X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś, odpoczniesz fizycznie i psychicznie :D :*

    Szarlotka, pewnie że się nie poddajemy, teraz już na to za późno nawet :D ale sie nie nakręcam. Również jestem dobrej myśli, że wszystko Ci wytłumaczy i będziesz świetować! ;)

    Szarlotka123, Jaguś_7810 lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ja też tak znalazłam jedną ze swoich lekarek na znanylekarz, powodzenia!
    Allmita Ty znasz swojego męża najlepiej, na pewno znajdziesz dobry moment, może i on Cię zaskoczy swoją reakcją, bo przecież nie wie, że zapragnęłaś dzidziusia. Jak razem odpowiadaliście że nie chcecie dzieci to może on to w sobie po prostu uśpił. Nawet jakby nie zareagował jak powinien, to na pewno Twoje słowa w nim zostaną i coś tam sobie przemyśli. A może trochę go oswój z tą myślą przed rozmową. Że śliczny bobasem koleżanki albo w tv itd? :)

    Szarlotka123, Allmita lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'Szarlotka123' dziękuję Ci- pewnie, że dam radę:) a o cateringu to mi ani nie mów :D Narazie czekam bo w sumie mam zadzwonić w dniu pierwszej miesiączki, żeby umówić się na przyjęcie do szpitala, a gdyby miesiączka nie wystąpiła to ok 15 stycznia dopiero i mam nadzieję, że ta miesiączka nie nadejdzie wcale :(

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita, na dziecko nigdy nikt nie jest gotowy do końca, mój narzeczony wychodzi z założenia, że jesteśmy jeszcze młodzi, trzeba chociaż trochę dorobić, ALE jak będzie to będzie. dlatego nie zabezpieczamy się, idziemy na żywioł. Ja pragnę dziecka bardziej i bardziej tego wszystkiego pilnuje ale wiem, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji. Mamy gdzie mieszkać, zarabiamy też nie mało, na trzy osoby wystarczy. Rozumiem ludzi, którzy twierdzą, ze do dziecka trzeba się "dorobić" ale jakby każdy tak myślał to porody byłyby dopiero po 40.. Rozmowa, rozmowa, rozmowa, spróbuj mu wszystko wytłumaczyć, przedstawić za, powiedz, że go rozumiesz doskonale,ale myślisz, że to jest już ten czas, faceci lubią jak się ich wysłuchuje i przyznaje rację ;) Poza tym, zawsze masz jeszcze jedną opcję ale to już dla desperatów ;)

    Allmita lubi tę wiadomość

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'Marta95' oj tak na pewno odpocznę :D :**

    marta95 lubi tę wiadomość

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was Staraczki :-) Mogę dołączyć ? Jestem tu nowa,ale tak jak Wy staram się o dzidziusia i bardzo go pragnę.Staramy się z mężem już rok :-(

    Jaguś_7810, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sówka! opowiedz coś więcej o sobie :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Sówka! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy kolejną staraczkę :)

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy,witamy Sówka35 :*:)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 35 lat ,od roku staramy się o dziecko.Przez ostatnie trzy miesiące dość intensywnie:-) czas ucieka... Do tej pory nie miałam "napinki",wychodziłam z założenia,że jak się uda to super,ale nie"Świrowałam" z rozpaczy kiedy @ przychodziła...Tak było do sierpnia.Zaczęłam się niepokoić,że coś długo nie mogę "zaskoczyć".I od tej pory co cykl to czuję ciążę :-) taki to śmiech przez łzy,bo nastawiam się tak bardzo,że mam wszystkie możliwe objawy...A potem żal ,że kolejny cykl się nie udało :-( Założyłam tu konto ,zaopatrzyłam się w testy owulacyjne9do tej pory nie przyszło mi to do głowy) i z determinacją mierzę temp...Co z tego wyjdzie ? czas pokaże...
    79d436d038ee5e1fdebb2004090fc6d0.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 14:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka35, owulacja była, wystarczy czekać ;)

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam tak jak Szarlotka123, że owulacja była i trzymam kciuki Sówka35 :* :)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka piękna owulacja :) cierpliwości :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 14:35

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Sówka widzę, że Ty na tym samym etapie teraz co ja, nieszczęsne czekanie :) będzie dobrze! mnie trochę martwi, bo cały czas boli mnie lewy jajnik, w którym był pęcherzyk dominujący i mam nadzieje owulacja. Poprzednio jak miałam takie kłucie to się okazało na usg, że zrobiła mi się dość spora torbiel krwotoczna ciałka zółtego, a wtedy zapłodnienie jest raczej mocno utrudnione. No ale mam nadzieje, że to jednak nie to znowu.

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marrta, mnie też boli jajnik, prawy. Prawdopodobnie na wczesnym etapie tak jest ;)

    martta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam,czekam :-) Beksa się zrobiłam w tym miesiącu.Ja,dotąd twarda babeczka teraz rozklejam się z byle powodu...Ech...hormony.No nic, czekam do terminu małpiszona i będzie co ma być :-)

    martta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martta,mnie tez 'nawala"lewy jajnik.I tradycyjnie piersi bolą niemiłosiernie.Ale zamias grzmieć i rozstawiać wszystkich po katach jak to bywa u mnie po owulacji ja ryczę i się wzruszam bez powodu co wprawia w osłupienie mojego męża hihihi :) Spodziewał się poowulacyjnej jędzy a ma Sierotkę Łzawą :-D

    martta lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na takie jazdy hormonalne zawsze pomagało jak sobie trochę pofikałam, po fitnessowałam, porządnie przeczołgałam, a teraz nawet tego nie mogę, co nie powiem momentami mnie frustruje jeszcze bardziej. No ale nie można mieć wszystkiego, pociecha taka że jak przyjdzie @ to sobie porządnie dam w kość i frustracje chociaż na chwilę miną. A no i jeszcze butelka dobrego wina, a tak to kobieto nawet w sylwestra soczek i tyle, bo nie wiadomo czy coś w brzuchu jest czy nie :) mąż się cieszy ostatnio przez 2 tygodnie w miesiącu ma kierowcę jak trzeba zawsze ;)

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka35 wrote:
    Martta,mnie tez 'nawala"lewy jajnik.I tradycyjnie piersi bolą niemiłosiernie.Ale zamias grzmieć i rozstawiać wszystkich po katach jak to bywa u mnie po owulacji ja ryczę i się wzruszam bez powodu co wprawia w osłupienie mojego męża hihihi :) Spodziewał się poowulacyjnej jędzy a ma Sierotkę Łzawą :-D

    Hahaha, niech się przyzwyczaja :)

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
‹‹ 383 384 385 386 387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ