X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    W pon miałam testować bo to 2 tygodnie po.
    Ojej to cos mi sie pogmatwalo :/ Kochana nie trac wiary! Juz tyle przeszliscie ze w koncu musi sie Wam udac! Nawet jesli nie teraz... Nie wiadomo czy za miesiac szczescie sie do Was nie usmiechnie! Slyszy sie o tym ze inseminacje za pierwszym razem nie zawsze skutkuja a przy kolejnych jest juz pozytywnie... Wiem marne to pocieszenie na dzien dzisiejszy, ale z nadzieja patrzcie w przyszlosc <3 a i moze naturalnie Wam sie jeszcze udac :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    jak tam u was??jak sie czujecie dziewczyny???
    A co do mnie... Tez mam depresje :( Wczoraj wyszedl mi negatyw to caly dzien mialam taaaaaaaki wielki smutek... Rozkojarzona bylam i w ogole.. A dzisiaj jeszcze mi temperatura spadac zaczela... Smutne, bo jednak jakas tam nadzieja sie tlila. No ale coz, wiem ze malpa za rogiem wiec niech szybko przychodzi i czekam na kolejna szanse..

    A jak tam u Ciebie Olu? :) Chorobsko odpuszcza?

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, nie ma się co załamywać, najważniejsze Kochana, że cały czas możesz próbować :*

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo Kobietki wszystkie :) Czy jest tutaj któraś z was co bierze a może kiedyś brała tabletki Estrofem w połączeniu z Duphastonem ? Takie leki zostały mi przepisane w szpitalu i przez 21 dni mam brać estrofem a w 12 dniu dołączyć duphaston :) Czy może któraś z was ma jakąś widzę na temat tych tabletek? Głównie chodzi mi o ten pierwszy lek :) Z góry dziękuję :* Pozdrawiam cieplutko przyszłe mamusie :*

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę tylko duphaston ale o tym pierwszym nie słyszałam ;)

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nikt nie słyszał, bo jak się pytam to nikt nie wie co to za lek o.O Mogę wiedzieć od jak dawna bierzesz Duphaston i w jakim celu ? Odczuwasz jakieś skutki uboczne po nim??

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, niestety tak bywa ;)
    Dupka biorę od 8 dni dni, szczerze powiedziawszy nie wiem czy to po dupku czy nie ale bolą mnie piersi, i mam plamienia. Ale tak jak mówię, nie wiem czy to od niego bo plamienia miałam też miesiąc temu ;)

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no rozumiem :) to od 8 dnia bierzesz i do kiedy ?:)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 19:06

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki, dzięki :))

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez biore dupha jutro biore ostatnia tabletke i czekam na @, tez mam mega obolała piersi nie wiem czy to po nim no i bola mnie jajniki czuje ciagniecie ale to pewnie przed okresem oznaki

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po skończeniu brania duphastonu powinna przyjść @ tak? i po ilu dniach u was się pojawia? (ja niby mam napisane,że do 5 dni powinna przyjść)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    Cześć dziewczyny u mnie niestety przestało być serduszko dzidzi, pojechałam na pogotowie wczoraj bo miałam lekkie plamienia i tu takie wiadomość. Jestem w szoku ale staram się myśleć juz tylko o ponownych staraniach bo inaczej się wykoncze. :( dostałam jakaś tabletkę dopochwowo na rozwarcie szyjki

    Przykro mi Palma ;( przytulam i jestem myślami z Tobą. Wiem co czujesz dlatego daj sobie czas a jakoś się ułoży, choć zapamiętasz do końca życia, ale z czasem będzie Ci łatwiej. Trzymaj się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Dziewczyny nie udało się beta poniżej 0,1 ;-(

    Zuzanna głowa do góry w końcu się uda, musisz być silna i wierzyć, że będzie dobrze. Za pierwszym razem rzadko komu się udaje. Najczęściej inseminacja wychodzi za 3 lub 4 razem, nie poddawaj się walcz o szczęście.

    zuzanna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    po skończeniu brania duphastonu powinna przyjść @ tak? i po ilu dniach u was się pojawia? (ja niby mam napisane,że do 5 dni powinna przyjść)
    Ja biorę duphaston 2 lata oczywiscie z przerwami, skutków ubocznych nie mam żadnych. Duphaston przepisuje się na regulację cyklu, na podtrzymanie ewentualnej ciąży. Po duphaston @ zjawia się od 5 do 7 dni. Tyle wiem to tyle mogę pomóc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie u Was nie było trochę odpoczywałam od forum. Gratuluję wszystkim zaciążonym mamą :) życzę zdrówka i nudy podczas ciąży.
    A co tam u Kat Bobbity Evanlyn? Odzywał się nasze kochane brzuchatki? Ściskam kolorowych.

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg0809 wrote:
    Zuzanna głowa do góry w końcu się uda, musisz być silna i wierzyć, że będzie dobrze. Za pierwszym razem rzadko komu się udaje. Najczęściej inseminacja wychodzi za 3 lub 4 razem, nie poddawaj się walcz o szczęście.
    Mam taka nadzieje. Trzeba się pozbierać i zapisac do lekarza i zobaczymy co dalej.

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje 'Mega0809' za informację:) :*

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie ciekawe co u dziewczyny naszych nic sie nie odzywaja do nas...

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :)

    Ja już powoli wracam do żywych :)

    Był u mnie wczoraj był ostatni egzamin i jeśli go zaliczyłam (w co wątpię) to jestem po sesji, jeśli nie czeka mnie jeszcze poprawka w przyszłym tygodniu.
    Masakra :( okropnie się czuję, stres źle na mnie działa - od 3 dni głowa mi pęka i prawie nie śpię w nocy, śnią mi się jakieś głupoty. Tej nocy w końcu padłam i przespałam spokojnie całą noc z jedną pobudką na WC :) głowa już dzisiaj tak bardzo nie boli czyli to nie ciąża się dokucza tylko sesja co mnie pocieszyło :)

    Miłego dnia :) dzisiaj u mnie wielkie sprzątanie bo zaniedbałam dom przez naukę i mam zamiar popisać coś inżynierki chociaż też nie wiem po co :)

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
‹‹ 421 422 423 424 425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ