X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    a jak ten wątek sie nazywa? :Djasne ze tam lece do Was :P
    Lipcowe Mamusie 2016

    :D bedziesz widziec mnie jako zalozycielke ;p

    nie bede taka dam ci linka :D

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/lipcowe-mamusie-2016,8804.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 17:37

    Vesper, palma lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach dziewczyny, tak szybko piszecie, nie było mniej zaledwie kilka godzinek a już tyle postów, od rana piekę ciasteczka i już nie mam siły :D

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo a jakie ciasteczka :)? Uwielbiam domowe wypieki!
    Ja dzisiaj mialam zalatany dzien rano znow bylam kluta, potem bylam na usg potem szukalam prezentow a na koniec zakupy- składniki na ciasta :P Wrocilam padlam, teraz jakies dreszcze po mnie chodza, zimno mi strasznie... Mam nadzieje ze na swieta sie nie rozchoruje :(
    Dobrego wieczoru wszystkim <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 18:08

    p19uskjoxacp4928.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bojziu tak bardzo bym chciała pierniki :( nie mogę się doczekać aż pojadę do mamy na Wigilię (jak co roku mamy kolację u nas z M siostrą i szwagrem + synek a później jedziemy do moich :) ). No i moja mam ma piec ciasto z przyprawą korzenna, to nie piernik ale z braku laku lepszy kit :D :D

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Bojziu tak bardzo bym chciała pierniki :( nie mogę się doczekać aż pojadę do mamy na Wigilię (jak co roku mamy kolację u nas z M siostrą i szwagrem + synek a później jedziemy do moich :) ). No i moja mam ma piec ciasto z przyprawą korzenna, to nie piernik ale z braku laku lepszy kit :D :D
    Kup w sklepie i nie marudz :D hehe

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym roku robilam pierniki, w tym mialam wlasnie zrobic takiego jednego duzego ale malzonek zracjonalizowal moje plany :P Powiedzial ze tesciowa lub jego siostra pewnie zrobia cos w tym stylu wiec ja mam zrobic cos innego :P

    Kat to prawda jak nagla chec napadnie to zawsze sie mozna tak poratowac :D Chociaz z drugiej strony co swojski piernik to swojski :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę kupić bo jak kupię to zjem :D wszystkie!!! :D ja wolę sobie na sępa pojeździć :D

    anusia24 lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłam kruche ciacha i rogaliki, jeszcze dwie blaszki ale już padłam i niestety mąż musi dokończyć, odkryłam w nim dzisiaj talent przy ciastach, jednak nawet po ślubie umie zaskakiwać :D

    anusia24, Selja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była w gościach szwagierka i szwagier.
    Dali prezent dla synka :) Pełno ubrań kupili mu w h&m takie śliczne <3
    Ustaliliśmy że wigilie każdy z nas spedza w swoim domu a w pierwsze świeto przyjadą po nas . Ciesze sie bo wigilie chcielismy spedzic sami w domu :)

    Vesper, marta95, anusia24 lubią tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiu, co Ci wyszło na USG? :) kiedy wyniki z krwi? ;)

    Kat <3, czy ja już Ci pisałam, że Oskarek zupełnie mnie rozbraja na tej focie? Jestem zakochaną e-ciotką ;) przypomina mi bardzo synka mojej serdecznej przyjaciółki, też taki kochany słodziak, chociaż i urwis czasem ;)

    Widzę, że z Evanlyn <3 pomogłyście rozwiązać ważną sprawę. No, zmieniam zdanie - nauka o cyklu kobiety powinna dotyczyć również chłopaków :P

    Przepraszam za milczenie, u mnie też zabieganie, ale i kiepski dzień. Niestety, moja infekcja wróciła. Byłam dziś u gina i dostałam nowe leki w prezencie pod choinkę. Ponoć można się przy nich starać, ale jak mi nie pomogą, to znów będę się tylko obserwować :P
    ech...

    Lepszego tygodnia, dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 22:48

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny widze intensywnie dzis:) ja tam mam jutro, bo musze upiec wielgachnego orzechowca i ten moj piernik marchewkowy :)
    Dzis bylam u gina, obejrzal wyniki, stwierdzil zem okaz zdrowia i moge sie starac. A na te skape miesiaczki nic nie powiedzial, tylko ze jak mi pol roku sie nie uda to mam sie zglosic... robilam tez dzis bete by potwierdzic ze moge zrobic rtg, lekarz tez potwierdzil ze jak dzis nic nie wyszlo to nic nie ma, wiec jutro dodatkowo badania trzeba porobic. :)

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie ten świąteczny czas jest piękny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 23:32

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszka, no to wspaniała wiadomość :D
    Jeśli będziesz chodzić na monitoring, to będziesz znać grubość swojego endometrium w drugiej fazie ;) wtedy skąpe@ nie będą Ci straszne :P

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny pierwszego dnia zimy :)
    Pietruszka zycze w takim razie siły na dzis :D Noo to teraz spokojnie mozesz podejsc do tematu, obserwowac sie i dzialac <3

    Vesper jak bylam na usg to sie nasluchalam od babki jaka ta ja mam piekna ksiazkowa tarczyce jaki piekny miazsz (?!) i w ogole :P Pozyczyla mi owocnych stran i ze z tej strony wszystko jest ok. Wynik proga mam miec jutro po 13 wiec przed swietami juz mniej wiecej bedzie wiadomo co i jak :) Nie wiem mam mieszane uczucia niby te wyniki jakies straszne nie sa ale te cykle mam takie dlugie i nieregularne, jajniki wygladaja marnie i do tego czesto daja o sobie znac, zobacze co mi powie gin...
    Ojej masz Ty sie z ta infekcją :( Mam nadzieje ze te leki Ci pomoga i bedziesz miala juz spokoj! Nowy Rok nowe nadzieje -tego sie trzymam ! :) :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, byłam wczoraj u lekarza i okazało się,że to po prostu moje jajeczkowanie tak wygląda po tabletkach, to nie była krew tylko jedna wielka galareta z krwią ( w sensie śluz). Przepisała mi witaminy i kwas foliowy a za dwa tygodnie mam sprawdzić test ciążowy czy w tym cyklu coś nam wyszło :) Pewnie nie wytrzymam i zrobię go już 10 dnia po stosunku :P. Cała ja.

    Mówiąc o świętach, ja już całe szczęście mam posprzątane, choinkę ubraną, teraz tylko jakieś wypieki i święta mnie w tym roku nie zaskoczyły ;)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny! :)

    nieśmiało się witam i dołączam do zakręconych ciążowo. Jesteśmy z mężem lekko po 30-ce, od 4 lat ze sobą, 2 lata po ślubie. Przyszedł czas na dzieciaczka :) Staramy się od 4 cykli. Właśnie czekam na skok temp, powinien być lada dzień :) Ogólnie niby wszystko ok, oprócz niedoczynności tarczycy, ale na nią leczę się od 3 lat i póki co odpukać ostatnio na stabilnym i dobrym poziomie. Miałam jakieś torbiele krwotoczne, więc od dwóch cykli biorę duphaston i zaraz zaczynam trzeci (od 16 dc). Mam po cichu nadzieje na świąteczny cud! pozdrawiam Was wszystkie z całkiem słonecznego trójmiasta!

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy martta wśród nas :)

    martta lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj martta :)
    Jestesmy na podobnym etapie ja koncze teraz 3 cykl :) Coz... Życze powodzenia i trzymam kciuki za prezent na swieta :) <3
    W stolicy tez coraz wiecej słońca :)

    martta, marta95 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, to takie miłe jak trafia się do grupy wspierającej i na podobnym etapie, u mnie większość koleżanek albo już z dziećmi albo jeszcze nie przekonanych do tego pomysłu, więc nie ma za bardzo komu "pomarudzić" :) trzymam za nas wszystkie kciuki!

    marta95 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta, moja imienniczka! Witaj :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 10:22

    martta lubi tę wiadomość

‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ