X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 września 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne... mnie allegrowskie ładnie wyznaczają owu. Teraz mam pierwszy cykl i ich nie stosuje po jeden dlatego że nie mam po co, po dwa skończyły mi się i nie mam kasy w tej chwili na takie wydatki jak testy.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śniło mi sie dzisiaj,że dostałam @ a u mnie zawsze sprawdza się na odwrót,a kilka dni temu śniło mi się że miałam negatywny test

    katsuyoshi, Ev, Vesper lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    śniło mi sie dzisiaj,że dostałam @ a u mnie zawsze sprawdza się na odwrót,a kilka dni temu śniło mi się że miałam negatywny test
    Kochana skoro te testy jak piszesz zawodne jakies sa to warto pomyslec o zakupieniu zupelnie innych drozszych:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2015, 09:15

    smerfetka22 lubi tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 września 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    śniło mi sie dzisiaj,że dostałam @ a u mnie zawsze sprawdza się na odwrót,a kilka dni temu śniło mi się że miałam negatywny test
    nie chce być wredna ;/ ale przecież Ci wyszedł negatywny

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta to nie bądź i nie pozbawiaj mnie nadzieji,bo to jest niemiłe

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 9 września 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Ja pierziuuu, pogięty ten portal trochę :] patrze własnie, że jestem ekspertką - WHAT ??? w czym ??? chyba w nieplanowanej naturalnej antykoncepcji
    Uwielbiam Cię ;)

    Vesper, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi kochana narazie czekam ;)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    katsuyoshi kochana narazie czekam ;)
    czekaj do 14 tego dnia :)
    Wtedy spróbuj zrobić tescik ale kup zupelnie inny taki którego nie miałaś i nie żałuj 1 zł wiecej :)
    Musi się udać <3

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 września 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    Bobitta to nie bądź i nie pozbawiaj mnie nadzieji,bo to jest niemiłe
    absolutnie to to miałam na mysli !!!! cieszyłabym się dziewczyno jakby Ci się udało ŁY CZAS !!! ale bardziej chodziło mi o to, że napisałaś, że zazwyczaj jak Ci się coś śni to jest na odwrót
    (tylko o to)
    nie badz zła - nieporozumienie wnikające z przestrzeni internetowej i braku istotnych wiadomości o mej osobie na zywo, których niestety przez forum nie jesteś w stanie zweryfikować - ale uwierz na słowo, nikomu źle nie życzę i nikim kłócić się nie chcę a pozbawiać nadziei to już w ogóle. Nie to było mim zamiarem

    smerfetka22, Vesper lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie dziewczyny :)
    Ja zrozumiałam Bobitta o co ci chodzi ^.^

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 9 września 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,piję kawę i podczytuję.
    Muszę nabrać trochę energii,bo mam jakiś nastrój przygnębienia; choć wiem,że kawa dla staraczek raczej dobra nie jest,gdyby w razie czego miało dojść do zapłodnienia. Ale po co schizować?
    Do wczoraj się nie stresowałam, ale jak widzę,że jak dni płodne już się niby statystycznie skończyły,też mi spadło libido, troszkę lekko odczuwam bóle podbrzusza...ale w tych wcześniejszych , 'niezafasolkowanych' cyklach też tak czułam. Dlatego...lepiej się nie 'nakręcać', a robić swoje,czyli obowiązki,gorzej jak myśli są już omotane,bo lekko boli podbrzusze... i jak tu się luzować? no jak? :-p ;-)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta przepraszam,że odebrałam to jako atak niestety,nie jestem w stanie odczytać intencji Twojej wypowiedzi przez internet :) dobrze,że sibie wyjaśniłyśmy test był negatywny wczoraj i dziś nad ranem mi się snil,wiec wszystko jest możliwe,nie nakręcam się,czekam do niedzieli ;)

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Dzień dobry,piję kawę i podczytuję.
    Muszę nabrać trochę energii,bo mam jakiś nastrój przygnębienia; choć wiem,że kawa dla staraczek raczej dobra nie jest,gdyby w razie czego miało dojść do zapłodnienia. Ale po co schizować?
    Do wczoraj się nie stresowałam, ale jak widzę,że jak dni płodne już się niby statystycznie skończyły,też mi spadło libido, troszkę lekko odczuwam bóle podbrzusza...ale w tych wcześniejszych , 'niezafasolkowanych' cyklach też tak czułam. Dlatego...lepiej się nie 'nakręcać', a robić swoje,czyli obowiązki,gorzej jak myśli są już omotane,bo lekko boli podbrzusze... i jak tu się luzować? no jak? :-p ;-)
    Dawno cie nie było :)
    Nie ma co sie nakrecac...
    A co do kawy ja pijam jej dosyc duzo :D
    Po za ty wczoraj wieczorem kochane pokazałam mojemu te forum xD i mój wykresik hihi
    Mało tego wykres po dzisiejszej wpisanej tempce zmienił mi owu z 3 na 6 :D
    I badz to człowiek mądry :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2015, 10:39

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 września 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    Bobitta przepraszam,że odebrałam to jako atak niestety,nie jestem w stanie odczytać intencji Twojej wypowiedzi przez internet :) dobrze,że sibie wyjaśniłyśmy test był negatywny wczoraj i dziś nad ranem mi się snil,wiec wszystko jest możliwe,nie nakręcam się,czekam do niedzieli ;)

    Nie masz za co przepraszać, wyjaśnione i koniec - po co rozdrabniać.
    Wierzę, że mogło to źle zabrzmieć, już nieważne.
    Przez neta różne rzeczy różnie brzmią. Nie widać mimiki, nie znasz intencji więc o spiny bądź nieporozumienia łatwo.

    Ja to forum traktuje jak super odskocznie i możliwość pogadania na wiadome tematy. Nie chce męczyć męża codziennie tekstem - u...a... patrzaj skoczyła mi temperatura albo kochanie bo mam śluz a wczoraj nie mialam albo cycek mi wyskoczył w orbite. Dlatego absolutnie nie jest moim celem wrogość na forum :D

    Demeter, Vesper, missy83 lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tak samo,czasem mam wrazenie,że moj mąż ma dosyć,dlatego wole pozamęczać obcych ;) i tak zostałam podsumowana przez mojego,że się nakręcam,ale jak tu być obojętnym jak tak bardzo się pragnie maluszka ;(

    katsuyoshi, Bobitta, Vesper, missy83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    ja mam tak samo,czasem mam wrazenie,że moj mąż ma dosyć,dlatego wole pozamęczać obcych ;) i tak zostałam podsumowana przez mojego,że się nakręcam,ale jak tu być obojętnym jak tak bardzo się pragnie maluszka ;(
    Kochane poprostu nie gadac tyle o tym z facetem :)
    Ja z moim nie gadam prawie wcale o tym wczoraj tylko z ciekawosci chciał zobaczyć co ja tutaj wyrabiam z wami :D
    My po ustaleniu że chcemy miec kolejne dziecko praktycznie o tym nie gadamy tylko się kochamy :D
    Nie ma sensu abym ja sie stresowała ani on :) Bo wiem ze to nie doprowadzi nas do sukcesu...
    I mam nadzieje że to spowoduje niespodzianke jak z synkiem :D
    Chociaż nie powiem jak mój zobaczył <3 na wykresie pytał co to xD Ja mu mówie no że nasze współżycie a on taki w szoku i mówi " Coś ty? Aż tyle tego już było?" hehe
    I za chwile porwał mnie na kolejne <3 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2015, 10:41

    Bobitta, missy83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też postanowiłam,że następny cykl będziemy przechodzić bez rozmów

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 9 września 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka? jaki następny cykl ? chyba za 9 miesięcy :)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta jak to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    smerfetka? jaki następny cykl ? chyba za 9 miesięcy :)
    Hihi z ust mi wyjełaś :D
    Smerfetka a co ty myslisz że @ dostaniesz?
    Ni uja !!!! <3

    Vesper lubi tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ