X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Bede trzymac kciuki aby wszystko poszlo bardzo dobrze !!!! <3
    Pomodle sie za waszą dzidzie aby się ładnie zagniezdziła i nigdy was nie opusciła :)

    Dziekuje Ci Kat. Tak się balam tej stymulacji a to nic takiego strasznego. Balam się czy dam rade chodzic do pracy i wogole. Poza jednym szczegolem ze gdyby nie maz to ja bym sobie sama chyba nie zrobila zastrzykow a tak to tylko zamykałam oczy i on wszystko robil. Bez niego byłoby ciężko.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Dziekuje Ci Kat. Tak się balam tej stymulacji a to nic takiego strasznego. Balam się czy dam rade chodzic do pracy i wogole. Poza jednym szczegolem ze gdyby nie maz to ja bym sobie sama chyba nie zrobila zastrzykow a tak to tylko zamykałam oczy i on wszystko robil. Bez niego byłoby ciężko.
    Wiesz nie dziwie ci sie ja tez nie potrafiłabym sama sobei zrobic zastrzyku. Jednak dobrze jest jak to robi nam druga osoba i dobrze ze masz męża ktory wspiera cie w tym wszystkim i pomaga jak tylko potrafi. Takiego męża to ze świecą szukac.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Wiesz nie dziwie ci sie ja tez nie potrafiłabym sama sobei zrobic zastrzyku. Jednak dobrze jest jak to robi nam druga osoba i dobrze ze masz męża ktory wspiera cie w tym wszystkim i pomaga jak tylko potrafi. Takiego męża to ze świecą szukac.

    No dokładnie. Razem to wszystko przechodzimy. Pomaga mi niezmiernie. Sama to bym się bala bo panikara straszna ze mnie.

    katsuyoshi, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanna wszystkie moje kciuki sa dla Was, powodzenia! :-) wsparcie i pozytywne nastawienie sa bardzo bardzo ważne. Dobrze, ze masz to wszystko. Będę czekać na informacje.
    Kat u mnie slonce wychodzi nieśmiało, nawet ciepło jak na ostatnie mega mrozy, przeziębienie sie kończy, wiec u mnie tez dzisiaj chyba w koncu czas na porządny spacer! Tylko brzuch pobolewa troche jak przy @ ale to chyba normalne prawda?

    katsuyoshi, Szarlotka123, zuzanna lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    No dokładnie. Razem to wszystko przechodzimy. Pomaga mi niezmiernie. Sama to bym się bala bo panikara straszna ze mnie.
    No też własnie a miec wsparcie u meża jest bardzo ważne bo bez tego czesto kobiety przestają walczyc i tracą nadzieje na wszystko. Dobrze miec kogos takiego komu tak samo bardzo zalezy na dziecku jak tobie. Nie ukrywajmy są faceci ktorzy niby dziecko chcą miec ale kiedy przychodzą problemy z zajsciem itp to nawet do lekarza nie pojda aby sie przebadac nie mowiac tutaj innych sprawach. Milo ze tak bardzo uczestniczy w tym wszystkim :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    Zuzanna wszystkie moje kciuki sa dla Was, powodzenia! :-) wsparcie i pozytywne nastawienie sa bardzo bardzo ważne. Dobrze, ze masz to wszystko. Będę czekać na informacje.
    Kat u mnie slonce wychodzi nieśmiało, nawet ciepło jak na ostatnie mega mrozy, przeziębienie sie kończy, wiec u mnie tez dzisiaj chyba w koncu czas na porządny spacer! Tylko brzuch pobolewa troche jak przy @ ale to chyba normalne prawda?
    Tak to calkiem normalne :) Pierwsze tyg bedą takie :) Jak juz nie raz pisałam dzidzia musi zrobic sobie miejsce na domek wiec twój organizm w srodku się rozciąga i przestawia to normalny etap ciąży :) Jesli nie jest to mocny przeszywający ból i możesz normalnie chodzic i funkcjonowac to wszystko jest w porządku :)
    U mnie pojawily sie juz chmury :/ ale to dopiero ranek wiec jeszcze nic straconego .

    martta, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Ja dzisiaj też wstałam z dobrym humorem a teraz czekam aż mój przygotuje śniadanie :)
    U mnie słoneczko wychodzi delikatnie ale jest straszna mgła, mam nadzieje, ze się polepszy pogoda bo jak wszystkie też chciałam iść na spacer :D
    marrta, tak to jest normalne, tak jak powiedziała Kat, jeśli to nie są przeszywające bóle to wszystko jest w jak najlepszym porządku :)
    zuzanna, trzymam również kciukasy za was, powinnaś być dumna z męża ale z siebie jeszcze bardziej. ;)

    martta, zuzanna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123
    Dzisiaj jest jaśniejszy test owulacyjny, znaczy wczorajszy test był pozytywny :) serduszkowanie było, teraz czekamy :)
    Ja w końcu zabiorę córę na sanki pierwszy raz :) mamy upragniony śnieg he he
    masz dobrego męża jak robi śniadanka :) ze świecą takiego szukać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2016, 12:50

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    No też własnie a miec wsparcie u meża jest bardzo ważne bo bez tego czesto kobiety przestają walczyc i tracą nadzieje na wszystko. Dobrze miec kogos takiego komu tak samo bardzo zalezy na dziecku jak tobie. Nie ukrywajmy są faceci ktorzy niby dziecko chcą miec ale kiedy przychodzą problemy z zajsciem itp to nawet do lekarza nie pojda aby sie przebadac nie mowiac tutaj innych sprawach. Milo ze tak bardzo uczestniczy w tym wszystkim :)
    Dobrze piszesz kochana, mój mąż jest tego przykładem...to jak walka z wiatrakami.

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia, nie mam na co narzekać to fakt, czasami gada głupoty ale to chyba jak każdy facet ;) Troszczy się o mnie i mu zależy a to najważniejsze, resztę da się przeżyć ;) To super! Czekamy teraz do testowania, życzę Ci tych dwóch kreseczek z całego serca :)

    Kornelia85 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Witam dziewczynki. Ja dziś w nocy wezme ostatni zastrzyk na pekniecie pecherzykow i w poniedziałek inseminacja. trzymajcie kciuki żeby się udalo
    trzymam kciuki :)

    zuzanna lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki.. mi kolejny cykl się nie udał.. godzinę temu dostałam plamien które pewnie zamienia się w @.. teraz pytanie czemu znowu się nie udało, eh! :(

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim. Ja już po ostatnim zastrzyki i czekam na jutrzejsza inseminacje. Trzymajcie kciukasy ;-)

    martta lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta, skąd wiesz, że to plamienia zwiastujące @? Implantacyjne są podobno takie same ;) zuzanna, kciuki zaciśnięte już od wczoraj ;) ja wczoraj dostał jakiś boleści, krzyż mnie zaczą strasznie boleć w momencie razem z całym podbrzuszem a potem sam jajnik prawy, ból był niedowytrzymania.. Ogólnie pobolewa mnie lewy jajnik a to pewnie z niego w tym cyklu będzie pęcherzyk dominujący bo w tamtym miesiącu był z prawego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta spokojnie to ze ten cykl sie nie udal nie znaczy ze kolejny tez sie nie uda.
    Jak ma zaskoczyc to zaskoczy i fasolka sie pojawi. Nie mamy na to wplywu kiedy nasze jajeczko zechce zafasolkowac.
    Kazda z nas ma na to swoj czas i kiedy nastapi ta chwila to napewno sie uda.
    Dziewczyny bez napinania. Jesli jestescie zdrowe i wasz partner takze to napewno w koncu sie uda zajsc.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, nie napinam się :) po prostu zawsze jest przykro :) :)

    katsuyoshi, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Wiem wiem, nie napinam się :) po prostu zawsze jest przykro :) :)
    a badaliscie sie pod kazdym kontem? Bo wiesz czasem zwykly gin i badanie nasienia nie znaczy ze jest wszystko ok.
    Ktory to juz cykl?

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Dzien dobry wszystkim. Ja już po ostatnim zastrzyki i czekam na jutrzejsza inseminacje. Trzymajcie kciukasy ;-)
    Zuzanna trzymam kciuki tak mocno że aż bolą!!!! <3

    katsuyoshi, zuzanna, Ola_85 lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, niby dopiero 5, na badania dokladniejsze właśnie w tym miesiącu mamy iść, więc zobaczymy, jedno mnie martwi, że to plamienie to naprawdę dziwne..brązowe u zaledwie kilka kropel? No nie wiem zobaczymy co będzie :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2016, 20:59

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Zuzanna trzymam kciuki tak mocno że aż bolą!!!! <3

    Dziekuje bardzo kochana ;-)

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
‹‹ 403 404 405 406 407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ