X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 24 września 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiam "+" :)

    Ev, Bobitta lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 września 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide robic te kawe bo nie wytrzymam ;D!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 17:17

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cien cienia owszem jesli go widac jak patrzysz
    Ale nie to cos co ja widziałam i musiałam niezle sie wpatrywac aby to ujrzec...
    Moze mialo wine to moje siusiu nie wiem ale nie jestem nastwawiona na pozytyw.

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Cien cienia owszem jesli go widac jak patrzysz
    Ale nie to cos co ja widziałam i musiałam niezle sie wpatrywac aby to ujrzec...
    Moze mialo wine to moje siusiu nie wiem ale nie jestem nastwawiona na pozytyw.
    Jutro na pewno będzie wszystko jasne. Po nocy wyższe stężenie hcg w moczu i na pewno się cos pojawi bardziej wyraźnego.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Jutro na pewno będzie wszystko jasne. Po nocy wyższe stężenie hcg w moczu i na pewno się cos pojawi bardziej wyraźnego.
    Wątpie w to ale dzięki ;)

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Wątpie w to ale dzięki ;)
    Sama się już nie mogę doczekać jutra ;-)a do mojego testowania niecale 2 tygodnie

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 września 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet testu nie kupuje bo i tak nie bd testować w tym cyklu :)... Na dniach @ .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Ja nawet testu nie kupuje bo i tak nie bd testować w tym cyklu :)... Na dniach @ .
    No ja tez mam takie wrazenie ze ten cykl niczym nie będzie się roznil od poprzednich. Mialam zapasowy test w domu ale przed pojsciem do szpitala zrobiłam zzzeby była pewność i na razie nie kupuje bo już tyle ich zrobiłam w przeciągu tych 2 lat ze szok. Apteki wzbogacily się na mnie.

    Ev lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 września 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba tez gdzieś jeszcze jeden mam, niech leży i czeka na lepsze czasy :P .

    zuzanna, Selja lubią tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 24 września 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Ja chyba tez gdzieś jeszcze jeden mam, niech leży i czeka na lepsze czasy :P .
    Miejmy nadzieje ze te lepsze czasy szybko dla nas nadejdą.

    Ev lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam dlatego zeby jutro nie siedziec jak na szpilkach czekajac za @

    Ev lubi tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 września 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Miejmy nadzieje ze te lepsze czasy szybko dla nas nadejdą.

    Wierze w to !!! :) <3

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 września 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    hehe niby tak ale ja wiem ze to bedzie @ chociaż nie ukrywam jak bylam w sklepie kupiłm tescik :D
    jesli nie dostane dzisiaj ani tez w nocy to rano go zrobie chociaż i tak wiem ze bedzie - :D
    a co do kawki to ja bardzo chetnie się przyłącze :D
    No i co to miało być???!!! Napier... mnie jak nic przez 10-20 min a teraz nagle znikneło wszystko i znowu nic nie czuje O.o
    U mnie pogoda się popsuła :/ chmury ciemne,powietrze czuje deszczowe i patrze wlasnie na szybie juz kropelki są ...
    A zupcia prawie gotowa :D

    I ogólnie musze się do czegoś przyznać tez...
    Też tak miałam wczoraj przed wczoraj i dzisiaj ciekawe czy jutro też tak będzie tzn nie boli bardzo raczej tak ciągnie mnie raz jeden raz drugi jajnik.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 24 września 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Ja chyba tez gdzieś jeszcze jeden mam, niech leży i czeka na lepsze czasy :P .
    Ja mam dwa od zeszłego cyklu jeszcze leżą i pewnie jeszcze sobie poleżą :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 24 września 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, juz 3test sie my pokazalo 2 kreska slaba ale jest wydac,myślicie ze to ciaza ?

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 24 września 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito wrote:
    Czesc dziewczyny, juz 3test sie my pokazalo 2 kreska slaba ale jest wydac,myślicie ze to ciaza ?

    Tak ;) dla potwierdzenia zrob test beta z krwi ;)

    Mochjito lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito wrote:
    Czesc dziewczyny, juz 3test sie my pokazalo 2 kreska slaba ale jest wydac,myślicie ze to ciaza ?
    jak juz 2 ci pokazały to nie ma wątpliwosci że jesteś w ciazy

    Ev, Mochjito lubią tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 24 września 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Robiłam dzis tez tescik bo to był 2pak...
    a masz zdjęcie ?

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 24 września 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ Wy tu dużo piszecie ;-) Chciałam się odnieść do tego luzu psychicznego... Ja się leczyłam na endometriozę, po leczeniu (operacja + kuracja hormonalna pół roku) myślałam, że szybciutko zajdę, a tu nadal nic. I wiecie, że naprawdę udało się dopiero wtedy, gdy przestałam odliczać do kolejnego terminu @, pilnować seksu w dni płodne, kupować testy ciążowe na zapas i robić je od 8 dpo? :D Po prostu poprzytulałam się z mężem dwa razy tuż przed owu i pojechałam z przyjaciółkami na babskie wakacje. Wróciłam, rzuciłam się w wir codzienności, nie mierzyłam tempki, aż pewnego dnia jak wracałam z laboratorium z badania progesteronu to coś mnie podkusiło by kupić i zrobić test, a tu dwie krechy :D Więc coś jest w tym odpuszczeniu psychicznym, ale nie da się mieć na to wpływu, to przychodzi samo, u jednej po pół roku, u drugiej po 5 latach... Życzę Wszystkim szybko dwóch pięknych kresek :*

    katsuyoshi, widziałam jak ileś tam postów temu napisałaś, że jest Ci przykro, ze smerfetka się nie pożegnała, chyba nie mogła tego zrobić, z tego co widziałam, to Ona nie usunęła konta, tylko zostało zbanowane przez administratora za zakłócanie porządku i wszczynanie kłótni.

    Ev, Vesper, słońce82 lubią tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 24 września 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    Ależ Wy tu dużo piszecie ;-) Chciałam się odnieść do tego luzu psychicznego... Ja się leczyłam na endometriozę, po leczeniu (operacja + kuracja hormonalna pół roku) myślałam, że szybciutko zajdę, a tu nadal nic. I wiecie, że naprawdę udało się dopiero wtedy, gdy przestałam odliczać do kolejnego terminu @, pilnować seksu w dni płodne, kupować testy ciążowe na zapas i robić je od 8 dpo? :D Po prostu poprzytulałam się z mężem dwa razy tuż przed owu i pojechałam z przyjaciółkami na babskie wakacje. Wróciłam, rzuciłam się w wir codzienności, nie mierzyłam tempki, aż pewnego dnia jak wracałam z laboratorium z badania progesteronu to coś mnie podkusiło by kupić i zrobić test, a tu dwie krechy :D Więc coś jest w tym odpuszczeniu psychicznym, ale nie da się mieć na to wpływu, to przychodzi samo, u jednej po pół roku, u drugiej po 5 latach... Życzę Wszystkim szybko dwóch pięknych kresek :*

    katsuyoshi, widziałam jak ileś tam postów temu napisałaś, że jest Ci przykro, ze smerfetka się nie pożegnała, chyba nie mogła tego zrobić, z tego co widziałam, to Ona nie usunęła konta, tylko zostało zbanowane przez administratora za zakłócanie porządku i wszczynanie kłótni.

    ostro nie wiedziałam, że tak można (jeśli chodzi o smerfetke)
    a co do luzu - ja przestałam robic testy ovu i ciążowe bo mi juz szkoda kasy wiec mozna powiedziec ze zluzowałam majty ale @ i tak sie spodziewam pojutrze bo szyjka otwarta :P

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ