X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidzia ma się dobrze, serce bije, mam duuuza 20mm fasolkę. Dostalam skierowanie na prenatalne na nfz.

    pola89, Emrica, Paula_071, Miodunka, AdelaX, Lucecita, evs6, aLunia, DoveLove lubią tę wiadomość

  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Iza ❤️

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza cudowne wieści, rosnijcie zdrowo :-*

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauren wrote:
    Mnie nic tak nie wkur.. jak jedna kreska na teście... Nawet nakrzyczalam dziś na sąsiadkę 🤷🏼‍♀️ Kupiłam te zwykle testy paskowe z rossmana, dziś niby powinnam okres dostac lub ewentualnie jutro. Test zarąbiscie negatywny jeszcze chyba takiego negatywu w życiu nie widziałam. Stwierdziłam dziś ze jeszcze następny rok wpatrywania się w test za druga kreska i mogę iść do okulisty z piękna wada wzroku...
    chyba dziś moje kur...... słyszało pół miasta jak zobaczyłam ta samotna kreskę

    Lauren, moja przyjaciółka stara się o dziecko od dwóch lat. Prowadzi nauki przedmalzenskie. Kalendarzy małżeński i swój cykl ma w jednym palcu.
    Ten cykl idziemy łeb w łeb. Ona ma dostać miesiączki dziś. Narazie cisza. A ja w sobotę. Z tym, że ja dziś mam prawie pewność że to ciąża... I jak ja mam jej to powiedzieć. Chyba wstrzymam się do soboty. W sobotę i ona ma robić test

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania, jeszcze raz gratuluje. Może twojej przyjaciółce tez pokażą się 2 kreski, życzę jej tego. Nie ma nic gorszego jak wpatrywanie się w pusty test. Ja cały czas mam nadzieje ale już słabiutką:<

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl starań i Beta 13,2 dwa dni przed planowana miesiączka 😍😍😍

    Urszulka89, pola89, Paula_071, Iza34, Miodunka, evs6, jangwa_maua, Emrica, AdelaX, aLunia, Blanche, DoveLove lubią tę wiadomość

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zania1313 wrote:
    Pierwszy cykl starań i Beta 13,2 dwa dni przed planowana miesiączka 😍😍😍

    Gratulacje ;)

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania i Iza gratulacje :)

    Lauren wiem co czujesz, uwierz. Ja też dziś mam doła, bo świat jest cholernie niesprawiedliwy...

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza
    Cudownie! Fajnie, że się udało z prenatalnymi :)

    Lauren
    Wiem, jakie to przykre... Trzeba odreagować i nie poddawać się dalej

    Zania
    Może wstrzymaj się z przekazywaniem wiadomości póki sama nie zapyta? Nie wiem, jak ona to przyjmie, ale wiem, że dla mnie byłoby to baaardzo dołujące i to na święta :/ Oczywiście życzę jej przede wszystkim ciąży!

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę powiedzieć, że wiem co czujecie... Macie rację - świat jest niesprawiedliwy. Ja mam dopiero 27 lat, a w życiu przeszłam tyle, że mogłabym podyskutować z niejedna osoba po 50stce kto w życiu doświadczył więcej zła.
    Miałam 19 lat gdy zmarł mój tata. Miał 43 lata (był zdrowy, wykończyly go nerwy) Później sprawy sądowe, walka o odszkodowania i inne... Włączyłam sama. Nikt już nie wierzył że wygram z ZUSEM bez prawników. Wygrałam po 5 latach. Cholernie duże odszkodowanie. Ale co z tego... Zostałam sama z mamą i siostra. Po 5 latach walki wpadłam w depresję. Bałam się każdego dnia. Bałam się o swoje zdrowie. Szukałam wielu chorób. Tych najgorszych. Odbijako się to na mojej córeczce. Ale jakoś sobie poradziłam. Wyszłam na prostą. W życiu nie można mieć wszystkiego... Ale powoli osiąga to co w życiu chciałam mieć.
    Dziewczynki los jest niesprawiedliwy. Ale powoli, powoli wierzę że wszyscy będziemy mieli to co chcemy. Życzę wam tego z całego serca!

    Ja wiem, że ten mały babelek to kolejny dar od mojego taty. Wiem, że byłby najwspanialszym dziadkiem na świecie.(w naszej rodzinie dzieci nazywał go "wujek szalony") Sama chciałabym takiego mieć.
    Na jego pogrzebie było tyle ludzi, że orszak żałoby zablokował cała obwodnicę miasta....

    Chyba mnie dziś poniosło... :-(
    No nic teraz oby tylko wszystko skończyło się dobrze...

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • effora Koleżanka
    Postów: 55 21

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania - gratuluję bety! A życie faktycznie jest bardzo niesprawiedliwe...

    Iza - wspaniały człowieczek. 20mm to już całkiem sporo :)

    Ja dziś zrobiłam kolejny test innej firmy i wyszedł całkiem negatywny. Głupieje już. Jutro rano idę na betę, wieczorem idę do gina

    starania od 2009
    2010 - pierwszy aniołek 10tc
    2011 - drugi aniołek 5 tc
    2013 - dwa aniołki 7tc
    2014 - starania wspomagane
    2016 - największe szczęście 3000g, 56cm <3
    2017 - kolejne starania, oj nie będzie łatwo
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania no to świetnie🙂 ja się już pogubiłam to Twój pierwszy cykl staran? To jeszcze większe gratulacje przesyłam 🙂🙂 boże bez urazy oczywiscie ale jakie czasami to zajście w upragniona ciaze jest proste 🙈
    Zania naprawdę wiele przeszłaś ale dzieki temu jesteś wytrwalsza i silniejsza. Życzę Ci wszystkiego dobrego
    Ja postanowiłam ze się totalnie odmóżdżam na punkcie ciąży bo schizowanie mi nie pomaga. Pisze to setny raz ale teraz już to wiem na pewno bo od jakiegoś czasu próbuje się trochę odchudzać i dzis ujrzałam prawie 4 kg mniej co mnie bardzo podbudowało 🙂 wiec same wiecie gdzie teraz dziecko ciaza haha duży brzuch😆 oczywiscie śmieje się bo marze o dziecku ale po prostu odganiam wszystkie myśli z tym związane 😅

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX ja tez sie odchudzalam, zrzucilam 3 kg a do świąt mislam zamiar jeszcze ze 3 kg zrzucic. Teraz jem bo muszę, w sumie ze 2 razy tyle co podczas odchudzania bo jak nie zjem to rzyg albo fik a waga w miejscu, wewnetrzna fabryka potrzebuje a i tak nie starcza na nas dwoje bo sily brak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    effora wrote:
    Zania - gratuluję bety! A życie faktycznie jest bardzo niesprawiedliwe...

    Iza - wspaniały człowieczek. 20mm to już całkiem sporo :)

    Ja dziś zrobiłam kolejny test innej firmy i wyszedł całkiem negatywny. Głupieje już. Jutro rano idę na betę, wieczorem idę do gina

    Tylko chyba kiepskie to usg bo ja niewiele na tym zdjęciu widze. Następna wizyta 9 maja, przepraszam-2 wizyty bo 1 na nfz a 2 prywatnie.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza skupiłam się wlasnie na tym tez ze względu na moje zdrowie, zaczęłam ćwiczyć, lepiej się odżywiać ale mam wlasnie jakiś cel i to mi dużo pochłania. Już mi nikt nie wmówi ze brak ciąży to głównie głowa 😜✌️

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza
    Doczekalas się, cieszę się bardzo!
    To bijące serduszko to najpiękniejszy widok, po tylu latach starań, ech, aż się wzruszylam. Po 1 wizycie serduszkowej nie mogłam przestać płakać ;)

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX ja pozazdroscilam mezowi, zrzucil juz wtedy z 10kg a ja walkon co, ograniczylam jedzenie, troche cwiczen na brzuch i joge, waga schodzila ale wolno. On codziennie dmuchal po godz.na orbitreku, wylewal 7 poty, mi tej jego sily brakowalo ale tez zaczelam wchodzić na orbitrek i to po tej szczęśliwej owulacji. Ale się nacwiczylam ze ho ho. Ale faktycznie glowa czym innym byla zajęta.

    I mówię wam, mąż na minusie 20 kg, wymienił spodnie o 4-5 rozm. mniejsze, brzucha cos do konca zrzucic tylko nie może, my mamy zakaz seksow a co go zobaczę bez podkoszulki to az sie slinie, a on na moje piersi. I tu mamy bide ale to dla dobra sprawy.

    AdelaX lubi tę wiadomość

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza mąż taki zapalony sportowiec czy taki miał przykaz? 🙂

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania, Iza, serdeczne gratulacje, wspaniałe wieści! 🙂
    Lauren, wiem co czujesz, ja też mam dzisiaj słaby dzień... byle do maja

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AdelaX wrote:
    Iza mąż taki zapalony sportowiec czy taki miał przykaz? 🙂

    Utyty, czytaj znaczna otylosc. Nie jeden lekarz (nawet taki co tez by mu sie zdało) kazal mu schudnac i w listopadzie mąż dojrzal do tego, zawzial sie i schudl. Najbardziej to zazdrości mu jego mama ktorej tez by sie przydalo ale tv i przekaski sa silniejsze.

‹‹ 1387 1388 1389 1390 1391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ