X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal źle mnie rozumiesz no ale nie chce mi sie juz o tym pisac bo jak widze to anusia doskonale rozumie co mam na mysli.
    Z tego co piszesz wychodzi na to ze dla ciebie czy dziecko jest czy tez go nie ma to nie robi roznicy tak? Wiec mysle ze nie zalamiesz sie jesli maz nie wyrazi zgody na dziecko tak wiec nie mam co doradzac ;)

    anusia24, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka a kiedy mialas robione te USG? Ja spojrzalam i cos widzialam ale nie wiedzialam co to :D przepraszam :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Stan psychiczny i tok myślenia zmienia się z roku na rok, my kobietki tak mamy, że im starsze jesteśmy tym bardziej się "roztkliwiamy" nad swoim życiem i myślimy czego nam jeszcze brakuje. wiem sama po sobie, że jakby mi ktoś rok temu powiedział, że będę chciała dziecka to bym go wyśmiała ;) A tak zmieniając na chwilę temat, spojrzał ktoś na to moje usg macicy?
    nie znam sie na usg :d ale tam cos jets zaznaczone tak ? a co to jest? bo ja tylko wiem jak wyglada na usg dzidzia hehe :D

    martta no wez kobieto sie zdecyduj haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dziś dzień pt. "wszystko do dupy"... Bolą mnie piersi strasznie,brzuch jak na okres,rzygać mi się chce i płakać

    katsuyoshi, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Nadal źle mnie rozumiesz no ale nie chce mi sie juz o tym pisac bo jak widze to anusia doskonale rozumie co mam na mysli.
    Z tego co piszesz wychodzi na to ze dla ciebie czy dziecko jest czy tez go nie ma to nie robi roznicy tak? Wiec mysle ze nie zalamiesz sie jesli maz nie wyrazi zgody na dziecko tak wiec nie mam co doradzac ;)

    Tez tak wywnioskowalam. Moze wiec trzeba narazie zrobic sobie ten etap rozmow na spokojnie i dopiero potem jak oboje beda pewni na 100% przejsc do dzialania. Bo dziecko trzeba chciec!

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to juz nie wiem :D szkoda ze dwoch nie mozna zaznaczyć haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie! Jest zaznaczone! A tak chyba nie wygląda niepłodna macica? Usg miałam robione właśnie wczoraj, dzidzia by była jakby wyszło coś w środku :)

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo widzę, że Anusia wyczytała to samo co ja czyli wpisuj wodnisty marta95

    anusia24 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka35 wrote:
    Dziewczyny mam dziś dzień pt. "wszystko do dupy"... Bolą mnie piersi strasznie,brzuch jak na okres,rzygać mi się chce i płakać
    a ktory to dzien po owu u ciebie?
    A to rzygaj kobieto kto ci broni :D
    Moe to nerwy spowodowane czyms?
    w ogole dziewczyny ile wy cykli sie juz staracie?

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha moze po prostu poobserwuj jeszcze przez dzien jaki bedzie i wieczorem zaznaczysz? :P

    marta95 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia narazie sobie zaznaczylam kremowy, ale zrobię tak jak mówisz, poobserwuje :D

    anusia24, katsuyoshi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    No właśnie! Jest zaznaczone! A tak chyba nie wygląda niepłodna macica? Usg miałam robione właśnie wczoraj, dzidzia by była jakby wyszło coś w środku :)
    w srodku czyli w tej kólce co jest zaznaczona ta????
    na to aby dzidzia byla tam w srodku to jest za wczesnie aby bylo widac to na usg :D
    Aby bylo widac cialko zolte czyli zarodek musialabys byc okolo 7-10 tydz ciazy :D jak dobrze pamietam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 11:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Anusia narazie sobie zaznaczylam kremowy, ale zrobię tak jak mówisz, poobserwuje :D
    tak dla dowcipu ja zlozylabym skarge do administracji w tej sprawie :D haha kazalabym im zrobic aby mozna bylo ustawiac 2 minimum rodzaje sluzu ooo na jeden dzien :D wtedy nie mialabys watpliwosci :)

    marta95, anusia24, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    w srodku czyli w tej kólce co jest zaznaczona ta????
    na to aby dzidzia byla tam w srodku to jest za wczesnie aby bylo widac to na usg :D
    Aby bylo widac cialko zolte czyli zarodek musialabys byc okolo 7-10 tydz ciazy :D jak dobrze pamietam

    No to właśnie o to mi chodzi, że jest jeszcze za wcześnie, żeby coś wyszło na usg, ale jednak coś tam zaznaczone jest a ja ogólnie się na tym nie znam ale wydaje mi się, że jak macica jest niepłodna to chyba nie ma czegoś takiego? :D

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie wydaje ze na fasolke to jeszcze za wczesnie zeby na USG bylo ja widac. A co Ci powiedzieli na tym usg?? Nrazie sie nie przejmuj i spokojnie czekaj na bete :) <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dobry pomysł :D kremowy łamany na wodnisty, nooo to by było okej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 12:01

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hahaha dobry pomysł :D kremowy łamany na wodnisty, nooo to by było okej :D
    Dokladnie, ja tez mam czesto takie dylematy :P

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    No to właśnie o to mi chodzi, że jest jeszcze za wcześnie, żeby coś wyszło na usg, ale jednak coś tam zaznaczone jest a ja ogólnie się na tym nie znam ale wydaje mi się, że jak macica jest niepłodna to chyba nie ma czegoś takiego? :D
    no wlasnie bo to wyglada tak jakby tam byl zaznaczony ten caly pecherzyk....ale nie powiem ci na 100% bo ja na usg sie nie znam :/

    Po za tym dziewczyny trzymajcie kciuki za moje jutrzejrze pierwsze USG !!!!
    Aby dzidzia była zdrowa,aby było pieknie bijące serduszko i aby wszystko było dobrze !
    Boje sie jutrzejszego dnia.

    Meg0809 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie :D powinni coś takiego zrobić :D w sumie ten kremowy to jest taki bardziej metny ale poczekam do Wieczorka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 12:03

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wracajac do pogody... :P W stolicy dzis slonecznie od samego rana (jak nigdy;o) mrozno, do tego nawet jest warstewka sniegu! Wyszlam to zaciagnelam sie takim rzeskim powietrzem ze hej :P Zaraz pojde jeszcze na powtorke :P

    p19uskjoxacp4928.png
‹‹ 388 389 390 391 392 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ