X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamontka mi sie dzis snilo ze tesciowa miala "luzne" 11tys.zl i dala je komus od tak jak my chcielismy od niej ta kase pozyczyc na in vitro. To tylko sen bo w rzeczywistości od tesciowej to bym nie pozyczyla, nie bede pisac o powodach bo byc moze sie myle w swoim mysleniu.

  • Bergmotka85 Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiała Ci Teściowa ostro zajść za skórę bo sny są odzwierciedleniem naszych emocji i obaw..moja nie jest taka zła bo chętnie zostaje z Małym i ogólnie chce dobrze ale lubi się wtrącać i swoje zdanie narzucić i gdy Syn się urodził często miałam ją na karku..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprostu nasze niesnaski zaczely sie od pieniedzy i kula nadal sie toczy. Szkoda gadac i wspominac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny artykul https://mamaginekolog.pl/krwawienie-w-pierwszym-trymestrze-czy-oznacza-poronienie/

    Poczytajcie

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucecita wrote:
    no to moze zanim uderzysz do innego gina, pomysl najpierw o histero czy laparo, to na NFZ mozna zalatwic....
    pamietasz jak u mnie było, dopoki nie pozbyłam sie plamien, nie mogłam zajść.

    Tylko,że jak biorę lutkę to nie mam plamien więc myślę,że powodem może być niski prog. Pamiętam,że tobie na plamienia nic nie pomagalo

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Bergmotka85 Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Fajny artykul https://mamaginekolog.pl/krwawienie-w-pierwszym-trymestrze-czy-oznacza-poronienie/

    Poczytajcie
    U mnie plamienia akurat zawsze zwiastowały nadchodzące poronienie..a w ciąży którą donosiłam nawet ciemniejszego śluzu nie miałam..czyściutki ciążowy potok że bieliznę dwa razy dziennie zmieniałam bo wkładek nie lubię..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sie nakręciłam - szyjka mi dzis zniknela, niczym przed owu jest bardzo wysoko i miekka. Postawcie mnie do pionu, nie chce sie za pare dni rozczarowac.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    No i sie nakręciłam - szyjka mi dzis zniknela, niczym przed owu jest bardzo wysoko i miekka. Postawcie mnie do pionu, nie chce sie za pare dni rozczarowac.
    A kiedy masz termin @? :) Ja cały czas trzymam kciuki :)

    Iza34 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza kciuki zacisniete :*

    U mnie tescie sa ok chociaz tesciowa czasem cos palnie ale ja sie nie odzywam za bardzo bo siedzi mi czesto z malym bo maz w delegacji a nie zawsze go moge wziac ze soba.
    Moj okres trwal cale dwa dni! I juz sie wycisza... No ale niech i tak bedzie :)

    Iza34 lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • zaprogramowana Ekspertka
    Postów: 172 73

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drożność sprawdzana - wszystko OK

    Stymulację mam bo wiadomo - można ją podrasować poprawić endometrium, monitorować pomagać itd. Ale ja nie mam problemu z jajeczkowaniem tylko z samym zapłodnieniem, miałam też niski progesteron,natomiast te normy nie były tragiczne. Na inseminację i In-Vitro tłumacze Wam mąż się nie zgodzi to jak gadać do ściany i rozmowa o tym żeby z lekarzem pogadał że on mu to fachowo objaśni nic nie zmieni bo on wie na czym to polega i sama idea go odrzuca.

    Te cykl jest ostatnim stymulowanym więc olewam wezmę normalnie ten aromek, a kolejny ostatni bez hormonów będę jeździć na monitoring i zobaczę jak to się ma kiedy jestem bez leków i jak to oni twierdzą że leki trzeba to ja specjalnie sobie zmonitoruje cykl bez leków.

    Trzymam za Was wszystkie kciuki !!!

    Dziś mam hardcore w kuchni jutro mam imprezę na 20 osób także cała chata musi błyszczeć i jeszcze narobić się w kuchni trzeba, ale czego się dla synka nie robi w końcu to jego 4-te urodzinki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2018, 08:32

    02.2014 - Jestem w ciąży (Pierwszy Złoty Strzał)
    11.2014 - Nasz synek :)
    10.2015 - Starania o drugie dziecko
    12.2018 - Kierunek Ośrodek Adopcyjny
    Wiem że gdzieś na Nas czekasz - Znajdziemy Cię....
    >>>Lukas Graham - Love Someone <<<
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaprogramowana ja za 2 tygodnie będę tak samo tyrać w kuchni, bo też mamy 4 urodzinki ;) no, ale tak jak mówisz, czego się nie robi dla dziecka ;) ja w sumie to lubię organizować takie imprezy, robić jedzenie itp, tylko teraz nie mam sił, brzuch boli itp. więc i zapał mam mniejszy

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    A kiedy masz termin @? :) Ja cały czas trzymam kciuki :)

    O ile sie nie pomylilam bo w tym cyklu nie mierze temp.to dzis mam 9dpo wiec dość wczesnie na jakiekolwiek objawy. @ w środę-czwartek, testu nie mam zeby mnie nie kusil, szkoda kasy a teraz oszczedzam na czym tylko moge. Zyje szybko, zrobilam duze zakupy, nie pomyślałam, a musialam kawalek je przeniesc i teraz brzuch mocno boli. Chyba musze wziac nospe i apap. Mamy 3km do szkoly w jedna strone a jest taka okropna mgla, taka wrocilam zmeczona, ni cholery niewiele co widac, jechałam wolniutko bo "szukałam" drogi gdzie skrecic, juz chce skrecac i dopiero ukazaly sie swiatla z naprzeciwka. U was tez tak biało?

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też za oknem biało! W sensie mgła, a nie śnieg haha

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez mgla ze nic nie widac.uff maly spi ja pije kawe i znalazlam herbatkniki! ;) ja w tym cyklu nie mierze temp bo za tydz jade na urlop z synem za granice i nie bedzie jak tego sledzic.wiec ten cykl odpoczywam ;)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole mialam poodkurzac, ciasto zagniesc na szarlotke i chyba odpuszcze. Moze po poludniu albo jutro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam na mysli mgle. U nas jeszcze pelno traktorów z przyczepami bez swiatel to trzeba sie pilnowac.

  • Bergmotka85 Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też okropna mgła od rana..w miarę ogarnęłam chałupę i nawet udało mi się umyć podłogi przy dwóch szogunach latających:kocie i dziecku..niby mam dzisiaj dwa dni do potencjalnej owulacji więc będzie też seks ale słabo widzę te moje jajeczkowanie..mam przeczucie że pęcherzyki rosną ale nie pękają bo często w czasie potencjalnej owulacji mam uczucie pełnego brzucha jakby coś mi przeszkadzało..podibne odczucia miałam przy torbieli..

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 9 listopada 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej fajterki :) mało się tu udzielam... Ale chyba czas się pożegnać z myślami o 2 dziecku... Obydwa jajowody nie drożne... Jeszcze można ją spróbować przetkać laparoskopowo.... Ale nie ma pewności że się uda... Zalecają invitro... A to nie dla nas... Z przekonania.... Leżę sobie teraz z dziewczyną do porodu fajnie co....

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kal brak slow. Trzymaj sie.

    Wzielam nospe i apap, największy bol minal po godzinie, ale ogolnie podbrzusze boli. Ogolnie betka ze mnie, wysylam meza do szkoly po corke i ma mi kupic test ciazowy bo do srody to ja nie wytrzymam. Tylko jutro 10dpo i to chyba za wczesnie na test. Musze sie oszczedzac do wyjasnienia sprawy a jak bedzie @ to po isc do gina czemu tak brzuch boli.

  • Hugo87 Autorytet
    Postów: 1223 307

    Wysłany: 9 listopada 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. KAL kurde kiepsko. Ale jest szansa. Widzę że dwa Razy była biochemiczna więc chyba nie są takie niedrozne skoro było zapłodnienie?

    Przynajmniej wiesz o co chodzi ze nie wychodzi :( przykro mi choć ja bym spróbowała laparo.

    Syn lipiec 2014 ❤️
    08.2017 laparoskopia
    12.2017 laparotomia
    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    IUI 22.03.2019 nieudana
‹‹ 1155 1156 1157 1158 1159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ