X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    popatrz na wykresy innych dziewczyn,zntempką nie ma reguły doszłam do tego wniosku niektorym tempka w drugiej czesci cyklu nie wzrasta powyzej 36.70 i nagle bum ciąża,a niektore mają piękne wykresy powyżej 37.00 i nagle dupa zbita (przepraszam za kolokwiazlizm:) )
    Tak też musze sie z tobą zgodzić ... niby że tempka powinna wskazywać ciąże gdy wysoko się utrzymuje dłuższy czas po owu itp
    A dzisiaj sporo wykresów też przejrzałam i nie które kobiety miały ciąze mimo że wykres wcale nie wskazywał na to za bardzo...
    Dlatego ja juz wcześniej pisałam też o tym że nie kieruje się za bardzo nim...tym bardziej że wyznaczył mi na starcie inne dni owu jak i @ a ja zawsze mam @ w danym terminie także no :D
    Wole polegać na swoim ciele :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 20:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest mi moj kalemdarz ktory stosuje od 4 lat wyzanczyl @ na 14.09 a of na 13.09 nibby jden dzień,no ale już jest obsunięcie

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 8 września 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Ev, wiesz, najważniejsze, że trafiłaś na dobrego lekarza, który zacznie Cię badać - może zlecone badania nie wyjdą tak źle? Poza tym, dzięki temu będziesz szybko wiedzieć, co trzeba w organizmie wyregulować.

    Przykro mi, że masz PCO - ja, niestety, też mam podejrzenie, ale ginka mnie na nic nie wysłała ("przecież drugi jajnik ma Pani czysty") i zaczęłam badania na własną rękę.

    Strasznie mi przykro, jak teraz o tym myślę. Myślałabym, że wszystko jest ok, gdybym nie trafiła na forum, szukając odpowiedzi, co oznacza posiadanie nadmiernej ilości pęcherzyków na jajniku :P

    Szukam teraz dobrego lekarza. Jeśli byłabyś zainteresowana, podeślę Ci namiar na endokrynologa, który pomaga przez internet (pomógł zajść w ciążę mojej przyjaciółce, która starała się bezskutecznie przez ponad rok; po dobraniu leczenia do jej przypadku zaszła w pierwszym cyklu). Sama też się do niego zamierzam umówić końcem września. Trzymaj się, pozdrawiam, laski!

    No wlasnie o to tez chodzi. Wiadomo , wolala bym byc zdrowa ale skoro cos jest nie tak to lepiej wiedziec i to leczyc . Mam nadzieje ze bd dobrze:)


    Ehhhh ... nawet mi nie mow ja tak zmarnowalam 3 lata a moglam juz byc w lepszej kondycji teraz . Wole o tym nie myslec i sie nie denerwowac .

    Aaaa poprosze ;)

    Bedzie dobrze zobaczysz;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 20:31

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 8 września 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie pitolić mi tu na forum ... tylko ciemno już za oknem to facetow za fraki do wyra / pod prysznic;)/ do wanny :D/ do kuchni :P (gdzie, która lubi) i jazda ... ;]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 20:46

    Mysza1986, katsuyoshi, Vesper, palma lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Bobitta,obrotne jesteśmy widze,ja już swojego namawiam hehe,ale czekam bo jutro jakiś raport musi zdać w pracy wiec czekam cichutko iśle mu piekantne meile mimo tego,że siedzi na wyciągnięcie ręki :D

    katsuyoshi, Bobitta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    dziewczyny nie pitolić mi tu na forum ... tylko ciemno już za oknem to facetow za fraki do wyra / pod prysznic;)/ do wanny :D/ do kuchni :P (gdzie, która lubi) i jazda ... ;]
    hahaha uśmiałam sie jak to przeczytałam :D

    Ja własnie jestem po gorącej kąpieli ale nie mogę się bawić jeszcze gdyż mój synuś jeszcze nie śpi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2015, 21:34

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    haha Bobitta,obrotne jesteśmy widze,ja już swojego namawiam hehe,ale czekam bo jutro jakiś raport musi zdać w pracy wiec czekam cichutko iśle mu piekantne meile mimo tego,że siedzi na wyciągnięcie ręki :D
    hahaha ale z was aktorki ja nie moge :D
    namawiaj namawiaj chociaż on sam powinien zaciągnać ciebie :D

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 8 września 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    dziewczyny nie pitolić mi tu na forum ... tylko ciemno już za oknem to facetow za fraki do wyra / pod prysznic;)/ do wanny :D/ do kuchni :P (gdzie, która lubi) i jazda ... ;]
    no, no, chociaż niechby przyjemność ze starań była, zawsze coś ;)
    buziole!

    Bobitta lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrego dnia moje kobietki kochane :*

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 września 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ihaaaaaaa :) jak tam smerfetka samopoczucie ? robiłaś w końcu ten test wczoraj ? dziś ładnie do góry poszło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2015, 08:05

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobitta robiłam wieczorem i była 1 krecha :/

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 9 września 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    bobitta robiłam wieczorem i była 1 krecha :/
    Ale dziś piękna temperatura. Smerfetka22 zatestuj w niedziele ;)

    Vesper lubi tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 września 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to 9 dzień... może zwyczajnie za wcześnie. A wyrzuciłaś już test ? sprawdz czy cienia cienia nie ma

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już wyzucilam wczoraj bo sie wkutzylam,tu tempka w gore,a krechy brak,ja robilam te testy z allegro po 1zł wiec moze to jakiś szajs

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 września 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z alegro miałam też i owulacyjne i ciążowe i mnie nie okłamały

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie z allegro okłamały owulacyjne

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 września 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierziuuu, pogięty ten portal trochę :] patrze własnie, że jestem ekspertką - WHAT ??? w czym ??? chyba w nieplanowanej naturalnej antykoncepcji

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 września 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    mnie z allegro okłamały owulacyjne
    dlaczego Cie niby okłamały ? z tego co teraz widze wychodziły Ci pozytywne w owulacje

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo robilam testy z rossmana i też z allegro i pozytywne wychodzily mi z rossmana,a z allegro nic nawet wzucilam tutaj fotke gdzies dla porownania,aby inne dziewczyny mialy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w dzien owulacji na rossmanowskich piekna czerwona krecha,a na allegrowych ledwie cień...i jak testy robiłam z allegro od 9dc to do 19 dc mialam te cholerne cienie na teście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2015, 08:27

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ