X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, śliczne włosy <3 i brzuszek też oczywiście <3
    marta95, wyjdzie na pewno. w końcu kiedyś się doczekamy.
    sówka, a przed miesiączką też tak miewałaś? bo jeśli nie to tylko dobry trop ;)

    marta95 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach super! Przynajmniej szybko widac ze należą Ci się specjalne względy! :D <3

    Szarlotka123, Sówka35 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :D no wlosy mam dlugie :D

    Dzieki dziewczyny :D
    No kazdej brzuszek rosnie inaczej :D
    Na fioletowej ja i jedna dziewczyna mamy takie duze a reszta ma tylko wybrzuszenia takie pagórki dopiero :D

    anusia24, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo w czwartym miesiącu ogólnie powinno być dopiero widać :D Ale to nawet lepiej, przynajmniej jesteś widoczna :D Skaranie boskie z tymi chłopami.. Właśnie weszłam do kuchni po porannym śniadaniu mojego ukochanego.. Jakby tornado przeszło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 12:30

    Sówka35, marta95 lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze ja - Kat świetny brzucholek! :) choć rzeczywiście całkiem spory
    Szarlotka skąd ja to znam. Mój mąż był wczoraj w domu bo jeszcze się kuruje z przeziębienie, jak wróciłam do domu to myślałam, że oszaleje. Ehhh

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziaw88 wrote:
    Sówka35, kiedy masz termin @? Pozdrawiam

    |Szralotka, dziś wyniki bety?:)

    Madzia termin@ to 5styczeń .

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężczyźni... tylko bałagan robią :D

    Sówka35, martta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    a ktory to dzien po owu u ciebie?
    A to rzygaj kobieto kto ci broni :D
    Moe to nerwy spowodowane czyms?
    w ogole dziewczyny ile wy cykli sie juz staracie?
    Kat u mnie to równo 12 cykli. A pewnie.ze się denerwuje...jak co miesiąc przed @

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka35 wrote:
    Madzia termin@ to 5styczeń .


    Sówka to dokładnie tak jak ja, czyli pozostał nam równo tydzień niepewności :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 12:46

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    Sówka to dokładnie tak jak ja, czyli pozostał nam równo tydzień niepewności :)
    Martuniu to trzymamy kciuki za zielone światełko w tunelu hihi Od wczoraj mocno męczą mnie mdłości,a od kilku dni bardzo mi wciąż zimno:-( w mieszkaniu tropiki a ja ubrana niczym syberyjska babeczka :-) do tej pory tydzień przed małpą jadłam za dziesięciu teraz z kolei piję wodę litrami...
    A piersi bola jak cholera.Nie nakręcam się,b jak już napisałam objawy mam każdego cyklu hihi,ale czuję się jakoś inaczej.Jakbym chora i poobijana była.

    martta lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmiany są dobre i trzeba się tego trzymać, chociaż doskonale wiem o co chodzi z nienastawianiem się (czemu to takie ciężkie?! :) ) u mnie też trochę na odwrót niż zawsze dlatego trzymamy kciuki żeby to dobrze zwiastowało!

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • margaretta Przyjaciółka
    Postów: 88 47

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny witam sie po dlugiej niobecniosci odcieta od neta

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    matylda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta wrote:
    czesc dziewczyny witam sie po dlugiej niobecniosci odcieta od neta
    cześć :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martta wrote:
    zmiany są dobre i trzeba się tego trzymać, chociaż doskonale wiem o co chodzi z nienastawianiem się (czemu to takie ciężkie?! :) ) u mnie też trochę na odwrót niż zawsze dlatego trzymamy kciuki żeby to dobrze zwiastowało!
    Obyśmy świętowały za tydzień:-) A kiedy planujesz testować?

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam plan wyczekać do poniedziałku :) ale pewnie jakoś się złamie w niedziele hehe, a Ty?? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 13:13

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sowka, marrta, mnie też wypada okres na 4,5 Styczeń według moich obliczeń, według wykresu na 31. Ale obliczenia są pewniejsze ;)

    martta lubi tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę jak ładnie się ułożyło, obyśmy się go wszystkie nie doczekały! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 13:37

    Sówka35, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka wg moich obliczeń 4-tego:-) Marta to co?testujemy w poniedziałek razem? :-) Ja do terminu i tak nie wytrzymam hahahaha :-)

    martta, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, myślę, że będziemy na bieżąco się umawiać, po właśnie sobie pomyślałam, że niedziela to bardzo ładny dzień na testowanie, hehehe :)
    Obiecałam sobie, że nie będę tak myślała, ale 5 stycznia mój mąż ma urodziny, więc byłoby tak zaj... gdyby się udało pozytywny test otrzymać! Ale już odganiam od siebie te myśli, sio sio
    tylko spokój może nas uratować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 13:48

    Szarlotka123, Sówka35 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeście się zmówiły z tym terminem @ :D
    Ja bylam w sklepie.

    Dziewczyny dam wam rade ... zajmijcie glowy czyms innym wiem ze to nie latwe ale myslac ciagle o ciazy,zajsciu i o tym czy sie udalo nie pomoże wam tylko zaszkodzi.
    Psychika nasza duzo ma tutaj do powiedzenia. Im wiecej i bardziej sie staramy i stresujemy tym gorzej wychodzi :)
    Wiele dziewczyn posluchalo w koncu mojej rady i zaszly w ciaze nawet nie wiedzialy kiedy :)
    ja starajac sie w pierwszym cyklu mialam setki objawów ciazy i do tego na zlosc testy pokazywaly - a okres spoznial sie jeden dzien.
    Wkurzylam sie strasznie na siebie bo sie nakrecilam glupia temperatura :/ i tym ze dostawalam pod wykresem komentarze typu ze bedzie zielono....potem dostalam @
    Obiecalam sobie ze w nastepnym cyklu bedzie zero stresu,nakrecania sie itp a wykresu nie udostepnilam, prowadzilam go tylko dla siebie... przestalam zwracac na jakikolwiek bol glowy itp.. nagle mialam zero objawow ..w ogole nie myslalam o ciazy a kochajac sie z moim nie patrzalam na dni plodne i nie plodne poprostu mielismy ochote to to robilsmy ... 2 dni przed spodziewaną @ wstalam rano i sama nie wiem do tej pory dlaczego ale poszlam do wc zrobilam test i wyszla slaba cienka druga kreska ...potem popoludniu elektroniczny :) moj spokój i olanie sprawy dalo mi fasolke :)

    marta95, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

‹‹ 390 391 392 393 394 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ