X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Tak spokój jest teraz wazny bo to moze duzo wam pomóc i może dzieki temu wszystko się uda :)
    Tego wlasnie sie balam i dlatego od razu sprawdzalam czy bral ale mial smoczek w buzi i moze dlatego nie próbował smakowac...
    Ja za nim nie nadarzam :/ Co usiąde on juz gdzies leci cos robic ,chwili odpoczynku a mi jest już jednak ciezko tak ciągle wstawac i za nim latac jednak ten brzuszek spory mam .

    No wlasnie. A będzie Ci coraz ciężej, musicie jakies bramki porobić bo potem się przydadzą dla drugiego smyka. ;-)

    katsuyoshi, Ola_85 lubią tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    No wlasnie. A będzie Ci coraz ciężej, musicie jakies bramki porobić bo potem się przydadzą dla drugiego smyka. ;-)
    Mam nadzieje że drugie nie bedzie tak broic O.o
    Bo naprawde nie moge na chwile usiac :/ jak nie kuchnia i lazienka to w pokojach urzęduja przy szufladach... tyle to tam niech sie bawi bo krzywdy sobie nie zrobi ale do kuchni i lazienki drzwi zamykamy tylko ze jak robie obiad to musze go widziec wiec drzwi nie zamkne dlatego te bramki sa chyba jedynym wyjsciem...
    Mój jak schował miski do góry to teraz maly przynosi do salonu garnki i patelnie !!! I bądz tu człowiek mądry :D

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Mam nadzieje że drugie nie bedzie tak broic O.o
    Bo naprawde nie moge na chwile usiac :/ jak nie kuchnia i lazienka to w pokojach urzęduja przy szufladach... tyle to tam niech sie bawi bo krzywdy sobie nie zrobi ale do kuchni i lazienki drzwi zamykamy tylko ze jak robie obiad to musze go widziec wiec drzwi nie zamkne dlatego te bramki sa chyba jedynym wyjsciem...
    Mój jak schował miski do góry to teraz maly przynosi do salonu garnki i patelnie !!! I bądz tu człowiek mądry :D

    Dziecko to zawsze sobie jakies zajecie znajdzie. i tak naprawdę z niczego cos zrobi. Nawet by się nie pomyslalo ze możnaby się czyms takim bawic a jego to cieszy. Znajomych corka nie bawila się lalkami - tylko potrafila się pol dnia bawic kartonem po soku. ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 11:21

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece do tesco póki slonce swieci, musze na obiad cos kupic chociaz nie wiem co zrobic moze tam mi jakis pomysl wpadnie :) Jak wróce sie odezwe

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Lece do tesco póki slonce swieci, musze na obiad cos kupic chociaz nie wiem co zrobic moze tam mi jakis pomysl wpadnie :) Jak wróce sie odezwe

    Ok- miłego dzionka i smacznego obiadu ;-) Ja już prawie zrobiłam.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej dobrze ze nic mu sie nie stało! No jednak to prawda ze nawet na sekunde dziecka nie mozna spuscic z oka...
    Zuzanna noo i bardzo dobrze masz wolne więc relaaaksuj sie :) Nakrecanie sie napewno nie pomoze. Trzymam kciuki aby w koncu i do Was los sie usmiechnal <3

    Dobrego dnia moje Panie :)

    Szarlotka123, katsuyoshi, zuzanna, Ola_85 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85, cykle mam dziwne, w tamtym miesiącu miałam 27, w poprzednim 29, wcześniej 29 przez tabletki, ciężko wyczuć, który będę miała teraz..
    anusia, przekonałaś mnie, podejdę do tego jak przedłużenie przyjemności :D a kalendarzem się nie przejmuj, mnie źle zaznaczył owulacje i nawet jej nie zmienił ;/
    marrta, to by było trochę dziwne bo wszystkie cykle miałam owulacyjne a teraz miałoby być bez? ok, będę myśleć pozytywnie! :)nawet nie waż się odchodzić :D Ehhh, te chore laski, bez nich byłoby nudno w pracy. Odwróć się od niej i na nią nawet nie patrz :D Zrób sobie jak masz możliwość herbatkę z cytryną i uzupełniaj płyny ;)
    zuzanna, to właśnie dobrze, prawda jest taka, że spokój i nienakręcanie są najważniejsze w zajściu w ciąże, tak jak już pisałam wiele razy, trzymam za was mocno kciuki :*
    kat, małego rozrabiaka masz w domu, dobrze, że nic mu się nie stało, bramki to jest dobra sprawa, przynajmniej będziesz miała jeden problem z głowy ;)

    Dziewczyny, zerknijcie na mój wykres proszę:
    https://ovufriend.pl/graph/be3422b711a70bf47ff867371dfebd48
    i powiedzcie mi, czy on wygląda na bezowulacyjny?
    Poza tym wiecie może ile dni przed owulacją powinno być już widać pęcherzyk?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 12:16

    katsuyoshi, zuzanna lubią tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka dzieki! :D przekonalyscie mnie, nie ma sensu skreslac tego cyklu a noz widelec moze jeszcze cos z tego wyjdzie...
    Wiesz co moim zdaniem narazie za wczesnie na stwierdzanie ze jest to cykl bezowulacyjny. Jednakze... widze ze ogolnie masz wysokie te temperatury. Nie przechodzilas ostatnio jakiejs choroby, przeziebienia, stresu???

    Akurat co do tego kiedy widac pecherzyk raczej sie mocno nie wypowiem bo nie mialam monitoringu :(

    Szarlotka123, katsuyoshi lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka słonko ale ja nic nie mówiłam, że nieowulacyjny cykl będziesz miała tylko, że może będzie później, jak na moje to jeszcze jej nie było, porób sobie testy owulacyjne przez parę dni. Nie zaszkodzi. A te temperatury to tak nie mierzysz dokładnie o tej samej porze to dlatego wykres może tak wyglądać...
    Kat ale masz urwisa! :) Oby drugi maluch był z tych spokojnych ;)
    Zuzanna oczywiście trzymam kciuki mocno, spokój jest najważniejszy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 12:15

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robię o tych samych bo wstaje o różnych godzinach, niemniej jednak robię go zaraz po przebudzeniu, otworzę oczy i termometr do ręki ;) Podobno tak temperatura jest pokazywana dobrze, wiem, wiem. No zakupiłam już testy, więc od dzisiaj będę robić, śluzu mam mało co jest też trochę dziwne..
    Anusia wyjdzie, wyjdzie, nie miałam nic takiego, jedynie dzisiaj mnie dopadło zapalenie pęcherza w nocy, i ból jajnika.. ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 12:21

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z tesco...
    Szarlotka a jak mierzysz tym razem tempke? według zalecen moich? bo widze kropeczki są puste wiec nie masz stalej godziny. Mam nadzieje że mierzysz zaraz po przebudzeniu? Inaczej tempka jest nie wiarygodna.
    Na wykresie ciezko jest cokolwiek powiedziec bo to dopiero początek a ze nie jest mierzone o stalej porze to wykres moze ci owu nie wyznaczyc mimo ze ona moze wystąpic ;p
    Po za tym nasza Ev bardzo długo miala cykle bez owu a zaciązyła :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widze odpowiedziałas juz wyzej :D
    No to kochana o ktorej godzinie zazwyczaj sie budzisz?
    Ja polecam ci budzik :D zmierzyc tempke i kimac dalej .
    Ja tez wstawałam o róznych porach ale w moim przypadku nie mialo to zadnego znaczenia gdyz mi wykres tak czy siak owu wyznaczal.

    ALe ja ci powiem jedno...
    OLEJ WYKRES :D
    OLEJ SLUZ !!! :D
    Ja go nie mialam a w ciaze zaszłam ... :D jak???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 12:33

    Szarlotka123, anusia24, marta95 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie, jak mój wstaje i jedzie do pracy to o 8, jak jest w domu to raczej śpimy i dlatego wychodzi 9,10, dzisiaj 11 bo nie ogarniałam po nocnym maratonie z sikaniem.. ( za przeproszeniem) To jest szczęście kat :D Może macie racje, miałam sobie odpuścić a znowu się nakręcam, co ma być to będzie, od dzisiaj odpuszczam :D

    martta, katsuyoshi lubią tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ola_85, cykle mam dziwne, w tamtym miesiącu miałam 27, w poprzednim 29, wcześniej 29 przez tabletki, ciężko wyczuć, który będę miała teraz..
    anusia, przekonałaś mnie, podejdę do tego jak przedłużenie przyjemności :D a kalendarzem się nie przejmuj, mnie źle zaznaczył owulacje i nawet jej nie zmienił ;/
    marrta, to by było trochę dziwne bo wszystkie cykle miałam owulacyjne a teraz miałoby być bez? ok, będę myśleć pozytywnie! :)nawet nie waż się odchodzić :D Ehhh, te chore laski, bez nich byłoby nudno w pracy. Odwróć się od niej i na nią nawet nie patrz :D Zrób sobie jak masz możliwość herbatkę z cytryną i uzupełniaj płyny ;)
    zuzanna, to właśnie dobrze, prawda jest taka, że spokój i nienakręcanie są najważniejsze w zajściu w ciąże, tak jak już pisałam wiele razy, trzymam za was mocno kciuki :*
    kat, małego rozrabiaka masz w domu, dobrze, że nic mu się nie stało, bramki to jest dobra sprawa, przynajmniej będziesz miała jeden problem z głowy ;)

    Dziewczyny, zerknijcie na mój wykres proszę:
    https://ovufriend.pl/graph/be3422b711a70bf47ff867371dfebd48
    i powiedzcie mi, czy on wygląda na bezowulacyjny?
    Poza tym wiecie może ile dni przed owulacją powinno być już widać pęcherzyk?
    mi sie wydaje ze za wczesnie aby powiedziec na bezowulacyjny,ja mialam bezowulacyjny poprzedni to wygladał on innaczej,temperatura przez cały cykl prawie taka sama zero skoku,i powierdzone monitoringiem brak pecherzyka.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Różnie, jak mój wstaje i jedzie do pracy to o 8, jak jest w domu to raczej śpimy i dlatego wychodzi 9,10, dzisiaj 11 bo nie ogarniałam po nocnym maratonie z sikaniem.. ( za przeproszeniem) To jest szczęście kat :D Może macie racje, miałam sobie odpuścić a znowu się nakręcam, co ma być to będzie, od dzisiaj odpuszczam :D
    A spróbuj nie odpuscic to bedziesz miala ze mną do czynienia :D

    anusia24, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! :D to się tylko tak mówi, że odpuszczam a jednak wychodzi co innego, zawsze z rana sobie powtarzam: dzisiaj odpuszczam co ma być to będzie, przychodzi wieczór: kurczę, tak Bardzo chciałabym teraz położyć moje maleństwo spać. I od nowa, psychika siadzie niedługo :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95, coś w tym jest. Ja teraz jak miałam mieć głupie myśli to sobie zaczęłam powtarzać "a może lepiej najpierw ślub? jestem młoda, skończę sobie na spokojnie farmację i wtedy pomyślimy", trochę mi się odpuszcza jednak ;)
    Kat, tak jest! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2016, 14:40

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja niestety nie mam jak o ślubie pomyśleć bo już po :D dlatego zajelam myśli pieczeniem babeczek :D

    martta, katsuyoshi, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cicho mi tu bez marudzenia bo zaraz was obie posadze do obieranie ziemniaków !!! I zaraz wam mysli przejdą :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, chyba wole te babeczki :D

    katsuyoshi, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

‹‹ 406 407 408 409 410 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ