X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macica twarda ale dalej wysoko.. Tempka też wysoka, nie wiem już. Nie nastawiam się na nic w tym cyklu. Nie wiem tylko czy to zaliczyć do @ czy do plamień bo w sumie w konsystencji nic się nie zmieniło.

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli wypadł ci skrzep to ja bym zaliczyła to do @

    anusia24 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie tak zrobie.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glowa do gory Szarlotka! W koncu kiedys bedzie lepiej <3 Ja dzisiaj kupilam juz test, pojutrze bede paczac, bo Pani Doktor kazala mi po luteinie od razu sprawdzic... Tez pewnie nic z tego nie bedzie bo w tym miesiacu bylam klebkiem nerwow i ogolnie slabo te starania wygladaly... Coz trzeba brac co daje los...

    Szarlotka123, Ola_85 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :* Trzeba wierzyć, że będzie dobrze.

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Glowa do gory Szarlotka! W koncu kiedys bedzie lepiej <3 Ja dzisiaj kupilam juz test, pojutrze bede paczac, bo Pani Doktor kazala mi po luteinie od razu sprawdzic... Tez pewnie nic z tego nie bedzie bo w tym miesiacu bylam klebkiem nerwow i ogolnie slabo te starania wygladaly... Coz trzeba brac co daje los...
    aniu a jak u ciebie z temp po luteinie??ja zauwazyułam u siebie skok po duphastonie czy ty tez tak masz??

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! <3
    Niee :( W ogole od wczoraj mam takie dziwne bóle jak na @, a dzisiaj temp mi drastycznie spadla :/ Szczerze mowiac to bardzo sie zdziwilam bo NIGDY nie mialam cyklu krotszego niz 30 dni a tu wyglada 25 mialo byc :/ Eh... Rece opadaja... Nie wiem czemu efekt jest odwrotny...

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie to mi ta temp wzrosla jeszcze przed wzieciem luteiny, ale widze ze u Ciebie bardzo ladnie to wyglada! <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja wlasnie sie zastanawiam jak to jest z tym dupkiem czy on wplywa na temp....bo wzrosla mi po wzieciu jego

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po dupku nie miałam wzrostu, może to nie od tego :D

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yyy to juz sama nie wiem.......

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiadomo... Ale moze Twoj organizm w tym cyklu sam postanowil wejsc na dobra droge :) Pozostaje trzymac kciuki <3

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    No nie wiadomo... Ale moze Twoj organizm w tym cyklu sam postanowil wejsc na dobra droge :) Pozostaje trzymac kciuki <3
    Aniu oby :)zobaczymy pod koniec

    anusia24, Szarlotka123, Meg0809 lubią tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niedawno zrobiłam ostatni test owulacyjny bo mi został i.. wyszła druga kreska. Przestraszyłam się bo tyle dni po owu już powinien wychodzić chyba negatywny..

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko z tego co wiem to zdarza sie ze po owulacji wystepuja jeszcze pozytywne, inna teoria mowi ze w ciazy wychodza pozytywne (ale to tez nie zawsze), z wlasnego przykladu wiem ze przy problemach hormonalnych utrzymuja sie caly czas pozytywne ;)... Mysle ze nie powinnas sie przejmowac ani nakrecac tylko cierpliwie poczekac na wykonanie testu ciazowego :) Jesli w przyszlym cyklu (oby jednak szybko nie nadszedl <3) by sie to powtorzylo to zakomunikuj ginekologowi...

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie słyszałam, że przy pcos wychodzą pozytywne i się wystraszyłam bo miałam jakieś pęcherzyki w jajnikach ale co usg to jest ich coraz mniej.. :( Masz racje, nie przejmować się ;) Poczekamy jeszcze te 8 dni ;)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurczę, dziewczyny nie straszcie, bo kiedyś tutaj wstawiałam moje testy owulacyjne i w sumie wychodziły cały czas pozytywne :( jeden wyszedł może troche ciemniejszy takto jaśniutkie, eh

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeej dziewczyny :D Napewno wszystko jest ok, myslcie pozytywnie :) Nie napisalam tego zeby Was denerwowac :) Marta u mnie caly czas byly bardzo wyrazne te dwie kreski (sprawdzalam przez 15 dni) wiec mysle ze Tobie raczej to nie grozi! Ale napewno warto tego pilnowac :)
    Szarlotka skoro te pecherzyki Ci sie wchlaniaja to bardzo dobrze, mysle ze nie ma co panikowac i tylko spokoj nas uratuje <3 Moc jest z nami :D

    Szarlotka123, marta95 lubią tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wychodzą słabe kreski, tylko w sobotę miałam taką dość wyraźną, stąd wydaje mi się, że była owu. Wystraszyłam się, że te krwawienia mogą oznaczać raka szyjki macicy ale jak zawsze za dużo się naczytałam w necie i teraz masakra..

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj weeeez! Nie gadaj glupot! Tez kiedys sobie wmawialam takie rzeczy jak dowiedzialam sie ze mam mnostwo torbieli. Juz wyobrazalam sobie jak zmieniaja sie w guzy o_O'. Masz zrobiona cytologie? Takie domysly sa bez sensu, tylko bardziej czlowieka pograzaja, sa zupelnie bezpodstawne...wszystko przez te internety ;/ ale jedna rzecz z sensem przeczytalam kiedys w internecie... Ze jak bedziesz wymyslac sobie choroby to kiedys naprawde Cie dopadna... Dlatego lepiej nie nadinterpretowac i na spokojnie eliminowac biezace problemy <3

    p19uskjoxacp4928.png
‹‹ 415 416 417 418 419 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ