X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy, jak dobrze ;) na pewno szczęście nie do opisania zobaczyć to bijące serduszko ;)
    Cieszę się Twoim szczęściem ;)
    Widzę, że w "ferworze walki" przedświątecznej przegapiłam chyba z 5 stron dyskusji^^ jak to w ogóle możliwe?
    Trzeba doczytać ;P

    Edit:
    Mój lekarz nie przejął się skąpą miesiączką, ta obecna trwała w sumie już 4 dni, więc lepiej, ale nadal skąpo. Powiedział, że jak przez pół roku nam nie wyjdzie to wtedy mam się martwić i przyjść. Iść do innego, czy robić jak ten powiedział? Co myślicie? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2015, 10:47

    Evanlyn, missy83 lubią tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy Missy Missy tak się cieszę :) <3 <3 <3

    Kat daj znać jak tam, chociaż jak wrażenia :P

    Pietruszkanatki moja @ wyglądała w sumie tak że miałam jeden dzień bardzo lekkiego krwawienia (podpaski zmieniałam tylko ze względów higienicznych) + 4/5 dni plamienia i wtedy nosiłam tylko wkładki do tego mega bóle w 2 dniu. Mi gin na to mówił że nie jestem pierwsza ani ostatnia z taką @ i że trzeba się martwić jak się do roku nie zajdzie a nie na zaś. Udało mi się za pierwszym podejściem więc uważam że do roku spokojnie się wyrobisz :D tego Ci życzę :D

    ja jutro będę składać życzenia, jeszcze chwile jutro zaglądnę :P

    U mnie szał pieczenia który się powoli kończy - sernik, aniołek i królewski. Tylko sernik sobie jeszcze będzie dochodził pół godziny :) Pewnie z teściówką się zabierzemy popołudniu za sałatki bo co robić tyle czasu. Jam M wcześniej wróci z pracy to ubierzemy choinkę :)

    Wczoraj było mi niedobrze od widoku czekolady - dzisiaj nie mogę się opędzić ech :( a co mi tam i tak będę gruba :D ;D ;D

    pietruszkanatki, missy83 lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn, ale całe życie takie miesiączki miałaś? Bo ja miałam zawsze takie 5 dniowe i w miarę obfite, teraz się dziwnie czuję jak tak mało leci :P bo jeśli miałaś tak zawsze, to pewnie trochę inaczej się na to patrzy niż w moim przypadku? :)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszkanatki wrote:
    Evanlyn, ale całe życie takie miesiączki miałaś? Bo ja miałam zawsze takie 5 dniowe i w miarę obfite, teraz się dziwnie czuję jak tak mało leci :P bo jeśli miałaś tak zawsze, to pewnie trochę inaczej się na to patrzy niż w moim przypadku? :)
    W gimnazjum mi się to pozmieniało z własnej głupoty... Głupie zabawy - skakaliśmy w zaspy w zimie (w tych czasach na zimę leżał śnieg :D ), przemarzłam i przemokłam do szpiku kości i od tamtej pory mam jakie mam :) wcześniej była w strachu że przez to nie będę mogła mieć dzieci bo sąsiadka wpadła do wody bo lód pod nią pękł i niestety tak się właśnie stało :( 40 lat i bez dzieci :( mi się poszczęściło, żadnych skutków ubocznych :)

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Kat trzymam kciuki. I czekam na relacje jak było. Ja za tydzień zaczynam stymulacje do inseminacji. Leki czekaja wykupione. Jeszcze musze strzykawki dokupić bo musze mieć cienkie do wstrzykniec. Spróbujemy czy się cos wydarzy.
    Zuzanna trzymam kciuki żeby wszystko było OK :) <3

    zuzanna lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmmm, no to nie wiem, może po prostu taka Twoja "uroda" jak to się mówi (nie lubię tego:P), może ta przygoda niczemu winna, po prostu tak Ci się wyregulowało? Ja tak mam od 6 miesięcy, w sumie od 10 nie stosuję antykoncepcji więc może to jeszcze "zmora" trucia się ;) ale mądry człowiek po szkodzie ;)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się zawsze bałam antykoncepcji hormonalnej - że przytyje, że potem nie dojdzie do siebie mój organizm i takie tam. Później jeszcze matka mojej obecnej sąsiadki mówiła ludziom że jej córka która ma 30 lat nie może mieć dzieci bo od 15. roku życia stosuje właśnie tabletki ale nie wiadomo ile w tym prawdy... My przed tymi fajnymi czasami jechaliśmy na Durexach :P

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam przed antykoncepcją takie @ bolesne, że tydzień co miesiąc leżałam jak umarlak w domu. Nic nie jadłam, bo wszystko mnie mdliło, byłam odwodniona, tabletki nawet brane kilka dni wcześniej nie pomagały ( to chyba rodzinne, bo moja mama miała to samo). Lekarze porobili badania i dali antyki, nie było wyboru, bo zawalanie tylu tygodniu nauki nie wychodziło mi na dobre ;/ przyjmowałam to 5 lat, brak skutków ubocznych, więc się nie przejmowałam, od 10 miechów nie biorę i w sumie nie mam już takich bóli, w zasadzie nie mam w ogóle, tak jak w trakcie brania anty. Zmieniły moje życie na pewno pod tym względem, że mogłam normalnie funkcjonować, jezdzić rowerem, tańczyć w trakcie @ co wcześniej było nie do pomyślenia. No ale może faktycznie teraz musi organizm wrócić do siebie...

    Evanlyn lubi tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie na tabletkach nie znam, tylko tyle co od kogoś usłyszę to nie wiem do jakiego stopnia mają wpływ na organizm.. Dobrze że Ci pomogło :) mnie bolało jeden dzień (wymioty i użalanie się nad sobą cały dzień i do połowy nocy aż zasnęłam z wyczerpania) to wyobrażam sobie jak to jest przechodzić przez to kilka dni... Będzie dobrze :) tylko niech się organizm uspokoi ;)

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było okropnie wrrrr :D Pewnie gdyby to miało miejsce teraz, szukałąbym innego sposobu, ale wtedy interesowało mnie tylko uśmierzenie tego okropnego bólu, nie ważne jak.
    Pewnie, już czuję, że jest lepiej, więc to kwestia czasu mam nadzieję ;)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Zuzanna trzymam kciuki żeby wszystko było OK :) <3

    DZIEKUJE. ;-)

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadłam na chwile jak obiecałam... dopiero co wrócilismy do domu a ja taka zmeczona i jeszcze mnostwo pracy przed nami tak wiec krótko :
    Położną okazała się ta sama pani co mnie przyjmowała u lekarza... jak ja zobaczyłam myslalam boże tylko nie ona :/ Ale okazała sie bardzo miła zupelnie jakby to nie ta sama osoba O.o Pięknie tlumaczyła i pokazywała zakładając mi teczke ciążową nawet się razem z nami śmiała i żartowała. Może wtedy miała zły dzien , nie wiem ale dzisiaj było milo.
    Pobrała mi krew do 4 fiolek potem kazala mi do 5 fiolki oddać mocz wiec poszlam do wc i kurde mowie jak ja mam trafic do tej malej fiolki O.o ale cudem na stojąco jakoś poszlo hehe. Zmierzyla cisnienie a potem pytania czy pale itp. Teczka założona a w niej widzę ze termin porodu mam na 3 lipca. Mówiła że jak będe po USG i jak będzie wszystko na nim dobrze to za 4 tyg kolejna wizyta a jeśli USG pokaże że cos jest nie tak to natychmiast mam się do niej zgłosić. I tyle w sumie z wizyty. Troche się zawiodłam bo nie było słuchania serduszka :(
    Lece do kuchni kochane... miłego dnia życze :)

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane rzadko tu zaglądam ale was podczytuję i jestem z wami:)
    Chce wam złożyć najpiękniejsze Życzenia Bożego Narodzenia , pięknych chwil przy świątecznym stole, wymarzonych prezentów i Bożego błogosławieństwa na przyszły rok:)
    Dla zaciążonych zdrowych dzieciaczków a ciągle starającym się, aby fasolki w końcu zagościły w naszych brzuchach:)
    Wesołych Świąt!!!

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    Demeter
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Dziewczyny wpadłam na chwile jak obiecałam... dopiero co wrócilismy do domu a ja taka zmeczona i jeszcze mnostwo pracy przed nami tak wiec krótko :
    Położną okazała się ta sama pani co mnie przyjmowała u lekarza... jak ja zobaczyłam myslalam boże tylko nie ona :/ Ale okazała sie bardzo miła zupelnie jakby to nie ta sama osoba O.o Pięknie tlumaczyła i pokazywała zakładając mi teczke ciążową nawet się razem z nami śmiała i żartowała. Może wtedy miała zły dzien , nie wiem ale dzisiaj było milo.
    Pobrała mi krew do 4 fiolek potem kazala mi do 5 fiolki oddać mocz wiec poszlam do wc i kurde mowie jak ja mam trafic do tej malej fiolki O.o ale cudem na stojąco jakoś poszlo hehe. Zmierzyla cisnienie a potem pytania czy pale itp. Teczka założona a w niej widzę ze termin porodu mam na 3 lipca. Mówiła że jak będe po USG i jak będzie wszystko na nim dobrze to za 4 tyg kolejna wizyta a jeśli USG pokaże że cos jest nie tak to natychmiast mam się do niej zgłosić. I tyle w sumie z wizyty. Troche się zawiodłam bo nie było słuchania serduszka :(
    Lece do kuchni kochane... miłego dnia życze :)

    Kat to super ze wszystko ok. Dobrze ze polozna okazala się niegrozna w rzeczywistości. Wiadome ze lepiej takie rzeczy zalatwiac z kims kto nie wzbudza do siebie takiego dystansu. Ja bylam dziś w klinice i odebrałam badania do inseminacji, igly zakupilam , teraz czekac tylko tydzień do @ i pierwszy zastrzyk. Tak się boje bo w zyciu nie robiłam sobie sama zastrzyków.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny <3
    Zycze wam Wesołych Swiat ! Niech te dni beda dla was pieknymi chwilami w rodzinnym gronie <3

    swiateczne-dzieci-11.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2015, 06:10

    Evanlyn, palma lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również Życzę Wam Wesołych Świąt, oby spełniły się wszystkie wasze najskrytsze marzenia! Buziaczki :* <3

    Evanlyn, katsuyoshi, martta, palma lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkim wesołych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia :-) pozdrawiam ze słonecznego i niestety ciepłego trójmiasto ;-) (gdzie ta zima?)

    Evanlyn, marta95, katsuyoshi, palma lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane <3 chciałam Wam życzyć zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie wśród kochających Was ludzi :) by malusieńki Jezus obdarzył każdą z Was tak upragnioną pociechą a nam ciężarnym dał spokojne ciąże i zdrowe dzieciaczki :) <3

    marta95, katsuyoshi, martta, Meg0809, palma lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam zdrowych i pogodnych
    Świąt Bożego Narodzenia.
    Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
    napełni Wasze serca spokojem i radością.
    Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka
    towarzyszy Wam przez całe Wasze życie,
    a szczere i najpiękniejsze
    Bożonarodzeniowe życzenia
    spełniają się w każdym momencie.

    Evanlyn, marta95, katsuyoshi, palma lubią tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę życzyć Wam samych wspaniałych chwil spędzonych w ciepłej, rodzinne atmosferze oraz aby te święta a także Nowy Rok upływał Wam w harmonii, by nigdy nie zabrakło Wam ciepła drugiej osoby, a także każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil <3 wszystkiego dobrego :*

    Evanlyn, martta, Meg0809 lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
‹‹ 379 380 381 382 383 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ