X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też się spodziewałam mniej obfitej @, a tymczasem ostatnia po duphastonie była masakryczna. No nic jeszcze dwa cykle z dupkiem i zobaczymy co dalej powie lekarz.

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, poszłam jednak od razu do lekarki.. Drugi i ostatni raz.. Potraktowała mnie koszmarnie. Od początku jjak ją zobaczyłam to miała minę jak srający kot na pustyni za przeproszeniem, powiedziałam jej o plamieniach, nie chciała słuchać w ogóle o tym, że przytulanki były w owulacje, stwierdziła, że ciąży nie ma bo miesiączka była 8, powiedziałam jej o Luteinie i o teście, nakrzyczała na mnie, że mam jej absolutnie nie brać, że ja nie jestem lekarzem a jak jej powiedziałam, że ból pleców przeszedł to zrobiła tylko krzywa minę. Na macice stwierdziła, że "można powiedzieć, że jest rozpulchniona a w karcie napisała że jest mała, na plamienia powiedziała że to po tabletkach. Usg zero, badanie palcem , nie odniosła się do połowy pytań a gdy jej powiedziałam o bhcg to stwierdziła, że dla siebie mogę zrobić ale ona wątpi, że to ciąża i, że nie każda owulacja (podniesionym tonem) daje ciąże a test jeszcze nie mógł nic wykazać. Powiedziałam jej , że mogę jej dać, żeby zobaczyła to stwierdziła, ze dziękuję za wizytę. Bóle podbrzusza całkiem zbagatwlizowała. Dzisiaj zapisałam się jeszcze do jednej, najlepszej. Wolę wydać 200 zł ale mieć wszystko czarno na białym. Jestem w plecy pieniądze i dodatkowo cała chodzę z nerwów. Baniszon powinien już iść na emeryture ot co..

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!

    Ojeej Szarlotko to faktycznie... Omijaj ta babe szerokim łukiem. I oczywiscie zrob bete bo skoro na tescie kreska sie pojawila... Nie denerwuj sie i zycze Ci lepszej kolejnej wizyty <3 Z dobrymi wiesciami!

    Milego dnia <3

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam od razu, wyniki będą jutro. A jak rylko je zobaczę to pójdę do niej i powiem, że najwyższy czas na odpoczynek.. Anusia jak sprawy?

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka olej głupią babę!!!!

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bardzo dobrze szkoda nerwow na takich lekarzy...

    Ehh u mnie ciezki był tydzien, ledwo zyje. Wczoraj wieczorem wrocilismy, no i dzisiaj pranie sprzatanie, rozpakowywanie... Niestety wczoraj po 36 dniach dopadla mnie @... :( Niby sie mocno nie zdziwilam ale troszke sie zasmucilam bo chyba jednak jakas tam nadzieja byla... No nic, oby tym razem sie udalo ;)

    p19uskjoxacp4928.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny :) , jestem tutaj nowa i bardzo, ale to bardzo prosiłabym o interpretację mojego wykresu ? Jestem zupełnie pogubiona, bo nie pokrywa on się zupełnie tam jak wam wszystkim.. :/
    Czy zaznaczyłam coś nie tak ? Bardzo prosiłabym o zaglądnięcie :) Z góry dziękuję wam i serdecznie pozdrawiam :*


    https://ovufriend.pl/graph/1f262a672da7fde8baf980303760cf25

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 12:11

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś, owulacja była, więc trzeba czekać cierpliwie! :)

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Jaguś :)
    Ale z czym sie nie pokrywa?? Moim zdaniem wykres wyglada w porzadku. Owulacja napewno byla wiec pozostaje czekac:)

    Jaguś_7810 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tego samego zdania co dziewczyny :) Pozostaje czekać ;)

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie teraz patrzę na ten swój wykres i rzeczywiście widać ewidentnie, że owulacja była o.O Rano gdy wprowadzałam wszystkie dane owulacja wychodziła mi dopiero od 26.12 do 30, stąd to pytanie i moja niewiedza. Jednak wykres teraz pokazuje, że była więc jestem spokojna i czekam z niecierpliwością :D W sumie wiecie może dlaczego pokazało mi owulację później ? Nie zaznaczyłam czegoś czy jest może inny powód ? :)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. Mi owulację zaznaczyli na 14dc, potem 15dc, a teraz nagle jej nie było i dalej na nowo mam dni płodne, więc jeszcze nie tracę nadziei :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już jesteśmy przy wykresach to tak wygląda mój:
    98b17b169ab696f903db4cd63661b11c.png

    Wychodzi mi, że miesiączkę powinnam dostać 31 Grudnia a jakoś mi się na nią nie zbiera.. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 12:46

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie 'marta95' jestem spokojna już bo się wystraszyłam chwilowo. Nie nie nie, nie wolno tracić nadziei nigdy :) Teraz mi przychodzi tylko czekać z niecierpliwością - chociaż nie ukrywam, że się ogromnie boję .. Boję się kolejnego rozczarowania, aczkolwiek może ta końcówka roku będzie dla NAS owocna czego sobie i Tobie życzę:D

    marta95 lubi tę wiadomość

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś, kochana! pierwszy cykl starań ? :) też mam ogromną nadzieję, że grudzień będzie akurat tym miesiącem spełniającym marzenia ... <3

    Szarlotka, test pozytywny! <3

    Szarlotka123, Jaguś_7810 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale jest ta druga kreska taka bladziutka, że widać ją tylko pod światło, dlatego wole się nie nastawiać. Poczekam na betę na spokojnie ;)

    martta lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale skoro jest nawet bladziutka to nadzieja zawsze jest :) trzymam kciuki :*

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze się nie zapisuje, ale podglądam....Czeka mnie najpierw rozmowa z mężem-odkładam to, bo generalnie nigdy ciągu do dzieci nie mieliśmy...Ja nie naciskałam, bo żadnego instynktu nie odczuwałam nigdy..;)Ale...... Latka lecą, w lutym skończe 34..no i czasu coraz mniej, tym bardziej że moje cykle nigdy nie należały do regularnych...Od dwóch cykli mierze sobie tempke, badam śluz, szyjke itp,no i tak chcąć nie chcąc zaczełam rozmyślać jakby to było być w ciąży..No i te rozmyślania przełożyły się w chęć, tyle że mąż jeszcze o tym nie wie...:(...Zbieram się, bo niestety rozmowa nie bedzie pewnie łatwa, no i czekam na dogodny moment...Antykoncepcji nie stosuję całe lata, zabezpieczamy sie poprzez stos przerywany..... Wesprzyjcie mnie dziewczynki i podpowiedzcie jak pogadać z dziecioniechetnym mężem....

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'Szarlotka123' chyba mogę gratulować Ci :** ! Bardzo, ale to bardzo się cieszę:)

    'Marta95' u mnie już teraz 3 cykl starań i jak na razie cisza :( ale myślę, że już niedługo to się zmieni a u Ciebie który cykl?:**

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś, u mnie teraz 4 cykl i też narazie cisza :( :*

‹‹ 381 382 383 384 385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ