X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta, widzę, że wykres zapowiada się ciekawie, niekoniecznie spadek tempki to brak ciąży, wręcz odwrotnie. Ale nie zapeszam i nie daje nadziei, będzie co ma być więc trzymam kciuki :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety, rozkręciło się.. :)
    i teraz pytanko, od kiedy liczyć nowy cykl ? od plamień czy dopiero dzisiaj jak się troszkę rozkręciło ? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 07:18

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!
    Wracam do Was po dluzszej nieobecnosci :) Chcialabym Wam podziekowac za rade z ta goracą kapiela, faktycznie jak sie troche poparzylam to mi te bole zaczely znikac <3 Dzisiaj wieczorem ide do gin, ciekawe co mi nowego powie...

    Milego dnia <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 08:43

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    no niestety, rozkręciło się.. :)
    i teraz pytanko, od kiedy liczyć nowy cykl ? od plamień czy dopiero dzisiaj jak się troszkę rozkręciło ? :)

    Plamienia nie bierz pod uwagę, czyli od dziś.

    Demeter
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta95 ja też bym od dzisiaj liczyła nowy cykl, Aniusia to trzymam kciuki za wizytę, oczywiście daj znać co i jak :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martta dziekuje, napewno jak zwykle zdam relacje <3
    Kurcze, nie pamietam czy sie wypowiedzialam w Twojej sprawie :D No w kazdym razie jeśli nie to baaaaardzo Ci gratuluje ze sie udalo! Życzę Wam dużo zdrówka, spokojnej ciąży i ogólnie wszystkiego dobrego!!!

    martta lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95, najwidoczniej to jeszcze nie miał być ten czas ale następny cykl przed wami :*
    liczy się od krwawienia, czyli od dzisiaj.
    Anusia, czekam na relację z wizyty ;) Cieszę się, że podziałało :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej, dzięki dziewczyny! :) czekam cierpliwie nie nakrecam się więc jest okej :) :*
    Anusia, również trzymam kciuki! :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj jest tak, ze jak się bardzo stara to się nie udaje a jak odpuścisz to się stanie :)

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty szarlotka jak tam? :):*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z moim się rozkręciliśmy i już musimy zastopować bo nie mogę określić śluzu :) ogólnie to idę do lekarza jednak dzisiaj, bo mi przesunęli wizytę więc się dowiem jak endometrium i jak wygląda sprawa z owulacją w tym cyklu :)

    martta, marta95 lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Martta dziekuje, napewno jak zwykle zdam relacje <3
    Kurcze, nie pamietam czy sie wypowiedzialam w Twojej sprawie :D No w kazdym razie jeśli nie to baaaaardzo Ci gratuluje ze sie udalo! Życzę Wam dużo zdrówka, spokojnej ciąży i ogólnie wszystkiego dobrego!!!



    bardzo dziękuje! póki co borykam się z tarczycą, jutro idę do lekarza bo okazuje się, że nagły wzrost TSH się objawił, ale pożyjemy zobaczymy. Nie ma co narzekać, będzie ok mam nadzieje u mnie i u Was wszystkich :*

    o148p07w5riqasy7.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po IUI - nic nie bolało a tak się balam, Teraz tylko troszkę podbrzusze pobolewa ale na razie jest ok. teraz tylko czekac 2 tyg ne efekt.

    Meg0809, anusia24, Ola_85, martta, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Dziewczyny ja już po IUI - nic nie bolało a tak się balam, Teraz tylko troszkę podbrzusze pobolewa ale na razie jest ok. teraz tylko czekac 2 tyg ne efekt.
    Kochana życzę Ci z całego serducha żeby się udało :) trzeba wierzyć, że będzie dobrze i mieć nadzieję, że się zazieleni ;)

    anusia24, zuzanna, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z poczatkiem cyklu dopadło mnie zapalenie zatok..powaliło mnie na nogi,weekend przelezalam w łozku z antybiotykiem,

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanna no i ciesze sie :) Widać nie taki diabeł straszny... Życze Ci teraz dużo spokoju i trzymam mocno za Was kciuki <3

    No i ja już odbębniłam dzisiejszą wizytę. Moja gin dzisiaj byla jakas zdenerwowana i niestety USG mi nie zrobila :/ Ogolnie podkreśliła że jestem jeszcze młoda i nie ma co sie przejmowac niepowodzeniami i mozna jeszcze bez stresu probowac roznych "wspomogaczy" . No i wypisała mi progesteron na 3 miesiace bo stwierdzila ze bardzo marnie u mnie on wyglada i w sumie tyle. Po 3 mies mam sie do niej zglosic ( no chyba ze w ciaze zajde to wczesniej) a poki co dzialac z endokrynologiem w sprawie mojej niedomagajacej tarczycy... No i w sumie tyle. Jakas taka niepocieszona jestem :P w ogole jakos mi ten dzien marnie zlecial

    zuzanna lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wróciłam właśnie od lekarza i trochę się podłamałam..Poprzednio jednak to była ciąża biochemiczna. Lewy jajnik niby w gotowości ale pęcherzyka brak a skoro od jutra zaczynają się dni płodne to już powinno coś być widać :( Powiedziała, że albo owulację już miałam co jest nierealne bo jestem w 8 dniu dopiero, albo cykl mi się znowu opóźni albo ten wypadnie bo będzie bezowulacyjny :( Przepisała mi dupka od 19 dnia do 25 i mam robić testy owulacyjne.Jest mi trochę przykro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 19:55

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh te lekarze... Anusia, ja byłam miesiąc temu u lekarza i też dała nam 3 miesiące, więc działamy, nie ma co się poddawać :D

    Szarlotka, może Ci się po prostu przesunie, rób testy i czekaj cierpliwie! :)

    Szarlotka123, anusia24 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam to mieć już za sobą , tak się cieszyłam na tą owulację w tym tygodniu. Dodatkowo na trochę od Piątku zamieszka u nas kolega mojego i będziemy musieli zaprzestać.. :( Chyba z tego cyklu nici :(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    że tak powiem po cichu można hihihih! :D dacie rade! <3

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

‹‹ 404 405 406 407 408 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ