X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po Becie.. To czekanie do jutra mnie wykończy.. Naprzytuałam się rano z narzeczonym i teraz tak mnie bolą piersi, ze zaraz nie wytrzymam.. Tak to zero plamień, śluz biały i jest go baaaardzo dużo, czasami się czuje, jakbym się posikała..
    Kat, trzymam kciuki, żeby było jak najlepiej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 10:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ja jestem po Becie.. To czekanie do jutra mnie wykończy.. Naprzytuałam się rano z narzeczonym i teraz tak mnie bolą piersi, ze zaraz nie wytrzymam.. Tak to zero plamień, śluz biały i jest go baaaardzo dużo, czasami się czuje, jakbym się posikała..
    Kat, trzymam kciuki, żeby było jak najlepiej :)
    A ty dzisiaj powinnas dostac @ tak?
    Jak tam dzisiaj twoja tempka?
    Udostepnij nam wykres w ustawieniach ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 10:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro według wykresu a według obliczeń 4,5. Temperaturę mierzę o 12, więc jeszcze poczekam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Jutro według wykresu a według obliczeń 4,5. Temperaturę mierzę o 12, więc jeszcze poczekam ;)
    Nie chce nic mówic ale zle mierzysz tempke :P
    Powinno sie mierzyc rano zaraz po przebudzeniu o stalej porze najlepiej :D
    Inaczej tempka nie jest wiarygodna bo jak juz sie chodzi itp to tempka rosnie w ciagu dnia lub tez spada i tak naprawde nie wiesz czy jest dobra.

    Szarlotka123, Sówka35, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ups.. Obiecuje poprawę! :D

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ups.. Obiecuje poprawę! :D
    hehe teraz jasne dlaczego twoja tempka taka wysoka ze posiadasz czasem 37.3 :D kiedy twoj organizm pobudzony,rozgrzany to nic dziwnego :D
    Jeszcze takie pytanie grzie mierzysz tą tempke tzn w jakim miejscu? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 10:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prawie w ogóle nie chodzę, ostatnio leże w łóżku i wychodzę na betę , jeszcze do wc :D

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ja prawie w ogóle nie chodzę, ostatnio leże w łóżku i wychodzę na betę , jeszcze do wc :D
    To nie zmienia faktu ze po przebudzeniu organizm jest jeszcze uspiony i tempka jest wiarygodna a potem tempka ciala zaczyna rosnac itp i juz jest lipa :D
    No ale na przyszlosc juz wiesz :)
    A w jakim miejscu mierzysz?
    W tym cyklu wiec nie ma co patrzec na tempke bo ona bedzie nas myliła jesli nie uda sie w tym cyklu zafasolkowac to od nastepnego masz wskazowki chociaz jak poprawnie mierzyc tempke ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzę dowcipnie ;) No tak, dobrze, ze mi powiedziałaś bo teraz już wiadomo ;) Kurde, nie wiem czemu nie ma śluzu białego tylko jest kremowy na stronie.. A test ciążowy w detektorze oznak ciąży wychodzi 80%.. Ciekawe..

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Mierzę dowcipnie ;) No tak, dobrze, ze mi powiedziałaś bo teraz już wiadomo ;) Kurde, nie wiem czemu nie ma śluzu białego tylko jest kremowy na stronie.. A test ciążowy w detektorze oznak ciąży wychodzi 80%.. Ciekawe..
    No nie ma kilku opcji ktore powinny byc na wykresie :/ powinni pomyslec i dodac kilka opcji nowych.
    A ten dekoder to jakas bzdura totalna :D Ja mialam 18 % na test pozytywny hehe :D
    On tak dodaje kilka % kazdego dnia i dlatego to rosnie a nei że jest ciaza i test wyjdzie pozytywny :D

    To dobrze ze mierzysz tam :) ja tam mierzylam w pierwszym cyklu a w drugim juz pod jezykiem i moim skromnym zdaniem uwazam ze pod jezykiem jest jednak lepiej i wygodniej :D

    Kurde ale ten czas mi sie dluzy do tej wizyty :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powinni właśnie, zauważyłam,że bzdura. :D Ja właśnie próbuje się dodzwonić do laboratorium, zeby mi podali numer zlecenia i mogłabym wtedy sprawdzić wynik on-line dzisiaj ale nie odbierają ;/

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka kat ma rację temp. mierz najpóźniej do godziny 8 rano potem czy leżysz czy nie zawsze będzie wyższa.
    Dziewczyny nie dawać się chorobom kto to widział w tak ładną zimę chorować :D

    martta, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy to diabelstwo samo się przypałętało... Ale walczę i nie poddaje się! oby coś z tego wyszło....

    Sówka35, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo leż i odpoczywaj, moja siostra złapała anginę ropną nie wiadomo skąd.. Siedzi to w powietrzu dziadostwo a potem chorujemy ;/ Nie dawaj się, będzie dobrze :) Kiedy będziesz testować?

    martta lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Szarlotka :) no planuje wyczekać do niedzieli/poniedziałku :) Jak tylko wrócę z pracy to mam zamiar leżeć, pić dużo ciepłych napojów jak mówi pani doktor i ogólnie działać w materii metod naturalnych!
    a wyniki bety będziesz miała dzisiaj? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 13:45

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak właśnie zrób, jutro wolne? To odpoczniesz sobie. Właśnie czekam.. dorwałam numer zlecenia, zalogowałam się na strone laboratorium to są wszystkie wyniki tylko nie bety ;/ Bo robiłam jeszcze morfologię dzisiaj ogólną i mocz.

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy!
    Nie, jutro też praca ale tylko do 12 więc 4h jakoś przecierpię za biurkiem.
    mam nos jak u rudolfa i ogólnie mały obrazek nędzy i rozpaczy ;)

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaproponowałabym Ci fervex ale nie można :( A może inhalacja coś da?

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lekarka dzisiaj powiedziała że z takich leków to rutinoscorbin i paracetamol tylko wchodzi w grę. Masz rację, Amol mam w domu chyba gdzieś to zrobię się inhalację.

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, i powinno być po problemie :) Kurcze, to czekanie mnie przygnębia, co chwile sprawdzam jak głupia..

‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ