X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    kat potrzebuje takich zasłon i firanek... Nie zmieniasz przez przypadek i nie wysyłasz paczki do PL ?? :D

    Sorki że tak na raty piszę ale ostatnio jestem tak strasznie niekumata że czytam co piszecie nie mogę tego zrozumieć albo przypomina mi się co chce powiedzieć dopiero po jakimś czasie :/
    Tą firanke i zasłony dostałam od szwagierki :D

    Vesper lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się ciesze :D
    Udało mi się dzisiaj zarejestrować do lekarza !
    Mam wizyte dnia 14.12 <3 o 10.30 :D


    PS. Dziekuje wszystkim za te słowa co do choinki i synka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 14:02

    palma, Selja, missy83, Vesper, Meg0809 lubią tę wiadomość

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Dziewczyny ale się ciesze :D
    Udało mi się dzisiaj zarejestrować do lekarza !
    Mam wizyte dnia 14.12 <3 o 10.30 :D


    PS. Dziekuje wszystkim za te słowa co do choinki i synka :)

    Kat super- to się udało wcześniej dostać do lekarza. Na pewno wszystko jest ok ale teraz się upewnisz i będziesz spokojna. ;-)

    Kat Ty wszystko wiesz - to może powiesz mi czy jeśli minal mi termin realizacji recepty to lekarz może wystawić mi ja ponownie? Mialam przepisane leki na refundacje do inseminacji i to odkladalam w czasie i teraz się okazało ze mam już receptę niewazna i nie wiem czy lekarz mi może ja wystawić ponownie?

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Kat super- to się udało wcześniej dostać do lekarza. Na pewno wszystko jest ok ale teraz się upewnisz i będziesz spokojna. ;-)

    Kat Ty wszystko wiesz - to może powiesz mi czy jeśli minal mi termin realizacji recepty to lekarz może wystawić mi ja ponownie? Mialam przepisane leki na refundacje do inseminacji i to odkladalam w czasie i teraz się okazało ze mam już receptę niewazna i nie wiem czy lekarz mi może ja wystawić ponownie?
    To wszystko zalezy od lekarza.
    Są tacy dla których nie bedzie to problemem wypisac ponownie a trafia sie tacy dla ktory wypisanie drugi raz recepty bedzie czym ciezkim i tego nie zrobi.
    Kwestią tutaj jest serce lekarza i to jakim jest czlowiekim do innych osob.

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Kat super- to się udało wcześniej dostać do lekarza. Na pewno wszystko jest ok ale teraz się upewnisz i będziesz spokojna. ;-)

    Kat Ty wszystko wiesz - to może powiesz mi czy jeśli minal mi termin realizacji recepty to lekarz może wystawić mi ja ponownie? Mialam przepisane leki na refundacje do inseminacji i to odkladalam w czasie i teraz się okazało ze mam już receptę niewazna i nie wiem czy lekarz mi może ja wystawić ponownie?
    No moja doktorka wypisuje bez problemu :)

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    No moja doktorka wypisuje bez problemu :)

    Tylko kwestia czy tej recepty co mi wypisal wcześniej nie wezmie pod uwagę jako pierwszej refundacji bo mogę mieć tylko 3 razy ferundowane leki . Wiec zastanawia mnie czy jeśli tej recepty nie zrealizowałam wogole to lekarz może mi ja wystawić ponownie jako pierwsza.?

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Tylko kwestia czy tej recepty co mi wypisal wcześniej nie wezmie pod uwagę jako pierwszej refundacji bo mogę mieć tylko 3 razy ferundowane leki . Wiec zastanawia mnie czy jeśli tej recepty nie zrealizowałam wogole to lekarz może mi ja wystawić ponownie jako pierwsza.?
    ja rozumiem o co chodzi ale jesli ta recepta nie zostala zrealizowana to lekarz jesli jest czlowiekiem powinien jej nie uznac czyli jakby ją anulować i uznać nową recepte jako pierwszą. Ale jak juz wspomniałam to zalezy od lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 17:39

    zuzanna lubi tę wiadomość

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    ja rozumiem o co chodzi ale jesli ta recepta nie zostala zrealizowana to lekarz jesli jest czlowiekiem powinien jej nie uznac czyli jakby ją anulować i uznać nową recepte jako pierwszą. Ale jaj juz wspomniałam to zalezy od lekarza.

    Mam nadzieje ze tak będzie. Musze się wybrać do niego jeszcze w tym roku bo teraz to z tym in vitro zamieszali całkowicie. Nie wiem czy wogole się załapiemy bo w niektórych klinikach maja pierszenstwo ci ci co sa już w trakcie procedury a ci co dopiero mieliby zostać zakwalifikowani będą na drugim planie jeśli pieniędzy wystarczy. Nie wiem jak będzie w mojej klinice ale mam już obawy bo teraz to będzie wyścig o te pol roku ostatnie refundacji.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Ciebie co tam wogole Kat- jak się czujesz- jakies dolegliwości przyszly? Choinka piekna u Ciebie- nastroj swiateczny już jest. My będziemy w przyszłym tyg ubierać. Trocheozdob dokupiliśmy , będzie bogatsza niż w zeszłym roku.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    A u Ciebie co tam wogole Kat- jak się czujesz- jakies dolegliwości przyszly? Choinka piekna u Ciebie- nastroj swiateczny już jest. My będziemy w przyszłym tyg ubierać. Trocheozdob dokupiliśmy , będzie bogatsza niż w zeszłym roku.
    Miło że pytasz. Ogólnie czuje się dobrze póki co obejmowałam wc w mikołajki tylko rano.Oczywiscie czuje lekkie przeziebienie ale walcze z tym cały czas.Z objawów to po za tym jednym takim dniem mdłosciowym to nic specjalnego. Czuje czesto głód ale jak tylko zrobie np obiad to nie potrafie całego zjesc :/ ledwo pół obiadu zjem i czuje sie pełna i nabrzmiała O.o a za godz znowu głodna wiec pomyslalam ze może zaczne jeden obiad dzielic na 2-3 porcje.No i mam wstręt do angelskiego chleba :D A za to ogromną ochote na słodkie i to głównie na galaretke oblaną czekoladą z wawelu :D Fasolka ma wymagania i chyba bedzie córeczka skoro tak na słodkie mnie ciągle ciągnie <3 Mam nadzieje :)
    My choinke ubraliśmy specjalnie aby synek na mikołaja miał prezent pod nią :)
    No a dzisiaj jestem mega zadowolona zarejestrowali mnie do lekarza to w ogóle :) A miałam mega obawy czy mnie zapiszą już :) Przed samym wyjsciem do przychodni mialalam takiego stresa że szkoda gadać jakbym pierwszy raz w zyciu szła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 17:48

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Miło że pytasz. Ogólnie czuje się dobrze póki co obejmowałam wc w mikołajki tylko rano.Oczywiscie czuje lekkie przeziebienie ale walcze z tym cały czas.Z objawów to po za tym jednym takim dniem mdłosciowym to nic specjalnego. Czuje czesto głód ale jak tylko zrobie np obiad to nie potrafie całego zjesc :/ ledwo pół obiadu zjem i czuje sie pełna i nabrzmiała O.o a za godz znowu głodna wiec pomyslalam ze może zaczne jeden obiad dzielic na 2-3 porcje.No i mam wstręt do angelskiego chleba :D A za to ogromną ochote na słodkie i to głównie na galaretke oblaną czekoladą z wawelu :D Fasolka ma wymagania i chyba bedzie córeczka skoro tak na słodkie mnie ciągle ciągnie <3 Mam nadzieje :)
    My choinke ubraliśmy specjalnie aby synek na mikołaja miał prezent pod nią :)
    No a dzisiaj jestem mega zadowolona zarejestrowali mnie do lekarza to w ogóle :) A miałam mega obawy czy mnie zapiszą już :) Przed samym wyjsciem do przychodni mialalam takiego stresa że szkoda gadać jakbym pierwszy raz w zyciu szła :D

    No to super. Wszystko widze ze się układa. Oby tak dalej. Ja mam nadzieje ze Nowy Rok będzie bardziej owocny niż obecny- tego bym soebie zyczyla ;-)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    No to super. Wszystko widze ze się układa. Oby tak dalej. Ja mam nadzieje ze Nowy Rok będzie bardziej owocny niż obecny- tego bym soebie zyczyla ;-)
    A ile kosztuje in vitro jesli musielibyscie czego wam nie życze sami zapłacic?

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    A ile kosztuje in vitro jesli musielibyscie czego wam nie życze sami zapłacic?

    no około 10 000 by pewnie wyszlo.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    no około 10 000 by pewnie wyszlo.
    10 tys? OMG O.o
    Moim zdaniem takie cos powinno być zawsze refundowane . Jednak nie każdego stać na to aby wydać tyle kasy, inni zas musza zbierać kilka lat taką sume a jeszcze niech by sie nie udało :/ masakra jakaś.
    Mam nadzieje że wam sie uda i że sie dostaniecie i zafasolkuje u was.

    zuzanna lubi tę wiadomość

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    10 tys? OMG O.o
    Moim zdaniem takie cos powinno być zawsze refundowane . Jednak nie każdego stać na to aby wydać tyle kasy, inni zas musza zbierać kilka lat taką sume a jeszcze niech by sie nie udało :/ masakra jakaś.
    Mam nadzieje że wam sie uda i że sie dostaniecie i zafasolkuje u was.

    mam taka nadzieje- ale z każdym miesiącem to już takie rozgoryczenie jest czasem ze brak sil. I takie to się wydaje nieosiągalne. Jak zobaczę gwiazdke w Wigilie pomysle zyczenie. Może się spelni w przyszłym roku. ;-)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    mam taka nadzieje- ale z każdym miesiącem to już takie rozgoryczenie jest czasem ze brak sil. I takie to się wydaje nieosiągalne. Jak zobaczę gwiazdke w Wigilie pomysle zyczenie. Może się spelni w przyszłym roku. ;-)
    bede trzymac za was kciuki :) wiem jak to jest marzyc o czyms i nie móc tego dostać. wiem co się czuje i jak łzy krecą sie w oczach. Dlatego doskonale rozumiem co musisz czuć.

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    bede trzymac za was kciuki :) wiem jak to jest marzyc o czyms i nie móc tego dostać. wiem co się czuje i jak łzy krecą sie w oczach. Dlatego doskonale rozumiem co musisz czuć.

    Dzieki za dobre slowo. ;-) Trzeba myslec pozytywnie- ale czasem sil brakuje. Jak jest zajecie to się nieraz nie myśli tak intensywnie- ale czasem nadchodzi taka chwila ze to wszystko traci sens- na chwile oczywiście bo potem znow jest nowy dzień ;-)Myslalam ze te Swieta będą już szczęśliwsze ze jakos się uda a tu tak jak co miesiąc..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 18:13

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Dzieki za dobre slowo. ;-) Trzeba myslec pozytywnie- ale czasem sil brakuje. Jak jest zajecie to się nieraz nie myśli tak intensywnie- ale czasem nadchodzi taka chwila ze to wszystko traci sens- na chwile oczywiście bo potem znow jest nowy dzień ;-)Myslalam ze te Swieta będą już szczęśliwsze ze jakos się uda a tu tak jak co miesiąc..
    Nie ma za co ;)
    Swoją drogą ja tez sie zdziwiłam że za drugim cyklem nam się udało.Jednak strasznie sie bałam że bedzie to długo trwało lub co gorsza wcale sie nie uda bo się okaże ze po porodzie stałam się nie płodna :/
    Naszczescie nic takiego się nie zdażyło i poszło szybko z czego sie ciesze.

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev byłam na twoim wykresie czy owu wyznaczył ci owulacje??strasznie dlugi ten cykl....po jakim czasie zrobilas test?
    U mnie owu nie wyznaczył jeszcze owulacji i temp bardzo niska jakby w miejscu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2015, 22:05

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Ev byłam na twoim wykresie czy owu wyznaczył ci owulacje??strasznie dlugi ten cykl....po jakim czasie zrobilas test?
    U mnie owu nie wyznaczył jeszcze owulacji i temp bardzo niska jakby w miejscu.
    Ev miala bez owulacyjny wykres jak da sie zauwazyć... a test robila w 60+ dniu cyklu tylko dlatego że ją męczyliśmy zaby zatestowała bo nie wierzyła ze bez owulacujny wykres może zakonczyć się ciążą. Juz o tym pisaliśmy.

‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ