Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania 40+
Odpowiedz

Starania 40+

Oceń ten wątek:
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 11 lutego 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj o 23 test i to jest pik he he a4b24cce99bc.jpg. Lametta dziala ciekawe czy jakasc jajeczek jest tez dobra .🙏💋💚❤️

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Wczoraj o 23 test i to jest pik he he a4b24cce99bc.jpg. Lametta dziala ciekawe czy jakasc jajeczek jest tez dobra .🙏💋💚❤️
    No wow to do dziela ✊✊✊

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 567

    Wysłany: 11 lutego 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Nie udało się, zarodek nie rozwija się😭😭😭
    Poronienie zatrzymane.
    Muszę iść do szpitala.

    Hekate tak mi przykro, współczuję całym sercem 😔
    Ale masz taką piękną stopkę, pamiętaj - tylko się nie poddawaj! 😘😘😘😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2133 1153

    Wysłany: 12 lutego 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, od wczoraj jestem już w domu. Fizycznie jest w miarę, psychicznie słabo. Wzięłam L4 do poniedziałku, potem muszę wracać do pracy.
    Czy się poddam? Hmmm, chyba jeszcze nie, wciąż mam marzenia...

    Nunia, Allende, nick nieaktualny, eska29044, sylvuś, Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Nunia Przyjaciółka
    Postów: 104 60

    Wysłany: 12 lutego 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Cześć, od wczoraj jestem już w domu. Fizycznie jest w miarę, psychicznie słabo. Wzięłam L4 do poniedziałku, potem muszę wracać do pracy.
    Czy się poddam? Hmmm, chyba jeszcze nie, wciąż mam marzenia...
    Hekate ja tu czekam na Ciebie...🤗
    Nic nie dzieje się bez przyczyny ale trzeba mieć nadzieję, że następnym razem się uda😊
    Nie poddawaj się, bedziemy się wspierały i musi być dobrze💪✊💪
    Teraz odpoczywaj a potem do dzieła....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Cześć, od wczoraj jestem już w domu. Fizycznie jest w miarę, psychicznie słabo. Wzięłam L4 do poniedziałku, potem muszę wracać do pracy.
    Czy się poddam? Hmmm, chyba jeszcze nie, wciąż mam marzenia...
    I tak trzymac kochanie jestes wielka słońce✊✊❤😘😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu biochem eh no trudno

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2133 1153

    Wysłany: 12 lutego 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    U mnie znowu biochem eh no trudno
    🤗

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2522 1421

    Wysłany: 12 lutego 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    U mnie znowu biochem eh no trudno
    Nie lubię.Przykro mi.

  • Nunia Przyjaciółka
    Postów: 104 60

    Wysłany: 13 lutego 2021, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akinom 59 wrote:
    U mnie znowu biochem eh no trudno
    Szkoda że to życie nas tak zaskakuje. Nie mozna po swojemu nic zaplanować...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Nikola.1984 Przyjaciółka
    Postów: 63 33

    Wysłany: 14 lutego 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem was podczytuje ale malo tu jestem bo fatalnie sie czuje,jestem po kilku poronieniach i nadal panikuje ze cos bedzie nie tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola.1984 wrote:
    czasem was podczytuje ale malo tu jestem bo fatalnie sie czuje,jestem po kilku poronieniach i nadal panikuje ze cos bedzie nie tak
    Hej kochanie doskonale znam ten strach trzymam kciuki by w koncu bylo dobrze do samego konca✊✊✊❤😘

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 5510 4770

    Wysłany: 16 lutego 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 mam nadzieję, że jakoś się trzymasz... Wierzę, że łatwo nie jest ale też wierzę, że za chwilę znowu wznowicie starania i uda się z pozytywnym finałem 😘

    Moniś znowu🙄❓Jeju przykro mi ale wiesz - w końcu się trafi dobra komórka i dobry plemniczek ☺️Trzymam kciuki 🤞🏻

    Kalcia i jak tam❓ Urosła ładnie temperatura🙂❓Kciuki za owcny cykl🤞🏻

    Nikola1984 wierzę Ci, że strach jest wielki. Ja przez pierwsze tygodnie byłam jak sparaliżowana. Teraz jest lepiej. Czekam jeszcze na wyniki Nipt 😐

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙
    2024 synek💙
    Mama kp
    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    Hekate42 mam nadzieję, że jakoś się trzymasz... Wierzę, że łatwo nie jest ale też wierzę, że za chwilę znowu wznowicie starania i uda się z pozytywnym finałem 😘

    Moniś znowu🙄❓Jeju przykro mi ale wiesz - w końcu się trafi dobra komórka i dobry plemniczek ☺️Trzymam kciuki 🤞🏻

    Kalcia i jak tam❓ Urosła ładnie temperatura🙂❓Kciuki za owcny cykl🤞🏻

    Nikola1984 wierzę Ci, że strach jest wielki. Ja przez pierwsze tygodnie byłam jak sparaliżowana. Teraz jest lepiej. Czekam jeszcze na wyniki Nipt 😐
    No znowu, ale co ja mogę ? Juz nie wierze w zdrową komórkę w moim wieku .Jedyny plus mojego podejscia to ❤ bez zabezpieczen i stresu pełny luz hi hi

  • Kotencjuszjusz Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 16 lutego 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochani. Chciałabym pomóc uzbierać pieniądze dla tej słodkiej dziewczynki. Mam nadzieję że znajdą się tu życzliwi ludzie którzy zechcą podzielić się chociaż złotówka lub funtem i dzięki waszej pomocy przybliżymy do osiągnięcia celu tego aniołka 🙏💙

    https://zrzutka.pl/p2fphr

    https://gofund.me/a82ca53b

    Za każdą pomoc dziękuję !❤️

    Syn 💙
    Córka 💙
    Córka 💙
    4 aniołki 😭
  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2133 1153

    Wysłany: 16 lutego 2021, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady, dzięki za pamięć🤗 Trzymam kciuki za Twoje testy✊✊✊
    Trzymam się - jakoś - to dobre słowo...
    Dziś już byłam w pracy.
    No w domu polegiwać czułam się lepiej, ale za to głowa bardziej zajęta w pracy....
    Powrócił lęk, że nie będzie mi dane już zostać matką, wiek, niskie AMH etc i wszystko,co z tym związane, czyli obawa o związek 🙄
    Za dużo myślę...

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hekate42 wrote:
    Lady, dzięki za pamięć🤗 Trzymam kciuki za Twoje testy✊✊✊
    Trzymam się - jakoś - to dobre słowo...
    Dziś już byłam w pracy.
    No w domu polegiwać czułam się lepiej, ale za to głowa bardziej zajęta w pracy....
    Powrócił lęk, że nie będzie mi dane już zostać matką, wiek, niskie AMH etc i wszystko,co z tym związane, czyli obawa o związek 🙄
    Za dużo myślę...
    Hekate przepraszam, ze pytam ale nie myślałaś o in vitro?

  • Hekate42 Autorytet
    Postów: 2133 1153

    Wysłany: 18 lutego 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zaszłam naturalnie.
    Bez wspomagania.

    „Trudności, z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę, której potrzebujesz na jutro. Tylko się nie poddawaj !”
    😇11.02.2021 r.
    ❤️10.03.2022 r. - witaj mój Cudzie❤️
  • Nunia Przyjaciółka
    Postów: 104 60

    Wysłany: 24 lutego 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po małej przerwie😊
    Minęło 30 dni od zabiegu i chyba dostałam pierwszą miesiączkę.
    Chyba bo trochę tylko plamię i dziś jeszcze skromne krwawienie. Mimo wszystko myślę, że to jednak początek okresu i się rozkręci.
    Od razu budzą się jakieś nowe nadzieje 😊 na najbliższe miesiące

    A co u Was? czyżbym sama została na polu bitwy?😄

    Allende, nick nieaktualny, Lady_Dior, Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 567

    Wysłany: 24 lutego 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nunia wrote:
    Witam po małej przerwie😊
    Minęło 30 dni od zabiegu i chyba dostałam pierwszą miesiączkę.
    Chyba bo trochę tylko plamię i dziś jeszcze skromne krwawienie. Mimo wszystko myślę, że to jednak początek okresu i się rozkręci.
    Od razu budzą się jakieś nowe nadzieje 😊 na najbliższe miesiące

    A co u Was? czyżbym sama została na polu bitwy?😄

    My dojrzeliśmy do in vitro. Zaczęłam wyciszanie jajników, w marcu startuję ze stymulacją. Pierwsze przygody z tym związane...

    nick nieaktualny, Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ