X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to u Was jest z bólami jajnika/ów podczas owulacji? Ja zawsze myślałam, że to dobrze że się je czuje, ale od czasu kiedy podczas takiego jednego bolesnego czasu owulacyjnego okazało się że zrobiła mi się torbiel krwotoczna ciałka żółtego trochę mnie martwi ta bolesność, a dzisiaj lewy jajnik daje mi popalić. W zeszłym miesiącu nie miałam prawie żadnych bóli owulacyjnych. I jakoś tak najczęściej z tego co pamiętam to mocno boleśnie nie było. Ehhh, jak to powiedział mój mąż "skomplikowane to wszystko" :/

    o148p07w5riqasy7.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczerze mówiąc kiedyś nie zwracalam na to uwagi, teraz kiedy od kilku miesięcy staramy się i nic z tego nie wychodzi zaczęłam się obserwować, w tym cyklu pobolewa mnie prawy jajnik, ale to zazwyczaj jest lekkie kłucie, czasami mocniej zakluje , boli mnie od jakiegoś tygodnia, ale testy dalej wykazują brak owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Witam Nową także.

    Kurka ciekawe czy u was to się sprawdza że marta jest uparta ?! :D
    Ja mam siostre Marte i u niej wszystko się sprawdza... jest wredna,uparta i fałszywa :/ Nie mam z nią kontaktów ... długa historia.

    Za oknem pada deszcz a ja nie wiem co zrobic na obiad dzis :/ w lodówce pustki a nie usmiecha mi sie isc do sklepu w taką pogode ...

    anusia24, marta95 lubią tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jedna Marte znam i mile sie o niej nie wypowiem :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 11:14

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uparta może i jestem :D ale czy wredna... nie spotkałam się jeszcze z kimś kto by tak uważał :D chyba, że wy dziewczynki...hihi
    Ogólnie nie lubię wrednych ludzi :D
    A na obiadek..też się właśnie zastanawiam, może naleśniki zrobię :D

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz dziewczyny odezwe sie dopiero po Swietach... Wlasnie dostalam telefon z mojej rodzinnej miejscowosci. Okazalo sie ze zmarla moja kochana saiasiadka z ktora bylam bardzo zzyta :( Pakuje walizki, maz zaraz wroci z pracy i ruszamy w droge. Zycie jest takie nieprzewidywalne...
    W zwiazku z tym życzę Wam Wszystkim bez wyjątku zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! Abyście cieszyły się wspolnymi chwilami w rodzinnym gronie <3 Duuuzo ciepła i miłości <3 Gorąco tule nasze ciężaróweczki i wszystkie pozostałe z którymi wspólnie czekamy na ten nasz cud. Oby dzieciątko Boże dało nam jeszcze więcej nadziei <3

    Pozdrawiam !

    Demeter lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia, przykro mi :( trzymaj się kochana i Tobie również Wesołych Świąt! I wymarzonego maleństwa <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 11:25

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia24 trzymaj się! To prawda, życie jest nieprzewidywalne. Dlatego należy się cieszyć chwilą i tym co się ma. Dobrych, rodzinnych Świąt dla Ciebie! i zielonej kropeczki!

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z zakupów... zaszalałam :D kupiłam sobie ubran troche.
    Bo nie mialabym juz co wlozyć eleganckiego na świeta :/
    Oczywiscie dopadl nas deszcz eh... ale chociaż Oscarek miał ubaw w sklepie :D Biegął po całej hali,chował się miedzy regałami i kukał :D potem sie śmiał hihi
    Na obiad robie rybe w sosie smietanowo ziolowym ooo :) szybkie,latwe i z glowy bede miala dziś.
    W sklepiej dokładnie w Lidlu bo odwiedziłam kilka innych też dopadło mnie krecenie w glowie i musialam wyjsc...

    anusia przykro mi , mimo to życze wam udanych świąt <3

    marta95, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka mmmm pychotka :D kat,tak się dzidziuś rozpycha hehe? :D
    Ja jednak robię pomidorowke, też szybciutko :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Rybka mmmm pychotka :D kat,tak się dzidziuś rozpycha hehe? :D
    Ja jednak robię pomidorowke, też szybciutko :)
    ja ogolnie jestem zodiakalna rybka :D malo tego uwielbiam ryby pod każdą postacią a najbardziej rzucam się na karpie i karasie z jeziorka świeże takie prosto złowione :D Mój tatko czesto łowił .
    Wiesz ja ogolnie po pierwszej ciazy mam troszke brzuszka a druga spowodowala ze jest wczesniej wiekszy :D A niech rośnie.
    Mój mały zjadł 2 paróweczki a teraz wcina mandarynki :)

    Tobie też wyskakuje ciągle ta świateczna promocja wykupienia abonamentu? Wkurza mnie :/ co chwile jak tylko odswieże strone to mi wyskakuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 14:32

    marta95 lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://iv.pl/images/55648279468337275004.jpg

    Kochane dziewuszki,

    Zarządzam sobie przerwę od forum. Niestety, kolejny lek mnie podrażnił i ten, który dostałam jako kolejny nie pozwala na starania. Muszę odpocząć. Jakby co jestem dostępna na privie, piszcie w razie potrzeby, na pewno odpiszę. :) postaram się wrócić w lutym.

    Korzystając z okazji, chciałabym Wam serdecznie pożyczyć spokojnych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku życzyć Wam jeszcze przyjemniejszych starań, szczęśliwych ciąż, bezpiecznych rozwiązań, jak najmniej stresów, a jak najwięcej miłych niespodzianek, najlepszej opieki medycznej, wielu przyjaciół, na których możecie liczyć, spokoju, radości i spełnienia marzeń <3

    katsuyoshi, Demeter, Selja lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    ja ogolnie jestem zodiakalna rybka :D malo tego uwielbiam ryby pod każdą postacią a najbardziej rzucam się na karpie i karasie z jeziorka świeże takie prosto złowione :D Mój tatko czesto łowił .
    Wiesz ja ogolnie po pierwszej ciazy mam troszke brzuszka a druga spowodowala ze jest wczesniej wiekszy :D A niech rośnie.
    Mój mały zjadł 2 paróweczki a teraz wcina mandarynki :)

    Tobie też wyskakuje ciągle ta świateczna promocja wykupienia abonamentu? Wkurza mnie :/ co chwile jak tylko odswieże strone to mi wyskakuje.

    Też uwielbiam każde rybki :D dlatego nie mogę się doczekać świat hehe :D pewnie niech rośnie, musi! :)

    Denerwuje mnie strasznie, myślałam że da się to jakoś wyłączyć ale niestety nie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    http://iv.pl/images/55648279468337275004.jpg

    Kochane dziewuszki,

    Zarządzam sobie przerwę od forum. Niestety, kolejny lek mnie podrażnił i ten, który dostałam jako kolejny nie pozwala na starania. Muszę odpocząć. Jakby co jestem dostępna na privie, piszcie w razie potrzeby, na pewno odpiszę. :) postaram się wrócić w lutym.

    Korzystając z okazji, chciałabym Wam serdecznie pożyczyć spokojnych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku życzyć Wam jeszcze przyjemniejszych starań, szczęśliwych ciąż, bezpiecznych rozwiązań, jak najmniej stresów, a jak najwięcej miłych niespodzianek, najlepszej opieki medycznej, wielu przyjaciół, na których możecie liczyć, spokoju, radości i spełnienia marzeń <3
    Vesper szkoda że dopiero pojawisz się w lutym :( czemu aż tak długo ?
    Życzę Tobie również Wesołych Świąt i Szczęsliwego Nowego Roku aby nowy rok był dla Ciebie łaskawszy i sprawił fasolke <3

    Trzymajcie kciuki abym jutro na swojej pierwszej wizycie u połoznej usłyszała serduszko !

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, trzymam kciuki kochana! <3

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny milutkie,
    nie pisałam nic,nie odzywałam się - byłam w ten weekend w szpitalu,wczoraj wyszłam; w piątek zgłosiłam się sama na IP,przyjęli mnie... zrobiono usg , okazał się mały krwiaczek ... to z niego te plamienia były..
    ..no i ciąża żywa!!!! Widziałam pulsujące serduszko ♥

    Dostałam leki,zalecenie leżenia

    Proszę, trzymajcie kciuki,aby wszystko dalej przebiegało już spokojnie <3.
    Ja już po przejciach jestem..
    ..tak więc modlę się o to,by wszystko było dobrze, by ta Dziecinka pod sercem zdrowo rosła.

    Witam nowe dziewczyny:-)
    To forum jak widać jest szczęśliwe do zaciążania,czego Wam życzę, jak i naszym Staraczkom <3 Życzę szczęścia,zdrowia i zaciążenia w niedługim czasie :-)
    Pozdrawiam nasze Ciężaróweczki i życzę zdrówka <3.

    katsuyoshi, Demeter, Evanlyn, marta95, Ola_85 lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat kochana- trzymam kciuki za ślicznie bijące serduszko <3

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat trzymam kciuki. I czekam na relacje jak było. Ja za tydzień zaczynam stymulacje do inseminacji. Leki czekaja wykupione. Jeszcze musze strzykawki dokupić bo musze mieć cienkie do wstrzykniec. Spróbujemy czy się cos wydarzy.

    Evanlyn lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Hej Dziewczyny milutkie,
    nie pisałam nic,nie odzywałam się - byłam w ten weekend w szpitalu,wczoraj wyszłam; w piątek zgłosiłam się sama na IP,przyjęli mnie... zrobiono usg , okazał się mały krwiaczek ... to z niego te plamienia były..
    ..no i ciąża żywa!!!! Widziałam pulsujące serduszko ♥

    Dostałam leki,zalecenie leżenia

    Proszę, trzymajcie kciuki,aby wszystko dalej przebiegało już spokojnie <3.
    Ja już po przejciach jestem..
    ..tak więc modlę się o to,by wszystko było dobrze, by ta Dziecinka pod sercem zdrowo rosła.

    Witam nowe dziewczyny:-)
    To forum jak widać jest szczęśliwe do zaciążania,czego Wam życzę, jak i naszym Staraczkom <3 Życzę szczęścia,zdrowia i zaciążenia w niedługim czasie :-)
    Pozdrawiam nasze Ciężaróweczki i życzę zdrówka <3.
    Missy kochana ! <3 tak się martwiłam o Ciebie !
    Ale ciesze się ze jesteś i że widziałaś maleństwo :) Dobrze że wiadomo skąd plamienia się pojawiły , leki napewno pomogą :)
    Wypoczywaj i rośnijcie zdrowo <3 Bede trzymać kciuki aby dalej było tak wspaniale :)

    missy83 lubi tę wiadomość

  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Hej Dziewczyny milutkie,
    nie pisałam nic,nie odzywałam się - byłam w ten weekend w szpitalu,wczoraj wyszłam; w piątek zgłosiłam się sama na IP,przyjęli mnie... zrobiono usg , okazał się mały krwiaczek ... to z niego te plamienia były..
    ..no i ciąża żywa!!!! Widziałam pulsujące serduszko ♥

    Dostałam leki,zalecenie leżenia

    Proszę, trzymajcie kciuki,aby wszystko dalej przebiegało już spokojnie <3.
    Ja już po przejciach jestem..
    ..tak więc modlę się o to,by wszystko było dobrze, by ta Dziecinka pod sercem zdrowo rosła.

    Witam nowe dziewczyny:-)
    To forum jak widać jest szczęśliwe do zaciążania,czego Wam życzę, jak i naszym Staraczkom <3 Życzę szczęścia,zdrowia i zaciążenia w niedługim czasie :-)
    Pozdrawiam nasze Ciężaróweczki i życzę zdrówka <3.
    Missy tak się cieszę, że wszytsko dobrze:)

    missy83 lubi tę wiadomość

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ