X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    ucieszył, ucieszył :) No do gina idę 19 stycznia. zobaczymy
    Oooo to szybko ci sie udalo :D

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście prywatnie odpłatnie. No ale cóź :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    oczywiście prywatnie odpłatnie. No ale cóź :)
    Aaa :D hehe widze ze tutaj prawie kazda prywtnie :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo na NFZ się czeka i czeeeeeeka

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martta GRATULACJE <3 <3 <3

    martta lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo widze dobre wiesci! :) Marta wielkie gratulacje <3

    martta lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na mega radość poczekam na wizyte u gina, ale jutro doniose Wam o becie jak będą dobre wiadomości. No i za wszystkie niedługo testujace i probujace trzymam kciuki! :-)

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Byłam dzisiaj u teściowej na obiedzie i postanowiłyśmy wypić trochę szampana.. Zaraz po tym w śluzie zaczęła pojawiać się krew, zaczęłam myśleć że to miesiączka bo już jej czas ale coś mi mie pasowało więc zrobiłam test.. Druga część jest jakby czerwonawa i wyszła biala druga kreska.. Jestem przerażona!

    katsuyoshi, katsuyoshi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Dziewczyny! Byłam dzisiaj u teściowej na obiedzie i postanowiłyśmy wypić trochę szampana.. Zaraz po tym w śluzie zaczęła pojawiać się krew, zaczęłam myśleć że to miesiączka bo już jej czas ale coś mi mie pasowało więc zrobiłam test.. Druga część jest jakby czerwonawa i wyszła biala druga kreska.. Jestem przerażona!
    prosilam abys nie panikowała :D a ty swoje.
    no ale co do tego testu.. czytalam na necie ze mozliwe ze zostal wykonany za szybko i ze warto poczekac kilka dni i powtorzyc wtedy sprawdzic czy zmieni sie ona czy tez wcale jej nie bedzie.
    sa tez opinie ze dzidzi pozno mogla ci sie zagniezdzic i stad beta wyszla negatywnie a na testy bylo tez za wczesnie i mozliwe ze ta biala kreseczka tez potrzebuje czasu aby potem stala sie roznowa.
    no i kolejna opinia taka aby powtorzyc test ale koniecznie upewnic sie ze kupujesz test zupelnie innej firmy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak bys mogla poprosze zdjecie bo tez wyczytalam ze napewno ona biala byc nie moze poniewaz ten paseczek testowy jest bialy wiec bialej kreseczki nie byloby na nim widac musi ona miec lekko inny odcien różu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    prosilam abys nie panikowała :D a ty swoje.
    no ale co do tego testu.. czytalam na necie ze mozliwe ze zostal wykonany za szybko i ze warto poczekac kilka dni i powtorzyc wtedy sprawdzic czy zmieni sie ona czy tez wcale jej nie bedzie.
    sa tez opinie ze dzidzi pozno mogla ci sie zagniezdzic i stad beta wyszla negatywnie a na testy bylo tez za wczesnie i mozliwe ze ta biala kreseczka tez potrzebuje czasu aby potem stala sie roznowa.
    no i kolejna opinia taka aby powtorzyc test ale koniecznie upewnic sie ze kupujesz test zupelnie innej firmy ;)

    Jak boga kocham nie panikowałam, poważnie. Mówię sobie, ze pewnie miesiączka się spóźniła i tyle, ale po tym teście się przestraszyłam bo.. piłam, krew itp.. Nie wiem teraz znowu co robić, jutro powtórzę bete na pewno rano ale nie wiem czy brać duphaston czy to zostawić bo krwawienie dalej jest.. Nie wiem czy to jest miesiączka czy plamienie od dzidzi.. Zrobiłam wam zdjęcie ale nie wiem czy będzie dobrze widać.

    katsuyoshi, katsuyoshi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Jak boga kocham nie panikowałam, poważnie. Mówię sobie, ze pewnie miesiączka się spóźniła i tyle, ale po tym teście się przestraszyłam bo.. piłam, krew itp.. Nie wiem teraz znowu co robić, jutro powtórzę bete na pewno rano ale nie wiem czy brać duphaston czy to zostawić bo krwawienie dalej jest.. Nie wiem czy to jest miesiączka czy plamienie od dzidzi.. Zrobiłam wam zdjęcie ale nie wiem czy będzie dobrze widać.
    wrzuc ja sobie je powieksze i postaram sie dobrze obejrzec z kazdej strony ;)
    zrob jutro bete jesli cos jest to teraz musi juz pokazac nie ma innej opcji.
    A dupka nie wiem bo jesli jest to ciaza to czy on nie zaszkodzi? czy on wtedy pomaga w utrzymaniu? chyba luteina jest od podtrzymania? nie wiem nie znam sie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 20:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupek tak jak i luteina są na podtrzymanie. Luteinę mam dopochwowo więc jeżeli jest plamienie to jej nie zaaplikuje a dupek doustnie, ale nie wiem czy to nie zaszkodzi jeśli to miesiączka.. Chociaż zmienia znowu na brązowe plamienia.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Dupek tak jak i luteina są na podtrzymanie. Luteinę mam dopochwowo więc jeżeli jest plamienie to jej nie zaaplikuje a dupek doustnie, ale nie wiem czy to nie zaszkodzi jeśli to miesiączka.. Chociaż zmienia znowu na brązowe plamienia.
    rozumiem hm... to moze zostaw i dzis nie bierz nic... obserwuj sie i sprawdzaj tak co godzine jak wyglada plamienie czy bedzie sie utrzymywac itp.. czy bedzie z brazowego teraz zmieniac sie na czerwone itp
    czekam na zdjecie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 20:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    201601031_snraxqn.jpg
    201601031_snraxqa.jpg
    201601031_snraxqq.jpg

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać tylko trochę na tym środkowym zdjęciu, albo ewentualnie jak sobie oddalisz trochę. Zrobie jutro w normalnym świetle jeżeli będzie trzeba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2016, 21:15

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka sorry al ja tam nic nie widzę niestety.

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiscie cos tam swita na tym srodkowym zdjeciu bo na tamtych nie zauwazylam nic.
    Ale co sie dziwic mojej blado rożowej kreseczki mimo widocznej golym okiem na zdjeciu jej nie bylo widac .
    Nie pozostaje nic innego jak jutro isc na bete lub ewentualnie z rana zrobic jeszcze jeden tescik moze ta sytuacja sie powtorzy to by juz cos znaczyło.
    Wybacz brałam kąpiel :D

    Jak tam plamienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kiedy leże plamień brak.. Albo nie mogę pić albo chodzić, wolałabym to pierwsze :D Jutro beta musi być, ale muszę się dowiedzieć w jakim laboratorium dają wyniki w ten sam dzień bo przynajmniej bym poszła do lekarza jakby co..

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka cos tam widac na środkowym teście faktycznie. Nic tylko marsz jutro na betę, bierz narazie dupka, ja tez biorę bo lekarka powiedziała w razie ciąży brac dalej.

    o148p07w5riqasy7.png
‹‹ 398 399 400 401 402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ