X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta u nas w sumie tez sa dwie wigilie ale to dlatego ze jestem innego wyznania i moja wigilia jest juz w styczniu :D Tak wiec nikt sie nie obraza ani tesciowie ani rodzice bo i tych i tych odwiedzamy :P

    Vesper no wlasnie co do tego odpowiedniego momentu to nie jestem pewna :P Bo akurat ten tydzien przed owu to mielismy stresujacy, do tego ja juz sie nastawilam ze ten cykl i tak na straty wiec troche sobie odpuscilismy i nie wiem :P watpie zeby sie udalo ale to nic, jak nie teraz to w Nowym Roku z nowym zdrowiem... ;)

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Marta u nas w sumie tez sa dwie wigilie ale to dlatego ze jestem innego wyznania i moja wigilia jest juz w styczniu :D Tak wiec nikt sie nie obraza ani tesciowie ani rodzice bo i tych i tych odwiedzamy :P

    Vesper no wlasnie co do tego odpowiedniego momentu to nie jestem pewna :P Bo akurat ten tydzien przed owu to mielismy stresujacy, do tego ja juz sie nastawilam ze ten cykl i tak na straty wiec troche sobie odpuscilismy i nie wiem :P watpie zeby sie udalo ale to nic, jak nie teraz to w Nowym Roku z nowym zdrowiem... ;)

    Najwazniejsze, że nikt się nie obraża a dwie wigilie są spoko, poje się troszkę więcej a potem zrzucać zbędne kg hehe :D

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Najwazniejsze, że nikt się nie obraża a dwie wigilie są spoko, poje się troszkę więcej a potem zrzucać zbędne kg hehe :D
    hehe z tymi kg to ciezko :D ja jak bylam u lekarza to fasolka dodala juz mi kilka kg :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 17:31

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie chyba to jest najgorsze :D Na szczescie mam pare wiekszych spodni :P

    katsuyoshi, marta95 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co było przyczyną poronienia niestety nie wiadomo.. Wiem tylko, ze było samoistne pół roku temu. Lekarz po poronieniu zabronił mi zachodzić w ciąże przez pół roku, stąd akurat te tabletki. Kilka miesięcy temu okazało się, że mam podejrzenie o wzw typu b. Czekam aktualnie na wizytę w poradni chorób zakaźnych. Mimo wszystko lekarze mówią, że może to być spowodowane tym, że miałam styczność z krwią zarażonego nie mam powiększonej wątroby ani żadnych objawów miałam robione USG wątroby i wyszło wszystko ok, nie muszę być chora więc postanowiliśmy się postarać od tego cyklu. Byłam bardzo ucieszona i czekałam tylko na Sylwestra, żeby móc sprawdzić betę ale.. teraz już jestem przerażona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 17:37

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    No wlasnie chyba to jest najgorsze :D Na szczescie mam pare wiekszych spodni :P
    haha a ja wlasnie nie mam :D
    I musze kupic sobie jakies 2-3 kompety dresów najlepiej bo są najwygodniejsze.
    Jeansy ktore nosze sa juz mi ciasne :/ a w domu latam w spodniach od pizamy :D
    Tylko kurde u mnie w sklepach nie ma dresów ciekawych :/ i bede musiala na ebayu zamowic a widzialam tam takie super i bardzo tanie :)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Co było przyczyną poronienia niestety nie wiadomo.. Wiem tylko, ze było samoistne pół roku temu. Lekarz po poronieniu zabronił mi zachodzić w ciąże przez pół roku, stąd akurat te tabletki. Kilka miesięcy temu okazało się, że mam podejrzenie o wzw typu b. Czekam aktualnie na wizytę w poradni chorób zakaźnych. Mimo wszystko lekarze mówią, że może to być spowodowane tym, że miałam styczność z krwią zarażonego nie mam powiększonej wątroby ani żadnych objawów miałam robione USG wątroby i wyszło wszystko ok, nie muszę być chora więc postanowiliśmy się postarać od tego cyklu. Byłam bardzo ucieszona i czekałam tylko na Sylwestra, żeby móc sprawdzić betę ale.. teraz już jestem przerażona.
    Rozumiem.
    Przykro mi. Ale jak to mówia co nas nie zabije to nas wzmocni.
    Napewno wszystko bedzie dobrze i doczekasz się dzidziusia .
    Teraz napewno bedziesz pod stała obserwacją lekarzy jak uda ci sie zajsc aby sie sytuacja nie powtórzyła.
    Musisz byc dobrej mysli, nie mozesz się załamywac ani poddawac bo to najgorsze co może byc.
    Trzeba wierzyć ze sie uda i że bedzie wszystko dobrze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Po tym zdarzeniu niestety stałam się mega panikarą i wszystko wydaje mi się już złem wcielonym. Zastanawiałam się nad plamieniem implantacyjnym ale na to o wiele za wcześnie.. Mam nadzieje, że to jest jakieś tam zwykłe plamienie i, ze może jednak się udało.. Pożyjemy, zobaczymy. Nie ten cykl to będą inne ;)

    katsuyoshi, marta95 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Dziękuję :) Po tym zdarzeniu niestety stałam się mega panikarą i wszystko wydaje mi się już złem wcielonym. Zastanawiałam się nad plamieniem implantacyjnym ale na to o wiele za wcześnie.. Mam nadzieje, że to jest jakieś tam zwykłe plamienie i, ze może jednak się udało.. Pożyjemy, zobaczymy. Nie ten cykl to będą inne ;)
    Oczywiscie że tak :)
    Spokojnie te plamienia moim zdaniem jak i Vesper to przez odstawienie anty.
    Wszystko sie ureguluje z czasem i bedzie coraz lepiej.
    Ja osobiscie nigdy w zyciu nie bralam anty wiec nie mialam z nimi doswiadczenia żadnego.Ale slyszalam i widzialam wlasnie że po odstawieniu anty kobiety maja wlasnie czesto te plamienia bo organizm musi sie ustawic.
    Cierpliwosci a napewno wszystko się wyjasni .;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 17:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie najbardziej ta wysoka temperatura w pochwie.. Teoretycznie mam już po dniach płodnych.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Kat <3 ale fajny nowy awatarek :D

    Nie chcę Cię namawiać do złego, ale moja przyjaciółka została przyzwolenie od lekarza na jedną słabą kawę dziennie, piła ją z mlekiem w pierwszej połowie dnia.

    Zgadzam się z Tobą, że spokój jest najważniejszy. Wiem, że to nie jest łatwe, ale przecież jak się denerwujemy, to zmienia się nam układ hormonalny, wzrasta kortyzol, prolaktyna (adrenalina ;)) :P sądzę, że nie są to sprzyjające warunki dla dziecka ;)

    Nie wiedziałam, że miałaś suchy dzień płodny, dajesz nadzieję ;) :D

    Ola, zgadzam się z Tobą, że testy raczej negatywne, trzeba jeszcze kilka zrobić, a poza tym u mnie tez było napisane, żeby robić jej wieczorem.

    Wiesz co, a może Twój jajnik jednak ruszył do pracy? :)
    idziesz do gina? czy czekasz na rozwój wypadków?

    Anusiu, życzę Ci w takim razie pięknego ciałka żółtego i wysokiego progesteronu. Pisz, co gieniu Ci rzekł <3

    Madziulla, trzymam kciuki za Twój stymulowany cykl i zdrówko :D

    Meg, witaj :)

    Dobrej niedzieli, dziewczyny!
    poczekam do 40 dc i wtedy pojde.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Zastanawia mnie najbardziej ta wysoka temperatura w pochwie.. Teoretycznie mam już po dniach płodnych.
    wysoka tempka powinna sie utrzymywac po owulacji przez dluzszy czas i spadac powinna dopiero na @ jesli nie doszlo do zaplodnienia.
    mierz tempke codziennie rano zaraz po obudzeniu i najlepiej o tej samej godzinie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 18:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać, że wczoraj zdarzyło mi się coś dziwnego. Miałam mrowienie w brzuchu, sekundę później poczułam się jakby mi coś spadło w dół.. Dosłownie jak huragan. a początku się zaczęłam śmiać bo było to na prawdę dziwne uczucie ale dzisiaj już mi nie jest tak do śmiechu..

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Zapomniałam dodać, że wczoraj zdarzyło mi się coś dziwnego. Miałam mrowienie w brzuchu, sekundę później poczułam się jakby mi coś spadło w dół.. Dosłownie jak huragan. a początku się zaczęłam śmiać bo było to na prawdę dziwne uczucie ale dzisiaj już mi nie jest tak do śmiechu..
    Wiesz nie możesz sie zamratwiac kazdym objawem bo to nic dobrego ci nie wrózy, bedziesz sie niepotrzebnie za bardzo nakrecac itp.
    Powtarzałam to wielu dziewczynom.
    Wiele tutaj bylo osób ktore panikowały za bardzo i kazdy objaw braly do siebie i to nie dawało im efektów wrecz przeciwnie nie zachodzily w ciąże.
    Dopiero jak posłuchały dały na luz udalo im się zajsc.

    Musisz byc cierpliwa.

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje, spokój jest najważniejszy. Jutro od gina się dowiem co i jak, poczekam do sylwestra i zrobię test, o ile wykluczy miesiączkę.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Masz racje, spokój jest najważniejszy. Jutro od gina się dowiem co i jak, poczekam do sylwestra i zrobię test, o ile wykluczy miesiączkę.
    i tak trzymaj :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dobrze radzą, spokój przede wszystkim, każdej się uda mieć maleństwo :)

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pytanie z innej beczki :) podczas sutsounku od wczoraj bola mnie jajniki ....czy to normalne??tzn bola mnie cały dzien ale podczas stusunku bardziej je czuje,

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz powiększone jest owulacja, czy będzie? Najczęściej wtedy je czuć ;)

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teoretycznie mam cykl bez owu.....ale faktycznie nie wiadomo

    km5s8ribs34fnes6.png
‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ