X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napijesz się za 9 miesięcy :D Ja korzystam póki mogę, hihi. To dobrze, leż, wypoczywaj i się wygrzewaj. Swoją drogą piękna beta, nie ma się czym przejmować :*

    martta, Sówka35 lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta, gratulacje! :)

    ja dalej czekam i czeeeekam :D

    martta lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka korzystaj z przywilejów ;-) mam nadzieje że niedługo też Cię dopadnie jakieś bąbelek :-)
    Marta95 widzę owu wyznaczona, serduszkowane było, trzymam kciuki! :-)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mam nadzieję, wszystko będzie dobrze jeśli zaraz po owu nie dopadnie mnie krwawienie ;) Mam nadzieje, że już powoli wszystko się oczyszcza i nie będzie takich niespodzianek ;)

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    Dzięki Kat! :)
    poniżej zdjęcie testów

    th_IMG-20160103-112143_1451833028.jpg
    GRATULACJE

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta
    gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 14:55

    martta, Sówka35 lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :*

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam dziś usg...dostałam się na NFZ("mój"lekarz dopiero 11-tego),bo z bólu nie wyrabiam.Tak bolesnej miesiączki nie miałam od dawna:-( wynik:trzon macicy gładki,przekrójA-P 42mm,echo endometrium 4mm,jajnik lewy 3830,jajnik prawy 38x26
    Ponieważ to nie mój lekarz dostałam wynik do ręki,recepte na przeciwbóle i na do widzenia hasło:beznadziejnie cienkie endometrium,proszę się skonsultować z lekarzem prowadzącym...Płakac mi się chciało,poczytałam trochę w necie i rzeczywiście z takim endo mogę o ciąży pomarzyć:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 18:00

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka orzechy i wytrawne czerwone wino do owu i endometrium będzie lepsze

    Sówka35, Ola_85 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Sowka orzechy i wytrawne czerwone wino do owu i endometrium będzie lepsze
    potforzasta dzięki,tez gdzieś to wyczytałam:-0 z niecierpliwością czekam na swojego ginekologa i się zobaczy co z tym fantem zrobić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog coś na to poradzi, nie przejmuj się, czasami się tak zdarza niestety. Da się je "pogrubić" ;)

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpoczety nowy cykl mam nadzieje ze w koncu kiedys sie uda.

    Sówka35, Szarlotka123, Meg0809 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka nie lam się, ja tez miałam slabe endo dwa cykle temu. Ale dużo migdałów i rzeczywiście kieliszek czerwonego wina do kolacji, suszone morele i będzie dobrze!!!

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Milego dnia Wam zycze!

    Ale wpadlam sie pozalic :( Przedwczoraj mialam duzy wysilek fizyczny po ktorym strasznie bolaly mnie plecy w krzyzu...Nie moglam potem cala noc spac, na stojaco tez slabo bo wyprostowac sie nie moge tak mnie plecy bola. Wczoraj rano wstalam i do tego doszedl straaaaszny rwacy, piekacy bol jajnika (rozne bole jajnikow mialam ale takiego jeszcze nie :( ), wieczorem zaczal mi juz pobolewac do tego drugi jajnik :( Jestem na koncu swiata, wizyte u gin mam w poniedzialek, nie wiem jak sie ratowac, nie wiem co to moglo byc :( Mam obraz PCO wiec sie zastanawiam czy przypadkiem jakas torbiel mi nie pekla ehhh... Jak bieda to na calego :(

    Olu jestem z Toba, tez wychodze z tego zalozenia. W tym roku musi sie nam udac!<3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 07:46

    katsuyoshi, Ola_85 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Milego dnia Wam zycze!

    Ale wpadlam sie pozalic :( Przedwczoraj mialam duzy wysilek fizyczny po ktorym strasznie bolaly mnie plecy w krzyzu...Nie moglam potem cala noc spac, na stojaco tez slabo bo wyprostowac sie nie moge tak mnie plecy bola. Wczoraj rano wstalam i do tego doszedl straaaaszny rwacy, piekacy bol jajnika (rozne bole jajnikow mialam ale takiego jeszcze nie :( ), wieczorem zaczal mi juz pobolewac do tego drugi jajnik :( Jestem na koncu swiata, wizyte u gin mam w poniedzialek, nie wiem jak sie ratowac, nie wiem co to moglo byc :( Mam obraz PCO wiec sie zastanawiam czy przypadkiem jakas torbiel mi nie pekla ehhh... Jak bieda to na calego :(

    Olu jestem z Toba, tez wychodze z tego zalozenia. W tym roku musi sie nam udac!<3
    próbowałas gorącą kąpiel? czesto takie kąpiele pomagają na takie bóle bo to nie koniecznie musialo cos tam sie stac . wystarczylo jak sobie nadwyrezyłas i caly bol poszedl ci w kilka miejsc . jesli nie probowalas to sprobuj gorącej kapieli. jesli to nadwyrezenie to ci rozgrzeje i pomoze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za kat, spróbuj gorącej kąpieli.
    U mnie chyba jednak nic się nie poprawiło, trzeci dzień miesiączki dzisiaj powinnam mieć a tu nic.. lekkie brązowe plamienia, temperatura mierzona zaraz po wstaniu 36,9, w tym cyklu też raczej psińco wyjdzie. Po co mi były te tabletki :(

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szarlotka może idź do gina z tym, coś zaradzi. Ja dzisiaj wróciłam do pracy, bo koleżanka z pokoju wczoraj napisała, że jest chora i na l4. Chciałam jeszcze się doleczyć w domu, ale trduno mam nadzieje, że jednak nie zaszkodzi mi to bardzo. Miłego dnia!

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się marrta, ciepło ubrana? Idę za tydzień we Wtorek ze wszystkimi wynikami + z tym cyklem. śluz mam jak na dni płodne.. ehh.. Przytulanki były ale jeśli to ma tak wyglądać to mi ręce opadają..

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no czasami to tylko lekarz coś mądrego może powiedzieć i zaradzić. Trzymam kciuki! :) Ja tak, ubrana ciepło, z grzejnikiem przy biurku, jeszcze 1,5h i do domku. Dzięki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 14:29

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;) Półtorej godziny szybko zleci. :) U was też tyle śniegu? U mnie to normalnie jakby lawina spadła..

‹‹ 401 402 403 404 405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ