Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Piłam od stycznia do maja potem zrobiłam przerwę bo szczerze nie widziałam zbytniej poprawy.. a interes drogi z tym Inofolic'iem ;) A teraz znów piję bo gin kazała :) Pije raz dziennie 2 saszetki.

    Yhymm ;) , ja tez pije 2 dziennie i tez lekarz kazał :) ( no nie tanie ... zreszta jak nic co zwiazane z plodnoscia itp )

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 21 września 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    A robisz o tej samej porze mniej wiecej? Bo to podobno też ma znacznie.. Mi moja gin powiedziała, że ani testy ani śluz, ani tempka nie dają pewności, że jest owu. Tylko usg... :/
    no wlasnie monitoring najlepiej ;/ no wlasnie te pierwsze o 15 a te dwa ostatnie o 20 ;/

    Vesper lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem zdania, że monitoring najlepszy :P tylko czemu kurka taki drogi :P

    edit: stanik mi pęka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 21:20

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    no wlasnie monitoring najlepiej ;/ no wlasnie te pierwsze o 15 a te dwa ostatnie o 20 ;/

    Podobno wlasnie wieczorem jest najwyzsze stezenie LH w moczu.. Monitoring fajna sprawa, ale finansowo już nie bardzo. U mnie taka przyjemność kosztuje 50zł. Za tydzień idę pierwszy raz. Ale w następnym cyklu mam przychodzić między 10 -12 - 14 d.c choć mi się wydaje, że przy dłuższych cyklach owu jest później. ZObaczymy jak teraz bedzie po CLO.

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 21 września 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Podobno wlasnie wieczorem jest najwyzsze stezenie LH w moczu.. Monitoring fajna sprawa, ale finansowo już nie bardzo. U mnie taka przyjemność kosztuje 50zł. Za tydzień idę pierwszy raz. Ale w następnym cyklu mam przychodzić między 10 -12 - 14 d.c choć mi się wydaje, że przy dłuższych cyklach owu jest później. ZObaczymy jak teraz bedzie po CLO.
    to czylli najlepiej wieczorem robic?

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    to czylli najlepiej wieczorem robic?
    Gdzieś tak czytałam...

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 21 września 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no to znow jutro zrobie o 20

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem trzymam kciuki! :)

    Natalii00 lubi tę wiadomość

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 21 września 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie jakby byla juz taka jak kontrolna ale nie wiem czy to mozliwe :D

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię od stycznia testy... I 2 równe krechy wyszły mi tylko raz... W kwietniu :D wiec te testy to troche chyba sciema..

    słońce82 lubi tę wiadomość

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 21 września 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez od nastepnego cyklu na monitoring miedzy 12-16 d.c ... ale mi sie wydaje ze dla mnie za wczesnie :( nie wiem ...zobaczymy .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 21 września 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Ja robię od stycznia testy... I 2 równe krechy wyszły mi tylko raz... W kwietniu :D wiec te testy to troche chyba sciema..
    wlasnie tez slyszalam opinie za i przeciw ;/

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 21 września 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane. Niech mnie gęś kopnie, tyle mnie ominęło, ledwo dałam radę to wszystko przeczytać. Ale skoro temat zamknięty to nie będę wnikać.
    Vesper mnie też stanik pęka, cycki jak dwa balony, ból z każdej strony, do tego te zmiany hormonalne w drugiej fazie powodują u mnie powiększenie węzłów chłonnych i tak mam regularnie co miesiąc:(

    Bobitta lubi tę wiadomość

    Demeter
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Ja tez od nastepnego cyklu na monitoring miedzy 12-16 d.c ... ale mi sie wydaje ze dla mnie za wczesnie :( nie wiem ...zobaczymy .

    Wiesz jesli bedzie widziala, ze jeszcze owu nie bylo to bedzie Ci kazala przyjsc np. za 2 dni.. Zobaczysz. Nie ma się co łamać :)

    Ev, Vesper lubią tę wiadomość

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 21 września 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii ty masz kondycję kobito, tyle serc. Sport jakiś uprawiasz, czy co:)

    Vesper, missy83, Natalii00 lubią tę wiadomość

    Demeter
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    Podobno wlasnie wieczorem jest najwyzsze stezenie LH w moczu.. Monitoring fajna sprawa, ale finansowo już nie bardzo. U mnie taka przyjemność kosztuje 50zł. Za tydzień idę pierwszy raz. Ale w następnym cyklu mam przychodzić między 10 -12 - 14 d.c choć mi się wydaje, że przy dłuższych cyklach owu jest później. ZObaczymy jak teraz bedzie po CLO.
    To i tak nieźle - u mnie monitoring za całość 250 zł boli :P

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    Fajnie jakby byla juz taka jak kontrolna ale nie wiem czy to mozliwe :D
    ja taką miałam znienacka ;)

    Natalii00 lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Witajcie kochane. Niech mnie gęś kopnie, tyle mnie ominęło, ledwo dałam radę to wszystko przeczytać. Ale skoro temat zamknięty to nie będę wnikać.
    Vesper mnie też stanik pęka, cycki jak dwa balony, ból z każdej strony, do tego te zmiany hormonalne w drugiej fazie powodują u mnie powiększenie węzłów chłonnych i tak mam regularnie co miesiąc:(
    a lekarz nie widzi nic złego w tym, że masz węzły chłonne powiększone? nigdy nie spotkałam się z taki objawem. mam nadzieję, że to po prostu Twój urok ;)

    aaa, kupię sobie nowy stanik :D

    Przepraszam, że tak post pod postem piszę, ale nie wiem jak odpisać cytując kilka postów równocześnie ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 21:55

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 21 września 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    To i tak nieźle - u mnie monitoring za całość 250 zł boli :P
    ale 50zł za jeden raz więc jesli bede musiala isc ze 3 razy to już się robi 150zł... A potem wizytka kolejne 150 ;)

    f2w33e3khxcaayjq.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 21 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maluutka90 wrote:
    ale 50zł za jeden raz więc jesli bede musiala isc ze 3 razy to już się robi 150zł... A potem wizytka kolejne 150 ;)
    no to praktycznie na to samo wychodzi :/

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ