X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówia ze cuda sie zdarzają :)
    Ostatnio widziałam wykres gdzie starania trwaly ponad 3 lata i w koncu sie udalo :)

    Sówka35, zuzanna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    mowilam mu aby poszedl sie zbadac ale zawsze cos albo brak czasu,albo kasy nie mial i tak w kolko ale wydawac kase na ciagle nowe rzeczy do auta to kase mial :)
    Po 4 latach zostawilam go bo zacząl naduzywac alkoholu...i na parapetówce u jego brata tak sie zachlał ze prawie mnie uderzyl , potem zaczal krzyczec ze zmarnowalam mu zycie itp... on byl 4 lata mlodszy odemnie... po tej akcji zrozumialam ze to zakoncze .
    wrocilam do domu kiedy on tam zostal, spakowalam jego ubrania itp az do 3 w nocy mi to zajelo. Nastepnego dnia kolo 9 rano przyjechal na kacu i powiedzial suche Przepraszam zapytajac czy ide z nim na slub. Powiedzialam mu tylko tyle ze jest spajkowany i ma wypier.dalac z mojego zycia. Cierpialam bardzo, okolo miesiaca dochodzilam do siebie , jednak 4 lata zwiazku to nie malo i jak sie razem mieszkalo od poczatku to juz w ogole. Potem tez potrafil napisac mi sms-a ze gdybysmy mieli dziecko to moze by wydoroslał - zabrzmialo to tak jakby mnie obwinial o to ze tego dziecka nie ma .
    Potem poznalam mojego obecnego, wiem dla wiekszosci jest to chore,smieszne itp. Ale my poznalismy sie na grze ktora miala wtedy sporą popularnosc i tak sie zaczelo. Zaczelismy byc ze soba przez gre,internet,ts3,telefon i sms-y. Duzo by opowiadac. Ale rozmawiajac z nim nigdy nie czulam sie tak potrzebna i wysluchana, czulam jakbym znalazla wlasnie ta osobe ktora rozumie mnie doskonale. Tesknilismy za soba bardzo...wiec zalatwil mi prace u siebie w pracy,wynająl pokój a ja spakowalam sie i pojechalam do niego do UK gdzie widzielismy sie po raz pierwszy :) Ja wiedzialam ze dobrze robie,czulam to,czulam ze moge mu zaufac,ze nie oszukuje i ze tez mnie pokochal tak jak ja go. Nie myliłam sie ! Mało osob wierzy w taką milosc ale nasza byla i jest piękna :) Rzadko spotyka sie osoby ktore poznaja sie w internecie na jakiejs tam grze i ze polączyła ich taka milosc. Jak opowiadałam kolezanka nie wierzyly ze takie rzeczy sie zdarzają a jednoczesnie podziwialy mnie za odwage,bo one balyby sie tak do obcego faceta jechac ale one nie rozumieja ze dla mnie nie byl obcy ja sie czulam tak jakbym zawsze go znalam . Jest wspanialy do tej pory :)
    Kat cudownie się Ciebie czyta :-) Rozumiem tę milośc.Sama mam podobnie ...Z tą różnicą,że z byłym mężem rozstałam się(bez żalu) po 13latach małżeństwa. Rok po rozwodzie poznałam mojego obecnego męża i uparcie twierdzę,że całe zycie czekałam na kogoś tak wyjątkowego jak On .jest miłością mojego życia!:-D <3 Kocham Go bardzo mocno i tak też czuję się kochana:-) Teraz czuję,że chce mieć dziecko właśnie z Nim...:-)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ... na swiecie nie ma idealow ale ja mojego za ideala uważam :D
    nie zaluje decyzji zadnych zwiazanych z nim.
    ciesze sie teraz ze zrobilam tak a nie inaczej bo zasluguje na kogos takiego jak on a nie na jakiegos kretyna ktory sie dostaje glupich oczu na widok piwa..wiem ile jestem warta i nie pozwolilabym nikomu aby mnie bito. ;)

    zuzanna, Sówka35 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta wyszła 3.0 nie wiem co o tym myśleć.. Z jednej strony nie ma 5 ale i tak jest wysoka.. Niby to byłby dopiero 4,5 dzień po zagnieżdżeniu.. Co o tym myslicie

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko ja na Twoim miejscu sprawdzilabym jeszcze raz ta beta za pare dni. Wynik nie jest jednoznaczny...

    p19uskjoxacp4928.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Dziewczyny, beta wyszła 3.0 nie wiem co o tym myśleć.. Z jednej strony nie ma 5 ale i tak jest wysoka.. Niby to byłby dopiero 4,5 dzień po zagnieżdżeniu.. Co o tym myslicie

    Ja bym powtorzyla za 2 dni. Wtedy jeśli cos się zadziało to na pewno będzie więcej niż 5 i sprawa będzie jasna.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z dziewczynami powyżej :) Ja bym powtórzyła betę za kilka dni :* :)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zgadzam żeby powtórzyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórze ją jutro, robiłam ją wczoraj więc dwa dni, powinno wzrosnąć lub zmaleć, tylko nie wiem co robić.. Lekarka powiedziała mi, że mam wziąć duphaston kiedy beta wyjdzie dodatnia, można to zaliczyć do dodatniej? Czy dodatnia jest powyżej 5? Mam taki mętlik w głowie..

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dawno tutaj nie pisałam. Tym którym się udało gratuluję a tym którym jeszcze nie na pewno niedługo się uda.
    Katsuyoshi ja tam wierzę moja siostra swojego męża przez gg poznała :D

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ja bym wzięła w razie czego bo dupek albo wywoła @ albo podtrzyma ciążę. Ale może niech się jeszcze dziewczyny wypowiedzą.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chyba wzięła....

    o148p07w5riqasy7.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :D
    wizyta u lekarza jak najbardziej ok, widziałam nasze szczescie ktore ma 7 mm i bijące serducho :D wedlug lekarza to 7 tydzien :P
    <3 <3 <3

    Sówka35, Meg0809 lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porozmawiałam właśnie z koleżanką, która jest położną, powiedziała mi, żebym powtórzyła jutro bete i od razu wzięła duphaston bo ona miała podobnie, w jeden dzień miała 2.0 a dwa dni później już 21. Powiedziała również, że do poronienia potrzebna jest żywa krew więc jeśli nic takiego nie było to mam być dobrej myśli. Tak też zrobiłam. Wzięłam tabletki, położyłam się do łożka, piersi mnie bolą niemiłosiernie teraz.. Mam nadzieje, ze z fasolką wszystko się ułoży i doczekam do tego 13, bezpiecznego tygodnia..
    katsuyoshi wrote:
    mowilam mu aby poszedl sie zbadac ale zawsze cos albo brak czasu,albo kasy nie mial i tak w kolko ale wydawac kase na ciagle nowe rzeczy do auta to kase mial :)
    Po 4 latach zostawilam go bo zacząl naduzywac alkoholu...i na parapetówce u jego brata tak sie zachlał ze prawie mnie uderzyl , potem zaczal krzyczec ze zmarnowalam mu zycie itp... on byl 4 lata mlodszy odemnie... po tej akcji zrozumialam ze to zakoncze .
    wrocilam do domu kiedy on tam zostal, spakowalam jego ubrania itp az do 3 w nocy mi to zajelo. Nastepnego dnia kolo 9 rano przyjechal na kacu i powiedzial suche Przepraszam zapytajac czy ide z nim na slub. Powiedzialam mu tylko tyle ze jest spajkowany i ma wypier.dalac z mojego zycia. Cierpialam bardzo, okolo miesiaca dochodzilam do siebie , jednak 4 lata zwiazku to nie malo i jak sie razem mieszkalo od poczatku to juz w ogole. Potem tez potrafil napisac mi sms-a ze gdybysmy mieli dziecko to moze by wydoroslał - zabrzmialo to tak jakby mnie obwinial o to ze tego dziecka nie ma .
    Potem poznalam mojego obecnego, wiem dla wiekszosci jest to chore,smieszne itp. Ale my poznalismy sie na grze ktora miala wtedy sporą popularnosc i tak sie zaczelo. Zaczelismy byc ze soba przez gre,internet,ts3,telefon i sms-y. Duzo by opowiadac. Ale rozmawiajac z nim nigdy nie czulam sie tak potrzebna i wysluchana, czulam jakbym znalazla wlasnie ta osobe ktora rozumie mnie doskonale. Tesknilismy za soba bardzo...wiec zalatwil mi prace u siebie w pracy,wynająl pokój a ja spakowalam sie i pojechalam do niego do UK gdzie widzielismy sie po raz pierwszy :) Ja wiedzialam ze dobrze robie,czulam to,czulam ze moge mu zaufac,ze nie oszukuje i ze tez mnie pokochal tak jak ja go. Nie myliłam sie ! Mało osob wierzy w taką milosc ale nasza byla i jest piękna :) Rzadko spotyka sie osoby ktore poznaja sie w internecie na jakiejs tam grze i ze polączyła ich taka milosc. Jak opowiadałam kolezanka nie wierzyly ze takie rzeczy sie zdarzają a jednoczesnie podziwialy mnie za odwage,bo one balyby sie tak do obcego faceta jechac ale one nie rozumieja ze dla mnie nie byl obcy ja sie czulam tak jakbym zawsze go znalam . Jest wspanialy do tej pory :)

    Kat, miałam podobnie, też 4 lata żyłam w mega toksycznym związku, marihuana, picie, koledzy najważniejsi, po tylu latach się z nim rozstałam i poznałam się z moim teraźniejszym narzeczonym. Zwykły przypadek bo poznaliśmy się... w operze ;) Dlatego ja także wierzę w taką miłość i w przeznaczenie bo gdyby nie to, nigdy bym go nawet nie poznała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 17:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz bete ... chociaz ja nie wiem po ilu dniach od owu powinna wskazywac wynik dobry. Ale zaraz obczaje to na necie.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam ze bete powinno się robic tak mniej wiecej 10 dni po zapłodnieniu wiec dokladnie to nie wiesz kiedy zostalas zaplodniona bo to roznie jest .
    Dlatego jesli jednak w ciazy jesteś to jutrzejsza beta powinna byc wieksza niż ostatnia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 18:16

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawdopodobnie od owulacji do zapłodnienia dochodzi 7-8 dni, potem jest 48 godzin na przyrost bety (we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin), według tego schematu wygląda to u mnie tak, owulację miałam w Sobotę 19.12, zarodek musiał zagnieździć się gdzieś 26,27.12, dzisiaj mamy 29, wczoraj robiłam betę, licząc w ten sposób to wychodzi 9 dzień po owulacji a bete powinno się robić po 10..

    katsuyoshi, Sówka35 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Prawdopodobnie od owulacji do zapłodnienia dochodzi 7-8 dni, potem jest 48 godzin na przyrost bety (we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin), według tego schematu wygląda to u mnie tak, owulację miałam w Sobotę 19.12, zarodek musiał zagnieździć się gdzieś 26,27.12, dzisiaj mamy 29, wczoraj robiłam betę, licząc w ten sposób to wychodzi 9 dzień po owulacji a bete powinno się robić po 10..
    dlatego ta druga beta da juz jasnosc ;)

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) Oby wszystko było dobrze..

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jutrzrjsza beta powinna dac jasnosc dlatego wlasnie przestrzegaja przed zbyt wczesnym testowaniem.
    Trzymam kciuki szarlotka za jutro i szybko dawaj znac o wyniku.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 392 393 394 395 396 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ