X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poftorzasta, mnie na szczęście, nie bolą, tylko są większe ;) i stanik mnie ciśnie, aż bym go zrzuciła ;) ale mam zaraz spotkanie w wersji oficjalnej, więc nie ma bata.
    missy - też czytałam o tym, że plamienia mogą zwiastować niższego proga. Ale dobry lekarz łatwo na to zaradzi jakby co :)

    missy83 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 września 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper mnie bolą ale tak delikatnie za to zaczynają ze stanika uciekać :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja bym tak bardzo chciała żeby mnie cycki bolały!!!

    katsuyoshi, Vesper lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    a ja bym tak bardzo chciała żeby mnie cycki bolały!!!
    Hihi powiedz mężowi aby ci je troszke powykrecał to będą bolec hihi :D
    Taki zarcik :)

    A swoją drogą mnie nie tyle co piersi ale sutki...są wrażliwe cały czas i delikatnie bolą a nawet jakby piekły..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 16:52

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh ;/ mnie nic nie boli ;/

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Eh ;/ mnie nic nie boli ;/
    Nie martw sie przyjdzie dzien ze i ciebie bedzie cos bolec a to wcale nie jest mile uczucie :/

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 21 września 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    a ja bym tak bardzo chciała żeby mnie cycki bolały!!!

    To nic nie wróży ;-) mnie bolały w prawie każdym cyklu, w tym wyjątkowo nie, a właśnie w tym zaciążyłam :D dopiero teraz mnie lekko zaczynają boleć, ale to i tak pikuś w porównaniu z cyklami nieciążowymi ;-)

    ps. dziękuję za gratulacje. Chciałam też zauważyć, że "te z belly" jeszcze do niedawna były "tymi z ovu", ja np. nadal udzielam się w wątku o endometriozie, dla mnie te dwa portale to jedno :)

    słońce82 lubi tę wiadomość

    oar89jcgzipdaets.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 września 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsuyoshi ma rację to nic przyjemnego Bobita doczekasz się i będziesz narzekać :D ale pamiętaj nie ma co narzekać inni mają gorzej

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mnie nigdy nie bolą ;( więc może jak zaczną to będzie TEN cykl, dlatego tak na to czekam (nie jestem masochistką-żebyście nie myślały)

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 21 września 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. A więc zaczne mierzyć temp. Ale to jak mi się ciotka skończy

    Vesper lubi tę wiadomość

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny.. Jeśli mogę to dołącze do Was. Właśnie zaczynamy 2 cykl starań o maluszka. Niestety z moim PCO dostałam Clostilbegyt na owulkę. Dodatkowo piję Inofolic, no i robię testy owu. Dziś mężowi zakupiłam zestaw witamin - krzem, wit. C i A :)
    Lek mam brać od 3d.c przez 5 dni. W 14 d.c ide pierwszy raz na monitoring aby sprawdzić, czy lek wogóle działa. Gin kazała od soboty się starać, ale chyba zaczniemy już dziś ;)

    Wiem, że pewnie nie łatwa droga przede mną, ale wiem, że do pełni szczęścia brakuje mi tylko maluszka. Mojego prywatnego małego promyczka słońca.

    Przesyłam wszystkim starającym pozytywną energię! :)

    Bobitta, Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Witam dziewczyny.. Jeśli mogę to dołącze do Was. Właśnie zaczynamy 2 cykl starań o maluszka. Niestety z moim PCO dostałam Clostilbegyt na owulkę. Dodatkowo piję Inofolic, no i robię testy owu. Dziś mężowi zakupiłam zestaw witamin - krzem, wit. C i A :)
    Lek mam brać od 3d.c przez 5 dni. W 14 d.c ide pierwszy raz na monitoring aby sprawdzić, czy lek wogóle działa. Gin kazała od soboty się starać, ale chyba zaczniemy już dziś ;)

    Wiem, że pewnie nie łatwa droga przede mną, ale wiem, że do pełni szczęścia brakuje mi tylko maluszka. Mojego prywatnego małego promyczka słońca.

    Przesyłam wszystkim starającym pozytywną energię! :)


    Witaj ja rowzniez biore Clo i pije inofolic , oprocz tego biore jeszcze 3 inne leki plus wit D3 I selen z vit E , i to tez jest nasz 2 c.s ;)

    Ile masz lat i skad jestes ??

    LASKA lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • LASKA Koleżanka
    Postów: 64 13

    Wysłany: 21 września 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EV i Bobitta zauważyłam, że zażywacie selen i vit E co Wam to daje ?

    LASKA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale sie wkur... :/

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Dziewczyny ale sie wkur... :/

    co jest ? :(

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 21 września 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My praktycznie nie myśleliśmy o konsekwencjach naszego <3<3<3 i wyszło jak wyszło...
    nie leżałam pół godziny nawet a niby wskazane...

    jutro idę zmienić rodzinnego lekarza na bliższego miejsca zamieszkania i może uda się od razu na wizytę, bo potrzebuję zaświadczenie by przestać pracować.. a w uk może być ciężko z tym, także trzymajcie kciuki..

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    My praktycznie nie myśleliśmy o konsekwencjach naszego <3<3<3 i wyszło jak wyszło...
    nie leżałam pół godziny nawet a niby wskazane...

    jutro idę zmienić rodzinnego lekarza na bliższego miejsca zamieszkania i może uda się od razu na wizytę, bo potrzebuję zaświadczenie by przestać pracować.. a w uk może być ciężko z tym, także trzymajcie kciuki..

    Zazdroszczę ze tak trafiliście w owulacje ;)) !

    Powodzenia;)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat czemu sie wkur... ?

    Laska selen wspomaga walkę organizmu z różnymi bakteriami i wirusami a witamina E to tak zwana witamina na płodność. u mężczyzn jest dobra na spermę.
    Witamina E jest niezbędna do prawidłowego działania układu rozrodczego. Długotrwały niedobór witaminy E prowadzi do poronienia lub nawet bezpłodności. U mężczyzn przyczynia się do powiększenia prostaty i impotencji. Niedobór witaminy podczas ciąży prowadzi do zmniejszenia wagi dziecka.

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wiecie mieszkam w UK...
    Odkąd urodził się synek otrzymaliśmy mieszkanie socjalne...
    Mieszkanie piękne mamy... ogromny salon w wielkim oknem,sypialnie i pokoik synka do tego duza kuchnia i spora łazienka z wanną i prysznicem... mieszkanie otrzymalismy wyremontowane ,wymalowane itp...
    jedyne co to musielismy położyc wykładzine ...sobie wszystko ładnie udekorowalismy itp..
    Od jakiś 2 tyg..robią tzn kładą u nas nowy dach a my mieszkamy na ostatnim piętrze z angelskimi sąsiadami...ostatnio na suficie w sypialni i kolo lampy w korytrzu pojawiły sie plamy brązowego koloru...jak wiadomo jest to wynik zle zabezpieczonego dachu przed deszczami skoro jeszcze jest nie ukonczony.
    Zgłosilismy to o byl jakis typ raz zobaczyć jak to wyglada , powiedział tylko tyle ze jakoś to nam pokryją te plamy...
    Zaś dziś kiedy praktycznie dach został położony ...
    Zaczeło padać koło 15stej a jakieś pół godziny temu ide sobie z kuchni przez korytarz i słysze coś kapie...patrze w góre a tam woda leci spod lampy !!!
    Od razu podłożyłam miske bo mi wykładzina juz zamoczyła sie :/ potem zerkam sciana mokra w rogu tez leci woda !
    Mój puka do sąsiadki a tam koszmar !!!
    Jej syn pokazał nam nagrany film nasze kapanie wody to pikus do tego co oni mają w korytarzu u nich miska nie pomaga u nich leci jak z kranu z każdej strony !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    My praktycznie nie myśleliśmy o konsekwencjach naszego <3<3<3 i wyszło jak wyszło...
    nie leżałam pół godziny nawet a niby wskazane...

    jutro idę zmienić rodzinnego lekarza na bliższego miejsca zamieszkania i może uda się od razu na wizytę, bo potrzebuję zaświadczenie by przestać pracować.. a w uk może być ciężko z tym, także trzymajcie kciuki..
    Kochana nie otrzymasz zwolnienia z pracy...
    W ciaży musisz przepracowac 29 tyg :(
    Przykro mi...
    Przechodziłam to..

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ