X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 10 listopada 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother mi nie jest. Często gęsto myślę czy w głębi duszy chcemy drugie dziecko. Szczerze na tą chwilę jest wiele kwestii przeciw. Dlatego chyba powinnam dać sobie spokój.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sie zaczal czas tych zlych wiadomisci. Ja jeszcze nic nie wiem, wstrzymalam sie z testem, tylko pierwsze co jak sie obudzilam to ze brzuch boli.

  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 10 listopada 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie właśnie w nocy brzuch zaczął boleć. Nie jakoś mocno ale Jednak.. Teraz dochodzą plecy. Rozkręca się @

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 10 listopada 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo tak tak, ja oczywiscie mam @. Wlasciwie juz sie dzis konczy bo dzis mam 3dc hahaha ale w tym cyklu nie bawie sie w staranki. Musze odsapnac. W takim sensie,ze bzykanko na zamowienie bo dni plodne. Nie-nie bedziemy mieli ochoty to w ogole nie bedzie. Moj M po moim nakreceniu sie,ze lece gdzies na hsg zamiast go badac przetlumaczyl zeby trzymac sie tego pana doktora. To znaczy powiedzual ze on pojdzie na te badania nasienia za 600zl. Nie damy rady w jednym miesiacu zrobic i jego badan i mojego hsg wiec w listopadzie on pojdzie. W grudniu swieta wiec pewnie kasy na hsg nie bedzie ale moze za 2cykle w styczniu? No ma chlopina racje. Co z tego ze polece gdzies indziej zrobic to sono hsg jak wynik np bedzie u mnie dobry i co-wroce do tsmtego gina a on powie,ze nadal czeka na badania meza bo kto wie-moze to jednak spraea nasienia. Musze byc cierpliwa. Maz pojdzie za tydzien czy dwa i zrobi to laczenie z kwasem kialuronowym i fragmentacje.

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 10 listopada 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zaczynam źle czuć. Myślę co mam robić w ogóle. Pójdę do lekarza 2 stówy za nie wiadomo co. Zamówię te badania kolejne 350 albo więcej. Żeby to. Chociaż warte było. Już i tak dużo kasy wydałam na ts "ciążę" której i tak nie ma. Nie ma to sensu. Też powinnam odpocząć ale nie miesiąc a pół roku albo dać sobie spokój już całkowicie bo nic na siłę. W styczniu stukna 32 lata. Miałam plan do końca roku być na swoim. Przepadla nam tamta oferta i wielkie gówno za przeproszeniem bo nie znajdziemy nic za taką cenę. Czekam jak na jakiś cud że może się coś trafi. Doła mam przez ogólny stan rzeczy.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslalam ze dzis sie wyspie, mąż po 6 wstal i zajrzal do babci, to ja juz nie wstawalam a tu tescie wyskoczyli z klotnia i wzajemnym wyzywaniem sie i trzaskaniem drzwiami i juz po spaniu. Polezalam chwile do 8 i tak sie krzatam i uwazam zeby tylko czegos nie dzwignac. Ale ogarnac domek musze i obiad zrobic.

  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 10 listopada 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo mi w marcu 33... jak to mozliwe hehe. Dalej sie czuje jak przed 30tką ale cyferki mnie smucą :) Hugo nie pamietam-a in vitro u Was wchodzi w gre jesli lekarz by powiedzial,ze nie widzi innej opcji? (U mnie ze wzgledow finansowych nie.)

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 10 listopada 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo zanim jeszcze odpowiesz-Tobie ptrzebny jest specjalista. Tyle,ze pewnie specjalista zleci pare badan za grubą kase i powie ivf. Są ci znani z filmow dokumentalnech sprzed paruat o in vitro z tv zamora,jakis lewandowski. Oni pewnie najperw zrobili by Ci konsultacje w sprawie nieplodnosci ale co jesli powiedzą-nie wiemy,proponujemy invitro

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 10 listopada 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie in vitro też nie wchodzi w grę bo nie mamy kasy. I. Jedno dziecko więc też inaczej. Gdymym się starała o pierwsze to pewnie bym wszystkiego próbowała już. No najlepiej iść na in vitro bo po co szukać przyczyny.. Ci lekarze są beznadziejni. Sama nie wiem czy będę coś robić dalej z tą niepłodnościa. Chciałabym mieć to już naprawdę w d.. I poprostu żyć

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 10 listopada 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2018, 14:45

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 10 listopada 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo. To po prostu zyj i daj sobie spokoj. Mose zycie KIEDYS cie jeszcze zaskoczy :)

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 10 listopada 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dobijam do roku staran wiec poki co jeszcze jestem dobrej mysli,ze sie da cos zdzialac naturalnie lub wspomaganiem lekami. Innej opcji jeszcze nie zakladam.

    mother84 lubi tę wiadomość

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • pap86 Autorytet
    Postów: 3628 2667

    Wysłany: 10 listopada 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugo taki lekarz tez tak od razu Ci nie walnie,ze in vitro (a przynajmniej nie powinien) ale kasa na specjaliste tez poleci :/

    Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 10 listopada 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah żeby to było takie proste. Staram się ale w. Końcu przychodzi taki moment, myślę że jak nie teraz to. Kiedy?
    Kiedy może mnie życie zaskoczyć
    Dziś nawet nie jest dzień do myślenia.. Dziś mam dóła. Znowu przez te cholerne hormony. One wszytskiemu winne :P
    Brzuch mnie naparza i plecy. Masakra.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pap86 wrote:
    Hugo taki lekarz tez tak od razu Ci nie walnie,ze in vitro (a przynajmniej nie powinien) ale kasa na specjaliste tez poleci :/

    Jak nie walnie. A my co ciagle słyszymy? Jeszcze nie wiedzielismy o mojej niedroznosci a androlog czy bedzie poprawa parametrow nasienia czy nie i tak zaleca in vitro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2018, 15:44

  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 10 listopada 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w sumie na ostatnim monitoringu lekarka która pierwszy raz widziałam powiedziała czy nie myśleliśmy o in vitro czy inseminacji. Może faktycznie naturalne poczęcie u nas nie ma szans już z niewiadomych przyczyn.. Dla mnie to jest najgorsze. Żebyśmy jeszcze wiedzieli że gdzieś jest źle, czy u mnie czy u mojego M.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
  • Izka86Ss Przyjaciółka
    Postów: 126 33

    Wysłany: 10 listopada 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny....

    Hugo bardzo mi przykro :(
    powiem Wam ze mam obecnie tak samo. Jestem rozżalona... w zasadzie na wszystko... a wszczególności na lekarzy, każdy mądry każdy wie najlepiej jak nam pomóc a tak naprawdę gówno wiedza... proponuja badania za "miliony" wizyty za kupe kasy... i co? i nic... ja tylko słysze "Pani Izo wszytsko jest ok, to może zróbmy jeszcze takie i takie badanie = 600zł... Szczerze mówiąc mam dość. Już od jakiegoś czasu. W lipcu zmieniła lekarza (pisałam o tym kiedyś) bo mój poprzedni wymyslał mi bajki z palca... za chorendalne pieniadze. I gdy powiedział mi ze mam polipy to zaczełam sie zastanawiac o co biega ;/ poszlam w lipcu do innej gin poleconej od kolezanki. spoko babka - badania usg, hsg w szpitalu i co... i nie ma polipów jajowody drożne... po badaniu hsg juz stwierdziłam ze DOŚĆ. bo bardzo przezyłam ten zabieg ;// i najlepsze jest to ze ta nowa ,moja gin tez nie ma pojecia jaka jest przyczyna... zleca co rusz nowe badania. Najlepsze jest to ze ta sama gin mojej kolezance msc temu po @ powiedziała ze nie widzi jajeczka i cykl ma bezowulacyjny - była kilka dni po @. I ze jajniki jej nie pracuja albo co 2 cykl jajnik pracuje. I co... i w tym cyklu zaszła w ciaze... teraz w pn robiła test. Z pierwszym nie mogła zaskoczyć z tym zaskoczyła bez starania tak naprawde. Wiec co ci lekarze wiedzą ??? jedno wiekie G. Ja mam 32 lata i chce teraz miec dzieci bo pozniej to roznie bywa. nie chce niespodzianek jak bede miała 40 lat ;/ ale cóż chyba nie mamy na to wpływu. Dziś czuje mega ze mam płodne. Śluz. bol podbrzusza takze da sie odczuc ze sa płodne dni. szyjke próbowałam badac i chyba jest rozwarta lekko. i wysoko.

    nie macie pojecia jak ja was rozumie ;/

    2014 Ł<3 Aniołek
    2015Adaś 3 latka <3
    starania o kolejną ciąże rok i nic :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka to bierz meza i do roboty.

    A mi cycusie chyba odpadna tak bola.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wiem na czym stoje ale co z tego jak najpierw musze kase uzbierac.

    Izka mowisz ze nie chcesz miec dzieci w wieku 40lat. Brat męża i jego zona wlasnie tyle mieli jak wpadli z 3. A z drugiej strony mielismy pania do pracy która ma 37 lat i w czerwcu bedzie babcia. Jakie roznice.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2018, 19:13

  • Izka86Ss Przyjaciółka
    Postów: 126 33

    Wysłany: 10 listopada 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    A ja wiem na czym stoje ale co z tego jak najpierw musze kase uzbierac.

    Izka mowisz ze nie chcesz miec dzieci w wieku 40lat. Brat męża i jego zona wlasnie tyle mieli jak wpadli z 3. A z drugiej strony mielismy pania do pracy która ma 37 lat i w czerwcu bedzie babcia. Jakie roznice.


    A na czym stoisz ???? jesli moge zapytac?

    Eh jasne moge miec dzieci w wieku 40 lat... moja mama miała tyle jak mnie urodziła. Chodziło mi o to że jesli chodzi o 2 to chciałabym teraz- by Adas miał rodzeństwo... bo jemu bardzo brakuje rodzenstwa widze to :(

    2014 Ł<3 Aniołek
    2015Adaś 3 latka <3
    starania o kolejną ciąże rok i nic :(
‹‹ 1157 1158 1159 1160 1161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ