X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poftorzasta, mnie na szczęście, nie bolą, tylko są większe ;) i stanik mnie ciśnie, aż bym go zrzuciła ;) ale mam zaraz spotkanie w wersji oficjalnej, więc nie ma bata.
    missy - też czytałam o tym, że plamienia mogą zwiastować niższego proga. Ale dobry lekarz łatwo na to zaradzi jakby co :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6302 2439

    Wysłany: 21 września 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper mnie bolą ale tak delikatnie za to zaczynają ze stanika uciekać :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t ❤️ 120g dzidziusia
    01.08 160g synek💙
    29.08 350g 💙
    preg.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja bym tak bardzo chciała żeby mnie cycki bolały!!!

    katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    a ja bym tak bardzo chciała żeby mnie cycki bolały!!!
    Hihi powiedz mężowi aby ci je troszke powykrecał to będą bolec hihi :D
    Taki zarcik :)

    A swoją drogą mnie nie tyle co piersi ale sutki...są wrażliwe cały czas i delikatnie bolą a nawet jakby piekły..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 16:52

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ;/ mnie nic nie boli ;/

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Eh ;/ mnie nic nie boli ;/
    Nie martw sie przyjdzie dzien ze i ciebie bedzie cos bolec a to wcale nie jest mile uczucie :/

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 21 września 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    a ja bym tak bardzo chciała żeby mnie cycki bolały!!!

    To nic nie wróży ;-) mnie bolały w prawie każdym cyklu, w tym wyjątkowo nie, a właśnie w tym zaciążyłam :D dopiero teraz mnie lekko zaczynają boleć, ale to i tak pikuś w porównaniu z cyklami nieciążowymi ;-)

    ps. dziękuję za gratulacje. Chciałam też zauważyć, że "te z belly" jeszcze do niedawna były "tymi z ovu", ja np. nadal udzielam się w wątku o endometriozie, dla mnie te dwa portale to jedno :)

    słońce82 lubi tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6302 2439

    Wysłany: 21 września 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsuyoshi ma rację to nic przyjemnego Bobita doczekasz się i będziesz narzekać :D ale pamiętaj nie ma co narzekać inni mają gorzej

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
    13.05 Beta 4788
    20.05 7t5d mamy ❤️

    17.07 15 t ❤️ 120g dzidziusia
    01.08 160g synek💙
    29.08 350g 💙
    preg.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mnie nigdy nie bolą ;( więc może jak zaczną to będzie TEN cykl, dlatego tak na to czekam (nie jestem masochistką-żebyście nie myślały)

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 21 września 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. A więc zaczne mierzyć temp. Ale to jak mi się ciotka skończy

    Vesper lubi tę wiadomość

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.. Jeśli mogę to dołącze do Was. Właśnie zaczynamy 2 cykl starań o maluszka. Niestety z moim PCO dostałam Clostilbegyt na owulkę. Dodatkowo piję Inofolic, no i robię testy owu. Dziś mężowi zakupiłam zestaw witamin - krzem, wit. C i A :)
    Lek mam brać od 3d.c przez 5 dni. W 14 d.c ide pierwszy raz na monitoring aby sprawdzić, czy lek wogóle działa. Gin kazała od soboty się starać, ale chyba zaczniemy już dziś ;)

    Wiem, że pewnie nie łatwa droga przede mną, ale wiem, że do pełni szczęścia brakuje mi tylko maluszka. Mojego prywatnego małego promyczka słońca.

    Przesyłam wszystkim starającym pozytywną energię! :)

    Bobitta, Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Witam dziewczyny.. Jeśli mogę to dołącze do Was. Właśnie zaczynamy 2 cykl starań o maluszka. Niestety z moim PCO dostałam Clostilbegyt na owulkę. Dodatkowo piję Inofolic, no i robię testy owu. Dziś mężowi zakupiłam zestaw witamin - krzem, wit. C i A :)
    Lek mam brać od 3d.c przez 5 dni. W 14 d.c ide pierwszy raz na monitoring aby sprawdzić, czy lek wogóle działa. Gin kazała od soboty się starać, ale chyba zaczniemy już dziś ;)

    Wiem, że pewnie nie łatwa droga przede mną, ale wiem, że do pełni szczęścia brakuje mi tylko maluszka. Mojego prywatnego małego promyczka słońca.

    Przesyłam wszystkim starającym pozytywną energię! :)


    Witaj ja rowzniez biore Clo i pije inofolic , oprocz tego biore jeszcze 3 inne leki plus wit D3 I selen z vit E , i to tez jest nasz 2 c.s ;)

    Ile masz lat i skad jestes ??

    LASKA lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • LASKA Koleżanka
    Postów: 64 13

    Wysłany: 21 września 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EV i Bobitta zauważyłam, że zażywacie selen i vit E co Wam to daje ?

    LASKA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale sie wkur... :/

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Dziewczyny ale sie wkur... :/

    co jest ? :(

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 21 września 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My praktycznie nie myśleliśmy o konsekwencjach naszego <3<3<3 i wyszło jak wyszło...
    nie leżałam pół godziny nawet a niby wskazane...

    jutro idę zmienić rodzinnego lekarza na bliższego miejsca zamieszkania i może uda się od razu na wizytę, bo potrzebuję zaświadczenie by przestać pracować.. a w uk może być ciężko z tym, także trzymajcie kciuki..

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    My praktycznie nie myśleliśmy o konsekwencjach naszego <3<3<3 i wyszło jak wyszło...
    nie leżałam pół godziny nawet a niby wskazane...

    jutro idę zmienić rodzinnego lekarza na bliższego miejsca zamieszkania i może uda się od razu na wizytę, bo potrzebuję zaświadczenie by przestać pracować.. a w uk może być ciężko z tym, także trzymajcie kciuki..

    Zazdroszczę ze tak trafiliście w owulacje ;)) !

    Powodzenia;)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat czemu sie wkur... ?

    Laska selen wspomaga walkę organizmu z różnymi bakteriami i wirusami a witamina E to tak zwana witamina na płodność. u mężczyzn jest dobra na spermę.
    Witamina E jest niezbędna do prawidłowego działania układu rozrodczego. Długotrwały niedobór witaminy E prowadzi do poronienia lub nawet bezpłodności. U mężczyzn przyczynia się do powiększenia prostaty i impotencji. Niedobór witaminy podczas ciąży prowadzi do zmniejszenia wagi dziecka.

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wiecie mieszkam w UK...
    Odkąd urodził się synek otrzymaliśmy mieszkanie socjalne...
    Mieszkanie piękne mamy... ogromny salon w wielkim oknem,sypialnie i pokoik synka do tego duza kuchnia i spora łazienka z wanną i prysznicem... mieszkanie otrzymalismy wyremontowane ,wymalowane itp...
    jedyne co to musielismy położyc wykładzine ...sobie wszystko ładnie udekorowalismy itp..
    Od jakiś 2 tyg..robią tzn kładą u nas nowy dach a my mieszkamy na ostatnim piętrze z angelskimi sąsiadami...ostatnio na suficie w sypialni i kolo lampy w korytrzu pojawiły sie plamy brązowego koloru...jak wiadomo jest to wynik zle zabezpieczonego dachu przed deszczami skoro jeszcze jest nie ukonczony.
    Zgłosilismy to o byl jakis typ raz zobaczyć jak to wyglada , powiedział tylko tyle ze jakoś to nam pokryją te plamy...
    Zaś dziś kiedy praktycznie dach został położony ...
    Zaczeło padać koło 15stej a jakieś pół godziny temu ide sobie z kuchni przez korytarz i słysze coś kapie...patrze w góre a tam woda leci spod lampy !!!
    Od razu podłożyłam miske bo mi wykładzina juz zamoczyła sie :/ potem zerkam sciana mokra w rogu tez leci woda !
    Mój puka do sąsiadki a tam koszmar !!!
    Jej syn pokazał nam nagrany film nasze kapanie wody to pikus do tego co oni mają w korytarzu u nich miska nie pomaga u nich leci jak z kranu z każdej strony !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    My praktycznie nie myśleliśmy o konsekwencjach naszego <3<3<3 i wyszło jak wyszło...
    nie leżałam pół godziny nawet a niby wskazane...

    jutro idę zmienić rodzinnego lekarza na bliższego miejsca zamieszkania i może uda się od razu na wizytę, bo potrzebuję zaświadczenie by przestać pracować.. a w uk może być ciężko z tym, także trzymajcie kciuki..
    Kochana nie otrzymasz zwolnienia z pracy...
    W ciaży musisz przepracowac 29 tyg :(
    Przykro mi...
    Przechodziłam to..

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ