X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 24 września 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Dziewczyny a to siemię lniane jest w tabletkach dostępne tak jak wiesiolek?
    nie słyszałam o takiej formie... ja znam tylko naionka

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    nie słyszałam o takiej formie... ja znam tylko naionka
    Czyli trzeba parzyc. i pewnie w smaku nieprzyjemne. No jakbym wiedział ze działa to można się poswiecic.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 24 września 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Bobitta wrote:
    o kurka nie boisz się nocnych pierdziochów ?
    ja robię rybę nadziewaną liśćmi szpinaku i kasza kus kus[Smacznie brzmi- a co to za rybke nadziewasz?
    nadziewam ładnie powiedziane :D SOLE zwykłą. na plaster ryby daje szpinak i zwijam w rulon a zahaczam wykałaczką żeby się nie rozwijały. Wkładam do piekarnika na 180 i nastawiam termoobieg na 30min cytrynuję lekko przed podaniem i toż to ma filozofia :D
    zaraz to nasze forum zamiast staramy się i wspieramy zmieni nazwę przysmaki i przepisy starających się pań :D

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 24 września 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Czyli trzeba parzyc. i pewnie w smaku nieprzyjemne. No jakbym wiedział ze działa to można się poswiecic.
    pisałam już na początku ale powtórzę specjalnie dla Ciebie :D
    Siemię Lniane w formie zaparzanej do picia działa głównie na poprawę pracy jelit. Poprzez wrzącą wodę ulatniają się niektóre substancję jak tłuszcze nienasycone
    dlatego siemię lniane, które ma poprawić jakoś śluzu powinno się jeść w formie zmielonych nasion (można dodawać do jogutru, mleka z płatkami, bądz posypkę do wszystkiego)
    Dla waszych informacji nawet olej lniany jest tłoczony na zimno i taki prawdziwy leczniczy, powinien być w ciemnych butelkach i stać w lodówce bądz chłodnym miejscu bez światła.

    a smak ma taki nijaki- mnie smakuje :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 15:01

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    pisałam już na początku ale powtórzę specjalnie dla Ciebie :D
    Siemię Lniane w formie zaparzanej do picia działa głównie na poprawę pracy jelit. Poprzez wrzącą wodę ulatniają się niektóre substancję jak tłuszcze nienasycone
    dlatego siemię lniane, które ma poprawić jakoś śluzu powinno się jeść w formie zmielonych nasion (można dodawać do jogutru, mleka z płatkami, bądz posypkę do wszystkiego)
    Dla waszych informacji nawet olej lniany jest tłoczony na zimno i taki prawdziwy leczniczy, powinien być w ciemnych butelkach i stać w lodówce bądz chłodnym miejscu bez światła.

    a smak ma taki nijaki- mnie smakuje :P
    ok.dzieki.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    nadziewam ładnie powiedziane :D SOLE zwykłą. na plaster ryby daje szpinak i zwijam w rulon a zahaczam wykałaczką żeby się nie rozwijały. Wkładam do piekarnika na 180 i nastawiam termoobieg na 30min cytrynuję lekko przed podaniem i toż to ma filozofia :D
    zaraz to nasze forum zamiast staramy się i wspieramy zmieni nazwę przysmaki i przepisy starających się pań :D
    hehe- zawsze to się ma lepszy humor jak się dobrze zje.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Nitka88 Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 24 września 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmm ale pysznie tu dzis

    614f516043.png
  • Nitka88 Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 24 września 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przygotuje swojemu mezusiowi roladke z pieczarkami i ziemniaczkami z koperkiem Mniam az mi slinka cieknie a gdzie tu jeszcze do obiadku. .

    614f516043.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 24 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka88 wrote:
    A ja przygotuje swojemu mezusiowi roladke z pieczarkami i ziemniaczkami z koperkiem Mniam az mi slinka cieknie a gdzie tu jeszcze do obiadku. .
    mężowi przygotujesz tylko czy Ty też coś wszamasz z tego ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Nitka88 Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 24 września 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta ja jestem na malej diecie aktualnie ale tez na pewno cos skubne

    614f516043.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 24 września 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wróciłam od ginki z nfz. Pokazałam jej dokumentację z dwóch lat, zobaczyła moje wyniki i powiedziała, że przy takiej prolaktynie nie mam szans na ciążę (rodzinna to zignorowała, bo jest w górnej granicy normy...). no i okazało się, że część moich wcześniejszych badań było w kierunku endometriozy, o czym nie wiedziałam. w każdym razie dała mi skierowanie na hormony, część mam zrobić sama odpłatnie i przychodzić do niej co tydzień przez najbliższe dwa tygodnie na konsultacje...ech...

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 24 września 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja znam zajebistą dietę francuską !!!

    Rano: keks i seks
    na obiad: seks i keks
    a na kolację: tylko seks
    (jeśli nie pomoże - odstawić keks)

    Vesper, Ev, zuzanna, pigułka, słońce82 lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 września 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Hej, wróciłam od ginki z nfz. Pokazałam jej dokumentację z dwóch lat, zobaczyła moje wyniki i powiedziała, że przy takiej prolaktynie nie mam szans na ciążę (rodzinna to zignorowała, bo jest w górnej granicy normy...). no i okazało się, że część moich wcześniejszych badań było w kierunku endometriozy, o czym nie wiedziałam. w każdym razie dała mi skierowanie na hormony, część mam zrobić sama odpłatnie i przychodzić do niej co tydzień przez najbliższe dwa tygodnie na konsultacje...ech...

    Nie martw sie , bedzie dobrze <3 Trzymam kciuki za szybkie efekty w leczeniu :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Nitka88 Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 24 września 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dobre Zeby nie bylo nie gloduje czy cos tylko zaczelam zdrowo sie odzywiac no i jem ale w mniejszych ilosciach przyda mi sie bo brzusio urosl i niestety nie od ciazy

    614f516043.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 24 września 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Hej, wróciłam od ginki z nfz. Pokazałam jej dokumentację z dwóch lat, zobaczyła moje wyniki i powiedziała, że przy takiej prolaktynie nie mam szans na ciążę (rodzinna to zignorowała, bo jest w górnej granicy normy...). no i okazało się, że część moich wcześniejszych badań było w kierunku endometriozy, o czym nie wiedziałam. w każdym razie dała mi skierowanie na hormony, część mam zrobić sama odpłatnie i przychodzić do niej co tydzień przez najbliższe dwa tygodnie na konsultacje...ech...
    przynajmniej wiesz co masz robić - naprawiaj hormony i zachodź w ciąże :)

    Vesper, Ev lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Hej, wróciłam od ginki z nfz. Pokazałam jej dokumentację z dwóch lat, zobaczyła moje wyniki i powiedziała, że przy takiej prolaktynie nie mam szans na ciążę (rodzinna to zignorowała, bo jest w górnej granicy normy...). no i okazało się, że część moich wcześniejszych badań było w kierunku endometriozy, o czym nie wiedziałam. w każdym razie dała mi skierowanie na hormony, część mam zrobić sama odpłatnie i przychodzić do niej co tydzień przez najbliższe dwa tygodnie na konsultacje...ech...
    No ja miałam w kierunku endometriozy skierowanie na laparoskopie. Bo tylko w taki sposób z tego co wiem można potwierdzić ta chorobę.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 24 września 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, dziewczyny :) bałam się, że mnie całkiem zignoruje ;) ale moje wyniki, jak widać nie powalają, więc załapałam się na łaskawość nfz ;)

    ściskam <3

    edit:
    zuzanna, no właśnie, dziwię się, że dotychczas nikt mnie nie skierował na laparo, ale myślę, że to kwestia czasu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 16:03

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie laparo wykluczyło endo ale wykryto niedroznosc.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 września 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Dziewczyny a to siemię lniane jest w tabletkach dostępne tak jak wiesiolek?
    Jest tez w tabletkach, pakowane po 30 i 60 sztuk

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 24 września 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Hej, wróciłam od ginki z nfz. Pokazałam jej dokumentację z dwóch lat, zobaczyła moje wyniki i powiedziała, że przy takiej prolaktynie nie mam szans na ciążę (rodzinna to zignorowała, bo jest w górnej granicy normy...). no i okazało się, że część moich wcześniejszych badań było w kierunku endometriozy, o czym nie wiedziałam. w każdym razie dała mi skierowanie na hormony, część mam zrobić sama odpłatnie i przychodzić do niej co tydzień przez najbliższe dwa tygodnie na konsultacje...ech...

    Vesper mój endo mówił, że można zajść z ciąże z podwyższoną prolaktyna (ja mam trochę powyżej normy), ale żeby było szybciej to włącza się leki. Dla pocieszenia powiem Ci, że dużo moich koleżanek szybko zaszło w ciążę po obniżeniu prolaktyny (na co i ja liczę :) )

    Vesper, Ev lubią tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ