X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123
    Też coś tam widzę na 2 zdjęciu :)
    zrób ponownie test :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię, wzięłam luteinę dopochwowo na razie. Marrta, a jak to by była jednak @ to nie zaszkodzi dupek?

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ci może przesunąć trochę okres o pare dni. Nie powinno nic więcej się stać wtedy. Tak twierdziła lekarka.

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie z rana :)
    Jak tam sie czujecie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi
    witaj z rana :) spać mi się chce :P córeczka coś mi się budziła często w nocy... pewnie idą następne ząbki. Lecę sobie zrobić sobie kawusię, oczy mi się zamykają :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia85 wrote:
    katsuyoshi
    witaj z rana :) spać mi się chce :P córeczka coś mi się budziła często w nocy... pewnie idą następne ząbki. Lecę sobie zrobić sobie kawusię, oczy mi się zamykają :)
    Pewnie tak :)
    Mialam z małym to samo.
    Doskonale wiem jak sie czujesz zmeczona :D
    Mnie tez czekaja pewnie jeszcz noce nie przespane bo poki co moj ma 4 na dole i tylko 2 gorne ząbki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    ja z rana powtórzyłam test- negatywny. Więc to jest zwykła miesiączka. Ulżyło mi trochę po całym miesiącu niepokoju i jak gadałam z narzeczonym o tamtym cyklu to powiedział mi, że lepiej jak jest tak bo przez to krwawienie czy plamienie mogłoby być coś nie tak z maleństwem, ja bym się tylko 9 miesięcy denerwowała a tak to przynajmniej odpocznę trochę psychicznie i dni płodne już niedługo :) I ma rację, te nerwy i stresy przez ten miesiąc to była katorga, dosłownie..Dorwałam się do coli bo miałam wielką ochotę cały czas, w końcu mogę normalnie wyleczyć pęcherz, albo się napić dzisiaj winka bez wyrzutów sumienia, a w tym cyklu na spokojnie :D
    Dzisiaj rano "wyszła" mi luteina.. przez chwile nie zatrybiłam i myślałam, ze to maluszek ale potem przypomniałam sobie o niej, poza tym na maluszka byłoby za duże. Już nie ingeruje w mój cykl, niech sobie krew na spokojnie leci a u mnie odpoczynek, odpoczynek, odpoczynek :)
    Miłego dnia! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 10:25

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Witajcie dziewczyny,
    ja z rana powtórzyłam test- negatywny. Więc to jest zwykła miesiączka. Ulżyło mi trochę po całym miesiącu niepokoju i jak gadałam z narzeczonym o tamtym cyklu to powiedział mi, że lepiej jak jest tak bo przez to krwawienie czy plamienie mogłoby być coś nie tak z maleństwem, ja bym się tylko 9 miesięcy denerwowała a tak to przynajmniej odpocznę trochę psychicznie i dni płodne już niedługo :) I ma rację, te nerwy i stresy przez ten miesiąc to była katorga, dosłownie..Dorwałam się do coli bo miałam wielką ochotę cały czas, w końcu mogę normalnie wyleczyć pęcherz, albo się napić dzisiaj winka bez wyrzutów sumienia, a w tym cyklu na spokojnie :D
    Dzisiaj rano "wyszła" mi luteina.. przez chwile nie zatrybiłam i myślałam, ze to maluszek ale potem przypomniałam sobie o niej, poza tym na maluszka byłoby za duże. Już nie ingeruje w mój cykl, niech sobie krew na spokojnie leci a u mnie odpoczynek, odpoczynek, odpoczynek :)
    Miłego dnia! :*
    Tak myslałam ze to bedzie @ :)
    Bardziej stawiałam wlasnie na to z resztą mowilam ci ze @ pojawi sie na dniach :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze, niech leci, trochę spóźniona ale jest. Dzisiaj już taka prawdziwa bo wczoraj to śluz na zmianę ;) Nawet boli trochę, powiem wam, ze nigdy się tak nie cieszyłam, ze boli ale teraz przynajmniej wiem, ze po tych tabletkach mi wszystko wraca do normy i się oczyszcza. Bardzo dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 10:53

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    I dobrze, niech leci, trochę spóźniona ale jest. Dzisiaj już taka prawdziwa bo wczoraj to śluz na zmianę ;) Nawet boli trochę, powiem wam, ze nigdy się tak nie cieszyłam, ze boli ale teraz przynajmniej wiem, ze po tych tabletkach mi wszystko wraca do normy i się oczyszcza. Bardzo dobrze :)
    hehe :D
    W ogole jakie masz plany na pomysl obiadu? bo ja nie mam pojecia co dzisiaj zrobic :/

  • Rockyheavy Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Kurcze staramy sie już długo o małego
    jestem dzis 2 dni po teerminie @ i nie ma :)
    moje pytanie: czy któraś z was na poczatku ciąży miała coś takiego jakby woda stamtąd leciała? gdzieś coś czytałam o wodach płodowych na początku ale teraz to by był dopiero 5 tydz, dziś robię test i zobaczymy... tylko dziwi mnie to , to takie nie kontrolowane, np jak wstaje z łóżka,wiecie o co mi chodzi...? lekko białe są ale takie wodniste...
    dzięki za odpowiedz

    katsuyoshi, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    Kama
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rockyheavy wrote:
    Cześć Dziewczyny :)
    Kurcze staramy sie już długo o małego
    jestem dzis 2 dni po teerminie @ i nie ma :)
    moje pytanie: czy któraś z was na poczatku ciąży miała coś takiego jakby woda stamtąd leciała? gdzieś coś czytałam o wodach płodowych na początku ale teraz to by był dopiero 5 tydz, dziś robię test i zobaczymy... tylko dziwi mnie to , to takie nie kontrolowane, np jak wstaje z łóżka,wiecie o co mi chodzi...? lekko białe są ale takie wodniste...
    dzięki za odpowiedz
    nie ktore kobiety w ciazy maja bardzo duzo takiego sluzu.
    a dlaczego nie testowalas z porannego moczu?
    Miloby bylo jakbys dala nam znac jaki wyjdze ci wynik testu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobię schabowe nadziewane, pracuje dzisiaj w domu więc mam duuużo czasu. Poza tym jeszcze nam zostało trochę jedzenia ze świąt więc za zupę się nawet nie biorę. U mnie -15 stopni. Nie wychodzę z domu.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rockyheavy, taki śluz się często zdarza albo śnieżno biały albo wodnisty :) Trzymam kciuki za test i daj znać :)

    Rockyheavy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ja dzisiaj zrobię schabowe nadziewane, pracuje dzisiaj w domu więc mam duuużo czasu. Poza tym jeszcze nam zostało trochę jedzenia ze świąt więc za zupę się nawet nie biorę. U mnie -15 stopni. Nie wychodzę z domu.
    ja schabowego nie rusze :D niestety nie lubie kotletow ze schabu ...
    mysle aby zrobic domowe kebaby z piersi kurczaka tylko ze musialabym leciec do miasta a tam mam okolo 30 min drogi i nie usmiecha mi sie bo jak zlapie mnie deszcz :/ no i tez mi sie nie chce wychodzic za bardzo z domu eh mam lenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie przepadam dlatego marynuje je najpierw w musztardzie, potem dodaje ser, szynkę i ogórki a potem zapiekam w płatkach kukurydzianych, w ogóle nie czuć smaku schaba :) Hmm, a może jakąś sałatkę? Albo spaghetti?

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ja też nie przepadam dlatego marynuje je najpierw w musztardzie, potem dodaje ser, szynkę i ogórki a potem zapiekam w płatkach kukurydzianych, w ogóle nie czuć smaku schaba :) Hmm, a może jakąś sałatkę? Albo spaghetti?
    nie lubie spaghetti :D
    a salatka sie nie najem a moj tym bardziej hehe
    gdyby w tesco mieli to co potrzebuje do kebaba to 10 min i bylabym na miejscu a tak to lipa... oczywiscie moge zrobic zeberka,lub cos z drobiu ale no jakos nie mam na nic pomyslu, bo te mesa mam w domu akurat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 11:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeberka w coli są dobre :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Żeberka w coli są dobre :)
    wiem :D
    ale dzis chcialabym wlasnie zrobic cos co dawno nie mialam :D
    ale ja marudze kurde :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, z grzeczności nie zaprzeczę :D
    Ja za to muszę ogarnąć w mieszkaniu bo trochę je zapuściłam, przez dwa dni robiłam dzień lenia i nie zmywałam naczyń ale tak mi się nie chce..:(

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ