X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niki11 wrote:
    Tak czytam i czy mozna tak od siebie brac lutke? Czy to musi z jakiegos powodu przepisac gin?
    Nie, lutkę przepisuje gin, jeśli są wskazania lub przypuszczenia, że trzeba suplementować progesteron.

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    hej hej :)

    Bylam dzis u lekarza i dowiedziałam sie ze jestem w 7 tygodniu ciazy :) ( dokladnie to tak 7 tydzien i 5 dni )

    Fasolka ma 1,38 cm <3

    Evanlyn na kiedy ty masz termin porodu bo mi gin. dzis nie podal a chce ustawic sobie suwaczka a bez tego sie nie da a ty masz zbliżony czas do mojego :)

    Wspaniałe wiadomość, Ev <3 Jaki duży dzidziuś :D gratuluję raz jeszcze, strasznie się cieszę! zarażaj nas wszystkie :D

    Evanlyn, anusia24, Ev, Bobitta lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Nie, lutkę przepisuje gin, jeśli są wskazania lub przypuszczenia, że trzeba suplementować progesteron.


    Dzieki za informacje. Ja to nie chce w tym cyklu robic zadnych badan ani temp mierzyc. Wszystko na luz :)

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev, suwaczek <3!

    niki - powodzenia!

    Evanlyn, Selja lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziz Ev!!! ale maz giganta w sobie :P wielki chłop albo mocna babeczka :*

    anusia24, Evanlyn, Vesper lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u Pana gin mojego i z przykroscia stwierdzam ze bede musiala na jakis czas was opuscic.Bede was czytac ale moze nie az tak czesto.Jest mi bardzo smutno .dzis w badaniu Usg brak dominujacego pecherzyka mam 13 dc,czeka mnie zabieg HSG musze isc do szpitala,i po tym badaniu dalsze leczenie.Co najwazniejsze lekarz nie potwierdził PCO powiedział ze nie wyglada mu na to tym bardziej ze Prolaktyna w normie Tsh tez w normie,Ciesze sie waszym szczesciem ale uczesczanie tutaj w chwili obecnej jest dla mnie ciezkie.Mam nadzieje ze w niedlugim czasie znow bede mogła sie cieszyc i odzyskam radosc ze staran.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Dziewczyny byłam u Pana gin mojego i z przykroscia stwierdzam ze bede musiala na jakis czas was opuscic.Bede was czytac ale moze nie az tak czesto.Jest mi bardzo smutno .dzis w badaniu Usg brak dominujacego pecherzyka mam 13 dc,czeka mnie zabieg HSG musze isc do szpitala,i po tym badaniu dalsze leczenie.Co najwazniejsze lekarz nie potwierdził PCO powiedział ze nie wyglada mu na to tym bardziej ze Prolaktyna w normie Tsh tez w normie,Ciesze sie waszym szczesciem ale uczesczanie tutaj w chwili obecnej jest dla mnie ciezkie.Mam nadzieje ze w niedlugim czasie znow bede mogła sie cieszyc i odzyskam radosc ze staran.

    Ojej przykro mi :( No ale dobrze ze lekarz nie zbagatelizowal sprawy i podjal konkretne dzialania. Dobrze ze z tymi hormonami jest w porzadku... Kuruj sie i szybko do nas wracaj!

    p19uskjoxacp4928.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Dziewczyny byłam u Pana gin mojego i z przykroscia stwierdzam ze bede musiala na jakis czas was opuscic.Bede was czytac ale moze nie az tak czesto.Jest mi bardzo smutno .dzis w badaniu Usg brak dominujacego pecherzyka mam 13 dc,czeka mnie zabieg HSG musze isc do szpitala,i po tym badaniu dalsze leczenie.Co najwazniejsze lekarz nie potwierdził PCO powiedział ze nie wyglada mu na to tym bardziej ze Prolaktyna w normie Tsh tez w normie,Ciesze sie waszym szczesciem ale uczesczanie tutaj w chwili obecnej jest dla mnie ciezkie.Mam nadzieje ze w niedlugim czasie znow bede mogła sie cieszyc i odzyskam radosc ze staran.
    ola przykro mi :( trzymaj się Kochana <3

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Dziewczyny byłam u Pana gin mojego i z przykroscia stwierdzam ze bede musiala na jakis czas was opuscic.Bede was czytac ale moze nie az tak czesto.Jest mi bardzo smutno .dzis w badaniu Usg brak dominujacego pecherzyka mam 13 dc,czeka mnie zabieg HSG musze isc do szpitala,i po tym badaniu dalsze leczenie.Co najwazniejsze lekarz nie potwierdził PCO powiedział ze nie wyglada mu na to tym bardziej ze Prolaktyna w normie Tsh tez w normie,Ciesze sie waszym szczesciem ale uczesczanie tutaj w chwili obecnej jest dla mnie ciezkie.Mam nadzieje ze w niedlugim czasie znow bede mogła sie cieszyc i odzyskam radosc ze staran.
    Doskonale rozumiem Twoją decyzję ! W takim razie do miłego zobaczenia Twoich postów!!! Oby ta przerwa byla krótka :* ściskam

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    hej hej :)

    Bylam dzis u lekarza i dowiedziałam sie ze jestem w 7 tygodniu ciazy :) ( dokladnie to tak 7 tydzien i 5 dni )

    Fasolka ma 1,38 cm <3

    Evanlyn na kiedy ty masz termin porodu bo mi gin. dzis nie podal a chce ustawic sobie suwaczka a bez tego sie nie da a ty masz zbliżony czas do mojego :)
    Kochana gratulacje :)trzymam kciuki za was.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev - gratuluję jeszcze raz :-). Cieszy bardzo Twoja wiadomość, że wszystko ok :-)

    Ola 85 - rozumiem....:-/ Szkoda,że nie będziesz bywać i posać,ale nic na siłę; najlepiej to mieć to swobodne samopoczucie. Nie myślałam,że czekają Cię takie zabiegi typu HSG, już wcześniej prawie Ci gratulowałam...jak widziałam pozytywne testy lh w dniach bliżej spodziewanej @ ... ale to widać,że jednak trzeba coś z tą owulką zrobić,by pęcherzyki dojrzewały ; no i PCO nie potwierdzone.Może jednak w jeden cykl dałoby się to wszystko podleczyć... nie wiem,ale życzę szybkiej kuracji i wracaj do starań pełną parą <3. W sumie lepiej i spokojniej się starać jak się posprawdzało organizm pod względem zdrowotnym.

    Ok - czas w bety iść. Weszłam na chwilkę podczytać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 00:03

    Vesper, Ola_85 lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Dziewczyny byłam u Pana gin mojego i z przykroscia stwierdzam ze bede musiala na jakis czas was opuscic.Bede was czytac ale moze nie az tak czesto.Jest mi bardzo smutno .dzis w badaniu Usg brak dominujacego pecherzyka mam 13 dc,czeka mnie zabieg HSG musze isc do szpitala,i po tym badaniu dalsze leczenie.Co najwazniejsze lekarz nie potwierdził PCO powiedział ze nie wyglada mu na to tym bardziej ze Prolaktyna w normie Tsh tez w normie,Ciesze sie waszym szczesciem ale uczesczanie tutaj w chwili obecnej jest dla mnie ciezkie.Mam nadzieje ze w niedlugim czasie znow bede mogła sie cieszyc i odzyskam radosc ze staran.

    Ola, wracaj do nas jak nabierzesz sił i jeśli będziesz mieć ochotę. Po HSG i laparo często dziewczyny szybko od razu zachodzą, więc właśnie tego Ci życzę... A jeśli chodzi o diagnozy, to prl i TSH nie są wyznacznikami PCOs (którego Ci, oczywiście, nie życzę!) - uważam, że diagnozę warto u dwóch lekarzy potwierdzić (jestem przykładem, że nawet dobrzy lekarze się mylą).
    Życzę Ci zdrowia, a przede wszystkim dobrego samopoczucia psychicznego! <3

    anusia24, Ola_85 lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:) Milego dnia! <3

    Vesper, missy83 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia, dziewczyny <3!

    missy83 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam wam znac jak juz sie cos wyjasni.Dzieki ze jestescie ze mna.BUZIAKIIII

    missy83, anusia24, Selja, Meg0809 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia również :-).

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto się jeszcze stara moje drogie bo mamy wysyp ciężarówek i w sumie nie wiem czy tylko ja zostałam ;)

    Pozdrawiam Was serdecznie <3

    Vesper, Meg0809 lubią tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selja wrote:
    Kto się jeszcze stara moje drogie bo mamy wysyp ciężarówek i w sumie nie wiem czy tylko ja zostałam ;)

    Pozdrawiam Was serdecznie <3
    Kochana jestem jeszcze ja....nie jesteś sama.
    Wpadam to was rzadko, brakuje mi czasu na wszystko.
    ściskam was wszystkie babeczki:)

    Selja, missy83 lubią tę wiadomość

    Demeter
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nas tu troche jest :) U mnie rokowania nie sa najlepsze wiec raczej dluzej tu zabawie :)
    Niech moc bedzie z nami :D!

    Selja, Meg0809 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jeszcze jestem :D
    również miłego dnia :)

    Selja, missy83 lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
‹‹ 348 349 350 351 352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ