X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niki11 wrote:
    Czesc dziewczyny :) Jesten tu nowa i mam prosbe. Zrobilam dzisiaj rano test owulacyjny i wyszly dwie grube krechy. Jestem 12 dni po @ i zrobilam ten test bo mialam lekkie klucie w jajniku. Czy moge sie spodziewac dzisiaj owulacji czy jednak test sie myli?

    Tutaj macie ten test :)

    http://zapodaj.net/84c280d361a7d.jpg.html

    Witj niki. pozytywny test wykrywa zwiększenie poziomu hormonu lh co swiadczy ze owulacja może wystapic do 36 godzin.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper dzięki za info ja mam brać luteine 50, 2 tabletki dziennie(rano i wieczorem) czyli może mieć wpływ na owu. To moze zacząć brać dopiero po tym jak nastąpi spadek i wzrost?

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niki11 wrote:
    Czesc dziewczyny :) Jesten tu nowa i mam prosbe. Zrobilam dzisiaj rano test owulacyjny i wyszly dwie grube krechy. Jestem 12 dni po @ i zrobilam ten test bo mialam lekkie klucie w jajniku. Czy moge sie spodziewac dzisiaj owulacji czy jednak test sie myli?

    Tutaj macie ten test :)

    http://zapodaj.net/84c280d361a7d.jpg.html
    Bardzo mozliwe. Poza tym milosci nigdy za wiele ;)) Z tymi testami to tak jest ze niby mowia o tym ze owulacja moze nastapic za 24-48h. Ja w poprzednim cyklu robilam testy owulacyjne ale w moim przypadku sie nie sprawdzily (praktycznie ciagle byly pozytywne). Okazalo sie ze po prostu poziom lh mam caly czas podwyzszony (co nie jest jakies szczegolnie dobre).

    No ale zakladajac ze jestes zdrowa to mysle ze bardzo mozliwe ze owulacja tuz tuz :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Bardzo mozliwe. Poza tym milosci nigdy za wiele ;)) Z tymi testami to tak jest ze niby mowia o tym ze owulacja moze nastapic za 24-48h. Ja w poprzednim cyklu robilam testy owulacyjne ale w moim przypadku sie nie sprawdzily (praktycznie ciagle byly pozytywne). Okazalo sie ze po prostu poziom lh mam caly czas podwyzszony (co nie jest jakies szczegolnie dobre).

    No ale zakladajac ze jestes zdrowa to mysle ze bardzo mozliwe ze owulacja tuz tuz :)


    Tym bardziej, ze jajnik kłuł ( czy jak to sie pisze :) ) Wlasnie zdziwilam sie jak zobaczylam ta druga kreske taka gruba i taka sama jak ta kontrolna ( wczesniej mi sie nie zdazalo az tak, bo testowa byla jasniejsza ). Teraz tylko rano dzialac! Maz bierze na dodatek fertilman na polepszenie nasienia aby bylo jeszcze lepsiejsze i urosept na wszelki wypadek :)

    Powodzenia anusia! :)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niki11 wrote:
    Tym bardziej, ze jajnik kłuł ( czy jak to sie pisze :) ) Wlasnie zdziwilam sie jak zobaczylam ta druga kreske taka gruba i taka sama jak ta kontrolna ( wczesniej mi sie nie zdazalo az tak, bo testowa byla jasniejsza ). Teraz tylko rano dzialac! Maz bierze na dodatek fertilman na polepszenie nasienia aby bylo jeszcze lepsiejsze i urosept na wszelki wypadek :)

    Powodzenia anusia! :)

    Ja to bym na Twoim miejscu już dziś dzialala. ;-)

    anusia24 lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Ja to bym na Twoim miejscu już dziś dzialala. ;-)


    Dzialalismy z mezem w niedziele rano i dzisiaj rano akurat :) Wlasnie najlepiej co 2 dzien czy dziennie dzialac?

  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi się, że lepiej co 2;)

    anusia24 lubi tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niki11 wrote:
    Tym bardziej, ze jajnik kłuł ( czy jak to sie pisze :) ) Wlasnie zdziwilam sie jak zobaczylam ta druga kreske taka gruba i taka sama jak ta kontrolna ( wczesniej mi sie nie zdazalo az tak, bo testowa byla jasniejsza ). Teraz tylko rano dzialac! Maz bierze na dodatek fertilman na polepszenie nasienia aby bylo jeszcze lepsiejsze i urosept na wszelki wypadek :)

    Powodzenia anusia! :)
    Ach no to tym bardziej jesli juz wczesniej robilas i widzisz roznice :) Bardzo dziękuję i trzymam kciuki :) Pamietaj zeby sie nam pochwalic w razie czego :D

    niki11 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Ach no to tym bardziej jesli juz wczesniej robilas i widzisz roznice :) Bardzo dziękuję i trzymam kciuki :) Pamietaj zeby sie nam pochwalic w razie czego :D



    Ojj jest roznica :D Gdyby nie to ze jestem po @ i bym na nia czekala i zrobila sobie test ( bo zostaly mi 3 z poprzedniego cyklu) to bym myslala ze cos jest na rzeczy :) Niby takie testy tez moga wykryc ciaze? Tak slyszalam :) Powiadomie napewno :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 15:53

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niki11 wrote:
    Ojj jest roznica :D Gdyby nie to ze jestem po @ i bym na nia czekala i zrobila sobie test ( bo zostaly mi 3 z poprzedniego cyklu) to bym myslala ze cos jest na rzeczy :) Niby takie testy tez moga wykryc ciaze? Tak slyszalam :) Powiadomie napewno :D

    Jest to mozliwe chociaz nie zaleca sie tego jako wyroczni w sprawdzaniu stanu blogoslowionego ;) Jesli przed terminem spodziewanej miesiaczki wyjdzie pozytywny to moze Ci "coś" sugerowac ;) No ale dzisiejszy wynik powinien Wam sugerowac aby spedzic milo wieczor :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Jest to mozliwe chociaz nie zaleca sie tego jako wyroczni w sprawdzaniu stanu blogoslowionego ;) Jesli przed terminem spodziewanej miesiaczki wyjdzie pozytywny to moze Ci "coś" sugerowac ;) No ale dzisiejszy wynik powinien Wam sugerowac aby spedzic milo wieczor :P


    Maz wraca dopiero po 22 :( Nie bede juz go dzisiaj meczyc, rano bylo :P Chociaz czasami mnie ćmi ten jajnik prawy. Cos czuje ze dzisiaj ta owulacja jest albo bedzie

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    zaraz Was nadrobię :) wróciłam z uczelni i byłam u koleżanki :) dzisiaj kolejny grzeszek: pizza :( brzydka Evanlyn, brzydka!!

    Vesper lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Vesper wrote:
    Hej, czyli brzuch jest czysty i gotowy na dziecko :) (to była laparo diagnostyczna czy zabieg?) Od przedmuchiwania jajowodów jest raczej HSG ;) nikt Ci tego nie proponował? czy miałaś już kontrast?

    Ja miałam laparoskopie diagnostyczna z ocena droznosci- kontrast miałam podawany. to tak jak hsg tylko dokładniej bo zajrzeli do srodka. Jeden jajowod jest niedrożny- widocznie nie można go udroznic bo tak go zostawili.

    hmmm, to przykro mi bardzo - mam nadzieję, że mimo wszystko, że jego udrożnienie jest możliwe. słyszałam o przypadkach, kiedy laparo wykazywała zrosty, a jednak pojawiała się ciąża. może w Twoim przypadku będzie tak, że po in vitro, coś się w organizmie odblokuje i "zaskoczycie" - tego życzę :)

    witaj Niki :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Evanlyn :)
    Pizza? Pycha! Od czasu do czasu chyba nic się nie stanie ;)

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    Vesper dzięki za info ja mam brać luteine 50, 2 tabletki dziennie(rano i wieczorem) czyli może mieć wpływ na owu. To moze zacząć brać dopiero po tym jak nastąpi spadek i wzrost?
    Nie wiem za ile Twój wykres jest wiarygodny, ale wynika z niego, że jesteś po owu. Jeśli to prawda, to lutka jest ok teraz :)

    palma lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam i czy mozna tak od siebie brac lutke? Czy to musi z jakiegos powodu przepisac gin?

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niki11 wrote:
    Czesc dziewczyny :) Jesten tu nowa i mam prosbe. Zrobilam dzisiaj rano test owulacyjny i wyszly dwie grube krechy. Jestem 12 dni po @ i zrobilam ten test bo mialam lekkie klucie w jajniku. Czy moge sie spodziewac dzisiaj owulacji czy jednak test sie myli?

    Tutaj macie ten test :)

    http://zapodaj.net/84c280d361a7d.jpg.html
    to jest pozytywny tez taki miałam

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niki11 wrote:
    Czesc dziewczyny :) Jesten tu nowa i mam prosbe. Zrobilam dzisiaj rano test owulacyjny i wyszly dwie grube krechy. Jestem 12 dni po @ i zrobilam ten test bo mialam lekkie klucie w jajniku. Czy moge sie spodziewac dzisiaj owulacji czy jednak test sie myli?

    Tutaj macie ten test :)

    http://zapodaj.net/84c280d361a7d.jpg.html

    Czesć, mylę, że możesz już działać a ovu może być jutro :)

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :)

    Bylam dzis u lekarza i dowiedziałam sie ze jestem w 7 tygodniu ciazy :) ( dokladnie to tak 7 tydzien i 5 dni )

    Fasolka ma 1,38 cm <3

    Evanlyn na kiedy ty masz termin porodu bo mi gin. dzis nie podal a chce ustawic sobie suwaczka a bez tego sie nie da a ty masz zbliżony czas do mojego :)

    Evanlyn, Vesper, anusia24, Bobitta, Selja, Ola_85, missy83, Meg0809 lubią tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    hej hej :)

    Bylam dzis u lekarza i dowiedziałam sie ze jestem w 7 tygodniu ciazy :) ( dokladnie to tak 7 tydzien i 5 dni )

    Fasolka ma 1,38 cm <3

    Evanlyn na kiedy ty masz termin porodu bo mi gin. dzis nie podal a chce ustawic sobie suwaczka a bez tego sie nie da a ty masz zbliżony czas do mojego :)
    Super cieszę się!! :) ja już w czwartek wizyta :) a mówiłam Ci ze wszystko będzie ok <3
    ja mam na 17go lipca :)

    Vesper, Ev lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
‹‹ 347 348 349 350 351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ