X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej anusia, no i co?
    U mnie są brązowe plamienia, tempka spadła drastycznie a dzisiaj 6 dzień po także się na nic nie nastawiam już..

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj sie, najwazniejsze abys doprowadzila sie do zdrowia <3 A u mnie... Nic, nawet cienia cienia

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze za wcześnie?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co sama nie wiem... Gin powiedziala mi ze mam zrobic test po przyjeciu luteiny (i brac dalej w przypadku ciazy lub odstawic w przypadku braku ciazy) to zrobilam :) Ogolnie wydaje mi sie ze troche za wczesnie, chociaz nie mam pojecia kiedy moglam miec owulacje. Tez nie nastawiam sie, w sumie po tym tescie jakis taki spokoj mnie ogarnal nie wiem czemu, a moze zrezygnowanie...

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziewczynki głowy do góry :* ja Coraz bardziej mysle, że kolejny cykl na marne... chyba trzeba całkiem odpuścić !:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z tym odpuszczeniem, wydaje mi się, że my jakoś tą owu miałyśmy w podobnym momencie i jest jeszcze za wcześnie. Ja zrobię betę i test w Czwartek ale raczej i tak wiem, ze to strata pieniędzy.

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile u was kosztuje beta?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... :(

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 30zl

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie placilam 35, wszędzie inaczej hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja płaciłam 30 :) zależy od laboratorium, a ta diagnostyka mnie tak denerwuje, chociaż dobrze, ze są wyniki przez neta..

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i fajnie że można już wieczorkiem wiedzieć, tylko szkoda że już dwa razy robiłam i dwa razy było 0,10 :(

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! widzę, że mam trochę zaległości tutaj...
    Za Was wszystkie trzymam kciuki, ja bralam dupka przez 3 cykle od 16-25dc.Teraz biorę go cały czas, lekarz tak kazał. Szarlotka bardzo dobra decyzja z tym odpuszczeniem, musisz zaobserwować i może porobić parę badań co by wiedzieć co i jak u Ciebie. Olu rzeczywiście niektóre antybiotyki można stosować w ciąży i nie mają wpływu na dziecko. Groźniejsza jak coś jest rozwijająca się choroba niż leki które nie szkodzą. Ja mam nadzieje, że choroba w końcu da mi spokój bo tak się z nią bujam od sylwestra prawie. Wtedy też jeszcze nie wiedziałam czy jestem w ciąży i miałam gorączkę itd. Na razie lekarz powiedział, że oczywiście to bardzo niedobrze że od samego początku była choroba, ale nic nie można jeszcze powiedzieć czy miało jakiś wpływ na okruszka, więc bardzo mnie to martwi. Anusia polecam testy z rossmanna facelle, są bardziej czułe, wyszła mi na nich blada widoczna kreska za pierwszym razem a na drugim teście takim aptecznym nie było nic widać. Dopiero 4 dni później była kreska widoczna na tych innych. Trzymajcie się dziewczyny i nie poddawajcie!

    Szarlotka123, Ola_85 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty jak się czujesz Kochana oprócz tej choroby? Wszystko ok?

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no szału nie ma :) zmęczona z brakiem mocy, czasami mdli, piersi bardzo bolą i są eksplodujące (w marynarki przestałam sie dopinać już), wzdęcia wieczorami i w ogóle człowiek taki wykichany jakiś jest cały czas. No ale ponoć to wszystko normalne na początku, ale myślałam, że będzie euforycznie i wiecie jak na tych filmach wszystkich że laski promienieją, a tu wszyscy się pytają czy chora jestem bo kiepsko wyglądam, hahaha :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 10:53

    Szarlotka123, Ola_85 lubią tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, no tak, a w nocy normalnie? Wysypiasz się? To podstawa :*

  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no noce średnio, mam bardzo dziwne sny (ale to ponoć też normalne!) i często wstaje siku. Ale nie ma co marudzić, trzeba przeczekać i tyle.

    o148p07w5riqasy7.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Martta nie nooo... Rozwaliłaś moja utopijna wizje ciazy :D Dbaj tam o siebie! Oby w koncu te chorobsko dalo Ci spokoj! <3 O, dzieki za rade z tym testem. Teraz pewnie poczekam do niedzieli lub poniedzialku z kolejnym, ale postaram sie znalezc wlasnie ten :)

    martta lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • martta Autorytet
    Postów: 1429 1022

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia, trzymam kciuki! :)
    no moja wizja się rozprysła hehe :) ale każdy ma inaczej, może Ty będziesz tą "promienną" szczęściarą ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2016, 11:13

    anusia24 lubi tę wiadomość

    o148p07w5riqasy7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, dbaj o siebie. :* Też słyszałam, ze dziwne sny to normalka ;) Pierwszy semestr jest najgorszy, szybko minie ;)

    martta lubi tę wiadomość

‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ