X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytologie miałam ostatnio robioną jakieś 2 lata temu bo nie wiem czy w szpitalu miałam ją robioną.. Podejrzewam, ze nie. Mam nadzieje, ze jeśli to jednak jest miesiączka, to że od tego cyklu już będzie wszystko ok, bez takich niespodzianek.. Podejrzewam, że to od tych tabletek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 20:39

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mozliwe, bo ja u siebie tez widze jakies dziwne reakcje na te leki (to jakies plamienie, to jakies dziwne bole, wyglada na to ze cykl mi sie skroci z 35-40 dniowych na 25 dniowy o_O')... No ale w kazdym razie zrob ta cytologie tak dla siebie, nawet jak wszystko sie wyreguluje bo jak juz sie regularnie wspolzyje to zalecene jest czestsze robienie cytologi. Tak profilaktycznie :)

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, jeśli się to nie skończy to i tak będę miała łyżeczkowanie więc wszystko wyjdzie. Hmm.. w sumie jakby tak na to patrzeć to przy łyżeczkowaniu pół roku temu jeśli byłyby jakieś zmiany rakowe to w badaniu prócz poronienia samoistnego pisałoby też to, prawda?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawde mysle ze nie powinnas martwic sie na zapas :) Tak jak mowisz i tak jeszcze wizyty ginekologiczne w najblizszym czasie Cie nie omina wiec bedziesz mogla rozwiac watpliwosci :) A teraz sie relaksuj! :D

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Relaksuje, obejrzymy film z moim i idę spać. Mam straszne uderzenia gorąca ostatnio ;/

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ten cykl spisany na straty piekny skok temp i nawet owu mi wyznaczyło ale to pewie przez to ze od wczoraj wieczorem mam goraczke i angine i dostałam antybiotyk.Nie wiem czy na wykresie ignorowac ta temp.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od choroby może skoczyć ale teraz pytanie czy to od tego czy nie.. Hmm, ja bym chyba poczekała :)

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny!
    Ojej Olu... :( Kurcze zawsze musi cos przeszkodzic :/ Ja bym na Twoim miejscu narazie nie ignorowala tylko zobaczyla co bedzie dalej... Zdrowiej kochana <3

    U mnie dzis znowu depresja, zaraz jade na uczelnie do mojej Pani promotor z czescia teoretyczna pracy... Mialam pojawic sie w tamtym tygodniu ale nie mialam jak :( Boje sie jej teraz na oczy pokazac, eh... Poza tym nie mam weny do pisania tej pracy i pewnie i tak to co napisalam jest zle... Mam nadzieje ze przezyje te najbliższe 2h... :<

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, zdrowiej nam :*
    Powiesz jej, że nie miałaś kiedy i będzie ok, oj tam od razu, że źle, nie gadaj głupot :) Wena się w końcu pojawi, musisz czymś innym zająć myśli ;)
    Ja w nocy miałam strasznie palący ból brzucha razem z jajnikiem, znowu się co chwile budziłam. Przeraża mnie już to.

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! Ja też obudziłam się chora, ale temp na tym samym poziomie :) jestem taka nie wyspana, mezus zafundował mi nocny maraton kaszlu :( A jak jestem nie wyspana to jestem zła, wr! :D miłego dnia kochane dziewczynki :*

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuruj się :* miłego dnia <3
    Mnie chyba nie wyznaczy owu w tym miesiącu.. jestem już po dniach płodnych a mi pokazuje,że je dalej mam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 11:35

    marta95 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jednak odzyskalam humor! Od dłuższego czasu w końcu zobaczyłam u siebie rozciagliwy śluz :D

    Szarlotka123, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Cieszę się :D

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wrocilam! :D Zyje! Chociaz jeszcze mi stres odchodzi... W nagrode ze wyszlam calo z uczelni kupilam sobie wielka eklerke i swiezy sok z kiwi :P Jeszcze dochodze do siebie...
    Szarlotka Twoja sytuacja wyglada troche niepokojaco, te bole, plamienia... Musisz koniecznie zadbac o siebie! Przebadac sie i jakos naprostowac sytuacje, doprowadzic sie do zdrowia... Pamietaj ze im lepiej bedziesz sie czula tym lepiej bedzie dla dzidzi!
    Aj jakos ten poczatek roku nam laskawy nie jest, kazda ma jakies bolączki... Wszystkim duzo szczescia i zdrowka! <3

    Szarlotka123, marta95 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sobie pojesz dobrych rzeczy :D. Wiem, wiem, ale usg nic nie wykazuje ;/ Ja pracuje w domu ale jakoś mnie taki leń złapał, ze szok :(
    I wzajemnie Anusia :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 12:44

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno badania hormonalne by Ci sie przydaly, moze tam tkwi problem... Czasem sie zdarza taki gorszy dzien... Ja tez jakas senna jestem. Moze w koncu zaznam normalnego snu dzisiaj :P Od jakiegos miesiaca albo i dluzej mam zaburzenia snu, jakies straszne sny, a nawet bezsennosci, juz jestem tym wykonczona ;[ Ten moj wykres w tym cyklu tez jakis burzliwy jest, dziwnie mi owulacje wyznaczylo, aj...

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam jakieś dziwne sny.. Aż niekiedy boje się spać. Po tabletkach mi zwariował organizm ;) Dlatego powiem wam, ze w tym cyklu jestem na 90 % przekonana, że przez to krwawienie znowu nic nie wyszło, mam tylko nadzieje, że nie zakończy się kolejną ciążą biochemiczną bo wtedy cykl będę miała w plecy. Postanowiłam sobie, że jeśli za te 8 dni beta wyjdzie poniżej zera to odpuszczamy nawet przytulanki przez co najmniej miesiąc. Niech mi się to unormuje, w tym czasie pooglądam swój organizm i jak zobaczę, ze wszystko wróciło do normy to dopiero wtedy wrócimy do starań. To nie ma sensu niestety. Jeśli co miesiąc ma dochodzić do zapłodnienia ale przez krwawienia w połowie cyklu znowu poronienie i znowu krwawienia to jest zamknięte koło, jeszcze jakieś anemii się nabawię przez to. Boli mnie jakoś dziwnie brzuch, mam takie nagłe bóle, dodatkowo zgaga mnie męczy.. Co za głupi dzień.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie... Mysle ze to bardzo rozsadna decyzja. Głównie ze względu na Ciebie bo z jednej strony masz te przerozne objawy a z drugiej w koncu moze tez sie to odbic nienajlepiej na Twojej psychice. Oby Bog dal Ci duzo sily i wiary w to ze bedzie dobrze <3

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochana :* Nie umieram, mam czas, więc najlepiej odpuścić. ;) Ja trzymam kciuki za was bardzo mocno <3

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wlasnie chodzi o to ze biore antybiotyk mowilam lekarz ze przypuszczalnie moge byc w ciazy i co wtedy ale ona powiedziala ze nie ma to wplywu na poczatkowa ciaze i ze ten lek jest ok bo kobiety w ciazy jak musza tez biora.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
‹‹ 416 417 418 419 420 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ