X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    heja :)
    jejka jak sie ciesze :p
    powiedz mi ilu dniowe masz cykle normalnie - bo u mnie jakieś dziwactwa pokazuje że jestes 4 dpo i juz pozytyw ? super każda by tak chciała
    Mam 28dniowe cykle. Bo nie mierzylam od poczatku i owulke mi zoe wyznaczylo. Owu mialam 5-6wrzesnia wiec dzis 10dpo :)

    katsuyoshi, Vesper, Suri97 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Mam 28dniowe cykle. Bo nie mierzylam od poczatku i owulke mi zoe wyznaczylo. Owu mialam 5-6wrzesnia wiec dzis 10dpo :)
    To nie pozostaje nam nic innego jak ci gratulować dzidziusia <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    To nie pozostaje nam nic innego jak ci gratulować dzidziusia <3
    Moze z gratulacjami sie jeszcze wstrzymajcie poki nie bede miala wyniku bety

    Mysza1986, Suri97 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Moze z gratulacjami sie jeszcze wstrzymajcie poki nie bede miala wyniku bety
    Na co ci beta skoro test byl pozytywny ;p
    Tez tak bym chciala w 10dpo test wykazal mi ciaze xd

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 15 września 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney trzymam kciuki za betę! Pewnie to tylko formalność:)

    Kourtney lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 15 września 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney ja równiez trzymam kciuki :) GRATULACJE

    Kourtney lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak sobie zmierzyłam tempke przed południem koło godz 12...i było 37.3
    z ciekawosci teraz sobie tez zmierzyłam i jest 37.5 stopni oczywiscie mierzone w pochwie...
    Zastanawiam się czy to normalna tempka jest ???
    Ja wiem ze w ciagu dnia pod wpływem ruchu itp zwrasta ale żeby aż tak?
    Postanowiłam sobie oprócz mierzenia rannego do wykresu mierzyć przed południem i wieczorem tak z czystej ciekawosci zeby sprawdzic ile dni i jakie tempki będą...
    Dzis do wykresu ku zdziwieniu było 37.1 nie wierzyłam jak zobaczyłam że o 1% urosło , bardziej stawiałam że spadnie...
    Mierzył ktoś z was tak z ciekawosci w ciagu dnia aby sparawdzic stan tempki tez?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 20:56

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 15 września 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi a w ktorym dc jestes??

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    katsuyoshi a w ktorym dc jestes??
    jestem 9 dni po owu wedlug wykresu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 21:04

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 15 września 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mierze temperatury w ciągu dnia, bo uważam że to nie ma najmniejszego sensu. Największa temperatura jest wieczorem. Nie raz zdarzało mi się,że temperatura wzrosła o 0,5 stopnia a to dużo.
    Kat piszesz, że mierzysz w pochwie. Ja np. mierze w buzi pod językiem. W pochwie temperatura zawsze jest wyższa.

    słońce82 lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 15 września 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj znów molestowałam męża aby zrobił badania nasienia, a on znowu na nie. Te chłopy doprowadzą mnie kiedyś do zawału.
    Wkurza mnie to, że ja się dwoje i troje, a on jak zwykle rzuci focha:/

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Ja nie mierze temperatury w ciągu dnia, bo uważam że to nie ma najmniejszego sensu. Największa temperatura jest wieczorem. Nie raz zdarzało mi się,że temperatura wzrosła o 0,5 stopnia a to dużo.
    Kat piszesz, że mierzysz w pochwie. Ja np. mierze w buzi pod językiem. W pochwie temperatura zawsze jest wyższa.
    Tak ale starajac sie o dziecko powinno sie mierzyc w pochwie lub pod jezykiem ;)
    Znam osoby które mierzą pod pachą co jest nie co śmieszne...
    A co do sprawy twojego męża ....wiesz faceci się boją ze wynnik może wyjsc taki iż są bezpłodni ,strasznie sie tego boja dlatego mają taki opór do tego typu badan...

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 15 września 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem ale on nie ma się czego obawiać. Bezpłodny to on nie jest,bo jedno dziecko mamy. Może po prostu jakieś inne parametry są do niedostatecznie dobre. Przecież nie mogę go leczyć bez przerwy na własną rękę...jeśli w ogóle można nazwać to leczeniem.

    Demeter
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 15 września 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Mysza a udostępniłabyś wykres, chętnie bym sobie zobaczyła tą anomalie ovu.
    Ja odpuściłam ze schizami w tym cyklu, po co sobie mieszać w głowie, szkoda mojego zdrowia. Poza tym to już kwestia przyzwyczajenia, mija już 15 -ty cykl starań więc jest sens?
    U mnie wiesiołek poprawił jakoś śluzu, było go naprawdę mnóstwo. Siemie też jest dobre ale trzeba go pić dużo,no i nie mielone!


    Oki, pójdę do apteki po wiesiołka, coy być przygotowaną na kolejny cykl.
    Wykres udostępniłam (nie przykłądałam się w tym cs do temp. bo wiedziałam że i tak będę u gina żeby wyznaczył owulację);

    Demeter, Vesper lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 15 września 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza nadal Cię nie widać.

    Demeter
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 16 września 2015, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    A ja w tym cyklu nie mam żadnych urojonych objawów poza kłuciem w jajnikach raz po raz.
    W poprzednich cs miałam prawie wszystkie ;p
    Zastanawiam się czy to kwestia nastawienia, że we wrześniu uwalniam głowę od obsesji czy po prostu ciało robi sobie co chce ? ;p

    Co do OF - wybietnie żle wyznaczyło mi owulację wg monitoringu jestem w 7dniu po owulacji wg programu w 3.

    PS polecicie coś na zwiększenie ilości śluzu? Kiedyś miałam go mnóstwo od kiedy zaczęłam się obserowować - nikłe ilości ;(

    Ev- trzymaj się!
    Mysza, ponoć wiesiołek (do owulacji) i siemię lniane (cały cykl). To z naturalnych metod na ładnego glutka ;) ale jak wszystko- różnie na różne kobitki działa. Dziewczyny pisały gdzieś na wątku o jakimś syropie, ale tego nie testowałam (i nie zamierzam, chociaż ponoć efekt murowany). Z dodatków żele conceive i pro seed chyba (nie testowałam). Śluz może być niewidoczny na zewnątrz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2015, 01:13

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 16 września 2015, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney, trzymam kciuki z piękną betę :)

    Ev, przytulam <3, przykro mi, że tak źle się czujesz ...

    Ev lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 16 września 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Mysza nadal Cię nie widać.

    Dziwne bo zrbiłam "udostepnij wykres" ooOOOooo

    Ev- a może zadzwonisz do lekarza żeby powiedziec jak leki na Ciebie działają i czy kontynuować ?

    Vesper- dzięki za info

    a no i miłego dnia Dziewczyny :)

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, zaniedbałam troche to nasze forum :( ale niestety brak czasu i życie na pełnych obrotach daje w kość...z moją ciążą i jej objawami różnie bywa,już organizm jest wyczulony i tak jak zawsze zasypiałam na brzuchu,teraz nawet na chwile sie na nim nie połoze,sutki bolą do tego stopnia,że łzy sie leją,a nawet L4 mężowe poszło wczoraj w ruch,wczoraj również zrobiliśmy troche zakupów dla mnie,kurtka,bielizna,dres,no i pare kosmetyków dla brzuszka,jestem już umówiona na wizyte u lekarza w piątek i w poniedziałek,od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch po prawej stronie przy jajniku,ból jest charakterysztyczny,wiecie co kochane ja chyba genetycznie odziedziczyłam brzuch po mamie,bo w końcówce 5 tygodnia już mi się zaokrąglił i wczoraj babeczka ustąpiła mi miejsca w kolejce :) aż mi głupio było,a co u Was dziewczynki???

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 16 września 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny:)
    Mysza dzięki za udostępnienie ale niestety przez brak mierzenia temperatury nie da się z niego nic wyczytać. Trudno.
    Smerfetka to termin bedziesz miała chyba koniec maja, poczatek czerwca.

    Demeter
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ