X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Oczywiscie w czwartek ide do lekarza. I on bedzie wiedzial cos wiecej niż ja.

    Klayd tak czy inaczej Twoja wypowiedź mnie zestresowala. Być może wiesz coś co mogło by mnie zmartwić.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Klayd tak czy inaczej Twoja wypowiedź mnie zestresowala. Być może wiesz coś co mogło by mnie zmartwić.

    Oj nie! Przepraszam Cię kochana :( Nie chciałam Cię zmartwić - nie sądziłam, że to tak zabrzmi :(. Po prostu jestem bardzo sceptyczna jeżeli chodzi o takie "forumowe doradzanie" w takich kwestiach. Co innego takie nasze gdybanie, a co innego w Twoich okolicznościach...

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem. Jestem dość impulsywna ale później doszłam do wniosku że to najlepsza porada :-)

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Wiem wiem. Jestem dość impulsywna ale później doszłam do wniosku że to najlepsza porada :-)

    Ostatnio na jednym forum, dziewczynie prawie raka wmówili xD że jak coś tam jest podwyższone, a coś innego obniżone to na pewno nowotwór xD jeszcze to "na pewno" mnie tak rozzłościło ;P

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inernetow lepiej za duzo nie czytac jesli chodzi o objawy :p

    SanKwt, Klayd, Agu90 lubią tę wiadomość

  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się googluje objawy czegokolwiek to zawsze wychodzi że to rak. Eh ten doktor internet

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2017, 18:10

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Tak samo warto swoimi doświadczeniami dzielić się z perspektywy "JA" a nie czasami eksperci się znajdują, bo im akurat tak się zdarzyło to znaczy, że to jest prawda oświecona i wmawiają innym swoje racje. Ja na przykład zawsze dopytuje kto jakie miał objawy jak udało się zajść w ciążę, ale tylko po to by móc obserwować pod tym kątem siebie. :)

    Klayd lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzisiaj ciężki dzień... depresyjne myśli normalnie... siedzę przed telewizorem, przeglądam internet, oglądam trzeci odcinek "Kości" i jeszcze ta pogoda...

    Znudzona jestem na maksa, normalnie bym gdzieś się wyrwała, ale mąż śpi, a samemu to średnio.

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd mam dzisiaj tak samo! Wynurzona strasznie. Mąż się uczy, pogoda kiepska. Niby dużo do zrobienia, dużo projektów rozpoczętych, a energii i chęci na to totalnie brak :( od poronienia jakoś straciłam energię i chęci do tego co mi tyle radości sprawiało... mam nadzieję że szybko się "naprawię"...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tym.nastawieniem i wyluzowaniem powiem Wam tak, ja myslalam ze sa plodne ze trzeba to wykorzystac, przyjemnosc po pierwsze ale nie umialam zapomniec ze to jest z nadzieja ze zaskoczy ;) i sie udalo, calkowicie przesyac sie myslec o tym nie da, wazne zeby to nie bylo mechaniczne ;)
    Meggi ja tez ide w czwartek do gina, zrobiłam dzisiaj drugą bete i z 1062 skoczyla na 2565 ;)

    SylwiaLu lubi tę wiadomość

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu was nadrobić :-)bylam w pracy byla piękna pogoda wyszłam zaczęło lać wryy :d

    Ktos pytal tak monitoring mialam od pierwszego cyklu z clo .

    Ja w tym cyklu wyluzowałam moze w końcu jakies jajeczko da sie zapłodnić:)
    Mialam dzisiaj taka ochotę na śledzia w śmietanie aż musiałam sobie kupic i zjeść mniammm :)

    Rossetia lubi tę wiadomość

    age.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd wrote:
    Ale mam dzisiaj ciężki dzień... depresyjne myśli normalnie... siedzę przed telewizorem, przeglądam internet, oglądam trzeci odcinek "Kości" i jeszcze ta pogoda...

    Znudzona jestem na maksa, normalnie bym gdzieś się wyrwała, ale mąż śpi, a samemu to średnio.
    Ok tak , tez bym sie gdzies wyrwala, ale sama nawet nie wiem gdzie;)
    Mam chcec na jakas wycieczje chyba ale u nas caly weeken nadaja deszcz;(

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Też trzymam kciuki! Wiara i pozytywne nastawienie to duża część sukcesu! :)

    U mnie niestety, 5 dni do @, a bóle brzucha już coraz silniejsze i coraz bardziej przypominające miesiączkę. Dzisny sluz zniknął, został tylko ból pleców. Chciałabym już wiedzieć na 100%, żeby przygotować się na ewentualne, następne starania.

    naacia - testowalas? :)


    Odnosnie bolow plecow to ja nigdy nie mialam, a ostatnio 2 miesiace pod rzad, przed okresem, ale niestety to nic dobrego nie zwiastowalo u mnie;/

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja naszczescie mam dobry humor, nawet mysl ze dostalam @ mi go nie zepsula! Ale jednak @ jeszcze nie ma.
    My jestesmy na dzialce, pojem, wycziluje bedzie fajnie :)

    A co do mojego bolu plecow - po 4 dniach nagle jak reka odjal, przeszlo zupelnie, a bylo to ze 2 dni temu juz na pewno.

    Jeszcze 3 dni do testowania!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Was kochane tule i wyciagam z depresji!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ula87 wrote:
    Odnosnie bolow plecow to ja nigdy nie mialam, a ostatnio 2 miesiace pod rzad, przed okresem, ale niestety to nic dobrego nie zwiastowalo u mnie;/

    Ja właśnie też narzekam ostatnio na ból pleców przed @. W ogóle ostatnim czasem pierwsze dwa dni to jakaś tragedia... czuję się tragicznie. Dawniej czegoś takiego nie miałam. Chyba opowiem o tym gin.

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Hej,

    ale mnie tutaj nie było...

    Zacznę od gratulacji - Ilonka (jeszcze raz), Meggi gratuluję i życzę samych przyjemności odtąd :)

    Witam się również ze "świeżakami" i życzę jak najkrótszych starań :)

    Ja byłam we wtorek u gina, który zrobi monitoring (ledwo się wcisnęłam przez ten krótki tydzień). Pierwsze usg w 7 dc, po jednym pęcherzyku w jajniku i trochę małych. Jeden ma 14 mm, drugi 11. Co o tym myślicie? Kolejne usg w pon.

    A poza tym jest niestety tylko gorzej :( mam gorszy czas, próbuję przeczekać, ale nie jest lekko :(


    W 7dc pecherzyki super!!:) jesli przyrastaja po ok 1-2 mm na dobe to ok 14 dc bedziesz miala ok 21 i 18 mm wiec jak dla mnie to dobry wnik:)

    Anet_86 lubi tę wiadomość

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd wrote:
    Ja właśnie też narzekam ostatnio na ból pleców przed @. W ogóle ostatnim czasem pierwsze dwa dni to jakaś tragedia... czuję się tragicznie. Dawniej czegoś takiego nie miałam. Chyba opowiem o tym gin.
    Ja opowiedzialam gin to mowil ze moze to byc spowodowane opozniona owulacja (powtwrerdzona) ale poszlam do internisty, dal mi leki i jak reka odjal po pierwsej tabletce. Mowi ze to przykurcz miesni przykregoslupowych. Zobaczymy jak w tym cyklu, choc licze na zafasolkowanie :)

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • ula87 Przyjaciółka
    Postów: 131 35

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do imion to dla dziewczynki : Ala, Michalina, Martynka
    dla chlopca zupelnie nie wiemy, choc dla mnie to moglby byc Marcel

    Ciaza ! <3
    Zaczynamy kolejny cykl clo+duphaston
    Miesiączki regularne
    Podwyższona prl ze względu na drobnopecherzyki
    Owulacja naturalna i stumlowana jest
    Tsh w normie
    Nasienie ok , z podwyższona lepkościa
    Jajowód lewy +/-, prawy +
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ula87 wrote:
    Ja opowiedzialam gin to mowil ze moze to byc spowodowane opozniona owulacja (powtwrerdzona) ale poszlam do internisty, dal mi leki i jak reka odjal po pierwsej tabletce. Mowi ze to przykurcz miesni przykregoslupowych. Zobaczymy jak w tym cyklu, choc licze na zafasolkowanie :)

    Ja w kazdym cyklu mam tak roznie, ze teraz staram sie naprawde obserwowac siebie. Kiedys 1-2 dni przed okresem
    Bol i to taki nokautujacy, pierwszego dnia @ ustawal. Jakis czas temu 2go dnia sie zaczynal hardkor. I maks 1-2 dni trwal. Ostatni cykl - okres 3 dni, jeden dzien plamienia przed. Zero bolu, az jak bylam u gin pytalam czy to w ogole byl okres, bo zero objawow, ale uslyszalam ze tak i ze mozliwe ze bez owu.
    Przedostatni cykl z kolei 6 dni plamienia, 2 dni okresu i 4 dni plamienia. Koszmar.
    W tym zostaly 3 dni, juz niecale, plamien nie ma jeszcze a bol jak ba @ od dobrego tygodnia.
    Ciesze sie, ale niestety te 3 dni to wyliczenia aplikacji... ale zgodnie z nia zatestuje, to bedzie 34 dc to nawet jak pozniej mialam owulacje to już powinno wyjść...

    A bolu plecow nie traktuje jako objaw @, bo pojawil sie i zniknal, w tym samym zreszta czasie co ten dziwny sluz.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ