X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) u mnie w zasadzie dopiero dziś mogę powiedzieć, że rozkręciła się małpa. Wczoraj tylko plamienie lekkie. No nic. Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Zaczynam nowy cykl. Aczkolwiek zastanawiamy się czy w tym cyklu się starać, bo w czerwcu wakacje i gdyby coś nie było do końca ok to byśmy nie polecieli, a synek strasznie na ten wyjazd się cieszy. Z drugiej strony tyle nie wychodzi to czemu miałoby wyjść teraz. No zobaczę jak to będzie czy będą seksy czy nie 😁
    Właśnie spijam kawę i do pracy. Na szczęście dziś tylko do południa 😎 to zdążę pokupować dzieciom zające itp. zanim małego odbiorę z przedszkola

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to wytrwały ten Twój mąż 🙂

    Mother ja tez góra do 13 zamierzam pracować a potem szybkie zakupy może tez jakieś zające lub baranki pokupuje🙂 jakbyś teraz zaskoczyła to nie moglibyście lecieć? W sensie balabys się? Bo w sumie nie wiem czy nie można w ciąży latać?
    Przypomjij Kiedy macie wyjazd?

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj mamę ogóle wolne 😁 Dziecko już w żłobku, a ja zabieram się zaraz za robotę. Muszę jeszcze kupić Adasiowi jakiś koszyczek, w którym wszystko jest przyklejone 😂 bo inaczej będzie latać wszystko po kościele 😜

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie wiem w co dzis rece wlozyc. Miałam koszmarny wieczór i noc, zmeczona jestem i jakas w strachu. Czy ja juz nie zaznam spokoju?

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza pamiętaj, że tylko spokój Cię uratuje. Nie denerwuj się 😘
    Adelax my 3 czerwca. Teoretycznie mogłabym lecieć, ale patrząc, że w obu ciążach b.bolal mnie brzuch już od początku i w obu koło 5-6 tyg byłam na IP to pewno bym się trochę bała. No zobaczymy. Najwyżej ten jeden cykl odpuszczę, pomyślę ;)
    Widzę, że wszystkie Dzisna pełnych obrotach, zakupy itp. ja co roku sobie powtarzam, że nie będę kupowała na ostatnią chwilę i co?😂

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie spokoj- z 10 jaj tylko 1 nie peklo 😂.

    Słabo mi dzis.

  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małpa mnie dziś przywitała z samego rana.

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • Lauren Koleżanka
    Postów: 72 4

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie się popłakałam w tej dziadowskiej łazience... najchętniej bym przeleżała cały dzień w sypialni, ale mąż obiecał wyjazd do zoo i nie chce chłopakom psuć dnia.

    Lauren
    11cs
    Syn 2014 🥰
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauren tulaski 🤗😘

    Iza mi też wczoraj na 6 jajek 4 popękały 😂

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza
    Ja tez przed zajściem trochę schudłam, brałam metę i cwiczylam na Orbim.

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisalam sie wlasnie na prenatalne na 13 maja, z kalkulatora wychodzi 12+2. Tylko moj mąż niezadowolony ze w Łodzi bo nie lubi tam jezdzic i dalej niz do Warszawy ale tam mnie lekarz pokierowal, poza tym wez sie dodzwon gdzies do Warszawy i jeszcze zapisz na jakis konkretny termin.

  • Blanche Przyjaciółka
    Postów: 68 46

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauren, współczuję 🤗
    Iza, na pewno będziesz spokojniejsza jak wejdziesz w drugi trymestr 🙂
    Ja byłam dzisiaj w pracy do 14, potem zakupy i tez nie wiem do czego ręce włożyć. Oczywiście zapomniałam kupić jajek 🙈 Wyślę męża, jak wróci z pracy

    28 lat, UK
    Listopadowa mama 2014
    Urodzę w 2020!🙂 - 5cs <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponad 12 godz.na nogach i brzuch ma nie bolec? Nie mam czym sie chwalic ale my tez musimy cos jesc w swieta i w jakims wzglednym porzadku posiedziec. Nie klade sie w dzien bo lezac mdlosci mi sie nasilaja i reszta dnia zrypana. Usiade co jakis czas przed tv a w kuchni co moge to na siedzaco. Uroki ciąży, jeszcze troche, dam rade.

    Wczoraj powiedzielismy córce, chyba sie ucieszyla chociaz do góry nie skakala, pokazalam zdjecie usg, powiedzislam ile dzidzia już ma, mowie ze taka duza fasolka a ona akurat miala kopytka na obiad to stwierdzila ze tski kopytek, juz chciala sluchac serduszka stetoskopem ale to zdecydowanie za wczesnie, i wode mi nalewala, dzis mnie dokarmiala winogronami i w ogóle wszystkiego ciekawa, jak dzidziuś je, czy juz ma uszy. I ona pierwsza ze jedzie z nami dzidzie ogladac jak bedziemy jechac na prenatalne. I nie chce nikomu sie przyznac ze już wie bo twierdzi ze to tajemnica.

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, świetnie, że córka tak zareagowała. Moja prawie 4 latka ostatnio też ciągle mówiła o rodzenstwie :-) jestem ciekawa jej reakcji. Z tym yj, że ja muszę jeszcze poczekac. Boję się że coś pójdzie nie tak...

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania ja nadal sie boje. Straszne emocje mna targaja, znow chwilowo przestalam czytac na fioletowej stronie po starcie jednej z dziewczyn, nie dla mnie to. W swieta zamierzamy powiedziec rodzinie, część wie, a reszcie tez obawiamy sie mowic. Moja tesciowa to juz z miesiac temu chciala wszystkim mowic, ona nie zdaje sobie sprawy ile strat jest na tsk wczesnym etapie, kiedys to kobiety nawet nie wiedzialy ze byly w ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wszystkie gotuja i sprzataja...

    Dlaczego caly internet mam na czarno a napisy biale? P.s. juz wiem-tryb nocny.

    Moj fasol wypycha mi brzuch, narazie tylko ja to widze ale juz wiem ze bede misla problem jakie spodnie w święta założyć bo dzinsy mnie cisna, eleganckie byly takie na styk to tez beda ciasne. Cos wymysle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2019, 09:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zdrowych i pogodnych Świat Wielkanocnych i mokrego Dyngusa. Zeby kroliczki przyniosly to upragnione szczęście dla kazdej z was. 🐣🐰🐥🐑🥚

    pola89, AdelaX, mother84 lubią tę wiadomość

  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauren przykro mi :( wiem co czujesz.... ja zauważyłam ze mam gorsze samopoczucie jak zrobię test niż czekam na okres bez testowania....
    🤗🤗 nie przejmuj się

    Iza super ze z fasolka rośnie!
    Dziewczyny Wesołych Świat Wielkanocnych oby zająć przyniósł nam w tym roku dwie krechy na teście 🐣🐰🐰🙏🏻🐣

    AdelaX, mother84 lubią tę wiadomość

    a5e703bbfa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po mojej robocie dzisiaj. Brzuch boli, nie chce odpuscic wiec ja musze. Zrobie tylko 1 salatke bo już mieso rozmrozone a reszte niech inni robia.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 20 kwietnia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki również życzę zdrowych spokojnych świat Wielkiej Nocy😘

    pola89, evs6, mother84 lubią tę wiadomość

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
‹‹ 1388 1389 1390 1391 1392 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ