Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • anusia24 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    W pon miałam testować bo to 2 tygodnie po.
    Ojej to cos mi sie pogmatwalo :/ Kochana nie trac wiary! Juz tyle przeszliscie ze w koncu musi sie Wam udac! Nawet jesli nie teraz... Nie wiadomo czy za miesiac szczescie sie do Was nie usmiechnie! Slyszy sie o tym ze inseminacje za pierwszym razem nie zawsze skutkuja a przy kolejnych jest juz pozytywnie... Wiem marne to pocieszenie na dzien dzisiejszy, ale z nadzieja patrzcie w przyszlosc <3 a i moze naturalnie Wam sie jeszcze udac :)

Szarlotka123 lubi tę wiadomość

p19uskjoxacp4928.png
  • anusia24 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    jak tam u was??jak sie czujecie dziewczyny???
    A co do mnie... Tez mam depresje :( Wczoraj wyszedl mi negatyw to caly dzien mialam taaaaaaaki wielki smutek... Rozkojarzona bylam i w ogole.. A dzisiaj jeszcze mi temperatura spadac zaczela... Smutne, bo jednak jakas tam nadzieja sie tlila. No ale coz, wiem ze malpa za rogiem wiec niech szybko przychodzi i czekam na kolejna szanse..

A jak tam u Ciebie Olu? :) Chorobsko odpuszcza?

p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, nie ma się co załamywać, najważniejsze Kochana, że cały czas możesz próbować :*

• Jaguś_7810 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo Kobietki wszystkie :) Czy jest tutaj któraś z was co bierze a może kiedyś brała tabletki Estrofem w połączeniu z Duphastonem ? Takie leki zostały mi przepisane w szpitalu i przez 21 dni mam brać estrofem a w 12 dniu dołączyć duphaston :) Czy może któraś z was ma jakąś widzę na temat tych tabletek? Głównie chodzi mi o ten pierwszy lek :) Z góry dziękuję :* Pozdrawiam cieplutko przyszłe mamusie :*

hchyyx8d1rhjy3jw.png

13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę tylko duphaston ale o tym pierwszym nie słyszałam ;)

• Jaguś_7810 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nikt nie słyszał, bo jak się pytam to nikt nie wie co to za lek o.O Mogę wiedzieć od jak dawna bierzesz Duphaston i w jakim celu ? Odczuwasz jakieś skutki uboczne po nim??

hchyyx8d1rhjy3jw.png

13 c.s. szczęśliwy <3 !!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, niestety tak bywa ;)
    Dupka biorę od 8 dni dni, szczerze powiedziawszy nie wiem czy to po dupku czy nie ale bolą mnie piersi, i mam plamienia. Ale tak jak mówię, nie wiem czy to od niego bo plamienia miałam też miesiąc temu ;)

• Jaguś_7810 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no rozumiem :) to od 8 dnia bierzesz i do kiedy ?:)

hchyyx8d1rhjy3jw.png

13 c.s. szczęśliwy <3 !!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dni :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 19:06

• Jaguś_7810 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki, dzięki :))

hchyyx8d1rhjy3jw.png

13 c.s. szczęśliwy <3 !!
  • Ola_85 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez biore dupha jutro biore ostatnia tabletke i czekam na @, tez mam mega obolała piersi nie wiem czy to po nim no i bola mnie jajniki czuje ciagniecie ale to pewnie przed okresem oznaki

km5s8ribs34fnes6.png
  • Jaguś_7810 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    po skończeniu brania duphastonu powinna przyjść @ tak? i po ilu dniach u was się pojawia? (ja niby mam napisane,że do 5 dni powinna przyjść)

hchyyx8d1rhjy3jw.png

13 c.s. szczęśliwy <3 !!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    Cześć dziewczyny u mnie niestety przestało być serduszko dzidzi, pojechałam na pogotowie wczoraj bo miałam lekkie plamienia i tu takie wiadomość. Jestem w szoku ale staram się myśleć juz tylko o ponownych staraniach bo inaczej się wykoncze. :( dostałam jakaś tabletkę dopochwowo na rozwarcie szyjki

Przykro mi Palma ;( przytulam i jestem myślami z Tobą. Wiem co czujesz dlatego daj sobie czas a jakoś się ułoży, choć zapamiętasz do końca życia, ale z czasem będzie Ci łatwiej. Trzymaj się

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Dziewczyny nie udało się beta poniżej 0,1 ;-(

Zuzanna głowa do góry w końcu się uda, musisz być silna i wierzyć, że będzie dobrze. Za pierwszym razem rzadko komu się udaje. Najczęściej inseminacja wychodzi za 3 lub 4 razem, nie poddawaj się walcz o szczęście.

zuzanna lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    po skończeniu brania duphastonu powinna przyjść @ tak? i po ilu dniach u was się pojawia? (ja niby mam napisane,że do 5 dni powinna przyjść)
    Ja biorę duphaston 2 lata oczywiscie z przerwami, skutków ubocznych nie mam żadnych. Duphaston przepisuje się na regulację cyklu, na podtrzymanie ewentualnej ciąży. Po duphaston @ zjawia się od 5 do 7 dni. Tyle wiem to tyle mogę pomóc :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie u Was nie było trochę odpoczywałam od forum. Gratuluję wszystkim zaciążonym mamą :) życzę zdrówka i nudy podczas ciąży.
    A co tam u Kat Bobbity Evanlyn? Odzywał się nasze kochane brzuchatki? Ściskam kolorowych.

• zuzanna Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg0809 wrote:
    Zuzanna głowa do góry w końcu się uda, musisz być silna i wierzyć, że będzie dobrze. Za pierwszym razem rzadko komu się udaje. Najczęściej inseminacja wychodzi za 3 lub 4 razem, nie poddawaj się walcz o szczęście.
    Mam taka nadzieje. Trzeba się pozbierać i zapisac do lekarza i zobaczymy co dalej.

Meg0809 lubi tę wiadomość

ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Jaguś_7810 Autorytet

Wysłany: 27 stycznia 2016, 05:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje 'Mega0809' za informację:) :*

Meg0809 lubi tę wiadomość

hchyyx8d1rhjy3jw.png

13 c.s. szczęśliwy <3 !!
  • Ola_85 Autorytet

Wysłany: 27 stycznia 2016, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie ciekawe co u dziewczyny naszych nic sie nie odzywaja do nas...

km5s8ribs34fnes6.png
  • Evanlyn Autorytet

Wysłany: 27 stycznia 2016, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :)

Ja już powoli wracam do żywych :)

Był u mnie wczoraj był ostatni egzamin i jeśli go zaliczyłam (w co wątpię) to jestem po sesji, jeśli nie czeka mnie jeszcze poprawka w przyszłym tygodniu.
    Masakra :( okropnie się czuję, stres źle na mnie działa - od 3 dni głowa mi pęka i prawie nie śpię w nocy, śnią mi się jakieś głupoty. Tej nocy w końcu padłam i przespałam spokojnie całą noc z jedną pobudką na WC :) głowa już dzisiaj tak bardzo nie boli czyli to nie ciąża się dokucza tylko sesja co mnie pocieszyło :)

Miłego dnia :) dzisiaj u mnie wielkie sprzątanie bo zaniedbałam dom przez naukę i mam zamiar popisać coś inżynierki chociaż też nie wiem po co :)

43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
‹‹ 421 422 423 424 425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego