X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeeeeej dziewczyny jak się rozpisałyście :) Nie nadążam!
    Witaj sówka głowa do góry! Wszystkie tutaj mamy tą samą bolączkę... U nas co prawda 4 cykl, ale zdrowie mam nie najlepsze wiec mysle ze łatwo nie bedzie. Aaaaale... :) Mam nadzieje ze w przyszlym roku sie uda. Najwazniejsze to pozytywne myslenie!

    Jaguś_7810, Sówka35 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z 'anusia24' W końcu tylu parom się udaje, a nam by się miało nie udać ? :))) NIGDY W ŻYCIU :) Powodzenia życzę wszystkim staraczkom tutaj :**

    anusia24, martta lubią tę wiadomość

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    Zgadzam się z 'anusia24' W końcu tylu parom się udaje, a nam by się miało nie udać ? :))) NIGDY W ŻYCIU :) Powodzenia życzę wszystkim staraczkom tutaj :**
    No właśnie! Po prostu kazda z nas ma gdzies tam z góry zapisany odpowiedni moment i trzeba cierpliwie na niego czekac... Tak wiec poki co zycze nam wszystkim miłości i spokojnego wyczekiwania <3

    martta lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest dziewczyny! Spokój i cierpliwość najważniejsze <3

    Jaguś_7810 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że już niebawem pochwalimy się pozytywnymi tescikami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 15:36

    Jaguś_7810, marta95 lubią tę wiadomość

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'Sówka35' oby tak było jak piszesz :) Jejku jak by było super !:*

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam właśnie od ginekologa, zrobiła ze mną wywiad, stwierdziła, że mogę cierpieć na niewydolność lutealną ciałka żółtego.. Na plamienia powiedziała, że to może być początek poronienia, bądź oznaki, że będzie problem z utrzymaniem ciąży. Na USG nic nie było jeszcze widać, za to nie podobają jej się moje jajniki, podobno są duże. dała mi wykaz wszystkich badań , które muszę zrobić i jeśli beta wyjdzie jutro pozytywnie to przepisała mi od razu duphaston, zaraz po dodatnim wyniku trzy razy dziennie. Zostaje mi czekać do jutra a wizyta wcale mnie nie uspokoiła :(.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe osoby :D
    Ale się rozpisałyscie hehe...
    Szarlotka ale lipa z tą twoja gin:/ jak kur.. moze test wykazac ciaze a ona bez zbadania itp powie ze owej ciazy nie ma? Poj.ebana jakas !!!!
    Czekamy na wynik bety :)

    Teraz tak:
    Allmita mam takie proste pytanie do Ciebie.
    Mianowicie czy ty nie wiedziałas nim brałaś ślub ze twoj mąz nie jest chetny aby miec dzieci?
    Wybacz ale dla mnie to dziwne :/ No bo skoro byl gotowy na ślub a nie chce miec dzieci to jak on wyobraża sobie tworzenie rodziny? Przeciez wiadome jest że kazda kobieta pragnie o stworzeniu pelnej rodziny w której jest chociaż jedno dziecko.
    Mysle że powinnaś szczerze porozmawiac z mężem i powiedziec mu o swoich oczekiwaniach.Jesli pragniesz miec dziecko to on powinien o tym wiedziec. Jesli cie kocha i chce spedzic z toba zycie powinien chciec tez tego dziecka.
    Ja wiem ze kazdy potrzebuje na to swojego czasu itp... nie wiem ile jestescie ogolnie razem. Ale z tego co piszesz to wychodzi na to ze on najlepiej wcale nie chcialby miec dzieci a co za tym idzie? Ze ty nie bedziesz w pelni szczesliwa z takim partnerem.

    Szarlotka123, anusia24 lubią tę wiadomość

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'Szarlotka123' jestem tego samego zdania co 'katsuyoshi'. ! Test ciążowy mówiłaś, że ewidentnie dodatni, czyli ewidentnie wskazuje na ciążę, ale musisz jeszcze poczekać aby upewnić się w 100% :( :* Jesteśmy wszystkie z Tobą :* 3 maj się :*

    katsuyoshi, Szarlotka123, marta95 lubią tę wiadomość

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta już druga ginekolog powiedziała, że niektóre testy mają wadę fabryczną i pokazują ciąże mimo jej braku, ale , że mam się nie załamywać bo to wcale nie oznacza, ze tej ciąży nie ma. Jest za wcześnie, żeby coś zobaczyć bo to by był dopiero drugi tydzień. właśnie zrobiłam sobie kolację.. Parówki ze śledziami.. Dodatkowo zauważyłam dzisiaj plamki na sutkach, nie wiem, może tak pragnę tego dziecka, że moja psychika tak działa i faktycznie mam oznaki ciąży, której nie będzie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 19:52

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ta już druga ginekolog powiedziała, że niektóre testy mają wadę fabryczną i pokazują ciąże mimo jej braku, ale , że mam się nie załamywać bo to wcale nie oznacza, ze tej ciąży nie ma. Jest za wcześnie, żeby coś zobaczyć bo to by był dopiero drugi tydzień. właśnie zrobiłam sobie kolację.. Parówki ze śledziami.. Dodatkowo zauważyłam dzisiaj plamki na piersiach, nie wiem, może już sobie sama wymyślam te oznaki ciąży :(
    niech nie pier.dolą glupot !!!
    ja swoj test robilam bardzo wczesnie i wyszla blada bardzo slaba druga kreseczka ! Ale byla... po kilku dniach powtorzenia testu byla juz ciemniejsza.
    Tyle co na swiecie zyje to jeszcze ani razu nie trafilam na test ktory pokazal ciaze a jej nie bylo ! A naprawde hurtownie moglabym otworzyc tyle zuzylam.
    Wiec nie wierze w przypadek.
    A Twoja jutrzejsza beta pokaze ze nie mają racji.
    Masz ten test jeszcze ? Jak tak to zrob zdjecie i nam pokaz.

    Szarlotka123, Sówka35 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam już niestety testu, wyrzuciłam dzisiaj razem z testami owulacyjnymi bo myślałam, że potwierdzę dzisiaj.. Mam tylko zdjęcie usg macicy.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś, dziękuję bardzo, tego teraz potrzebuje :*

    katsuyoshi, Jaguś_7810 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Jak już jesteśmy przy wykresach to tak wygląda mój:
    98b17b169ab696f903db4cd63661b11c.png

    Wychodzi mi, że miesiączkę powinnam dostać 31 Grudnia a jakoś mi się na nią nie zbiera.. :)
    To jest twoj obecny wykres?
    Dlaczego masz zaznaczony test pozytywni z krwi? jak bete masz dopiero jutro? :D
    tutaj widze test robiony 10 dni po owulacji - wiec jakim cudem oni pier.dolą ze za wczesnie na test? Nie ktorym wychodzą testy juz 8 dnia po owu !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam Ci 2 przykłady pozytywnych testów które też są robione wczesnie.

    untitledJ_snhnhpa.jpg
    aJPG_snhnhrp.jpg

    Szkoda że wyrzuciłaś test. A może w domu masz jeszcze jakis test? to z rana mogłabys sobie go zrobic przed pójsciem na bete.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam, kupiłam dzisiaj jak wracałam od lekarza więc rano powtórzę, tam jest zaznaczone, że z krwi? Musiało mi się źle kliknąć. To jest właśnie dziwne bo z wykresu wychodzi owulacja w Czwartek a najlepszą kreskę na teście owulacyjnym miałam w Sobotę, tak samo największą temperaturę. Możemy zobaczyć, ze był taki zaskok temperatury na 37,1 a od czterech dni utrzymuje się tak samo..

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka,przytulasek dla Ciebie.Blada kreska to test pozytywny.Poczekaj albo zmień lekarza. A właśnie tez nie rozmiem tego wyznaczania owulacji na wykresie,bo mnie test pozytywny wyszedł w niedzielę 20-tego (bardzo intensywna różowa kreska) następnego dnia druga kreska mniej nasycona,ale różowa a 22-ego test negatywny.Tylko kreska testowa.Natomiast na wykresie zaznaczono mi owulację na 24-ego??? To moje "raczkowanie"w kwestii temperatur i wykresów,ale zastanawiam się też dlaczego Ovu dwukrotnie zmieniał mi datę owulacji??

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Mam, kupiłam dzisiaj jak wracałam od lekarza więc rano powtórzę, tam jest zaznaczone, że z krwi? Musiało mi się źle kliknąć. To jest właśnie dziwne bo z wykresu wychodzi owulacja w Czwartek a najlepszą kreskę na teście owulacyjnym miałam w Sobotę, tak samo największą temperaturę. Możemy zobaczyć, ze był taki zaskok temperatury na 37,1 a od czterech dni utrzymuje się tak samo..
    testy owu nie zawsze dobrze pokazują ;) nie ktorym nie pokazuja wcale owulacji mimo ze ją mieli :D
    Dobrze ze kupilas test , mam nadzieje ze jutro rano wstawisz mi zdjecie a ja bede mogla zobaczyc i gratulowac :)

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka, dziękuję :* No własnie mam to samo..Z tym, że u mnie test owulacyjny wyszedł później.

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo mówie ze nie ma co sie kierowac wykresami , one wyznaczają owulacje wedlug temperatury :D i jak robisz test owu ktory wyjdzie pozytywny a wykres wyznaczy ci zupelnie inna date nie ma co na to patrzec :)

    Sówka35, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

‹‹ 384 385 386 387 388 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ