieść.

    Moze opowiem jak to z nami bylo, otoz moj maz jeszcze nie dawno nie chcial dzidziusia jak mowil "chce ale nie teraz" mowik tez Sandra nawet rok od slubu nie upłynął , poczekajmy troszke. Oczywiście bylo mi strasznie przykro no ale ok mowie jest młodszy ode mnie i ogolnie jest mlody . Dziewczyny tez widzialam jak zajmuje sie moja siostrzenica , albo dziewczynkami swoiego chrzestnego. Widzialam ze uwielbia dzieci o rowniez ma podejscie .
    Az ktoregos dnia zabralam go do kolezanki co niedawno urodzila . Jak mialam takiego bobaska na rekach to az mnie sciskalo , myslalam kiedy bede miec takie cudo ,jak K jeszcze nie jest gotowy?
    Ale tak mi sie zaswiecila zaroweczka i dalam mu dzidziusia na rece ;)(hehe ale byl przestraszony) wygladali bosko, cudowny widok.
    Ale nawiazujac gdy wrocilismy do domu zapytał czy dalej chce miec dziecko (lzy stanely mi w oczach)
    No i tak staramy sie drugi cykl;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda pewnie, trzeba wierzyć że lekarz wie co robi i skoro przypisala te leki to znaczy że mogą pomóc.
    Testów nie robię bo przy pcos to i tak nie miarodajne, aczkolwiek zakupiłam 5 i zamierzam wyprobowac, hehe

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt to pytanie czy chcesz dalej mieć dziecko musiało być slodkie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 12:09

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Oo i wkoncu czas na relaks , dzis porzadnie wysprzatalam mieszkanie bo wczoraj swieto to dalam sobie spokoj , zakupy itd. Wkoncu moge sie odezwac ale sie dzis rozpisalyscie;) az nie wiem do czego wie odnieść.

    Moze opowiem jak to z nami bylo, otoz moj maz jeszcze nie dawno nie chcial dzidziusia jak mowil "chce ale nie teraz" mowik tez Sandra nawet rok od slubu nie upłynął , poczekajmy troszke. Oczywiście bylo mi strasznie przykro no ale ok mowie jest młodszy ode mnie i ogolnie jest mlody . Dziewczyny tez widzialam jak zajmuje sie moja siostrzenica , albo dziewczynkami swoiego chrzestnego. Widzialam ze uwielbia dzieci o rowniez ma podejscie .
    Az ktoregos dnia zabralam go do kolezanki co niedawno urodzila . Jak mialam takiego bobaska na rekach to az mnie sciskalo , myslalam kiedy bede miec takie cudo ,jak K jeszcze nie jest gotowy?
    Ale tak mi sie zaswiecila zaroweczka i dalam mu dzidziusia na rece ;)(hehe ale byl przestraszony) wygladali bosko, cudowny widok.
    Ale nawiazujac gdy wrocilismy do domu zapytał czy dalej chce miec dziecko (lzy stanely mi w oczach)
    No i tak staramy sie drugi cykl;)

    Mój mąż też jest ode mnie młodszy 3 lata i też zakochał się najpierw w córce koleżanki, którą odwiedziliśmy po porodzie.
    Tyle, że u nas było tak, że myślałam, że wpadłam, jeszcze przed ślubem, bo okres spóźniał mi się 2 tygodnie. Wtedy zaczęły się rozmowy - co by było gdyby, On bardzo chciał, ciąży jednak nie było. Ale pomimo ślubu niebawem postanowiliśmy, że damy losowi zadziałać i postanowiliśmy się po prostu nie zabezpieczać, ale jak mój wziął tę córkę na ręce, to zaczął naciskać, że może już, żebyśmy działali lepiej, bardziej świadomie. Ale mieliśmy wyjazd, przed którym nie chcialam być w ciąży, więc zawiesiłam broń na kilka miesięcy, a teraz trochę żałuję, no ale działamy już :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Oda pewnie, trzeba wierzyć że lekarz wie co robi i skoro przypisala te leki to znaczy że mogą pomóc.
    Testów nie robię bo przy pcos to i tak nie miarodajne, aczkolwiek zakupiłam 5 i zamierzam wyprobowac, hehe


    Staram się jej ufać, chociaż mam już różne przeprawy z lekarzami, ale tę wybrałam z polecenia, chodzę prywatnie.
    Ja te testy chyba też zaatakuję, dowiem się, czy w ogóle mam owu, a jak tak to jakie mam wtedy objawy :D

    Nie wiem własnie, ja się boje ze tez mam PCOS, bo podejrzwała u mnie gin. niby stwierdziła ostatnio, że nie mam zbyt wielu pęcherzyków, ale strach został. No ale ufam jej, jak długo bedze problem najwyzej skonsultuje z innym

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Staram się jej ufać, chociaż mam już różne przeprawy z lekarzami, ale tę wybrałam z polecenia, chodzę prywatnie.
    Ja te testy chyba też zaatakuję, dowiem się, czy w ogóle mam owu, a jak tak to jakie mam wtedy objawy :D

    Nie wiem własnie, ja się boje ze tez mam PCOS, bo podejrzwała u mnie gin. niby stwierdziła ostatnio, że nie mam zbyt wielu pęcherzyków, ale strach został. No ale ufam jej, jak długo bedze problem najwyzej skonsultuje z innym
    Pewnie, w razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z innym lekarzem chociażby dla swojego spokoju

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 12:26

    p19us65g7l1efcda.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ