X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 21 września 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co muszę u mnie w pracy...
    żadna kobieta w ciąży nie pracuje.
    właśnie jedna poszła na wolne.
    w 4 miesiącu jest ale wcześniej nie chciała powiedzieć

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Jak wiecie mieszkam w UK...
    Odkąd urodził się synek otrzymaliśmy mieszkanie socjalne...
    Mieszkanie piękne mamy... ogromny salon w wielkim oknem,sypialnie i pokoik synka do tego duza kuchnia i spora łazienka z wanną i prysznicem... mieszkanie otrzymalismy wyremontowane ,wymalowane itp...
    jedyne co to musielismy położyc wykładzine ...sobie wszystko ładnie udekorowalismy itp..
    Od jakiś 2 tyg..robią tzn kładą u nas nowy dach a my mieszkamy na ostatnim piętrze z angelskimi sąsiadami...ostatnio na suficie w sypialni i kolo lampy w korytrzu pojawiły sie plamy brązowego koloru...jak wiadomo jest to wynik zle zabezpieczonego dachu przed deszczami skoro jeszcze jest nie ukonczony.
    Zgłosilismy to o byl jakis typ raz zobaczyć jak to wyglada , powiedział tylko tyle ze jakoś to nam pokryją te plamy...
    Zaś dziś kiedy praktycznie dach został położony ...
    Zaczeło padać koło 15stej a jakieś pół godziny temu ide sobie z kuchni przez korytarz i słysze coś kapie...patrze w góre a tam woda leci spod lampy !!!
    Od razu podłożyłam miske bo mi wykładzina juz zamoczyła sie :/ potem zerkam sciana mokra w rogu tez leci woda !
    Mój puka do sąsiadki a tam koszmar !!!
    Jej syn pokazał nam nagrany film nasze kapanie wody to pikus do tego co oni mają w korytarzu u nich miska nie pomaga u nich leci jak z kranu z każdej strony !!!



    No nie zle ;// co za konowaly !

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 września 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Jak wiecie mieszkam w UK...
    Odkąd urodził się synek otrzymaliśmy mieszkanie socjalne...
    Mieszkanie piękne mamy... ogromny salon w wielkim oknem,sypialnie i pokoik synka do tego duza kuchnia i spora łazienka z wanną i prysznicem... mieszkanie otrzymalismy wyremontowane ,wymalowane itp...
    jedyne co to musielismy położyc wykładzine ...sobie wszystko ładnie udekorowalismy itp..
    Od jakiś 2 tyg..robią tzn kładą u nas nowy dach a my mieszkamy na ostatnim piętrze z angelskimi sąsiadami...ostatnio na suficie w sypialni i kolo lampy w korytrzu pojawiły sie plamy brązowego koloru...jak wiadomo jest to wynik zle zabezpieczonego dachu przed deszczami skoro jeszcze jest nie ukonczony.
    Zgłosilismy to o byl jakis typ raz zobaczyć jak to wyglada , powiedział tylko tyle ze jakoś to nam pokryją te plamy...
    Zaś dziś kiedy praktycznie dach został położony ...
    Zaczeło padać koło 15stej a jakieś pół godziny temu ide sobie z kuchni przez korytarz i słysze coś kapie...patrze w góre a tam woda leci spod lampy !!!
    Od razu podłożyłam miske bo mi wykładzina juz zamoczyła sie :/ potem zerkam sciana mokra w rogu tez leci woda !
    Mój puka do sąsiadki a tam koszmar !!!
    Jej syn pokazał nam nagrany film nasze kapanie wody to pikus do tego co oni mają w korytarzu u nich miska nie pomaga u nich leci jak z kranu z każdej strony !!!

    jakas masakra

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiak wrote:
    Wiem co muszę u mnie w pracy...
    żadna kobieta w ciąży nie pracuje.
    właśnie jedna poszła na wolne.
    w 4 miesiącu jest ale wcześniej nie chciała powiedzieć
    Aha...
    Dziwie się ze mogła isc ...
    Ja nie wiem na jakich zasadach to wszystko jest :/
    Jedni z innych regionów idze mogą inni zaś musza pracować bo nie otrzymają rodzinnego ani macierzyńskiego ! -.-'
    A ja przechodziłam cieżko ciąże i praca moja w tym nie pomagała wcale yhhh
    Trzymam kciuki w takim razie aby lekarz ci wypisał zwolnienie.
    U nas położna to nawet takiego papieru nie chce wypisać przed 25 tyg ciąży ( zapomniałam jak się ten papier nazywa ) to jest cos w rodzaju zaswiadczenia że jestem w ciazy i aby w pracy móc wypisać zwolnienie musiałam miec ten papier :/

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie dzis jak przed @ ... sennosc , drazliwosc , ciezkie piersi i te sutki wkurzajace i okropna ochota na slodycze ! ehhh...

    maluutka90 lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Vesper mnie bolą ale tak delikatnie za to zaczynają ze stanika uciekać :/
    zawsze to jakiś powód, żeby kupić sobie nowy cyckonosz na druga fazę cyklu ;)

    potforzasta lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    To nic nie wróży ;-) mnie bolały w prawie każdym cyklu, w tym wyjątkowo nie, a właśnie w tym zaciążyłam :D dopiero teraz mnie lekko zaczynają boleć, ale to i tak pikuś w porównaniu z cyklami nieciążowymi ;-)

    ps. dziękuję za gratulacje. Chciałam też zauważyć, że "te z belly" jeszcze do niedawna były "tymi z ovu", ja np. nadal udzielam się w wątku o endometriozie, dla mnie te dwa portale to jedno :)

    Dajesz mi nadzieję, mnie nie bolą nic a nic ;)

    kuknę tam kiedyś do ciebie na endo ;), bo mam pewne podejrzenia co do siebie, ale nie chcę tu zaśmiecać, a poza tym, może to objawy czego innego :P

    pozdrówka :)

    edit:
    Katsuyoshi, przykro mi z powodu zalania, ale kicha :/

    sylwiak, trzymam kciuki za powodzenie w pracy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 19:41

    CassieMK lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 września 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    zawsze to jakiś powód, żeby kupić sobie nowy cyckonosz na druga fazę cyklu ;)
    No i jest powód do zakupów :)

    Vesper, Ev lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    A jakie witaminy jeszcze bieżesz?? Ja musze jeszcze zatem sięgnąć po witaminkę E. Jestem z Poznania i mam 25 lat ;)

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 21 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/d8516d44332f9.jpg.html
    co myslicie o tych testach?

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co porabiacie kochane ?:))

    Mój mąż poszedł na trening siatkówki i sie troszeńkę nudzę :P

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    http://zapodaj.net/d8516d44332f9.jpg.html
    co myslicie o tych testach?

    Najbardziej widoczna jest druga kreska na ostatnim teście... Choć mówią, że przy OWU muszą być dwie równe.. choć mi wyszły takie tylko 1 raz...

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii, wg mnie negaty, przykro mi :(

    ale pamiętaj, że one nie mówią w 100% o tym, że ovu się dzieje!

    edit:
    ja robiłam w tym cyklu ovutesty allegrowe (masz te same?) i jak pojawiły się kreski to były właściwie tego samego koloru obie, drugiego dnia testowa była ciemniejsza, a trzeciego krechy były podobne do tych z pierwszego dnia. potem mi raz wyszły takie jak Tobie najmocniejsze, wcześniej nic.
    Ale ja mam mieć niby ten cykl bez ovu, więc wiesz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 21:07

    Ev lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 21 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Najbardziej widoczna jest druga kreska na ostatnim teście... Choć mówią, że przy OWU muszą być dwie równe.. choć mi wyszły takie tylko 1 raz...
    wlasnie dzisiaj to widoczna i mysle zeby jutro jeszcze zrobic moze sie zciemni ;p

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Ev wrote:
    A jakie witaminy jeszcze bieżesz?? Ja musze jeszcze zatem sięgnąć po witaminkę E. Jestem z Poznania i mam 25 lat ;)

    Jeszcze witaminke D3 tak jak pisałam ... a reszta leków to sa juz " konkretne " leki na uregolowanie roznych hormonow ;).

    Ile czasu pijesz inofolic ? 1 czy 2 dziennie ?

    Ja mam 23 lata i jestem z za Krakowa ;)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 21 września 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Natalii, wg mnie negaty, przykro mi :(

    ale pamiętaj, że one nie mówią w 100% o tym, że ovu się dzieje!
    ja wiem ze negatyw tylko ze dzisiejsza juz widoczna jest i moze jutro zciemnieje ;p

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    ja wiem ze negatyw tylko ze dzisiejsza juz widoczna jest i moze jutro zciemnieje ;p

    Roznie to jest ... ja bym sie az tak bardzo tymi testami nie sugerowala :) , rozne opinie juz slyszalam o nich .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Jeszcze witaminke D3 tak jak pisałam ... a reszta leków to sa juz " konkretne " leki na uregolowanie roznych hormonow ;).

    Ile czasu pijesz inofolic ? 1 czy 2 dziennie ?

    Ja mam 23 lata i jestem z za Krakowa ;)

    Piłam od stycznia do maja potem zrobiłam przerwę bo szczerze nie widziałam zbytniej poprawy.. a interes drogi z tym Inofolic'iem ;) A teraz znów piję bo gin kazała :) Pije raz dziennie 2 saszetki.

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 21 września 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj musi byc dobrze hihi;p

    Vesper lubi tę wiadomość

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    ja wiem ze negatyw tylko ze dzisiejsza juz widoczna jest i moze jutro zciemnieje ;p

    A robisz o tej samej porze mniej wiecej? Bo to podobno też ma znacznie.. Mi moja gin powiedziała, że ani testy ani śluz, ani tempka nie dają pewności, że jest owu. Tylko usg... :/

    Vesper lubi tę wiadomość

    f2w33e3khxcaayjq.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ