X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może postaraj się czymś zająć na chwilę, bo strona się zawiesi ;)
    Nie dziwię się, no nic czekamy dalej na wiadomości co i jak :)

    o148p07w5riqasy7.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka i jak masz wynik?

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy 'Szarlotka123':***

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie ma :( umrę tu zaraz :(

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądźmy dobrej myśli :) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka mocno trzymam kciuki!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero co wróciłam...
    Jak pisałam wczesniej ja musialam jechac do innej miejscowosci bo tam robią usg... nim sie dojedzie i dojdzie potem czekac na swoją godzine eh...nie dosc ze nerwy to strach.
    Tak więc :

    untitledJ_snhqwew.jpg

    To nasza dzidzia <3 Na dolnym zdjeciu widac nawet rączke i nóżki :) Strasznie sie nam na USG kreciła :D Doktorka aż się smiała bo chciała pomiary zrobic a nam uciekała fasolunia <3
    Ale widziałam serduszko i bije mocno , widzialam też obie rączki i nóżki :)
    Przy sprawdzaniu czy są 2 nóżki odwróciła nam sie fasolka dupcią do ekranu hehe :D I dzięki temu mogłam zauważyc że nie było widac tam siusiorka wiec prawdopodobnie jest to dziewczynka ale pewnosc bedzie dopiero przy pelnym USG na ktore jestem zapisana 23.02.2016r. Po całym USG zabrali mnie na pobranie krwi w celu przebadania na downa, oczywiscie nie musialam sie godzic na to badanie ale chcialam.

    To tyle :)

    Szarlotka123, Meg0809, palma, anusia24, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat ale super zdjecia no i niunia zdrowa skoro sie tak kreci ze nie idzie jej zlapac :) super.

    Szarlotka i jak sa wyniki?

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki śliczny Dzidziuś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super Kat :) najważniejsze, że jest wszystko w porządku. Mała wierci pięta powiadasz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne malutkie, mowiłam, ze będzie wszystko dobrze, nie potrzebnie się stresujesz :)
    Ja po becie.. wynik spadł. W Poniedziałek 3.0 a dzisiaj 0,1, czyli jednak ciąża biochemiczna.. Musiało to krwawienie zaraz po owulacji wszystko poknocić ale trudno.. Czekam na miesiączkę i dni płodne. Nowy cykl, nowa nadzieja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi
    śliczny i cudowny dzidziulek :) no i świetne pamiątkowe zdjęcia :) mały lub mała pięknie pozuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2015, 23:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny ale i tak sie jednak martwie aby badania krwi na downa były dobre :( strasznie sie martwie tym...
    Do tego polozna do mnie wczoraj kolo godz 10 dzwonila a ja nawet nie slyszalam bo mialam dzwieki wyl w kom i byl tez od niej sms ze prosi o kontakt i nie wiem o co chodzi :(
    Dziś pewnie bedzie znowu dzwoniła.

    Jak myslicie czy jakby na usg bylo widac ze cos jest nie tak to by mi powiedzieli chyba nie? A tam nie slyszalam jakiegos takiego slowa i glosu ze cos jest nie tak...
    Tylko mówiła ze good baby i sie smiala ze tak sie wierci.
    Ja juz sama nie wiem co mam myslec ...

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka bardzo dobre podejście :)
    Kat wszystko jest i na pewno będzie dobrze, może nie uzupełniła jakichś danych dlatego do Ciebie dzwoniła. Ja jestem kompletnie rozłożona, bardzo mnie to martwi, gorączka też mi dokucza i chyba po raz pierwszy wolałabym żeby okazało sie że w ciąży nie jestem, bo nie wiem jak to choróbsko mogłoby wpłynąć na taką kropeczkę :(

    katsuyoshi, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    Szarlotka bardzo dobre podejście :)
    Kat wszystko jest i na pewno będzie dobrze, może nie uzupełniła jakichś danych dlatego do Ciebie dzwoniła. Ja jestem kompletnie rozłożona, bardzo mnie to martwi, gorączka też mi dokucza i chyba po raz pierwszy wolałabym żeby okazało sie że w ciąży nie jestem, bo nie wiem jak to choróbsko mogłoby wpłynąć na taką kropeczkę :(
    Dane napewno nie jak juz to pomyslałam że może chciałaby pobrac jeszcze raz krew aby sprawdzic jaki jest teraz stan podczas brania leków i czy jest lepiej... pomyslalam o tym wlasnie no bo szczerze nie mam pojecia co innego może ona chciec.

    Z rana zle sie czulam i wyladowalam w wc w jasny celu dobrze ze jeszcze nic nie jadlam wiec nie bylo tragedi :) Dopiero teraz kanapki zjadlam sobie z sałatą,serem,pomidorem i szczypiorkiem kilka minut pozniej wzielam tabletke i jest ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2015, 08:58

    Sówka35, Evanlyn lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    ja tylko na chwilkę :) chciałam Wam wszystkim życzyć wesołej zabawy sylwestrowej i by nadchodzący Nowy Rok przyniósł każdej z Was po Małym Szczęściu, nadzieję i spokój w sercu :) i standardowo zdrowia! :D <3

    katsuyoshi, Szarlotka123, Ola_85 lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    ja tylko na chwilkę :) chciałam Wam wszystkim życzyć wesołej zabawy sylwestrowej i by nadchodzący Nowy Rok przyniósł każdej z Was po Małym Szczęściu, nadzieję i spokój w sercu :) i standardowo zdrowia! :D <3
    Dobra idz juz a nie ! :D
    Spamisz ino hehe :D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marrta, u lekarza byłaś? może akurat nic takiego by się nie stało :)
    kat, to już ten czas :) i tak późno Ci to wyszło :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    ja tylko na chwilkę :) chciałam Wam wszystkim życzyć wesołej zabawy sylwestrowej i by nadchodzący Nowy Rok przyniósł każdej z Was po Małym Szczęściu, nadzieję i spokój w sercu :) i standardowo zdrowia! :D <3

    Dziękuje :) A Tobie życzę, żeby maleństwo dobrze rosło i, zeby wszystko było dobrze ;)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 31 grudnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak byłam wczoraj u lekarza, mówiła żeby brać paracetamol i rutinoscorbin i babcine, domowe sposoby. Wszystko grzecznie robię :/ a już nie chce Wam dzisiaj marudzić, ale zupełnie inaczej sobie wyobrażałam końcówkę roku....

    o148p07w5riqasy7.png
‹‹ 395 396 397 398 399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ