Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Starające się i Te, którym się udało po dwóch latach działań
Odpowiedz

Starające się i Te, którym się udało po dwóch latach działań

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2013, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych mamusiek!
    Każdej z nas się uda ,tylko trzeba czasu.

Ja właśnie dojrzałam ,do zrobienia przerwy,bo zmieniam pracę ,a w nowej wiadomo,że od razu nie wyskoczę z brzuchem.Więc powodzenia Wam wszystkim i mam nadzieję ,że niedługo wrócę z szczęśliwymi wieściami ,bo z tego co sie często czyta to jeżeli ktoś odpuszcza to się udaje!
    Pozdrawiam !

Elinn, bea, Inga lubią tę wiadomość

Andzia33
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 listopada 2013, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Gratulacje dla nowych mamusiek!
    Każdej z nas się uda ,tylko trzeba czasu.

Ja właśnie dojrzałam ,do zrobienia przerwy,bo zmieniam pracę ,a w nowej wiadomo,że od razu nie wyskoczę z brzuchem.Więc powodzenia Wam wszystkim i mam nadzieję ,że niedługo wrócę z szczęśliwymi wieściami ,bo z tego co sie często czyta to jeżeli ktoś odpuszcza to się udaje!
    Pozdrawiam !

No to witaj w klubie Andzia, ja też odpuszczam. Co ma być, to będzie. Ale będę zaglądać, bo przeżywam każdego kropka jakby był co najmniej mój ;-)

bea, Andzia33 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego