X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marrta, no tak, pisałaś, przepraszam. Jestem trochę "zakręcona" od wczoraj.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiem wam, ze mam tyle do roboty dzisiaj, że nawet mi się nie chce.. Nie mam na to siły. Wczoraj przyjęłam to dobrze, a raczej tak myślałam, a dzisiaj się podłamałam..

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny u mnie znow rewolucje, musialam sie wczoraj znow teleportowac do rodzicow na wies...

    Szarlotka przykro mi, kurcze a juz tak ładnie sie zapowiadalo :( No ale w Nowym Roku napewno sie uda! Musi! Jestem z Toba :D
    Kat piekne te Twoje USG! Bardzo wyraznie widac dzidzi :) widze ze bardzo pragniesz córeczki wiec trzymam kciuki! Nie martw sie, napewno z tymi wynikami wszystko bedzie dobrze <3

    Kochane zycze Wam udanego Sylwestra, a w Nowym Roku duzo zdrówka i spokoju! <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dopiro teraz bo do poludnia zakupy a teraz dzieci i salatki i pieczenie i jeszcze musze masami poprzekpadac w miedzy czasie chlopakom jesc pic i dopiero usiadlam dobrze ze budyn stygnie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    część jestem Agnieszka . wybaczcie co o sobie robiłam coś durnego . 6 miesięcy temu urodziłam córkę Zosię a w domu mam jeszcze 7 letnia weronikę . po połogu zdecydowałyśmy razem z mężem żeby zacząć się zabezpieczać postanowiłam żeby spróbować antykoncepcję doustna wcześniej zawsze była gumka wiec po 2 zjedzonych opakowaniach i normalnym po okresie zorientowałam się nie mam tabletek zamówiłam w aptece bo miałam tylko odpis wiec w innej nie mogłam zrealizować i nie wiem co mi odbiło i 6 dni po okresie wzięłam tabletki (moja głupota trzeba było w ogóle nie brać okres miałam 2,12 a stosunek bez zabezpieczenia gumki był ok 17,12 i teraz nie mam okresu na razie i nie wiem czy we mnie nie ma jakiegoś dzikiego lokatora ;) niby mój się niby nie zrobił "tego " do środka on ale
    teraz mam założona wkładkę i czasem mam takie brązowe plamki wczoraj trochę różowaty śluz
    dodam że przed ciąża @ był mniej więcej po 28 dni w tamtym miesiącu cykl 27 dni jak myślicie o mojej głupocie ?

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku! <3

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego w nowym roku ;*

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwego Nowego Roku dziewczynki mi sie szykuje nocka z rocznym maluchem ale mam strrrracha

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkiego naj w Nowym Roku! Zafasolkowanie, szczęśliwych ciąż, szybkich porodów, zdrowych dzieciaczkow, no i zdrowia przede wszystkim!

    katsuyoshi, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie dziewczyny mają chyba jeszcze szampana w głowach że tu taka cisza :D
    Ja nie spie już od 6 :D
    A Nowy rok sobie przespaliśmy ... :D
    No bo i tak my nie mielismy balu zadego czy coś, synek zasnął o 23:00 a ja juz ledwo na oczy patrzałam i tez sie polożyliśmy . A że w mojej okolicy domu za bardzo strzelania nie bylo to w sumie nie slyszalam nawet ze to północ byla kiedy spałam :D
    W sumie w tamtym roku tez spalismy bo maly mial zaledwie kilka miesiecy.Zas znowu 2 lata temu tez spalismy bo wtedy musielismy na rano do pracy oo i tak wygladaja nasze 3 lata witania nowego roku .
    Z Reszta ja nie zaluje bo wole sie jednak wyspac niz potem w ciagu dnia sie meczyc bo maly wtedy nie spi.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszlam spac po 23 mialam nocke z rocsniakiem i powiem ze sie nie wyspalam ciagle co sie ruszyl to ja sie wybudzalam

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja poszlam spac po 23 mialam nocke z rocsniakiem i powiem ze sie nie wyspalam ciagle co sie ruszyl to ja sie wybudzalam
    A no widzisz :D
    Mój fakt spi juz u siebie w pokoju ale kiedy mu sie cos sni i uslysze jakis glos,pisk,placz od razu zrywam sie z lozka bo mysle ze sie obudzil :)

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Wszystkie dziewczyny mają chyba jeszcze szampana w głowach że tu taka cisza :D
    Ja nie spie już od 6 :D
    A Nowy rok sobie przespaliśmy ... :D
    No bo i tak my nie mielismy balu zadego czy coś, synek zasnął o 23:00 a ja juz ledwo na oczy patrzałam i tez sie polożyliśmy . A że w mojej okolicy domu za bardzo strzelania nie bylo to w sumie nie slyszalam nawet ze to północ byla kiedy spałam :D
    W sumie w tamtym roku tez spalismy bo maly mial zaledwie kilka miesiecy.Zas znowu 2 lata temu tez spalismy bo wtedy musielismy na rano do pracy oo i tak wygladaja nasze 3 lata witania nowego roku .
    Z Reszta ja nie zaluje bo wole sie jednak wyspac niz potem w ciagu dnia sie meczyc bo maly wtedy nie spi.

    Witaj Kat.

    No my po 1 byliśmy w domu. Przywitalismy Nowy Rok , wypiliśmy sybolicznie szampana i do domku. Tez wole się wyspac bo jak nie pospie w nocy to już potem w dzień jestem nie do zycia i dzień zarwany. To co przespie w nocy to moje. A dziś od rana rześcy jesteśmy. Ja nie pilam a mój trochę wypil ale nie opil się i dziś spoko. Wczoraj zaczelam zastrzyki - tak się balam i się trzeslam ze sama bym sobie nie wbila igly ale mój spisal się na medal i podolal choć nie usmiechalo mu się bo nie lubi takich rzeczy. Ja chyba sama nie dałabym rady bo trzeslam się jak galareta. W sumie to nie bolało nawet tylko takie uczucie beznadziejne i sam widok igly człowieka tak paralizuje.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja sylwka spędziłam w Szczyrku i zostaje tu do niedzieli. Wczoraj miałam nie miła sytuacje i bardzo się boję jej skutków, otóż nasz znajomy nie wiedział o mojej ciąży i pod moją nieobecność nalal mi wódki do soku po czym ja zlapalam łyka tego soku. Nie dużo wódki tam było i mam nadzieje ze nic złego się nie stanie dziecku. Mój M zrobił odrazu jemu awanturę ze takich żartów się nie robi, przeprosił ale co z tego jak juz było po fakcie :((((

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    Hej dziewczyny ja sylwka spędziłam w Szczyrku i zostaje tu do niedzieli. Wczoraj miałam nie miła sytuacje i bardzo się boję jej skutków, otóż nasz znajomy nie wiedział o mojej ciąży i pod moją nieobecność nalal mi wódki do soku po czym ja zlapalam łyka tego soku. Nie dużo wódki tam było i mam nadzieje ze nic złego się nie stanie dziecku. Mój M zrobił odrazu jemu awanturę ze takich żartów się nie robi, przeprosił ale co z tego jak juz było po fakcie :((((
    Palma spokojnie skoro prawie nie poczulas tego alkholu i jak sama twierdzisz bylo tego tam malo to dzidzi nic nie zagraza co innego jakbys wypila tego naprawde duzo.
    Oczywiscie dobrze ze twoj tak zareagowal ! Moj tez by sie wkurzyl ! Bo nikt nie a prawa narzucac komus czy pic czy tez nie.
    Ale nie masz czym sie martwic .

    palma lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawera wrote:
    część jestem Agnieszka . wybaczcie co o sobie robiłam coś durnego . 6 miesięcy temu urodziłam córkę Zosię a w domu mam jeszcze 7 letnia weronikę . po połogu zdecydowałyśmy razem z mężem żeby zacząć się zabezpieczać postanowiłam żeby spróbować antykoncepcję doustna wcześniej zawsze była gumka wiec po 2 zjedzonych opakowaniach i normalnym po okresie zorientowałam się nie mam tabletek zamówiłam w aptece bo miałam tylko odpis wiec w innej nie mogłam zrealizować i nie wiem co mi odbiło i 6 dni po okresie wzięłam tabletki (moja głupota trzeba było w ogóle nie brać okres miałam 2,12 a stosunek bez zabezpieczenia gumki był ok 17,12 i teraz nie mam okresu na razie i nie wiem czy we mnie nie ma jakiegoś dzikiego lokatora ;) niby mój się niby nie zrobił "tego " do środka on ale
    teraz mam założona wkładkę i czasem mam takie brązowe plamki wczoraj trochę różowaty śluz
    dodam że przed ciąża @ był mniej więcej po 28 dni w tamtym miesiącu cykl 27 dni jak myślicie o mojej głupocie ?
    Myślę, że mogłaś sobie zburzyć cykl braniem tabletek w nieodpowiednim terminie. Ale zawsze możesz zrobić test ciążowy i sprawdzić czy nie ma lokatora.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku kochane :) dużo zdrówka, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, osiągnięcia założonych celów. Cierpliwości i pokory.
    Radości z życia codziennego, z tych małych i wielkich rzeczy.

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma spokojnie, na pewno nie miało to żadnego zlego wpływu.
    Zaczynam czuć się okresowo, zabija mnie moje przeziębienie. Będę testować w pon, ale ze względu na całą sytuację lepiej chyba by bylo jakby nic nie wyszło tym razem, mogłabym w koncu porządnie się leczyć, bo te babcine sposoby to ehhhh.....

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam taką nadzieję że nic złego się nie stało, wiadomo że to tylko łyk był więc wódki nie dużo. Ale stresik b ogromny :D dzięki ze mnie uspokoiłyscie :*
    ps. Szczęśliwego Nowego Roku :*

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wroclam z mazur byłam u przyjaciol na Sylwestra.Wszystkim zycze upragnionych dwoch kreseczek :)

    km5s8ribs34fnes6.png
‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ