X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dni ile masz jeszcze do @??

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    http://ifotos.pl/zobacz/201512191_sxqeehe.jpg

    jeżeli teraz się otworzy, to już mówię o co mi chodzi, po prostu nie wiem jak to interpretować, negatywne mogą być przez 4 dni ? czy coś nie tak ? :)
    w/g mnie sa negatywne ta druga kreska musi byc bardzo wyrazna.

    katsuyoshi, anusia24, Vesper lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedawno mi się skończyła, ogólnie dzisiaj jest 10dc, mam nieregularne więc trudno mi niestety stwierdzić, ostatnio dostałam w 38dc. Mam nadzieję, że masz rację i będą pozytywne :) A Ty czekasz na dzidziusia czy dopiero się starasz? :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Niedawno mi się skończyła, ogólnie dzisiaj jest 10dc, mam nieregularne więc trudno mi niestety stwierdzić, ostatnio dostałam w 38dc. Mam nadzieję, że masz rację i będą pozytywne :) A Ty czekasz na dzidziusia czy dopiero się starasz? :)
    Czekam na dzidziusia :) jestem w 10 tyg :) no życzę Ci powodzenia żeby i u Ciebie blady test LH okazał się pozytywny :) pocieszę Cię że ta druga ciemna kreska w LH wyszła mi dopiero przed @ :P ale wtedy już podejrzewałam że to ciąża :)

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero przeczytałam ze rozumieniem... 10 dzień cyklu to nie za wcześnie na owulkę? Jak masz takie długie cykle to chyba później powinna wystąpić?? hmmm

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Czekam na dzidziusia :) jestem w 10 tyg :) no życzę Ci powodzenia żeby i u Ciebie blady test LH okazał się pozytywny :) pocieszę Cię że ta druga ciemna kreska w LH wyszła mi dopiero przed @ :P ale wtedy już podejrzewałam że to ciąża :)

    O to gratulacje! Bardzo bym chciała już takie małe maleństwo :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Dopiero przeczytałam ze rozumieniem... 10 dzień cyklu to nie za wcześnie na owulkę? Jak masz takie długie cykle to chyba później powinna wystąpić?? hmmm

    Niby tak, ale we wcześniejszych miesiącach trwaly 23,24, dlatego zaczęłam wcześniej być może by się udało...:)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :) każda się kiedyś doczeka :) nadzieję trzeba mieć i próbować ;)

    katsuyoshi, Ola_85 lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Dziękuje :) każda się kiedyś doczeka :) nadzieję trzeba mieć i próbować ;)

    Myślałam, że za bardzo się nakrecalam przez te 3 miesiące, odpuscilam w tamtym miesiącu i dalej nic, bo trudno będę próbować dalej :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ginekolożka mówiła żebym się spokojnie starała, to może trwać do roku i żebym się tym nie martwiła bo to całkiem normalne :) dopiero po roku starań zacząć się martwić więc spokojnie i na Ciebie przyjdzie pora :) masz 20 lat czy liczna w nicku to przypadek? :P

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Madziuuuula Autorytet
    Postów: 1199 675

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszkanatki wrote:
    Powiedz czy leczysz sie jeszcze jakos czy tylko duphastonem?
    Tak, mam hashimoto. Biorę euthyrox. I od przyszłego cyklu gonadotropinę w zastrzyku od 4 dnia cyklu.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    201609111661.png
    Filipek, 62 cm i 3660 g radości:)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    mi ginekolożka mówiła żebym się spokojnie starała, to może trwać do roku i żebym się tym nie martwiła bo to całkiem normalne :) dopiero po roku starań zacząć się martwić więc spokojnie i na Ciebie przyjdzie pora :) masz 20 lat czy liczna w nicku to przypadek? :P

    Wiem, że trzeba na spokojnie ale ja z tych mniej cierpliwych :P no dopiero 20 latek, a tu już mąż hehe :D

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Wiem, że trzeba na spokojnie ale ja z tych mniej cierpliwych :P no dopiero 20 latek, a tu już mąż hehe :D
    Fajnie :) ja miałam niecałe 21 jak się hajtałam :P to wcześnie się zaczynasz starać i masz kuuuuupe czasu :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Fajnie :) ja miałam niecałe 21 jak się hajtałam :P to wcześnie się zaczynasz starać i masz kuuuuupe czasu :)

    Za młodu najlepiej się hajtac bo potem to nie wiadomo co strzeli do głowy :D no mam kupe czasu aczkolwiek byłabym szczęśliwa gdyby jednak jakimś cudem się udało ;)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta spokojnie tylko spokój nas uratuje :D
    Kurcze każdej to powtarzam i się sprawdza .
    Co do testów hm ja osobiscie testów nigdy nie stosowałam w celu sprawdzenia owulacji.
    Ale mysle że jesli ten cykl nie okaże się owocny to proponuje zakupic okolo 10 testów owulacyjnych nawet te z allegro i zacząc je robić mniej wiecej wtedy kiedy wyliczysz ze powinnas miec owu. Piszesz ze masz nie regularne cykle tak wiec 10 testów kazdego dnia powinny pokazać ci wystąpienie owulacji w tych 10 dniach. Oczywiscie testy które pokazałas wcale nie muszą okazywać się negatywne ;) jak i brak sluzu plodnego tez nie musi świadczyć o braku owulacji itp. Ja co do śluzu jestem dowodem po raz drugi :D
    W pierwszej ciaży w dni plodne miałam sucho i zaciażyłam. Teraz w drugiej ciaży tak samo miałam sucho i mam fasolke ;) wiec nie ma w tym reguły.
    Są kobiety który testy owu wcale nie wykazują owulacji a ona i tak wystąpiła i zaciażyły. Są też takie które miały wykresy bez owulacyjne i także zaciążyły :)
    Wiec tutaj nie ma za bardzo w tym reguły :) To tylko pisany nam los sprawia co jak gdzie i kiedy ma się stac :) Jeśli bedziesz miała zajśc to napewno zajdziesz. A jesli bedzie do tego potrzebna ci pomoc medyczna to napewno taką otrzymasz. Także wiara , wiara i jeszcze raz wiara w cud <3 I najważiejsza sprawa nie myśl o zajsciu i o ciaży ;) Uwierz psychika bardzo dużo tutaj robi .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2015, 23:35

    marta95, anusia24, Vesper, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    marta spokojnie tylko spokój nas uratuje :D
    Kurcze każdej to powtarzam i się sprawdza .
    Co do testów hm ja osobiscie testów nigdy nie stosowałam w celu sprawdzenia owulacji.
    Ale mysle że jesli ten cykl nie okaże się owocny to proponuje zakupic okolo 10 testów owulacyjnych nawet te z allegro i zacząc je robić mniej wiecej wtedy kiedy wyliczysz ze powinnas miec owu. Piszesz ze mam nie regularne cykle tak wiec 10 testów kazdego dnia powinny pokazać ci wystąpienie owulacji w tych 10 dniach. Oczywiscie testy które pokazałas wcale nie muszą okazywać się negatywne ;) jak i brak sluzu plodnego tez nie musi świadczyć o braku owulacji itp. Ja co do śluzu jestem dowodem po raz drugi :D
    W pierwszej ciaży w dni plodne miałam sucho i zaciażyłam. Teraz w drugiej ciaży tak samo miałam sucho i mam fasolke ;) wiec nie ma w tym reguły.
    Są kobiety który testy owu wcale nie wykazują owulacji a ona i tak wystąpiła i zaciażyły. Są też takie które miały wykresy bez owulacyjne i także zaciążyły :)
    Wiec tutaj nie ma za bardzo w tym reguły :) To tylko pisany nam los sprawia co jak gdzie i kiedy ma się stac :) Jeśli bedziesz miała zajśc to napewno zajdziesz. A jesli bedzie do tego potrzebna ci pomoc medyczna to napewno taką otrzymasz. Także wiara , wiara i jeszcze raz wiara w cud <3 I najważiejsza sprawa nie myśl o zajsciu i o ciaży ;) Uwierz psychika bardzo dużo tutaj robi .

    Postaram się być spokojna, ale ta myśl o malenstwie cały czas siedzi mi w głowie :) mam nadzieję, że mimo tych błahych kreseczek jednak się uda :) dziękuję Wam za wsparcie i że moge liczyć na waszą pomoc to też dużo daje <3 a Tobie kochana gratuluję takiego szczęścia! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry wszystkim :) <3

    Vesper, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) ale musiałam Was nadrabiać. Staram się czytać na bieżąco, ale produkujecie strasznie szybko :)
    Pozdrawiam wszystkie Nasze brzuchatki :) spokoju i radości życzę :)
    Witam nowe forumowiczki i życzę powodzenia w staraniach :)
    U mnie ogólnie beznadzieja, ale po mału się przyzwyczajam do takiego stanu rzeczy.
    Ola_85 również życzę Ci zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia prawdziwie rodzinnych i szczęśliwego Nowego Roku, oby był dla Ciebie lepszy i pomyślny :)

    Vesper, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam wasze przygotowania do świąt kochane? <3

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ