X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    też myślę, że za wcześnie, ale nie zaszkodziło mi zacząć wcześniej robić testów, gorzej jakbym przeoczyła a takto jest okej :)
    dokładnie ;)

    my z moim kochaliśmy się co drugi dzien i wyszlo tak że 2 dni przed owu kochalismy się wieczorem i w dniu owu rano :D i ciekawa jestem ktory rycerz dotarl do jajeczka ... czy ten z 2 dni przed czy ten w dniu owu :D Liczę ze ten z 2 dni przed , bylaby wieksza szansa na córke :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 22:37

    marta95 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorzej było dwa miesiące temu, byłam u ginekologa a on mi już gratulował dzidziusia, kazał mi iść na badania, po czym po badaniach okazało się, że 'ups to jednak nie ciąża', sam nie wiedział co powiedzieć, a ja już oswoiłam się z tą myślą...

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    dokładnie ;)

    my z moim kochaliśmy się co drugi dzien i wyszlo tak że 2 dni przed owu kochalismy się wieczorem i w dniu owu rano :D i ciekawa jestem ktory rycerz dotarl do jajeczka ... czy ten z 2 dni przed czy ten w dniu owu :D Liczę ze ten z 2 dni przed , bylaby wieksza szansa na córke :)


    hehe, może trafi się córeczka :D

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    hehe, może trafi się córeczka :D
    Po za tym też czytalam że kochając się rano zwieksza się szanse na zaplodnienie bo wychodzi to 1.5 dnia a nie 2 dni :)

    Mam taką cichą nadzieje tym bardziej ze tym razem objawy ciazowe pojawily sie o wiele pozniej niz z synkiem. I ogolnie czuje sie inaczej niz w pierwszej ciazy :)

    marta95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Najgorzej było dwa miesiące temu, byłam u ginekologa a on mi już gratulował dzidziusia, kazał mi iść na badania, po czym po badaniach okazało się, że 'ups to jednak nie ciąża', sam nie wiedział co powiedzieć, a ja już oswoiłam się z tą myślą...
    to na jakiej podstawie uznal ze to ciaza?

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    to na jakiej podstawie uznal ze to ciaza?

    po rozpulchnionej macicy PODOBNO, a poszłam do niego no miałam po prostu dwudniowe brązowe plamienie, i również po tym stwierdził, że to ciąża..

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    po rozpulchnionej macicy PODOBNO, a poszłam do niego no miałam po prostu dwudniowe brązowe plamienie, i również po tym stwierdził, że to ciąża..
    jakaś paranoja O.o

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no przepłakałam kilka nocy, ale uznalam ze sie nie poddam.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    no przepłakałam kilka nocy, ale uznalam ze sie nie poddam.
    Nie mozna sie poddawac bo jest o co walczyc :)

    Ja się poddałam w pierwszym związku który trwał 4 lata... Chcieliśmy miec dziecko i od samego początku bez zabezpieczeń itp... jednak przez te 4 lata ani razu się nie udalo...zaczełam siebie obwiniać , bylam pewna ze to ze mną jest cos nie tak.
    Byłam u gin bo nie wiem czemu mialam wtedy niespodziewane krwawienie jakby jakiś krwotok jednorazowy ale mocny...Gin mnie zbadał i uznał że mój organizm potrzebował się oszyscic bo mam male zapalenie.Dostałam leki dopochwowo na zapalenie. Przy okazji opowiedziałam mu o staraniach i o zmartwieniach.Moj gin w polsce to starszy pan bardzo mily ,zawsze wysluchal,zawsze odpowiadal i zawsze pytal czy sie ma pytania. Po uslyszeniu moich obaw zbadał mnie dokładnie, potem kazal się ubrac .Usiadłam na krzesle i milczałam a on spojrzal na mnie takim cieplym zwrokiem i mówi " Spokojnie bedzie pani miała dzieci" Poplakałam się mimo ze nadal nie wierzylam w to ze to nie moja wina...z moim bylym nam się nie ulozylo i po 4 latach się rozeszliśmy. Potem poznalam mojego obecnego i z nim zaszłam za pierwszym razem (czyli za pierwszym stosunkiem) nawet sie nie spodziewalismy ani nie staralismy się o dziecko tylko mielismy w planach ze chcemy miec dzieci... A tu @ nie przyszła... minelo 11 dni po spodziewanej a ja bylam pewna ze sie spoznia przez stres,nowy klimat,nowa praca,nowe srodowisko bo wyjechalam do UK i tam zamieszkalam wtedy ... ale no 11 dzien i nadal nic.. objawy jak na @ i to ostre... Mówie kupie test aby uspokoic się psychicznie ( zazwyczaj po testach tego samego dnia dostawalam @ ) wiec liczylam na to samo... no i robie w godzinach popoludniowych a tam 2 grube kreski :D cala sie trzeslam i plakalam nie wiedzialam co robic.. wmawialam sobie ze test jest wadliwy i polecialam po kolejne 3 kazdy innej firmy ale kazdy pokazal to samo :)
    Taka moja krotka histora z pierwsza ciażą. A o drugie dziecko staralismy się w zaplanowaniu , gdy synek skonczyl roczek uznalismy ze czas na drugie aby nie byl jedynakiem i nie bylo zbyt duzej róznicy... Pierwszy cykl mimo bardzo duzego sluzu byl nie udany... ale za to drugi cykl gdzie sluzu wcale nie mialam i myslalam ze owu nie mialam to okazalo sie ze się udalo :) Starania o drugie dziecko byly planowane no i moje z forum ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 22:59

    marta95, Vesper lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, uwielbiam czytać takie historie..ze szczęśliwym zakończeniem:) czyli jednoznacznie wychodzi, że trzeba po prostu wyluzować i dać działać naturze, tylko szkoda, że czasami po prostu rozum mówi co innego i nagle zaczyna się o tym tak długo myśleć, że nic z tego nie wyjdzie.. Wiem, jestem młoda dużo przede mną, ale już teraz chciałabym dać mężowi takie malutkie szczęście, żebyśmy byli taką prawdziwą rodziną.. A z tym śluzem, to sama nie wiem... ostatni cykl zapisywałam sobie w kalendarzu, wszystkie objawy jakie tylko spostrzegłam, obserwowałam śluz -był płodny, a co najlepsze miałam dwa razy w cyklu śluz płodny! Więc braliśmy się do roboty...29 dc okresu dalej nie ma...mijały kolejne dni dalej nic, aż w końcu @..zawiedziona byłam że szok! I w tym cyklu zapisałam się tutaj do was dziewczynki, bo czytając już wcześniej to forum uznałam, że dobrze jest się tak komuś wygadać i uzyskać rady od waszej strony, i o to jestem! :D

    katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Kat, uwielbiam czytać takie historie..ze szczęśliwym zakończeniem:) czyli jednoznacznie wychodzi, że trzeba po prostu wyluzować i dać działać naturze, tylko szkoda, że czasami po prostu rozum mówi co innego i nagle zaczyna się o tym tak długo myśleć, że nic z tego nie wyjdzie.. Wiem, jestem młoda dużo przede mną, ale już teraz chciałabym dać mężowi takie malutkie szczęście, żebyśmy byli taką prawdziwą rodziną.. A z tym śluzem, to sama nie wiem... ostatni cykl zapisywałam sobie w kalendarzu, wszystkie objawy jakie tylko spostrzegłam, obserwowałam śluz -był płodny, a co najlepsze miałam dwa razy w cyklu śluz płodny! Więc braliśmy się do roboty...29 dc okresu dalej nie ma...mijały kolejne dni dalej nic, aż w końcu @..zawiedziona byłam że szok! I w tym cyklu zapisałam się tutaj do was dziewczynki, bo czytając już wcześniej to forum uznałam, że dobrze jest się tak komuś wygadać i uzyskać rady od waszej strony, i o to jestem! :D
    W moim przypadku wyszlo na to ze to z moim ex cos bylo nie tak.Skoro ja już mam drugie a on nadal nie ma ani jednego...Wział nie dawno ślub i też cos ta jego nie może zajsc.
    Ja w googlach wpisalam ze szukam jakiegoś aktywnego forum i ta oto znalazlam te :) To byl mój pierwszy wątek na który weszłam i tak juz zostałam.Dziewczyny przyjeły mnie bardzo ciepło i nie żałuje wyboru :)

    A jak zaciążyłam to założyłam na fioletowej ten wątek :

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/lipcowe-mamusie-2016,8804.html

    Oczywiscie każda zaciążona jest mile widziana nie tylko Lipiec ;)
    Cieszy mnie fakt że dziewczyny z tego wątku na fioletową strone doszły do wątku założonego prze mnie :) Bo nadal trzymamy się razem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 23:37

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    W moim przypadku wyszlo na to ze to z moim ex cos bylo nie tak.Skoro ja już mam drugie a on nadal nie ma ani jednego...Wział nie dawno ślub i też cos ta jego nie może zajsc.
    Ja w googlach wpisalam ze szukam jakiegoś aktywnego forum i ta oto znalazlam te :) To byl mój pierwszy wątek na który weszłam i tak juz zostałam.Dziewczyny przyjeły mnie bardzo ciepło i nie żałuje wyboru :)


    No to rzeczywiście z nim coś nie tak.. ale moze i to lepiej ze tak sie skonczylo teraz masz pewnie super rodzinkę:)
    Jesteście na prawdę pomocne <3

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    W moim przypadku wyszlo na to ze to z moim ex cos bylo nie tak.Skoro ja już mam drugie a on nadal nie ma ani jednego...Wział nie dawno ślub i też cos ta jego nie może zajsc.
    Ja w googlach wpisalam ze szukam jakiegoś aktywnego forum i ta oto znalazlam te :) To byl mój pierwszy wątek na który weszłam i tak juz zostałam.Dziewczyny przyjeły mnie bardzo ciepło i nie żałuje wyboru :)

    A jak zaciążyłam to założyłam na fioletowej ten wątek :

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/lipcowe-mamusie-2016,8804.html

    Oczywiscie każda zaciążona jest mile widziana nie tylko Lipiec ;)
    Cieszy mnie fakt że dziewczyny z tego wątku na fioletową strone doszły do wątku założonego prze mnie :) Bo nadal trzymamy się razem.


    może też niedługo dołącze :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wczesnym rankiem.


    Spokojnie marta kazdy dołączy tylko każdy potrzebuje na to swojego czasu ;)

    Evanlyn, Vesper lubią tę wiadomość

  • eryk Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry.
    Jestem Eryk , wiem że to jest strona dla dziewczyn.
    Szukam pomocy :(
    Czy mogę napisać swój problem?
    Mam dopiero 15 lat.
    Proszę nie wyzwijcie mnie za to że tutaj wszedłem :(

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    od wczoraj boli mnie głowa że myśleć się nie da :( nawet Amol nie pomaga. Leżę w łóżku i użalam się nad sobą :(

    A takie wielkie plany na porządki były, przez każdy krok dudni mi w głowie i wprawia mnie w niewyobrażalny ból :(

    Wczoraj wieczorem skończyłam kurację na grzybka - całe szczęście bo nienawidzę dowcipnych tabletek :(

    O dziwo mimo bólu głowy mam bardzo dobry humor i udzielił mi się świąteczny nastrój na całego :) u nas balkon już ubrany, choinkę ubieramy w dzień Wigilii :) nie mogę się doczekać barszczu czerwonego i karpia :D <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 10:01

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eryk wrote:
    Dzień Dobry.
    Jestem Eryk , wiem że to jest strona dla dziewczyn.
    Szukam pomocy :(
    Czy mogę napisać swój problem?
    Mam dopiero 15 lat.
    Proszę nie wyzwijcie mnie za to że tutaj wszedłem :(
    Słuchamy Eryk, jaki masz problem?

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    od wczoraj boli mnie głowa że myśleć się nie da :( nawet Amol nie pomaga. Leżę w łóżku i użalam się nad sobą :(

    A takie wielkie plany na porządki były, przez każdy krok dudni mi w głowie i wprawia mnie w niewyobrażalny ból :(

    Wczoraj wieczorem skończyłam kurację na grzybka - całe szczęście bo nienawidzę dowcipnych tabletek :(

    O dziwo mimo bólu głowy mam bardzo dobry humor i udzielił mi się świąteczny nastrój na całego :) u nas balkon już ubrany, choinkę ubieramy w dzień Wigilii :) nie mogę się doczekać barszczu czerwonego i karpia :D <3
    Ten ból glowy to masakra :( wiem ze nic na niego nie pomaga mialam to ostatnio eh

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • eryk Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Evanlyn.
    Moja dziewczyna ma 16lat i wczoraj powiedziała mi że jest w tej ciąży i że ja będę tatą :(
    Do tego seksu namawiała mnie strasznie już tydzień czasu ale ja nie chciałem...
    Potem mi powiedziała że jak się nie zgodze to poszuka sobie innego który będzie chciał.
    Wiec się zgodziłem bo nie chciałem aby mnie zostawiła :(
    A teraz mówi że jest w ciązy tylko ze ja nie wiem dlaczego!
    Miałem prezerwatywę i nawet w nią nie wystrzeliłem bo nie zdążyłem dlatego że moja dziewczyna miała szybko ten cały orgazm i przerwała.
    Wczoraj pokazała mi nawet ten cały pasek z tymi 2 kreskami co pokazuje ciąże :(
    Boje się strasznie ! Nie chce być tatą jeszcze :(
    Zawiodłem rodziców... jak się dowiedzą będą bardzo źli na mnie :( A zawsze byli ze mnie bardzo dumni bo bardzo dobrze się ucze i nie sprawiam im problemów. Wiążą ze mną duże nadzieje na moją przyszłość zawodową a tutaj taka sprawa :(

    Czy to ja jestem tatą tego dziecka?
    Boje się że mnie dziewczyna oszukuje.
    Proszę pomóżcie mi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2015, 10:16

    katsuyoshi, Evanlyn lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eryk wrote:
    Dzień Dobry Evanlyn.
    Moja dziewczyna ma 16lat i wczoraj powiedziała mi że jest w tej ciąży i że ja będę tatą :(
    Do tego seksu namawiała mnie strasznie już tydzień czasu ale ja nie chciałem...
    Potem mi powiedziała że jak się nie zgodze to poszuka sobie innego który będzie chciał.
    Wiec się zgodziłem bo nie chciałem aby mnie zostawiła :(
    A teraz mówi że jest w ciązy tylko ze ja nie wiem dlaczego!
    Miałem prezerwatywę i nawet w nią nie wystrzeliłem bo nie zdążyłem dlatego że moja dziewczyna miała szybko ten cały orgazm i przerwała.
    Wczoraj pokazała mi nawet ten cały pasek z tymi 2 kreskami co pokazuje ciąże :(
    Boje się strasznie ! Nie chce być tatą jeszcze :(
    Zawiodłem rodziców... jak się dowiedzą będą bardzo źli na mnie :( A zawsze byli ze mnie bardzo dumni bo bardzo dobrze się ucze i nie sprawiam im problemów. Wiążą ze mną duże nadzieje na moją przyszłość zawodową a tutaj taka sprawa :(

    Czy to ja jestem tatą tego dziecka?
    Boje się że mnie dziewczyna oszukuje.
    Proszę pomóżcie mi :(
    No cóż Eryk, ciężka sprawa. Mam wątpliwości czy nie robisz sobie jaj no ale ok, napiszę co o tym myślę.

    Nie wiem jak możemy Ci pomóc bo widzę że bardziej masz problem ze swoją dziewczyną niż ogólnie z ciążą... Opcji może być dużo ale najbardziej prawdopodobna jest ta że Twoja dziewczyna niestety faktycznie Cię oszukuje. Mało prawdopodobne żeby w gumce wpaść a co dopiero po stosunku przerywanym...

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ