X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1985 wrote:
    Ja na słodyczach, ale niestety nie jest mi to dane :(

    Miałam to samo, dlatego kupiłam sobie inofolik i już mnie tak nie ciągnie do słodyczy.

    Demeter
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam wole mięcho... nabiału sama z lodówki nie wyciągnę... ale jak ktos cos zrobi to zjem- wole mieso, owoce, warzywa i żelki :D

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    ja tam wole mięcho... nabiału sama z lodówki nie wyciągnę... ale jak ktos cos zrobi to zjem- wole mieso, owoce, warzywa i żelki :D

    Tymi żelkami zaimponowałaś mi bardzo :)

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape dzięki wielkie za linka ! :*

    Demeter inofolic ma takie wspaniale właściwości ?:))

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    agape dzięki wielkie za linka ! :*

    Demeter inofolic ma takie wspaniale właściwości ?:))

    Tak kochana. Na mnie działa:) kiedyś dzień bez słodycza był dla mnie dniem straconym. Teraz mogę nie jeść całymi dniami i dzięki temu kilogramów mniej. Poza tym cukier to też wróg naszej kobiecej płodności.

    Demeter
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter, to bosko !! :)) No niestety tak :P

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Kefir ?:) a na jakie stany zapalne ? Ja uwielbiam kefir!
    Na stany zapalne pochwy etc. Kiedyś częściej miałam z tym problem, a odkąd pije kefir przeszło. Więc może coś w tym jest ;-)

    A słuchajcie, pamiętajcie,ze samo tsh nic nie mówi. Trzeba jeszcze zrobić ft3 i ft4. Czasem TSH jest wyższe, ale reszta ok i nie ma co brać leków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 19:44

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mnie inofem nie dziala odrzucajaco od slodyczy, wiem ze nie moge ale wczoraj taka ochote na slodkie mialam ze zjadlam pol czekolady... normalnie grzech ciezki!!

    dziewczyny potrzebuje "pomocy" wiem ze nie wolno mi tego jesc ale chcialam zapytac czy leki ktore biore (metformin castagnus euthyrox magnez+b6 wit.d3 inofem) maja jakos wplyw na to co jem i jk sie to trawi? jakis czas temu jadlam normalnie zupki chinskie.. a dzis zjadlam troszke zupki. doslownie kilka lyzek no i pozniej frytki takie z piekarnika (wiem wiem nie krzyczcie) ale od razu po zupce mam biegunke :/ co jest nie tak?! :( bo to nie po frytkach skoro jadlam tez dwa dni temu i bylo ok a po zupce juz kolejny raz taka akcja :(

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    na mnie inofem nie dziala odrzucajaco od slodyczy, wiem ze nie moge ale wczoraj taka ochote na slodkie mialam ze zjadlam pol czekolady... normalnie grzech ciezki!!

    dziewczyny potrzebuje "pomocy" wiem ze nie wolno mi tego jesc ale chcialam zapytac czy leki ktore biore (metformin castagnus euthyrox magnez+b6 wit.d3 inofem) maja jakos wplyw na to co jem i jk sie to trawi? jakis czas temu jadlam normalnie zupki chinskie.. a dzis zjadlam troszke zupki. doslownie kilka lyzek no i pozniej frytki takie z piekarnika (wiem wiem nie krzyczcie) ale od razu po zupce mam biegunke :/ co jest nie tak?! :( bo to nie po frytkach skoro jadlam tez dwa dni temu i bylo ok a po zupce juz kolejny raz taka akcja :(

    Ja mam taki problem po metformaxie, nawet po soku biegam :(

    Jesli chodzi o inofem to mnie trochę odrzuca od słodyczy więc na mnie działa :)
    Nie wiem który z tych leków spowodował wysyp pryszczy, dziś wyglądam jak Rudolf :( i patrząc na wykres ewidentnie coś podwyższyło mi temp. W drugiej fazie - stawiam na inofem po dłużej biorę

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Tak kochana. Na mnie działa:) kiedyś dzień bez słodycza był dla mnie dniem straconym. Teraz mogę nie jeść całymi dniami i dzięki temu kilogramów mniej. Poza tym cukier to też wróg naszej kobiecej płodności.
    Podpisuję się pod tym, zmniejsza się po nim chęc na " szybkie pożarcie czegoś słodkiego " :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Ja dopiero po pracy nadrobilam trochę forum zjadłam telerz rosołu tylko dlatego ze miałam ochotę na lane kluseczki hahah wiem wiem o 23 się nie je :) ale cóż.

    Może i na mnie inofem podziała i odrzuci od słodkiego ? Musze o nim ppomyśleć.

    Pozdrowionka

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko na mnie nie działa przeciwsłodyczowo? :(
    dlaczegoooo :( ??

    byliśmy dzisiaj w mieszkanku, będzie sporo do zrobienia.
    najgorszy brak internetu i polskiej tv przez jakiś czas ;(

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak ja bym chciała mieć takie zmartwienia. Może doczekam się za rok :) Tyle że z teściami byśmy zostali :((

    55990b83d2.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zaczyna mi temperatura spadać :/

    Dział będą mi kaloryfery wymieniać i niestety już musiałam wstać i się ubrać

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłosia tak troszkę wygląda jakby chciała spaść ale niby o spadku mówi się gdy spadnie o 0,2 stopnia :) może jeszcze się uda :)

    55990b83d2.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny !!!! do roboty :) trzeba forum zapełnić postami :D

    Klauudyssa lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio spadła intensywność :) Co tam u was ?

    55990b83d2.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to opowiem na szybko... bo z psami muszę jeszcze na szybki spacer przed pracą wyjść.
    wczoraj wieczorem, oglądałam się w lustrze i miałam wrażenie, że widać żyłki na cykach ale dziś rano już tego wrażenia nie mam :( Za to mąż się rozpychał w nocy strasznie, rano wstałam wypiłam kawkę i mi nie dobrze - ale nie jest to objaw, bo zawsze jak niechcąco zrobię sobie za mocną, to tak jest.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Klauudyssa Ekspertka
    Postów: 377 79

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja często widzę żyłki na piersiach. U mnie to pewnie że wina tego że mam większy biust i gdy się zbliża @ to one robią się nabrzmiałe, ciężkie. A ostatni zauważyłam przed kąpielą naczynka :) No ale nic @ nie bedzie jutro bo temperatura się trzyma ładnie

    55990b83d2.png
  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klauudyssa wrote:
    Kłosia tak troszkę wygląda jakby chciała spaść ale niby o spadku mówi się gdy spadnie o 0,2 stopnia :) może jeszcze się uda :)

    No niby aż tak dużego spadku nie było ale czuje się bardzo okresowo i PMS mam nieziemski.

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ