X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po Becie.. To czekanie do jutra mnie wykończy.. Naprzytuałam się rano z narzeczonym i teraz tak mnie bolą piersi, ze zaraz nie wytrzymam.. Tak to zero plamień, śluz biały i jest go baaaardzo dużo, czasami się czuje, jakbym się posikała..
    Kat, trzymam kciuki, żeby było jak najlepiej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 10:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ja jestem po Becie.. To czekanie do jutra mnie wykończy.. Naprzytuałam się rano z narzeczonym i teraz tak mnie bolą piersi, ze zaraz nie wytrzymam.. Tak to zero plamień, śluz biały i jest go baaaardzo dużo, czasami się czuje, jakbym się posikała..
    Kat, trzymam kciuki, żeby było jak najlepiej :)
    A ty dzisiaj powinnas dostac @ tak?
    Jak tam dzisiaj twoja tempka?
    Udostepnij nam wykres w ustawieniach ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 10:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro według wykresu a według obliczeń 4,5. Temperaturę mierzę o 12, więc jeszcze poczekam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Jutro według wykresu a według obliczeń 4,5. Temperaturę mierzę o 12, więc jeszcze poczekam ;)
    Nie chce nic mówic ale zle mierzysz tempke :P
    Powinno sie mierzyc rano zaraz po przebudzeniu o stalej porze najlepiej :D
    Inaczej tempka nie jest wiarygodna bo jak juz sie chodzi itp to tempka rosnie w ciagu dnia lub tez spada i tak naprawde nie wiesz czy jest dobra.

    Szarlotka123, Sówka35, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ups.. Obiecuje poprawę! :D

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ups.. Obiecuje poprawę! :D
    hehe teraz jasne dlaczego twoja tempka taka wysoka ze posiadasz czasem 37.3 :D kiedy twoj organizm pobudzony,rozgrzany to nic dziwnego :D
    Jeszcze takie pytanie grzie mierzysz tą tempke tzn w jakim miejscu? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 10:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prawie w ogóle nie chodzę, ostatnio leże w łóżku i wychodzę na betę , jeszcze do wc :D

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ja prawie w ogóle nie chodzę, ostatnio leże w łóżku i wychodzę na betę , jeszcze do wc :D
    To nie zmienia faktu ze po przebudzeniu organizm jest jeszcze uspiony i tempka jest wiarygodna a potem tempka ciala zaczyna rosnac itp i juz jest lipa :D
    No ale na przyszlosc juz wiesz :)
    A w jakim miejscu mierzysz?
    W tym cyklu wiec nie ma co patrzec na tempke bo ona bedzie nas myliła jesli nie uda sie w tym cyklu zafasolkowac to od nastepnego masz wskazowki chociaz jak poprawnie mierzyc tempke ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzę dowcipnie ;) No tak, dobrze, ze mi powiedziałaś bo teraz już wiadomo ;) Kurde, nie wiem czemu nie ma śluzu białego tylko jest kremowy na stronie.. A test ciążowy w detektorze oznak ciąży wychodzi 80%.. Ciekawe..

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Mierzę dowcipnie ;) No tak, dobrze, ze mi powiedziałaś bo teraz już wiadomo ;) Kurde, nie wiem czemu nie ma śluzu białego tylko jest kremowy na stronie.. A test ciążowy w detektorze oznak ciąży wychodzi 80%.. Ciekawe..
    No nie ma kilku opcji ktore powinny byc na wykresie :/ powinni pomyslec i dodac kilka opcji nowych.
    A ten dekoder to jakas bzdura totalna :D Ja mialam 18 % na test pozytywny hehe :D
    On tak dodaje kilka % kazdego dnia i dlatego to rosnie a nei że jest ciaza i test wyjdzie pozytywny :D

    To dobrze ze mierzysz tam :) ja tam mierzylam w pierwszym cyklu a w drugim juz pod jezykiem i moim skromnym zdaniem uwazam ze pod jezykiem jest jednak lepiej i wygodniej :D

    Kurde ale ten czas mi sie dluzy do tej wizyty :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powinni właśnie, zauważyłam,że bzdura. :D Ja właśnie próbuje się dodzwonić do laboratorium, zeby mi podali numer zlecenia i mogłabym wtedy sprawdzić wynik on-line dzisiaj ale nie odbierają ;/

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6377 2574

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka kat ma rację temp. mierz najpóźniej do godziny 8 rano potem czy leżysz czy nie zawsze będzie wyższa.
    Dziewczyny nie dawać się chorobom kto to widział w tak ładną zimę chorować :D

    martta, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t 120g dzidziusia💙
    01.08 16t5d 160g synek💙
    29.08 21t3d 350g 💙
    01.10. 25t4d 800g💙
    Leoś
    preg.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy to diabelstwo samo się przypałętało... Ale walczę i nie poddaje się! oby coś z tego wyszło....

    Sówka35, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo leż i odpoczywaj, moja siostra złapała anginę ropną nie wiadomo skąd.. Siedzi to w powietrzu dziadostwo a potem chorujemy ;/ Nie dawaj się, będzie dobrze :) Kiedy będziesz testować?

    martta lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Szarlotka :) no planuje wyczekać do niedzieli/poniedziałku :) Jak tylko wrócę z pracy to mam zamiar leżeć, pić dużo ciepłych napojów jak mówi pani doktor i ogólnie działać w materii metod naturalnych!
    a wyniki bety będziesz miała dzisiaj? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 13:45

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak właśnie zrób, jutro wolne? To odpoczniesz sobie. Właśnie czekam.. dorwałam numer zlecenia, zalogowałam się na strone laboratorium to są wszystkie wyniki tylko nie bety ;/ Bo robiłam jeszcze morfologię dzisiaj ogólną i mocz.

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy!
    Nie, jutro też praca ale tylko do 12 więc 4h jakoś przecierpię za biurkiem.
    mam nos jak u rudolfa i ogólnie mały obrazek nędzy i rozpaczy ;)

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaproponowałabym Ci fervex ale nie można :( A może inhalacja coś da?

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lekarka dzisiaj powiedziała że z takich leków to rutinoscorbin i paracetamol tylko wchodzi w grę. Masz rację, Amol mam w domu chyba gdzieś to zrobię się inhalację.

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, i powinno być po problemie :) Kurcze, to czekanie mnie przygnębia, co chwile sprawdzam jak głupia..

‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ