X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Haha, z grzeczności nie zaprzeczę :D
    Ja za to muszę ogarnąć w mieszkaniu bo trochę je zapuściłam, przez dwa dni robiłam dzień lenia i nie zmywałam naczyń ale tak mi się nie chce..:(
    ja mam gorzej :D a moj wczoraj pozmywal.
    mam duze mieszkanie i zwyczanie jest chlew :D nie chce mi sie posprzatac chyba mam takie dni.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój zazwyczaj zmywa tylko jak nie ma na czym zjeść śniadania :D On wstaje zawsze wcześniej niż ja. My mamy tylko dwa pokoje z kuchnią więc nie jest źle ale po sylwestrze u nas to jednak dobrze też nie jest :D Moje postanowienie- poleżę do 12 i zacznę sprzątać, i tak pewnie będzie co pół godziny haha.
    Ty masz prawo zrobić sobie dzień lenia i to nawet tygodniowego ;)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Mój zazwyczaj zmywa tylko jak nie ma na czym zjeść śniadania :D On wstaje zawsze wcześniej niż ja. My mamy tylko dwa pokoje z kuchnią więc nie jest źle ale po sylwestrze u nas to jednak dobrze też nie jest :D Moje postanowienie- poleżę do 12 i zacznę sprzątać, i tak pewnie będzie co pół godziny haha.
    Ty masz prawo zrobić sobie dzień lenia i to nawet tygodniowego ;)
    ja mam 2 pokoje jeden duzy drugi mniejszy i do tego ogromny salon,lazienka,kuchnia i korytarz ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 11:45

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ogromne mieszkanie, coś czuje, że mnie też by dopadał leń, i to bardzo często :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    No to ogromne mieszkanie, coś czuje, że mnie też by dopadał leń, i to bardzo często :)
    no wlasnie a ja nie lubie sprzatac lecz czasem trzeba niestety...no i do tego synek co chwile balagani wiec no ile mozna :D a co to bedzie jak drugie sie urodzi i tez potem bedzie juz chodzilo :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja nadal walczę z przeziębieniem, choć odpukać trochę dzisiaj w końcu mi lepiej. Byłam u internisty i kazała mi przez 3-4 dni brać nurofeny i jeszcze sinupret forte (ale to jakieś ziołowe leki więc ok). Mówiłam o ciąży, powiedziała że ibuprofen jest bezpieczny. A wszędzie można wyczytać w necie, że średnio. No i co tu robić. Może jak już lepiej to nie brać tego? tylko te ziołowe tabletki? niby mówiła, ze to by zakończyło szybciej infekcje, hmmm.....
    szarlotka dobrze, że już się wyjaśniło i spokojnie już będzie u Ciebie, a zaraz znowu dni płodne i będziemy trzymać kciuki!

    Szarlotka123, katsuyoshi lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugie zanim zacznie chodzić to jeszcze trochę czasu minie, ale jak będzie małe to dopiero będzie.. Ja zawsze podziwiałam ludzi, którzy mają dwójkę małych dzieci w domu bo tak szczerze powiedziawszy ja nie wiem czy bym ogarnęła sprzątanie, gotowanie + dwójkę małych dzieci.. Chociaż ja ostatnio usłyszałam, że mój ukochany chciałby mieć czwórkę i trochę mi się buzia otworzyła po tym..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marrta, nie patrz na to co piszą w necie, lekarka wie co robi :) Jeśli jej powiedziałaś o ciąży i powiedziała, ze to bezpieczne to nie zastanawiaj się, przynajmniej szybciej będzie z głowy choroba ;) w internecie nic nie jest bezpieczne a każda choroba oznacza raka, więc wiesz ;D

  • Rockyheavy Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze bo mieszkam powiedzmy w domku w lesie teraz i do sklepu mam pol godziny autem i rano mróz także dzis sie przygotuje i jutro zrobie:) dam znac rano

    Kama
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    hej, ja nadal walczę z przeziębieniem, choć odpukać trochę dzisiaj w końcu mi lepiej. Byłam u internisty i kazała mi przez 3-4 dni brać nurofeny i jeszcze sinupret forte (ale to jakieś ziołowe leki więc ok). Mówiłam o ciąży, powiedziała że ibuprofen jest bezpieczny. A wszędzie można wyczytać w necie, że średnio. No i co tu robić. Może jak już lepiej to nie brać tego? tylko te ziołowe tabletki? niby mówiła, ze to by zakończyło szybciej infekcje, hmmm.....
    szarlotka dobrze, że już się wyjaśniło i spokojnie już będzie u Ciebie, a zaraz znowu dni płodne i będziemy trzymać kciuki!
    ja bym brala bo skoro ona twierdzi ze jest bezpieczne tzn zze nic malenstwo sie nie stanie. :)

    A u mnie sloneczko zaczyna switac i ciemne chmury odchodzą w dal mam nadzieje ze sie rozpogodzi :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :D Martta serdecznie gratuluję :* ja właśnie z uczelni wrócilam tak zmarzlam ze masakra. W ogóle jakoś dziwnie się czuje taka osłabiona ciągle mi się odbija i powiem Wam ze momentami mnie mdli . Ja nie mam weny do gotowania dziś obiadu :D zjem to co mam, trochę mięska z wczoraj i tylko ryż dogotuje :p

    martta, Szarlotka123, katsuyoshi lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma, dzięki, choć cały czas boję się trochę cieszyć. A Ty uważaj na siebie, choróbska teraz wszędzie latają, grrrrr
    ja dalej bije sie z myslami, ale chyba narazie nie bede brała tego nurofenu

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrta, będzie dobrze, zobaczysz :* Bez stresu! I to jest dobry obiad palma, ja się wzięłam w garść i ogarnęłam kuchnie i duży pokój. Teraz trochę popracuje, sypialnia i wolne :)

    martta, katsuyoshi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie wróciłam z tego miasta... jednak chec na domowego kebaba była wieksza haha :D
    Kupiłam to co trzeba a przed wyjsciem wyciagnełam piersi aby sie odmroziły .
    oczywiscie dopadl mnie w polwie drogi deszcz :/ a sloneczko zniknelo i jest znowu ciemno...
    Teraz troche odpocznę a potem usmażę mieso i zrobie sobie kebaba bo jestem juz glodna.
    Marrta ja osobiscie balabym sie brac nurofen w ciazy ...bo wiem ze tylko paracetamol jest bezpiecznym lekiem w ciazy. Ale skoro lekarz twierdzi inaczej to ciezka sprawa.
    A tak w ogole to co ci dolega bo ja chyba nie doczytałam jesli o tym gdzies pisałas.

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta 81,7 :) zobaczymy jak przyrosnie w czwartek

    o148p07w5riqasy7.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat jakaś infekcja, zaczęło się od bólu gardła, potem mega katar, kaszel, gorączka i tak oooo bujam się od środy z tym. Ale najważniejsze, że już gorączki nie mam.
    postanowiłam razie tego nie brać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 16:59

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    Kat jakaś infekcja, zaczęło się od bólu gardła, potem mega katar, kaszel, gorączka i tak oooo bujam się od środy z tym. Ale najważniejsze, że już gorączki nie mam.
    postanowiłam razie tego nie brać
    No to herbata z cytryną i miodem powinna postawic cie na nogi i do tego polecam smarowac sobie szyje amolem :) amol sprawia cuda :) i jest bezpieczny w ciazy bo g tylko smarujesz :)
    Piekna beta :)

    A ja sie objadłam ze teraz sie czuje jak beczka :D

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat dokładnie to tez stosuje co napisałaś i jeszcze płukanie gardła szałwią. Oby poszlo sobie już to paskudztwo.
    No to teraz lez i odpoczywaj po tym jedzeniu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 17:17

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt, amol jest bardzo dobry i to dosłownie na wszystko. Ja też się objadła, wywaliłam mojego do pracy to teraz jakiś film i lampka wina :) marrta, leżysz cały czas? Musisz się wygrzewać.

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lampki wina to bym się napila nie powiem ;-)
    Tak cały czas okupuje kanapę i koc :-)

    Szarlotka123, Sówka35 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
‹‹ 400 401 402 403 404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ