X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Dzień dobry dziewczyny:)
    Mysza dzięki za udostępnienie ale niestety przez brak mierzenia temperatury nie da się z niego nic wyczytać. Trudno.
    Smerfetka to termin bedziesz miała chyba koniec maja, poczatek czerwca.


    termin mam kochana na 21 maja

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 16 września 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja laski :)

    nie wierze temu co mi dziś pokazało ovu. nigdy tak późno nie miałam owulacji zazwyczaj 11-12 dzien ... no cóż zobaczymy! ja się nie upieram, przy swoim ale moja faza lutealna to 14dni - podobno to jest niezmienne wiec się okaże, a to pierwszy cykl bez testów owulacyjnych.

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 16 września 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Bobitta czyli ovu jednak wyznaczyło owulację. Bardzo ładny skok, teraz żeby się utrzymał:)

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 16 września 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    termin mam kochana na 21 maja

    To idealny termin, będzie już ciepło i spacerki z maleństwem.

    Demeter
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 września 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie super jest teraz zaciążyć, na przełomie końcówki lata, a początku jesieni, bo ... potem idealny czas na rozwiązanie,właśnie ze względu na pierwsze spacery :-)

    Dzień dobry, Kobietki :-)

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta aby się tak trzymało <3
    Witajcie dziewczyny :)

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 16 września 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorzej to przechodzić ciążę latem, zwłaszcza końcówkę.Ja rodziłam w połowie lipca więc sama tego doświadczyłam.
    Kat rób ty kobito jutro betę, na co to czekać. Masz jeden z najlepszych wykresów jaki widziałam na ovu:):):)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Najgorzej to przechodzić ciążę latem, zwłaszcza końcówkę.Ja rodziłam w połowie lipca więc sama tego doświadczyłam.
    Kat rób ty kobito jutro betę, na co to czekać. Masz jeden z najlepszych wykresów jaki widziałam na ovu:):):)
    Dziekuje Demeter ale wiesz ja w uk mieszkam i z beta nie jest tak jak w pl...
    W ogole nawet nie wiem czy oni robią na życzenie ot tak sobie no i bariera jezykowa też u mnie ;p
    Wiem wiem mieszka w uk a nie umie jezyka :/
    Ucze się ale nie jestem do jezyków za bardzo pojęta eh,,,
    W pl robia bete bez problemów a tutaj watpie ze robią ot tak sobie..
    Tutaj o głupi antybiotyk trzeba sie prosic....
    Jednakże miło że tak uważasz co do mojego wykresu :)

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 września 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam czekać ze zrobieniem beta hcg, ale chcę zrobić badanie progesteronu i od razu zrobię betę hcg ... bo muszę , tak dla świętego spokoju wiedzieć, jaki jest poziom progesteronu,gdyby ew.była wczesna ciąża... Boję się, że może być za niski...

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po za tym w niedziele według ovu mam @ wiec te kilka dni poczekam i planuje wtedy zrobic test który już powinien wykazac cokolwiek o ile cos jest....
    Jak nic nie wykaże tzn że moj organizm ma jakieś schizy i nie warto wiecej testować tylko czekac na @ które według mnie dostaje 24-25

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 16 września 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Dziwne bo zrbiłam "udostepnij wykres" ooOOOooo

    Ev- a może zadzwonisz do lekarza żeby powiedziec jak leki na Ciebie działają i czy kontynuować ?

    Vesper- dzięki za info

    a no i miłego dnia Dziewczyny :)


    Myslalam o tym wczoraj , ale stwierdzilam ze jak do konca tygodnia bd miala takie dolegliwosci to wtedy dopiero ;) Jednak to jest masa lekow , organizm musi sie do nich dostosowac :(

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 16 września 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Myslalam o tym wczoraj , ale stwierdzilam ze jak do konca tygodnia bd miala takie dolegliwosci to wtedy dopiero ;) Jednak to jest masa lekow , organizm musi sie do nich dostosowac :(
    Ev,ja pierwszy tydzień bardzo źle znosilam,teraz mam większą dawkę i jest ok ;)

    Za to mnie prawie od początku drugiej fazy boli podbrzusze, jakby na okres. Myślałam że to przez badanie ale raczej nie ; (

    Ev lubi tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 16 września 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat to widzę,że w uk to medycyna na poziomie średniowiecza. W takim razie poczekaj jeszcze, tylko na luzie...bez schiz.
    A ja w tym m-cu nie poznaję siebie, tak mi zwisa i powiewa druga faza, aż się dziwię sobie. Nigdy tak nie miałam. Chyba dotarło do mnie, że od samego dołowania też nie zajdę. Co ma być to będzie.
    Dziś mnie odwiedza teściowa, mam nadzieję, że mi nie popsuje dobrego humoru:)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Kat to widzę,że w uk to medycyna na poziomie średniowiecza. W takim razie poczekaj jeszcze, tylko na luzie...bez schiz.
    A ja w tym m-cu nie poznaję siebie, tak mi zwisa i powiewa druga faza, aż się dziwię sobie. Nigdy tak nie miałam. Chyba dotarło do mnie, że od samego dołowania też nie zajdę. Co ma być to będzie.
    Dziś mnie odwiedza teściowa, mam nadzieję, że mi nie popsuje dobrego humoru:)
    Od dołowania psychika zle dziala i moze to przeszkadzac w zajsciu ...
    Nie robie schiz jakos wczoraj sie wypłakałam i dzis jest lepiej...
    A twoje podejscie mnie nie dziwi tez miałam identycznie upierajac sie ze okres mi sie spoznia w 1 ciazy :D

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 16 września 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałam nadrobić wasze dwutygodniowe pisane, ale tylko "przeleciałam" z góry wszystkie strony. Na urlopie prawie zapomniałam o tym, że nie mogę zajść w ciążę. Meeeeega tego potrzebowałam. Teraz powoli wracam do rzeczywistości, czekam na okres, 3dzień z luteiną, kończę 2 cykl z CLO, ale jakoś wiary we mnie brak, chyba jesienna chandra się zaczyna...

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 16 września 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Po za tym w niedziele według ovu mam @ wiec te kilka dni poczekam i planuje wtedy zrobic test który już powinien wykazac cokolwiek o ile cos jest....
    Jak nic nie wykaże tzn że moj organizm ma jakieś schizy i nie warto wiecej testować tylko czekac na @ które według mnie dostaje 24-25


    To testujemy razem, chociaż mi oprócz poczucia kamieni zamiast jajników nic "nie dolega" ;p

    bv5tg9v.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 września 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Dziewczyny miałam nadrobić wasze dwutygodniowe pisane, ale tylko "przeleciałam" z góry wszystkie strony. Na urlopie prawie zapomniałam o tym, że nie mogę zajść w ciążę. Meeeeega tego potrzebowałam. Teraz powoli wracam do rzeczywistości, czekam na okres, 3dzień z luteiną, kończę 2 cykl z CLO, ale jakoś wiary we mnie brak, chyba jesienna chandra się zaczyna...

    Witam:-) jesienna chandra tak skłania do pesymizmu i w ogóle...ale ciąża właśnie potrafi zaskoczyć,a najlepiej wtedy,kiedy już zrezygnowane tymi staraniami jesteśmy. I już wtedy jesień by była kolorowa :-)

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 16 września 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Witam:-) jesienna chandra tak skłania do pesymizmu i w ogóle...ale ciąża właśnie potrafi zaskoczyć,a najlepiej wtedy,kiedy już zrezygnowane tymi staraniami jesteśmy. I już wtedy jesień by była kolorowa :-)


    Chyba bym umarła ze szczęścia :) missy83 czekam razem z Tobą na kolorową jesień! :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik bety 44 :)
    Bede trzymać kciuki za każdą z was :***
    Przechodze na fioletową strone

    agape, missy83, katsuyoshi, Mysza1986, Selja, Emilia77, Suri97 lubią tę wiadomość

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 16 września 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Kourtney !!! ogromnie zazdroszczę, to udało Ci się od razu i że nie musisz przechodzić tego, co większość z nas tutaj.
    Trzymajcie się ciepło! :)

    Kourtney lubi tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ