X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przyda sie :* Ale jestem praktycznie przekonana ze w tym cyklu u mnie nic nie wyjdzie. Za duzo stresu, poza tym malo serduszek... Niby staram sie o tym nie myslec, ale zaczyna mnie to juz wszystko troche smucic :( Starania zaczelismy pod koniec sierpnia, pamietam jakie to bylo podekscytowanie, bylismy przekonani ze szybko sie uda... :) No ale potem zaczelo sie wynajdowanie chorob, cykle z dlugich zrobily sie gigantycznie długie, no i taki kubel zimnej wody na głowe... Swiadomosc ze tak latwo nie bedzie. No i niby sie z tym pogodzilam no ale zawsze pod koniec cyklu zaczyna mnie dopadac taki zal... :/

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    dziewczyny wlasnie chodzi o to ze biore antybiotyk mowilam lekarz ze przypuszczalnie moge byc w ciazy i co wtedy ale ona powiedziala ze nie ma to wplywu na poczatkowa ciaze i ze ten lek jest ok bo kobiety w ciazy jak musza tez biora.

    Hmm trudna sytuacja, ale skoro tak mowi to moze lepiej jej zaufac? Bo ta angina tez pewnie na potencjalna ciaze nie bylaby super wiec lepiej ja wykurzyc teraz?

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia ja tez w sumie juz sie z tym pogodziłam ze mi sie szybko nie uda, na poczatku było żal,kazdy@ płacz i pretensje ze dlaczego nie ja i nie teraz.Potem zaczełam robic badania i jak wyszło ze nie rosna jajeczka to pogodziłam sie z tym.Ten cykl jest tez pewnie spisany na straty i tez było mało serduszek u nas.Pierwszy raz mam taki skok duzy ale zobaczymy co bedzie.Ja obstawiam chorobe.

    anusia24 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh zycie... Wyglada na to Olu ze nasza historia bardzo podobnie wyglada. No ale musimy wierzyc w to ze w koncu kiedys... los i do nas sie usmiechnie. Wiesz zobaczymy jak u Ciebie rozwinie sie sytuacja z ta temperatura. Mam nadzieje ze to nie przez chorobe a faktycznie ta owulacja byla i w koncu wszystko zmierza w dobrym kierunku i jesli nawet nie na ten cykl to na nastepny daje duze nadzieje! Oby tak bylo! Bardzo Ci kibicuje! <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane też wam Bardzo kibicuje! :* miejmy nadzieję że się nam w końcu wszystkim uda!

    anusia24, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wam kibicuje !!!!!i nie moge sie doczekac kiedy przejdziemy na fioletowa strone do reszty dziewczyn :) a moze razem załozymy watek w tym samym czasie :)

    marta95, anusia24, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoras z was miala powazniejsza chorobe i zauwazyła wpływ jej na wykresie???pytam z ciekawosci.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    Tez wam kibicuje !!!!!i nie moge sie doczekac kiedy przejdziemy na fioletowa strone do reszty dziewczyn :) a moze razem załozymy watek w tym samym czasie :)

    Ooo haha jaki ciekawy plan :D Ja sie pisze! :) Oby te słowa były prorocze :D <3

    marta95, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm no właśnie dzisiaj jestem troche chora i temperatura na tym samym poziomie także nie wiem :>

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja jeszcze chora nie bylam wiec co do choroby sie nie wypowiem, no ale jak wiesz w tym miesiacu mialam troche przezyc, do tego sie troche przeciazylam na poczatku stycznia przez co kilka dni tak mi bolal jajnik ze myslalam ze zwariuje. No i od tamtej pory na wykresie zaczely sie dziac cuda (w porownaniu z innymi cyklami gdzie raczej bylo spokojnie). Stad moge wnioskowac ze nasze samopoczucie moze miec jakis wplyw na te temperatury, ale glowy nie dam uciac.

    Ogolnie gdzies jednak kiedys czytalam ze jesli sie choruje (wlasnie jakies przeziebienie czy cos w tym stylu) to nie powinno miec to duzego wplywu bo ponoc rano z reguly temperatury sa nizsze (nawet podczas choroby). Takze wynika stad ze podczas choroby temperatury podskakuja juz w dzien i wieczorem.

    No takze ogolny wniosek (moj :P ) jest taki ze stres ma wiekszy wplyw niz choroba, ale to tylko takie moje przemyslenia wiec nie wiem czy warto sie sugerowac :P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam za nas kciuki, byłoby super wylądować razem na fioletowej ;) Hmm, ja przy antybiotykach nie wiedziałam, żeby mi się podwyższyła tempka a brałam je na pęcherz.. Kiedy masz mieć @?

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm dobre pytanie tak naprawde mam duza rozpietosc w cyklach od 32-46 wiec zakladajac najkrotszy termin to okolice 01 luty

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy chcesz testować?

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co nie mysle o tescie bo zakladam ze sie nie udalo podchodze do tego na luzie teraz,juz tyle zrobiłam tych testow ze jesli mialabym jakis wykonac to najpredzej po 45 dc.

    anusia24 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie lepiej się nie nastawiać ;) Wiecie jak działa duphaston brany w pierwszy dzień cyklu? Niby czytałam, ze nie blokuje owu ale jestem ciekawa na co wpływa wtedy

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co ja biore duphaston od 16-25 dc w moim przypadku działa na endo pogrubia je bo mam cienkie i wyrownuje progesteron bo mam go mało ,co do owu jeden lekarz twierdzi ze blokuje inny ze to syntetyk i nie wplywa na owu i temp.Nie wiem jak to do konca jest z tym duphastonem.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cały czas zastanawiam czy te krwawienia dać pod krwawienia owulacyjne i liczyć jako 18 dc czy jako 4 dc.. Dlatego zastanawiam się nad tym jak dupek wpłynie na mój teraźniejszy cykl jeśli to jednak jest miesiączka..

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko wydaje mi sie ze gdyby byla to miesiaczka to moze spadla by Ci temperatura?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 21:23

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też mi się tak wydaje.. I macica by się obniżyła a jest na średnim poziomie ale twarda już

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co tam u Was?
    Ja dzisiaj zrobilam test... -.-

    p19uskjoxacp4928.png
‹‹ 417 418 419 420 421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ